Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23102) Воланд válasza jockas (#23100) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23103) cellpeti


cellpeti
veterán

látom sokan akarnak itt Vodások lenni.

Hát mi lassan 9 éve vagyunk a Vodánál, de egy rohadt telefont nem tudtunk még megvenni olcsóbban, semmi engedmény, semmi...egyszerűen szar. Bnőm anyukája 3 év alatt lett Platina kártyás a T-nél, pedig nem beszélt sokat, úgyhogy most én is váltok T-re.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#23104) El Gringo válasza jockas (#23100) üzenetére


El Gringo
senior tag

erre miből jöttél rá? :Y :C

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#23105) szőröscica válasza cellpeti (#23103) üzenetére


szőröscica
addikt

Én vodáról váltottam t-re, az asszony miatt, de megbántam. A hálózat sokkal rosszabb, olyan helyeken ahol a vodával volt 3g-m, a t-nél sokszor nincsen csak edge.

(#23106) savoo válasza cellpeti (#23103) üzenetére


savoo
addikt

Na nem mintha a T-nél olyan hatalmas kedvezmények lennének a régi előfizetőknek... ;]

(#23108) El Gringo válasza BobTail (#23107) üzenetére


El Gringo
senior tag

jól látom az oldalsó bevilágítást? tehát nem amoled :F

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#23109) BobTail válasza El Gringo (#23108) üzenetére


BobTail
őstag

proto

(#23110) pzstm válasza BobTail (#23107) üzenetére


pzstm
titán

szép és jó így képek alapján. 4,5-4,8"-ba kérnék szépen majd ilyen felbontást, nekem 6"-ra nincs szükségem sajna telefonban. GDR3-t várjuk, de már most úgy fest, hogy 1-2 idiótaságot csináltak (x-el bezárjuk dolog)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23111) razzorr


razzorr
őstag

gdr3
Bocs ha vótmá :)

(#23112) Воланд válasza BobTail (#23107) üzenetére


Воланд
titán

kurva jo, de az a baszott x nagyon rondan nez ki a taskvaltoban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23113) Lall válasza Воланд (#23112) üzenetére


Lall
veterán

Szerintem nincs azzal semmi baj. Csak akkor jelenik meg ha az aktuális task-on állsz. Bezzeg ha el kéne swipeol-ni, senki nem tudná, hogy be lehet zárni (csak mi :D ). A szépséget feláldozták az ésszerűség oltárán. Vagy fordítva... :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23114) pzstm válasza Lall (#23113) üzenetére


pzstm
titán

8.1-re remélem beraknak egy tutorialt és swype-ra váltanak :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23115) rgeorge válasza Воланд (#23112) üzenetére


rgeorge
addikt

Ez az X valami mánia. Van egy Android-os böngésző, a Next Browser. Abban kezdetben a lapokat csak söpréssel lehetett törölni, aztán újdonságként tettek egy X-et is a sarokba.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#23116) savoo válasza Lall (#23113) üzenetére


savoo
addikt

Amúgy az is elképzelhető, hogy swipe-olni is lehet csak tényleg azért rakták oda az X-et, hogy tudja az androi izé a nép hogy be lehet zárni. Szegény BB-vel is csak a küzdés megy annak aki nem nézett meg róla 20 videót. ;]

[ Szerkesztve ]

(#23117) pzstm válasza savoo (#23116) üzenetére


pzstm
titán

android notif centernél mindenki rájött, hogy az adott értesítés swype-al törölhető? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23118) Lall válasza pzstm (#23114) üzenetére


Lall
veterán

Tutorial? Kinek? Anyámnak, meg feleségemnek? Ne magunkból induljunk már ki mindig.

savoo: Így igaz, szép és jó a BB UI, imádom, de nekem aki tudta, hogy hogy kezdjek neki a kezelésének is pár óráig gondot okozott, akkor egy "egyszeri" usernek.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23119) daniel909


daniel909
addikt

most akkor a notifications csak egy csempe lesz? ne máááár... elegánsabb megoldás kellene. ez így tákolmány.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23120) Воланд válasza daniel909 (#23119) üzenetére


Воланд
titán

nem, lesz az akksi mellett egy csillag is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23121) saiyajin válasza savoo (#23116) üzenetére


saiyajin
senior tag

Ebben remenykedek en is, hogy az X mellett lesz lehetoseg gesztussal is bezarni.

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#23122) savoo válasza pzstm (#23117) üzenetére


savoo
addikt

Őőő, nem? :DDD

(#23123) daniel909 válasza Воланд (#23120) üzenetére


daniel909
addikt

kár h nem a csempék jobbra tolásával bukkannak elő az értesítések. sokkal "menőbb" megoldás lenne. ott van egy terület kihasználatlanul. oda max még gyorskapcsolókat tudnék elképzelni, de az értesítések fontosabbak. szerintem ez a csempés megoldás egyszerűen béna.

mellesleg nem tudom feltűnt-e itt valakinek, hogy az üzeneteknek nincs arca.... :Y [link]
fogadok mozgalom lesz belőle, hogy tegyék vissza... lol

(#23117) pzstm: nem tudják. általában nem is zavarja őket ha van 3333333334 értesítés a notif báron.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23124) Lall válasza pzstm (#23117) üzenetére


Lall
veterán

Kb. senki, ha csak az ismerősi körömből indulok ki. :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23125) Воланд válasza daniel909 (#23123) üzenetére


Воланд
titán

ketlem, hogy azt kivennek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23126) Set-Comment™ válasza daniel909 (#23119) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Nekem ez az egesz notif center nem hianyzik...

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#23127) mukibuci válasza Set-Comment™ (#23126) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pedig kell az - vagy pedig az appokat kellene normálisan megírni. az ebay app pl csippan, ha történik valami, fent beúszik az üzi, de szám már nem jutott a csempére, ha esetleg nem lenne nálam a telefon, sose tudom meg, hogy volt valami. arról nem is beszélve, hogy mi van akkor, ha nincs minden kirakva csempének?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23128) Set-Comment™ válasza mukibuci (#23127) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

En nem hasznalok ilyeneket, kint vannak az alapok es kesz:)

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#23129) daniel909 válasza Set-Comment™ (#23126) üzenetére


daniel909
addikt

nekem viszont igen. :K
gondolom neked sem lenne fizikai fájdalmad ha benne lenne. max nem használnád. ez olyan mint a háttér a csempe alá vagy a választható csempe szín. nem kötelező élni vele.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23130) Lall válasza Set-Comment™ (#23128) üzenetére


Lall
veterán

De azok vannak többen, akik használnak.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23131) Set-Comment™ válasza Lall (#23130) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ezt is elfogadom.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#23132) batai15 válasza mukibuci (#23127) üzenetére


batai15
félisten

Annyiban jogos,hogyha nincs kinn lehetne simán csenpe nélküli. Mondjuk a csempék részben kiváltják ,de ios szerű noti center +quick settings jól jönne.

(#23133) Set-Comment™ válasza batai15 (#23132) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

nekem ezek a fentrol lehuzos cuccok sosem tetszettek.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#23134) batai15 válasza Set-Comment™ (#23133) üzenetére


batai15
félisten

Jó az , de olyan kéne ami illik wphez..

(#23135) jockas válasza batai15 (#23134) üzenetére


jockas
senior tag

Az leginkább a csempe! ;]

(#23136) Set-Comment™ válasza batai15 (#23134) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ha mar balra huzas az appokhoz visz, jobbra huzas vihetne a notikhoz.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#23137) mukibuci válasza Set-Comment™ (#23136) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pontosan. ez a fentről lefelé húzgálás egyáltalán nem illik bele a jelenlegi koncepcióba

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23138) batai15 válasza Set-Comment™ (#23136) üzenetére


batai15
félisten

Akkor az. Mondjuk az eltűnő sáv az pl pont tetszik https://www.youtube.com/watch?v=tRVC4BKWaP8&feature=youtube_gdata_player

(#23139) daniel909 válasza batai15 (#23138) üzenetére


daniel909
addikt

ez nagyon jó videó kb ezeket várnám én is. az app switching és a not center nagyon bejövős a videón.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23140) Воланд


Воланд
titán

Vodafone Australia: HTC 8X Users Will Be Jumping Stragiht To GDR3 Skipping GDR2 Update

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23141) polonic válasza Воланд (#23140) üzenetére


polonic
félisten

Aztán majd HTC 8x users will be jumping straight to ... nothing skipping wp8.1 update

de egyébként ez mé' releváns itt? :)

(#23142) Воланд válasza polonic (#23141) üzenetére


Воланд
titán

mert szakmai topic, aze'. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23143) pzstm válasza polonic (#23141) üzenetére


pzstm
titán

mert pár szolgáltató állítólag nem kapta meg a GDR2-t, annak ellenére, hogy az unbranded unlocked masinák már július közepén. s így biztos, hogy ők majd kapnak GDR3-at, várhatóan az előző kettőből kiindulva elég hamar ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23144) Oppenheimer válasza pzstm (#23143) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szóval lehet, hogy a magyar T nem kap gdr3-at, mert kapott 2-t?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23145) savoo válasza Oppenheimer (#23144) üzenetére


savoo
addikt

Vagy akár az is lehet, hogy becsapódik egy meteor. ;]

(#23146) pzstm válasza Oppenheimer (#23144) üzenetére


pzstm
titán

nem hiszem, hogy ez elnne. Az is nyilván kap, ez csak megerősítés, hogy azok is, akik nem kaptak GDR2-t, azok se azt higgyék, hogy nem lesz több update nekik ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23147) Oppenheimer válasza pzstm (#23146) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De ez mégis wtf? Hogy mertek ezt megtenni? Iszonyat szánalmasnak tartom, hogy par szolgaltato egyszeruen nem kapott gdr2-t. Elopnak meg hatalmas feje van.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23148) pzstm válasza Oppenheimer (#23147) üzenetére


pzstm
titán

mert ment a sírás, hogy van akinek GDR2 miatt lett tégla...máris megvan az indok. Problem? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23149) pushalias válasza Oppenheimer (#23147) üzenetére


pushalias
addikt

Amíg a frissítésnek bármi köze van a szolgáltatóhoz, addig ennek lehet köze a szolgáltatóhoz is elvben. GDR1-en is mennyit kotlott a T, nem tartom biztosnak, hogy a MS érdeke volt.

(#23148) pzstm MS-bérenc! Troll! ;]

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#23150) mukibuci válasza Oppenheimer (#23147) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

amugy mégis milyen plusszoktól esnek el, hogy nem kapják meg a gdr2-t? nem lesz nekik data sense? oh wait...

még nokiásoknál meg is értem a siralmakat, mert ez kell az amberhez, amiben ugye van is valami fejlesztés :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.