Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23751) pzstm


pzstm
titán

Claims: “Cortana” is coming to US early 2014, Rest of World Late 2014

A 44+-ban talán benne lehet a magyar is :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23752) savoo válasza polonic (#23750) üzenetére


savoo
addikt

Dehogy biztonságosabb... Ha valaki frlakarja törni akkor semmi nehézséget nem jelent az hogy rejtett...

(#23753) polonic válasza savoo (#23752) üzenetére


polonic
félisten

OK, teljes mértékben egyetértek!

(#23754) consono válasza polonic (#23750) üzenetére


consono
nagyúr

Biztonságosnak nem biztonságosabb, max nem annyira feltűnő. De mintha jobban zabálná az aksit is a rejtett AP-hoz való csatlakozás...

"In God we trust. All others must bring data"

(#23755) CyberPunk666 válasza polonic (#23750) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Nem biztonságosabb.

Sőt, a pontos okát nem ismerem, de a hálózatbeállítás biztonsági ajánlásai között szerepel az, hogy NE legyen rejtett az SSID.

(#23756) Lacces válasza Воланд (#23748) üzenetére


Lacces
őstag

Hm, Az egyik Lumia 520-nál siker, a másiknál nem. Ugyanazt a műveletet csinálom. De a másik az pontosan ugyanaz a teló amit már vittem be szervízbe hogy néha újraindul chatelés közbe, de vissza is dobták. Az alapból egy olyan hibás garanciás termék, amit nem hajlandók javítani.

És akkor miért nem javasolt a rejtett hálózat? Ha már úgy belementettek. Most már érdekel az oka is! (jöhet link)

(#23757) CyberPunk666 válasza Lacces (#23756) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Tessék

Ha ennél is mélyebben érdekel a téma, akkor ezen a linken már el tudsz indulni.

(#23758) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Még androidos vagyok, de kacsingatok a WP8 felé.
Melyik felhős tárhelyet célszerű használni WP8-on?
SkyDrive, Google Drive,Dropbox,stb...
A WP8-as telefon tudja-e a névjegyzékeket,ill. naptári bejegyzéseket a gmail-os fiókkal szinkronizálni?
Ha nem, akkor hogy a legegyszerűbb ezeket átvinni androidról WP8-ra?

(#23759) marcusa válasza GEPESZ66 (#23758) üzenetére


marcusa
addikt

Van dropbox kliens, én azt használtam droidon, de a skydrive fényévekkel jobb wp8-on, így átálltam. :)
Tudja a google címtárat szinkronizálni. :K

:-)

(#23760) CyberPunk666 válasza GEPESZ66 (#23758) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

-skydrive szerintem teljesen jó. Mivel fájlkezelő nincs, ezért csak dedikált appokkal tudod használni, nem tudom, hogy google docs van-e, de dropbox azt hiszem van. De igazából nekem a skydrive is tökéletesen megfelelt eddig.

-Névjegyzéket tudja, a naptárból meg azt hiszem eddig csak a fő naptárat tudta, most a gddr2 után nem tudom történt-e előrelépés, de ha az outlookos naptárba áthúzod, akkor ez a probléma is meg van oldva. Ott még előfizetést is be lehet állítani a googles naptárra, és akkor továbbra is tudod használni a google naptárát és mégis automatikusan megjelenik a telefonon. (de a fő naptárat azt minden további nélkül szinkronizálja alapból is).

(#23761) Peter Kiss válasza pzstm (#23746) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Független, de alapból Everything Everywhere variáns.

(#23762) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Üdv! Én is rejtettről vagyok és megy. Újból hozzá kell adni és utána már megint automatikusan tud csatlakozni. Hibátlanul működik.

De nekem is van kérdésem. Mitől függ, hogy egyszer fehér, egyszer fekete az email háttere?

A felhős srácnak: használhatod a Google driveot is. Adatokat meg lehet exportálni, importálni egy fájlban. Hibátlanul működik. Képpel, ékezettel szépen átveszi a rendszer egyikből a másikba. Viszont a wp még mindig sok mindent másképp tesz mint a droid. Tehát csak akkor válts, ha azok a feature-ök nem kellenek amiket ez a rendszer nem tud. Javaslom, hogy Írd le mi az amit Naponta használni akarsz és járj utána, tudja-e a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23763) btudos válasza KomloiJenci (#23762) üzenetére


btudos
Topikgazda

Egyreszt beallitas kerdese masreszt az e-mailek mindenkepp feher hatternel jelennek meg, csak a listazasnal lehet fekete a hatter.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#23764) CyberPunk666 válasza KomloiJenci (#23762) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Magától a mailtől. A plain text mail, az fehérrel, a html mail meg a mailben beállítottal, akár sárga is lehetne, vagy zöld.

[ Szerkesztve ]

(#23765) razzorr válasza KomloiJenci (#23762) üzenetére


razzorr
őstag

Mail beállításban lehet kiválasztani hogy sötét vagy világos legyen a háttér.

hopp btudos kolléga megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

(#23766) KomloiJenci válasza razzorr (#23765) üzenetére


KomloiJenci
tag

Kösz, nézem. A listázásra gondoltam igen.

Sikerült 😎

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23767) Lacces válasza CyberPunk666 (#23757) üzenetére


Lacces
őstag

Igen, 2 tábor van ezügyben. És bakker, wp-nél nem lehet beállítani az eszköz név sugárzását (még windows 7-en sem). Fura, bár jó is, hogy a linux disztróm meg nem sugározza a gép nevét.
Viszont a Casual Attack és a Wifi kéregetőket jelentősen visszavetti a rejtett wifi. De most már tudom, hogy milyen fontos az, hogy az SSID neve olyan erős legyen, mint a jelszó :D - tovább olvastam a témában.
Kösz :R

[ Szerkesztve ]

(#23768) jockas válasza Lacces (#23767) üzenetére


jockas
senior tag

WP telefonnál, ha gond van a rejtett WIFI-s csatlakozással, akkor át kell állítani a Wifi-t nem rejtettre. Egy ismerősöm 820-asánál is ez kavart be, meg itthon anno egy 710-es miatt kellett módosítanom ezt a beállítást.

(#23769) jockas válasza nicu71 (#23743) üzenetére


jockas
senior tag

:R

Ohh b.... meg. :D Egyszer már megtaláltam anno, de tegnap sehol nem találtam.

(#23770) KomloiJenci válasza jockas (#23768) üzenetére


KomloiJenci
tag

Akkor ott valami más bibi lesz, én is rejtettről zúzok 820-al és gyönyörűen teszi a dolgát, hamar csatlakozik. Csak egyszer, az első használat alkalmával újként kell beállítani, megadod a nevet, majd a jelszót és többé nem kéri.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23771) jockas válasza KomloiJenci (#23770) üzenetére


jockas
senior tag

Milyen más bibire gondolsz? Csak annyi beállítás lett megváltoztatva, hogy nem rejtett wifi és máris nem volt gondja a csatlakozással. Lehet csak egyes routereknél van gondja a rejtett wifivel, de gondja van vele és itt is mondták már páran azt, hogy ne legyen rejtett és nem lesz gond.

(#23772) BobTail


BobTail
őstag

Na valakivel találkoztam tegnap az Okostelefon Akadémián?! :)

(#23773) jockas válasza BobTail (#23772) üzenetére


jockas
senior tag

Mondjuk egy 1520-al? :)

(#23774) BobTail válasza jockas (#23773) üzenetére


BobTail
őstag

Mármint: volt, aki eljött, és meglátogatta a Nokia / Microsoft standot?! :U

(#23775) pzstm válasza BobTail (#23774) üzenetére


pzstm
titán

ha mentem volna tuti elnézek oda, de sjanos nem tudtam megoldani :B :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23776) pzstm


pzstm
titán

#Bing is doing well these days, says Cortana.
:DD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23777) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Azt nem tudja valaki, hogy a zenelejátszóban miért látom többszörözve a zeneszámokat? Pc-re dugva csak egy van belőlük.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23778) pzstm válasza KomloiJenci (#23777) üzenetére


pzstm
titán

GDR2 van fent már? akinél volt anno ilyen hiba emlékeim szerint annál a frissítés javította ezt

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23779) KomloiJenci válasza pzstm (#23778) üzenetére


KomloiJenci
tag

Nincsen, ma kerestem és nem jelzett frissítést.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23780) pzstm válasza KomloiJenci (#23779) üzenetére


pzstm
titán

telefon típusa+szolgáltató? :U ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23781) Boonen007 válasza pzstm (#23776) üzenetére


Boonen007
őstag

Pontosan ez mi is lesz?

(#23782) Oppenheimer válasza KomloiJenci (#23777) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Xbox musicot kapcsold ki a rákba.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23783) pzstm válasza Boonen007 (#23781) üzenetére


pzstm
titán

MS-féle személyi asszisztens valószínűleg...de még semmi hivatalosat/pontosat nem tudni róla

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23784) KomloiJenci válasza pzstm (#23780) üzenetére


KomloiJenci
tag

Nokia 820, T-mobile. De a telefon az független.

Most kikapcsolom a rákba az Xboxot 😃

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23785) pzstm válasza KomloiJenci (#23784) üzenetére


pzstm
titán

Ha GSM bolti független, akkor az bizony más régióból való.

Lumia 820 Country variant 3047.0000.1328.3002 Available
Lumia 820 Telenor 3047.0000.1328.3001 Available
Lumia 820 T-Mobile 1232.5957.1308.0002 Coming soon

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23786) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Sajnos nem oldotta meg az Xbox kikapcsolása.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23787) Lall válasza KomloiJenci (#23786) üzenetére


Lall
veterán

Szedd le az összes zenét az sd kártyáról, majd formázd meg a kártyát a telefonnal, majd tedd vissza.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23788) KomloiJenci válasza Lall (#23787) üzenetére


KomloiJenci
tag

Rendben.

A verziószámom meg nem szerepel a fentebb felsorolt háromban.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23789) Kyller válasza KomloiJenci (#23786) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem is ez volt, nekem elég volt annyi, hogy kivettem az sd kártyát és visszaraktam...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#23790) KomloiJenci válasza Kyller (#23789) üzenetére


KomloiJenci
tag

Kikapcsoltad előtte a telefonod, vagy üzem közben csináltad ezt?

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#23791) pzstm


pzstm
titán

Van remény, hogy nem csempe lesz :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23792) batai15 válasza pzstm (#23791) üzenetére


batai15
félisten

Hát az jó lenne.

(#23793) saiyajin válasza pzstm (#23791) üzenetére


saiyajin
senior tag

Úgy legyen! :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#23794) Rage47


Rage47
veterán

Minek értesítési központ, ha az értesítések nem jönnek meg, vagy késnek? Előbb ezt kéne rendbehozni...

(#23795) Воланд válasza Rage47 (#23794) üzenetére


Воланд
titán

nekem jonnek az ertesitesek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23796) Oppenheimer válasza Воланд (#23795) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De neked külön szevrered van erre a célra az azureban.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23797) legiaap válasza Oppenheimer (#23796) üzenetére


legiaap
nagyúr

:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23798) pzstm válasza Oppenheimer (#23796) üzenetére


pzstm
titán

nekem is jönnek kb 3-4 hete hibátlanul...engem tesztelési célból egy pre-alfa midorira migráltak :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23799) NGA válasza Rage47 (#23794) üzenetére


NGA
addikt

Nekem minden értesités időben megjön. Skype, FB, Viber

(#23800) Oppenheimer válasza pzstm (#23798) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Amúgy nekem is működnek, de a facebook app az üzenetekről rendszeresen késve értesít, amikor már rég válaszoltam a chat alatt. Ezeket jó lenne összehangolni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.