Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) bopeti98


bopeti98
őstag

Nem tudjátok hogy a Smart Cam app-ba hogyan lehet bekapcsolni a vakut?

(#22152) BobTail válasza bopeti98 (#22151) üzenetére


BobTail
őstag

Nem lehet, az alkalmazást normális fényviszonyokra tervezték (nem tudna 10 db fényképet vakuval egymás után olyan gyorsan elkészíteni)

(#22153) bopeti98 válasza BobTail (#22152) üzenetére


bopeti98
őstag

Értem,köszi. :)

(#22154) consono válasza HKorn (#22149) üzenetére


consono
nagyúr

Ha unlockolt a WP7-es telód, akkor van egy xap, ami megcsinálja (itt találod: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2392250). Ez van a Dynamics ROM-ban is. Nálam HTC 7Prón teljesen jól ment.

"In God we trust. All others must bring data"

(#22155) HKorn válasza consono (#22154) üzenetére


HKorn
addikt

Az a baj, hogy nem unlockolt, gondolom innen meg már warez téma lenne, hogy működik az unlock...

Azért köszi :)

Run&Ride

(#22156) Pikkolo^^ válasza HKorn (#22155) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem warez.

Hogyan tudom live accounthoz hozzáadni a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#22157) polonic válasza Pikkolo^^ (#22156) üzenetére


polonic
félisten

HR után a telefonon először bejelentkezve

(#22158) Pikkolo^^ válasza polonic (#22157) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Be vagyok jelentkezve, mégsem adta hozzá. Újabb hr-t nem szeretnék.

(#22159) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Emlékeim szerint a WP7 megtanulta a szavakat amiket használtam, azonban most WP8-on ezt nem tapasztaltam. Ez beállítás kérdése, vagy nem tudja megtanulni. Esetleg lehet hozzá. Külön nyelvi file-t rakni?

(#22160) Alexios válasza Pikkolo^^ (#22159) üzenetére


Alexios
veterán

wp7 is akkor tanulta meg, ha ráböktél a szóra, és külön hozzáadtad

(#22162) Pikkolo^^ válasza Alexios (#22160) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kösz, tényleg megtanulta amire ráböktem. Sajnos ha javítást ajánl fel akkor nem tudom megtanultatni vele.

Zsolt_72: 1 év alatt sok dolgot elfelejtettem, de mostmár megvan ez is.

[ Szerkesztve ]

(#22164) ZeGa01


ZeGa01
tag

Bocs, hogy nincs kedvem átnyálazni az egész topikot, de a kérdésem az lenne, hogy WP8-ban lehetséges valahogy alapértelmezett programot változtatni? Mondjuk a .pdf-et ne a gyári alkalmazással nyissa meg, hanem az adobe readerrel.

[ Szerkesztve ]

(#22165) Bukk900 válasza ZeGa01 (#22164) üzenetére


Bukk900
őstag

Nincs alapértelmezett beállítás, mindig rákérdez, ha több program áll rendelkezésre.

(#22166) ZeGa01 válasza Bukk900 (#22165) üzenetére


ZeGa01
tag

Nálam nem kérdez semmire böngészek megnyitok egy pdf-et, de nem kérdezett semmire. Tipp?

(#22167) Pikkolo^^ válasza ZeGa01 (#22166) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nekem nem volt fent az adobe és azt írta nem tudja megnyitni, van egyáltalán alap pdf olvasó?

(#22168) polonic válasza ZeGa01 (#22166) üzenetére


polonic
félisten

Töröld le a pdf readert. Amúgy megnyitáskor kérdezni kéne, hogy melyik feltelepített app-al nyissa meg a pdf-eket.

(#22169) ZeGa01 válasza polonic (#22168) üzenetére


ZeGa01
tag

Érdekes, mert egy adobe reinstall megoldotta a problémát és tényleg megkérdezi, hogy melyikkel szeretném megnyitni a fájlt. Köszi mindenkinek a segítséget.

(#22170) savoo válasza Pikkolo^^ (#22167) üzenetére


savoo
addikt

WP8-ban van.

(#22171) polonic válasza savoo (#22170) üzenetére


polonic
félisten

Nincsen. Fel kell telepíteni.

(#22172) Pikkolo^^ válasza savoo (#22170) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az enyémben nem volt. :N

(#22173) ZeGa01 válasza Pikkolo^^ (#22172) üzenetére


ZeGa01
tag

Elvileg nincs. Nálam sem volt csak mikor netről letöltöttem egy pdf-et akkor ajánlotta fel a rendszer, hogy töltsem le. Akkor még nem volt adobe reader elérhető a wp-n.

(#22174) bopeti98


bopeti98
őstag

Csak nálam jelentkezik az a probléma a Smart Cam-nál hogy a fotó(k) elkészítése után kb 1 percre lefagy az alkalmazás? Elég zavaró tud lenni hogy mindig 1 percet kell várni ahhoz hogy következő képet csinálni tudjam vele...

(#22175) Freddycom válasza consono (#22154) üzenetére


Freddycom
őstag

Hé, ez régen csak a dynamics 2.0-ba implementálva működött, fasza h most már van egyszerű xap.

(#22176) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Hogy lehet küldeni eredeti méretű képet emailben? A beállított gmail és hotmail is átméretezi ( 3264x2448 -->1632x1224 )

Z Fold 4

(#22177) SlausK válasza T0rnad0 (#22176) üzenetére


SlausK
tag

(#22178) dellfanboy


dellfanboy
őstag

sziasztok!

erősen elgondolkoztam egy nokia lumia 620-as telefonomon. a cég ahol dolgozok, mondta, hogy a céges levelezést tudja rá szinkronizálni és
a naptárbejegyzést, kontaktokat is.
a jelenlegi outlokk kontaktokat hoznám át a 620-ra.
a kérdésem viszont az lenne, hogy a skydrive-ba én nem akarok menteni semmit (főleg nem céges dolgokat) ezt le lehet tiltani valahogy?
továbbá a levelezés mennyire kiforrott ezen a telefonon?
van különbség a blackberry-s levelezés és e között?(nem it- szemszögből, hanem felhasználói élmény szempontjából, azt tudom a bb biztonságosabb
jobban tömörít, de ez szükséges-e minden okostelefonon e-mailezőnek?
ill. a csempék méretét lehet méretezni? pl én az emailnek egy nagyobb négyzetet szeretnék, kapcsolatoknak kisebbet stb.
be lehet állítani, hogy csak a 2g hálózatot használja (előző telefonom 3g hálózaton 2x annyit kajáljt mint 2g-n és nem éreztem lassabnak)

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#22179) Bukk900 válasza dellfanboy (#22178) üzenetére


Bukk900
őstag

Skydrive mellőzhető, email remekül használható, csempék átméretezhetőek, 2g beállítható.

(#22180) savoo válasza dellfanboy (#22178) üzenetére


savoo
addikt

"lőző telefonom 3g hálózaton 2x annyit kajáljt mint 2g-n és nem éreztem lassabnak"

Hm, pedig jóval lassabb 2g-n mint 3g-n.

(#22181) daniel909 válasza savoo (#22180) üzenetére


daniel909
addikt

De a BB nagyon jol tömörít. Wpn fogja érezni a különbséget.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#22182) Lacces


Lacces
őstag

Hello,

Olyat lehet, hogy WP8-nál beállítom azt, hogy minden alkalmazásnál lehessen a virtuális billentyűzetet elfordítani? (Ha elfordítom a telefont fekvő pozicíóba, akkor a bill is menjen fekvő-be? Vagy az egész program).
Skype (ami pont MS termék) ott nem lehet fekvőben használni! (Sok ilyen alkalmazás van, de hogy pont a Skype-nál...) :R

(#22183) Воланд válasza Lacces (#22182) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22184) Pikkolo^^ válasza Pikkolo^^ (#21898) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Beragadt a beszédfelismerésnél a nyelv letöltése, tegnap óta tölti, de semmi sem történik. A telefon korábban már újra lett indítva, de az sem oldotta meg. Valójában semmit sem tölt le. Hogyan lehet ezt rendbehozni?

Még mindig tölti a nyelvet. A HR-en kívül van rá megoldás?

(#22185) kalozhun100 válasza Pikkolo^^ (#22184) üzenetére


kalozhun100
őstag

Beszédfelismeresben miért nincs magyar?:(

Samsung Galaxy S7 Edge

(#22186) dejaris válasza kalozhun100 (#22185) üzenetére


dejaris
addikt

Szerinted? :U

(#22187) Freddycom


Freddycom
őstag

A fene se érti ezt, most tettem újra balcsida ROM-jával az Omnia 7-em és most jó a facebook chat, egyelőre jelez rendesen.

(#22188) pzstm


pzstm
titán

ismerős tervez venni új mobilt (Lumia 925 lesz valószínűleg).

Ezzel a bolttal kapcsolatban van valakinek bármilyen tapasztalata/infója? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22189) mukibuci válasza pzstm (#22188) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha van eredeti nokia garipapír, akkor mindegy, hol veszi, ha pedig nincs, akkor szintén mindegy - csak egészen más okból

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22190) pzstm válasza mukibuci (#22189) üzenetére


pzstm
titán

2 év HU garanciával venné, ami ezt takarja:
A HU gyártói garanciát a mobil telefont meghibásodása esetén a mobil gyártó országos hálózatában lehet érvényesíteni.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22191) rgeorge válasza pzstm (#22188) üzenetére


rgeorge
addikt

A honlap alapján szokásos gsm bolt. Magánszemélytől vásárolt telefonokat árulnak 0%-os ÁFÁ-val. Nekem személyesen nagyon nem tetszenek az ilyen boltok, burkolt vagy nyílt ÁFA csalásban nem szívesen veszek részt. Bolt-specifikus infóm nincs, de google-n rákereshetsz.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#22192) pzstm válasza rgeorge (#22191) üzenetére


pzstm
titán

felhívtam, 27%-os ÁFÁ-s számlát állítanak ki :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22193) rgeorge válasza pzstm (#22192) üzenetére


rgeorge
addikt

Én mindazt, amit írtam a weboldalukról olvastam, ami ma frissült. 27%-os ÁFÁ-val is 130 800 az ára?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#22194) mukibuci válasza pzstm (#22190) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha valóban gyártói garanciát adnak, akkor nyugodtan megveheti

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22195) pzstm válasza rgeorge (#22193) üzenetére


pzstm
titán

igen...

ITT például 132ezer amúgy :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22196) daniel909 válasza pzstm (#22190) üzenetére


daniel909
addikt

99% h gyártóit adnak és nem csalnak. akkor viszont nyugodtan megveheti.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#22197) saiyajin válasza pzstm (#22188) üzenetére


saiyajin
senior tag

Egyik ismerosom mar rendelt toluk, masnap vitte is a futar, azt kapta, amit rendelt. A teloval nem volt gondja, igy a szervizelesrol nincs infom. Ha viszont gyartoi garisat rendelne, akkor ugyse ok csinaljak.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#22198) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Az miért van, hogy ha böngészőben facebookozom és egyszer csak gondol egyet és újraindul a telefon? (Nokia Lumia 520 Vodafone)

Samsung Galaxy S7 Edge

(#22199) no1r válasza pzstm (#22190) üzenetére


no1r
őstag

azért én vigyáznék ezzel. mivel felette pár sorral ezt írják: "b) A jótállási és javítási határidőről:
- A jótállási időtartam a vásárlás napjával kezdődik. A garancia időtartalma EU garancia, Akciós ár esetén 1 év, HU garancia esetén 1+1 év (1 év teljes körű + 1év szoftver), Gyártói garancia esetén 1 illetve 2 év, telefon modelltől függően."

ebből következtetve pedig ha nincs ott hogy "gyártói" akkor lóf@sz.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#22200) Rage47 válasza kalozhun100 (#22198) üzenetére


Rage47
veterán

sztem ez normális, 620on is csinalja, valszeg keves a memoria

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.