Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) Psychonaut válasza mukibuci (#19792) üzenetére


Psychonaut
addikt

De mehet mögé valami homogénebb háttér is, vagy olyasmi kisebb minták, mint amik a W8-ban vannak a Modern UI-ban lévő csempék mögött. Ne keverd össze a logikátlanságot azzal, hogy valamire neked személyesen nincs szükséged.

SZERK: azt meg egyszerűen nem vagyok képes továbbra sem megérteni, hogy mi a f@szért fáj nektek az, ha másnak jobb lesz? :D Olyan sosem lesz, hogy egyszínű fekete vagy fehér ne lehetne a háttér, szóval soha nem lesz rátok kényszerítve más, mint amit megszoktatok és ami tetszik nektek.

[ Szerkesztve ]

(#19802) mukibuci válasza daniel909 (#19800) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vagy ilyen :D

háttér

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#19803) Blyan válasza daniel909 (#19800) üzenetére


Blyan
félisten

De így a csempék mivolta elveszíti a jelentőségét.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19804) Воланд válasza Blyan (#19803) üzenetére


Воланд
titán

irtam mar: lesz egy darab csempe, arra rabokve kidob minden ertesitest es meg a hatternek is lesz hely.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19805) daniel909 válasza mukibuci (#19802) üzenetére


daniel909
addikt

jó ez így gáz, bár ha neked tetszik... ;] de ennyi erővel a Win 8.1-en se látszana rendesen ez a kép [link] [link].
szóval csak ügyesen kell kiválasztani a hátteret. [link]
kreativitást emberek!!! :))

(#19803) Blyan: szerintem nem feltétlen. egyrészt nem minden csempe van kitűzve ami küldhet értesítést, másrészt egy noti center több infót tudna megjeleníteni mint egy csempe. főleg ha kis méretű a csempe, mert akkor gyakorlatilag egy ikon. hasznos lenne szerintem.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19806) no1r


no1r
őstag

high contrast módban nem lehet beállítani lockscreen backgroundot?

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#19807) Воланд válasza daniel909 (#19805) üzenetére


Воланд
titán

igeeen, ezek bizony ott is gazak...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19808) Blyan válasza Воланд (#19804) üzenetére


Blyan
félisten

Túlságosan WP sznobok lettetek és bizony kicsit belekorlátozódtatok a rendszerbe is. :D Hiába na, harmadik év WP. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19809) daniel909 válasza no1r (#19806) üzenetére


daniel909
addikt

nem lehet

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19810) pushalias válasza mukibuci (#19796) üzenetére


pushalias
addikt

Ó, ez fácsés közzézételért kiált. ;]

Honor 9 / HP 8470P

(#19811) pushalias válasza Psychonaut (#19801) üzenetére


pushalias
addikt

Ez teljesen rendben van, amit írsz, ettől még elég viccesek azok az arcok, akiknek minden áron háttérkép kell, különben szobabicikli. Vannak ilyenek is bőven.

Honor 9 / HP 8470P

(#19812) Ádám16


Ádám16
addikt

Háttérképnek én pl. simán beraknék egy egyszínű képet, pl.: egy sárga 8x-hez egy sárga hátteret, sötétkék csempékkel. Jó lesz az, ha lesz szvsz.

(#19813) Oppenheimer válasza Воланд (#19778) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ahh nagyon feltúrja az agyam, hogy 2014 első feléig (én április környékét tippelném) várni kell az első rendes updatere. Ez nevetséges. Azért vettem WP8-at, mert azt hittem, hogy majd rendesen jönnek rá az új funkciók, annak lévén, hogy van OTA, de ehhez képest nem kapunk semmit. Jól kisz*pattak ezzel. :W

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#19814) no1r válasza daniel909 (#19809) üzenetére


no1r
őstag

Thx

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#19815) NGA válasza Oppenheimer (#19813) üzenetére


NGA
addikt

Ios-re droidra havonta jönnek az új ficsörök?

[ Szerkesztve ]

(#19816) Blyan válasza Воланд (#19778) üzenetére


Blyan
félisten

Mozgó háttérképet! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19817) Воланд válasza Oppenheimer (#19813) üzenetére


Воланд
titán

az ota-nak semmi koze ahhoz, hogy milyen surun jonnek a frissitesek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19818) savoo válasza Oppenheimer (#19813) üzenetére


savoo
addikt

Máshol sem jönnek hamarabb a nagy updatek. Az már más kérdés, hogy ott legalább az értesítések jók. :D

(#19819) FireKeeper válasza savoo (#19818) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na de nem úgy volt, hogy júli vége - 8.1? :U vagy az csak meg nem erősített pletyka volt?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19820) Воланд válasza FireKeeper (#19819) üzenetére


Воланд
titán

nem volt ilyenrol szo.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19821) Blyan válasza Воланд (#19820) üzenetére


Blyan
félisten

Neked is ilyen szép csillogós piros van?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19822) Oppenheimer válasza savoo (#19818) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Legalább évente jönnének a nagy frissítések, de még évente se jönnek, hanem legalabb másfél évet kell várni az elsőre, ami ebben a helyzetben nagyon gyalázat. OTA-val meg az volt hogy nem szólhatnak bele a szolgáltatók (azóta mégis), Úgyhogy simán jöhettek volna a kis frissitescsomagok. Nem igaz, hogy ez rajtam kívül senkit se zavar. Lefogadom 2014-ben kiszúrják a szemünk egy akkora pach-csel, amit az Apple vagy a Google fel év alatt elkészített volna. Vagy írhatnám azt is, hogy WP-re nem érkezik nagy frissítés 2013-ban. Több mint egy évig nem fejlődik a legelmaradottabb rendszer.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#19823) Воланд válasza Blyan (#19821) üzenetére


Воланд
titán

igen. de mi ezzel a gond?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19824) Blyan válasza Воланд (#19823) üzenetére


Blyan
félisten

Semmi, csak érdekelt :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19825) no1r válasza Oppenheimer (#19822) üzenetére


no1r
őstag

de cserébe a supportot 36hónapig kapod ;]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#19826) Alexios válasza Oppenheimer (#19822) üzenetére


Alexios
veterán

majd 2 év múlva kijön, és akkor a microsoft fanok örülhetnek, hogy debezzeg a wp 3 évig támogatott rendszer, míg az android.. ;]

(#19827) emvy válasza Blyan (#19821) üzenetére


emvy
nagyúr

Ah, meg mindig sajnalom, hogy nem pirosat vettem, bar a szurke is jol nez ki. :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#19828) Blyan válasza emvy (#19827) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem a szürke meg a sárga tetszik. Pirosat max Ferrariban, szerintem az is inkább valami más színű lenne. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19829) pzstm válasza FireKeeper (#19819) üzenetére


pzstm
titán

kevered a GDR2-vel, aminek köze nincs a 8.1-hez ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19830) pushalias válasza Oppenheimer (#19822) üzenetére


pushalias
addikt

Neked nem jött GDR1 (Portico)? GDR2 nem fog jönni júliustól?

Honor 9 / HP 8470P

(#19831) pzstm válasza pushalias (#19830) üzenetére


pzstm
titán

infóim szerint augusztus a GDR2 ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19832) polonic válasza pzstm (#19831) üzenetére


polonic
félisten

Szóva reálisan nézve talán október.

(#19833) Oppenheimer válasza pushalias (#19830) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jajj hagyjad már. Ezek nem is nevezhetők frissítésnek :(((

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#19834) daniel909 válasza Oppenheimer (#19822) üzenetére


daniel909
addikt

Ez engem is zavar. Általában oszel szoktak frissülni a rendszerek (ios andro) es a wpnek is akkor kene.
de ami jobban zavar az a Nokia fele Amber frissítés. Tok jo dolgok lesznek benne, de Nokia only.

ja es ősszel nem gdr2 kene hanem 8.1 mar. Én is azt hittem h most nyáron bejelentik a 8.1et es ősszel kitoljak.

support 36 honap.. Jol hangzik de ezek nagy része biztonsági frissítés lesz ha jol vettem ki. Új ficsort nem igen fog tartalmazni.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19835) pzstm válasza polonic (#19832) üzenetére


pzstm
titán

szolgáltatós telefonon simán, függetlenen hamarabb :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19836) savoo válasza daniel909 (#19834) üzenetére


savoo
addikt

Ez a legbosszantóbb, hogy csak a nokia ad ki normális dolgokat viszont nekem tetsző telefonjuk nincs (csak a 925, de az meg nincs a Tnél). Az omniám meg kezdi magát megmakacsolni, szóval záros határidőn belül kelleni fog egy telefon..
Szívem szerint 8xet vennék, az tetszik a legjobban, de hát az meg nem nokia.. :P (920 szóba sem jöhet, 820al próbálkozok barátkozni az most elég jó árban van a Tnél, csak az meg rondácska)

First world problems. :D

(#19837) pushalias válasza savoo (#19836) üzenetére


pushalias
addikt

Ha most is Omniád van, melyik nokiás cucc fog hiányozni a 8X-en? A HERE cuccok hamarosan lesznek nem nokiás WP8-akra is, a full Drive+ olyan 10 ropi lesz. Ha meg elég a WVGA, akkor ott a 720.

Honor 9 / HP 8470P

(#19838) savoo válasza pushalias (#19837) üzenetére


savoo
addikt

Nem kifejezetten az appokra gondolok, hanem pl az amber updatre, és gondolom a jövőben is tesz bele plusz dolgokat a nokia az updatekbe.
512es telefont semmikép nem akarok, pedig a 720 nagyon tetszik. (és nincs is még jó árban szvsz.)

[ Szerkesztve ]

(#19839) Freddycom válasza pushalias (#19837) üzenetére


Freddycom
őstag

Lehet fozott ROM-os omnia, nokiakent latja a store.

(#19840) pushalias válasza Freddycom (#19839) üzenetére


pushalias
addikt

Erre én is gondoltam, de nem akartam bonyolítani.

(#19838) savoo Akkor kezdj el gyűjteni 1020-ra! :D

(#19841) savoo Akkor jól tippeltem.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#19841) savoo válasza Freddycom (#19839) üzenetére


savoo
addikt

Az most lényegtelen, csak a driveot meg a transitot használom, azok meg már adottak lesznek hivatalosan minden wp8as készülékre. :P

(#19842) Jocozolg


Jocozolg
tag

(#19843) pushalias válasza Jocozolg (#19842) üzenetére


pushalias
addikt

Nálunk 27 perccel hamarabb jelent meg ez a sajtóközlemény. :P

Honor 9 / HP 8470P

(#19844) Jocozolg válasza pushalias (#19843) üzenetére


Jocozolg
tag

Én kérek ellnézést. Ezentúl csakis titeket olvaslak! :R

(#19845) pushalias válasza Jocozolg (#19844) üzenetére


pushalias
addikt

Jól teszed! :DD

Honor 9 / HP 8470P

(#19846) Darellus92 válasza savoo (#19670) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Engem aztan nem erdekel honnan szarmazik...

HTC = Help This Company

(#19847) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Varhato a kozeljovoben hogy normalisan fognak erkezni az integralt SNS uzenetek vagy ha wp-t hasznalok akkor ezt el kell viselnem?

HTC = Help This Company

(#19848) mbale válasza Darellus92 (#19847) üzenetére


mbale
tag

Utóbbi

Zag Zag

(#19849) savoo válasza Darellus92 (#19846) üzenetére


savoo
addikt

Akkor hajrá, vegyél valami kínait. :P

(#19850) Darellus92 válasza savoo (#19849) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Nem arrol van szo, hogy mit vasarolok, hanem ha vasarolok valamit, aminek eleg jo az ar\ertek aranya akkor leszarom hogy az adott disztributor honnan szerezte be a termeket. Eredeti es van ra gari. Felolem akar lopott csempeszaru is lehet.

HTC = Help This Company

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.