Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) daniel909 válasza legiaap (#19948) üzenetére


daniel909
addikt

sztem nem... droidon valahogy adja magát a warezolás... főleg itthon ugye... :))

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19952) NGA válasza daniel909 (#19951) üzenetére


NGA
addikt

Viszont wp-n mindig megvettem mindent, akkor is, mikor nyitott lg optimus 7-em volt.

(#19954) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Van itt olyan egyetemista, aki igényelte a developer pozíciót, vagyis az "ingyenes store"-t?
Én próbálkoztam, de nem akart sikerülni :(

(#19955) Alexios válasza MATEO6600 (#19954) üzenetére


Alexios
veterán

mi nem megy benne?

(#19956) pzstm válasza MATEO6600 (#19954) üzenetére


pzstm
titán

hol igényelted ezt pontosan? :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19957) MATEO6600 válasza pzstm (#19956) üzenetére


MATEO6600
őstag

Itt lehet
Microsoft Accountom nyilván van, ezzel használom a telefont is.
A verify your student status lépés nem sikerül nekem, az iskolai e-mail címem nem megfelelő hozzá. Verification kódom nincs hozzá, se kártyám.

(#19958) Alexios válasza MATEO6600 (#19957) üzenetére


Alexios
veterán

melyik egyetemre jársz?

(#19959) pzstm válasza MATEO6600 (#19957) üzenetére


pzstm
titán

Your e-mail has already been used for verification.

nekem ezt mondja...mondjuk Office 365 University vásárlásnál lehet volt ilyen de nem találok verification kódot :F

levelet megtaláltam, egylink volt, ami azonosított és a vásárlás továbbment.... :S

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19960) MATEO6600 válasza Alexios (#19958) üzenetére


MATEO6600
őstag

Óbudai egyetemre. Mikor érvényesíteném az e-mail címem ezt kapom pontosan:
"Sajnos az Ön által elküldött e-mail cím nem érvényes a következő intézménynél: Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar.
Még egyszer próbálkozhat."

(#19961) Alexios válasza MATEO6600 (#19960) üzenetére


Alexios
veterán

akkor lehet azt nem szereti, nekem a bme-s emailemet egyből elfogadta

(#19962) MATEO6600 válasza Alexios (#19961) üzenetére


MATEO6600
őstag

és akkor te bármit letölthetsz a store-ból ingyen?

(#19963) mbale válasza MATEO6600 (#19962) üzenetére


mbale
tag

wat

Zag Zag

(#19964) Alexios válasza MATEO6600 (#19962) üzenetére


Alexios
veterán

nem, semmit nem tölthetek le ingyen, ami amúgy nem az :D
Csak tudom futtatni az általam írt programokat a vs-ből

(#19965) MATEO6600 válasza Alexios (#19964) üzenetére


MATEO6600
őstag

(#19966) Воланд válasza MATEO6600 (#19965) üzenetére


Воланд
titán

itt hol irjak, hogy a store-bol ingyen lehet letolteni programokat?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19967) MATEO6600 válasza Воланд (#19966) üzenetére


MATEO6600
őstag

"elengedik a $99-es regisztrációs díjat, dev-unlockolhatod a készüléked "

Nekem ebből ez jött le. De egyébként ezt nekem is anno mutatták, hogy 99$-ért korlátlanul töltögethetsz mindent, vagy egyetemistaként igényeled ezt.

(#19968) Dale válasza MATEO6600 (#19967) üzenetére


Dale
aktív tag

Biztosithatlak hogy $99-ert se toltogethetsz mindent a marketplace-rol ingyen. A telefonra tudsz felrakni a PC-rol (jellemzoen sajat keszitesu) appokat ami megvan XAP file-ban. Nyilvan le tudsz warezolni appokat XAP-ben ha erre mennel ra, de normal feljesztoi accounttal talan 10 appot lehet igy felrakni egyidoben, tanulo accounttal meg asszem 3-at, legalabbis regebben mas volt nekik a limit. En magam $99-ert se raktam meg fel haromnal tobb sajat appot PC-rol egyidoben (most talan ketto van fent amiken dolgozom) igy nem tudom megerositeni a limit szamait.

Szoval meg ha meg is tudnad szerezni a marketplace osszes appjat, azokbol csak egy parat tudnal hasznalni egy idoben. De persze te nyilvan nem warezre gondoltal, csak felreertetted amit a baratod mondott. :)

https://enginedesigns.net

(#19969) bolvar


bolvar
senior tag

Sziasztok!
Mivel sose használtam wp telefont így inkább itt teszem fel a kérdésemet.Létezik offline runtracker app wp-ra?
A párom szeretné használni de nincs net a telefonján :D.
Előre is köszi a segítségeteket!

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#19970) savoo válasza MATEO6600 (#19967) üzenetére


savoo
addikt

Szerintem zavar van az erőben. Nem a WP store-ból tölthetsz, hanem bizonyos Microsoftos programokat tölthetsz le, és használhatsz ingyen. Windows, Office, VS Prof stb.

[ Szerkesztve ]

(#19971) savoo válasza bolvar (#19969) üzenetére


savoo
addikt

Persze van több is. Pl.: Endomondo, Runtastic, Caledos..

(#19972) MATEO6600 válasza Dale (#19968) üzenetére


MATEO6600
őstag

Köszi a felvilágosítást, én anno mikor vettem a Lumiámat, ezt mondták nekem :)
savo
Azt tudom, azt már a kezdetektől fogva kihasználom, a dev unlockról tudtam rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#19973) PofaJenö válasza bolvar (#19969) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hali
ilyesmire gondolsz? [link]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#19974) razzorr


razzorr
őstag

Tudtok ajánlani jó fotós appot?! Kerestem de nem találtam normálisat. A lényeg hogy gyorsan exponáljon és aránylag gyorsan is lehessen elindítani. Ti miket használtok?

(#19975) bolvar válasza PofaJenö (#19973) üzenetére


bolvar
senior tag

Igen csak a párom kint van angliában jelenleg és mozogna de ugye nincs netkapcsolata és mivel én sose használtam ilyen progit nem tudom melyik amelyik így is jól működik :).Az edmondo-t ajánlottam neki én is azt több ismerős is használja de nem tudom offline is simán megy-e vagy ezek a progik csak gps bekapcsolás esetén mennek korrektül.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#19976) daniel909 válasza bolvar (#19975) üzenetére


daniel909
addikt

én sokszor úgy futok endomondoval, hogy csak a gps megy, wif iés mobilnet ki van kapcsolva, szóval megy offline is. de gps muszáj h be legyen kapcsolva értelemszerűen.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19977) Drag77


Drag77
senior tag

SkyDrive-on hamarosan láthatjuk a telefeon mentéseinket: link

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#19978) szőröscica


szőröscica
addikt

Komolyan mondom, üresjáratban jobban merül a telefon, mint beszélgetés közben. :D
Pedig csak egy két óránkénti email szinkronizálás és 3 óránkénti weather flow frissítés van beállítva. És így kell 24 óránként tölteni.

(#19979) btudos válasza szőröscica (#19978) üzenetére


btudos
Topikgazda

Valami app szivja a hatterben az akkut.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#19980) szőröscica válasza btudos (#19979) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem látok semmit, ami nem gyári app lenne, és csak a copilot meg a Weather Flow van engedélyezve a background appok között. :/ Most teljesen lemeritem, aztán bekalibrálom az akkut, hátha segít.

(#19982) szőröscica válasza #40993792 (#19981) üzenetére


szőröscica
addikt

Sajnálnám ha a Weather Flow enné ennyire, mert szeretem a csempéjét, szép tőle a főképernyő.

(#19983) steve24


steve24
aktív tag

Sziasztok!
A hugomnak vettünk egy Nokia Lumia 800 telefont. nem gondoltuk hogy ennyire egyszerü a menü. de nemtudunk rá alkalmazásokat tölteni.
A zunet is feltelepitettük. ezzel sikerült képeket videókat rámásolni. de alkalmazásokat nem. hogyan lehet?
Köszi

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#19984) MATEO6600 válasza steve24 (#19983) üzenetére


MATEO6600
őstag

A zune már fél siker :)
Rácsatlakoztatod a telefont a gépre, Zune elindít, majd belépsz ide, és ami kell telepíted, ennyi. :)

(#19985) steve24 válasza MATEO6600 (#19984) üzenetére


steve24
aktív tag

Igen eltaláltam ide. de hogyan kell telepiteni?
A bal oldalt van olyan hogy manuális letöltés és telepités.
de nemjövök rá hogy hogyan.
:W

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#19986) szőröscica válasza steve24 (#19983) üzenetére


szőröscica
addikt

A telefonról a marketplace alkalmazással. Talán piactér a neve magyarul.

(#19987) steve24 válasza szőröscica (#19986) üzenetére


steve24
aktív tag

Nekem ez magas.
Csak egy egyszerü időképet akarok feltelepiteni.
bevagyok jelentkezve. látja a telefont is. :W :W

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#19988) steve24 válasza szőröscica (#19986) üzenetére


steve24
aktív tag

Számitógépröl akarom telepiteni, csak most a telón nincs net. de kábellal csatlakoztatva van

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#19989) Psychonaut válasza steve24 (#19988) üzenetére


Psychonaut
addikt

De ha nincs net a telón, akkor soha nem fogja tudni frissíteni sem az időjárást sem...tedd fel telefonról, mert a Zune Marketplace-t már kikapcsolták majd' egy éve (registry-kulcs módosítással talán visszakapcsolható, ha ez az egyetlen lehetőséget, akkor nézz utána).

(#19990) steve24 válasza Psychonaut (#19989) üzenetére


steve24
aktív tag

A munkahelyemen van net (Wifi). és csak ott használok netet telórol. Akkor holnap elviszem magammal. és kipróbálom.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#19991) steve24 válasza steve24 (#19990) üzenetére


steve24
aktív tag

Ha belépek a piactérre Onnan tudom letölteni? esetleg más alkalmazásokat is?
Kell fizetni?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#19992) Воланд válasza steve24 (#19991) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19993) steve24 válasza Воланд (#19992) üzenetére


steve24
aktív tag

Köszönöm. Így már világos!
:R

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#19994) steve24


steve24
aktív tag

Egy ismerősöm azt mondta nem ajánlja a Windows phone os készülékeket mert minden alkalmazásért fizetni kell.
Ezekszerint tévedett...
!?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#19995) Воланд válasza steve24 (#19994) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19996) AMD Power


AMD Power
titán

Jobb lett a Whatsapp a frissítés óta?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19997) Aakisan válasza AMD Power (#19996) üzenetére


Aakisan
aktív tag

nekem tökéletes és pontos

(#19998) daniel909 válasza steve24 (#19994) üzenetére


daniel909
addikt

jesszus. :C

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19999) nicu71 válasza steve24 (#19994) üzenetére


nicu71
addikt

Sőt a tré home-nál is ezzel akarta lerázni ismerősömet a szakképzett eladő ugyanezen szavakkal/a windózfonra MINDEN alkalmazásért fizetni kell! :W
Amikor elmondta az eszem megállt! :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#20000) mbale válasza AMD Power (#19996) üzenetére


mbale
tag

Fény évekkel, eddig késésem még nem volt (kopp kopp) és még a Facebook chat is megjavult.

Zag Zag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.