Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) polonic válasza Bici (#19149) üzenetére


polonic
félisten

Ilyenről még egyáltalán nem hallottam. A T nem tesz semmi system app-ot a telefonra. Enyémen sincs.

(#19152) Bici válasza polonic (#19151) üzenetére


Bici
félisten

Érdekes, akkor majd megnézem azt a telót, hogy pontosabbat tudjak mondani.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#19153) FireKeeper válasza polonic (#19151) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem a szolgáltatófüggés kimerül annyiban hogy bekapcsolásnál van egy voda logó, legalábbis eddig csak ennyit vettem észre. felugró app/reklám nincs sehol. alap wines/nokiás alkalmazások voltak fenn gyárilag.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19154) polonic válasza FireKeeper (#19153) üzenetére


polonic
félisten

WP-nél még a bekapcsoláskori logót sem láttam még.

(#19155) marcusa válasza Bici (#19152) üzenetére


marcusa
addikt

Enyém T-mobile-os 820, és semmi t-mobile-os app nincs fent... Több mint valószínű, hogy az ismerős telepített fel valami reklámot tartalmazó progit, vagy megrendelt valami info mms szolgáltatást. :D
Ja, és ahogy polonic mondja, még a boot animációt se módosítják. :K

[ Szerkesztve ]

:-)

(#19156) nábob válasza Bici (#19149) üzenetére


nábob
tag

tmobile lumia 710-em van, csak t-s kartyaval megy es van egy olyan theme hogy t-mobile, ennyi az egesz :), szerintem az valami mas lesz...

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#19157) Psychonaut válasza duo (#19146) üzenetére


Psychonaut
addikt

Rengeteget olvastam utána az egész ügynek, de kérlek vezesd már le, hogy pontosan miért van azzal gondod, ha ebookokat tárolsz a saját accountodon, és erről információval rendelkeznek? Kevés az információértékük, az ízlésedet sokkal egyszerűbb adatok alapján is fel lehet térképezni (YouTube-on megnézett videók, Facebook-on lájkolt dolgok, Google keresések, stb.), amiket köztudottan indexelnek egyébként is.

FireKeeper: az ingyenes verzió mintha nem támogatna SD kártyát, de a fizetős természetesen igen.

SZERK: Ja, és természetesen megint félremagyarázod a dolgot:

mi az hogy nem tárolhatok azt a telefonomon azt és annyit amit akarok?
Azt tárolsz a telefonodon, amit akarsz, annyit, amennyit akarsz. Csak ennek a programnak az ingyenes változatával nem férsz hozzá egyszerre mindhez.

[ Szerkesztve ]

(#19158) FireKeeper válasza Psychonaut (#19157) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

belső memóriába nem lehet felpakolni őket?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19159) Psychonaut válasza FireKeeper (#19158) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azt nem tudom, lehet, hogy lehet, WP8-am sosem volt. Meg kell próbálni, vagy el kell olvasni az alkalmazás Store-os oldalát, hátha mond valamit.

(#19160) duo válasza Psychonaut (#19157) üzenetére


duo
őstag

hm, lehet hogy egyszerűen egyfajta berögzülés nálam, hogy nem jó a tudat hogy turkálnak a cuccaimban, akkor is ha vajmi kevéssé érdekes számukra. durva elnagyolt példa de ha tudod hogy bemehetnek a lakásodba bármikor, annak ellenére hogy sosem visznek el semmit azért az zavaró nem? valahol a feltöltött cuccaim az "elektronikus egzisztenciám"
Természetesen abban igazad van, hogy bárhonnan máshonnan is gyűjtenek adatokat rólam. annak sem örülök.
Ettől függetlenül így érzek. ha mondjuk titkosítani tudnám a mappáimat kevésbé zavarna.
_________________________
én a pro verzió leírását olvastam, annyit láttam, hogy nincs reklám illetve korlátlan a letöltés. ami teljesen rendben van. sd supportot nem olvastam.
"Azt tárolsz a telefonodon, amit akarsz, annyit, amennyit akarsz. Csak ennek a programnak az ingyenes változatával nem férsz hozzá egyszerre mindhez."Igazad van félreérthető. ez így helytálló amit mondasz.de attól még zavar hogy nem lehet az összes könyvem rajta a telón.
Másképp fogalmazok: Milyen kár hogy nincs olyan, lehetőleg ingyenes könyvolvasó szoftver ami olvassa az sd tartalmát, és felhő sem kell hozzá. (majd ránézek a bookviserre, hogy mennyit enged leszedni telefonra.
csak azt látom hogy mintha lenne némi presszió a userek felé hogy minél inkább nyissanak a felhőszolgáltatások felé. Én meg rugózok ellene.)

SZERK: mégegyszer elolvastam utolsóként említi. tényleg. ott az sd card support. Megkövetlek Psychonaut :R

de a felhőszolgáltatásokkal kapcsolatos felemás érzéseimet fenntartom. :P

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19161) Psychonaut válasza duo (#19160) üzenetére


Psychonaut
addikt

Turkálhatnak. Nem feltétlen turkálnak. Sőt, szinte biztosan nem. De tudom, engem is zavar a tudat, az elvvel van a gondom nekem is, feltéve, ha személyes adatokról van szó. Egy ebookban semmi személyes nincs. 0. Zéró. Nem titok, hogy milyen könyveket olvasok, milyen zenéket hallgatok, milyen filmeket nézek. És engem az sem zavarna, ha megnéznéd, hogy milyen könyveim vannak itt a polcon. Ha közben megnéznéd a szobámat is, az már zavarna. Remélem érted a különbséget a kettő között.

Ott van a Pro verzió leírásában, hogy támogatja az SD kártyát is.

Sajnálatos, valóban, hogy nincs ilyen ingyenes program, de egyrészt előtted a lehetőség, csinálj egyet, hiánypótló lesz, másrészt pedig 2 dollár igazán nem az a nagy pénz egy olyan programért, amit szívesen használnál. Főleg úgy, hogy telefonra láthatóan ki tudsz adni soktízezer forintot.

(#19162) littlelion21


littlelion21
addikt

Erre tudnátok valamit mondani? Köszönöm :)

(#19163) saiyajin válasza littlelion21 (#19162) üzenetére


saiyajin
senior tag

Az elsot tudtommal nem lehet beallitani. Az sms jelentes pedig kulon uzenetkent jon, hogy a 12345.. szamra kuldott uzenet kezbesitve.

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#19164) Psychonaut válasza littlelion21 (#19162) üzenetére


Psychonaut
addikt

SMS kézbesítésről ha jól emlékszem, úgy van értesítés, hogy kapsz egy SMS-t azzal a szöveggel, hogy a +XXXXXXXXXXX számra küldött SMS kézbesítése megtörtént.

A haptic feedback meg mintha gyártótól függő funkció lenne, a Samsungomban nincs rá lehetőség.

(#19165) #56573440 válasza Psychonaut (#19164) üzenetére


#56573440
törölt tag

:K sms-t kapsz a sikeres kézbesítés után

(#19166) duo válasza Psychonaut (#19161) üzenetére


duo
őstag

igen azóta láttam. szerkesztettem is a komment végét.

Érzem a különbséget hogyne ezért írtam hogy elnagyolt példa. ugyanakkor számomra nem akkora a különbség. elfogadom, meg meg is értem ha így gondolod, különbözünk na.

"Főleg úgy, hogy telefonra láthatóan ki tudsz adni soktízezer forintot." azért ne kezdjünk már egymás zsebében turkálni. :U

Különben igen így elgondolkodtató a dolog. még nem vásároltam fizetős appot mert mindig minden esetben találtam teljes funkcionalitású alternatívát. Sok még az újdonség.

Azt szeretném kérdezni hogy a pénztárca az ahol be lehet/kell állítani a bankkártyás fizetést. Ez is pl mennyire biztonságos, te használtad már?

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19167) Psychonaut válasza duo (#19166) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem akartam a zsebedben turkálni, de ha tetszik is egy alkalmazás a próbaverzió alapján, szükséged is van rá, akkor nem értem, miért ne fizetnél érte ~450 forintot. Persze, kereshetsz alternatívát is, csak akkor meg tényleg felesleges panaszkodni arra, amit úgysem fogsz használni. :)

Persze, fizettem már alkalmazásért. Annyira biztonságos, amennyire az accountod az. A Microsoftnak nem érdeke baszakodni a kártyaadataiddal, más meg akkor fog, ha feltörik az accountodat. De ez mindenhol így van, netbankon is, PayPalen is.

WindowsPhone.com-on amúgy PayPal-lel is tudsz fizetni, ha azt biztonságosabbnak gondolod. :K

(#19168) nábob válasza Psychonaut (#19161) üzenetére


nábob
tag

nyilvan off, meg minden, de melyik cloud service-rol van eppen szo?

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#19169) duo válasza Psychonaut (#19167) üzenetére


duo
őstag

Köszönöm szépen! :K

Már csak egy kérdés, nem dombornyomott a kártyám, hanem vésett, mondjuk abból az újabb mert nfc-s(bár az itt mindegy). az is alkalmas az ilyen vásárlásra ugye?

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19170) Psychonaut válasza nábob (#19168) üzenetére


Psychonaut
addikt

SkyDrive, Dropbox.

duo: nem tudom. Bankodat hívd fel, ők biztosan tudnak segíteni. :)

(#19171) Lall válasza duo (#19169) üzenetére


Lall
veterán

Van, hogy megeszi a rendszer. Rá kell próbálni és kiderül.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#19172) duo


duo
őstag

oké ebook reader megvásárolva, megette a kártyámat a Market. letöltöttem, mindjárt nézem az sd kártya funkciót.
Ami érdekes hogy az alkalmazás 475HUF, én smst kaptam a sikeres vásárlásról. 230HUF. na most akkor ennyi volt az ára vagy ez a tranzakció ára volt és a vásárlásról később kapok valami infót? rögtön felmentem a netbankba és ott nem látszik a vásárlás nyoma. van ennek átfutása?

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19173) mukibuci válasza duo (#19172) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a 230-as tranzakcióval csak tesztelték a kártyád (zárolták, majd visszakapod), pár napon belül terhlik a tényleges vásárlásod

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#19174) pzstm válasza duo (#19172) üzenetére


pzstm
titán

kártya aktiválásnál szerintem levont 245 Ft-ot, és most azt írták jóvá

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19175) duo válasza mukibuci (#19173) üzenetére


duo
őstag

köszi mindenkinek! :R Akkor az a számlatörténetben is megjelenik majd gondolom.

Figyeljek e még valamire?
Merthogy meglepően egyszerű volt a vásárlás. rákattintottam a vásárlásra szólt hogy a fizetés módját adjam meg bekérte a kártyaszámot meg pár adatot hogy tényleg én vagyok e. és kész. utána a vásárlásra kattintottam mégegyszer és már töltötte is. ennyi? valamit be lehet még állítani ide? pl véletlenül elhagyom/lenyúlják a telót és mire letiltatom meg ilyenek addigra valaki fossá vásárolja magát az én kontómra.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19176) Psychonaut válasza duo (#19175) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hülyére vásárolhatja magát, de a te accountodra kerül úgyis minden, érted...a legokosabb, amit tehetsz, hogy megváltoztatod a jelszavadat utána, illetve kitörlöd az accountodból a telefont. Ja, és a Find My Phone funkció hasznos lehet ilyen esetekben.

(#19177) Воланд válasza duo (#19175) üzenetére


Воланд
titán

wallet-ben pin kod. azt minden vasarlas elott megkerdezi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19178) duo válasza Psychonaut (#19176) üzenetére


duo
őstag

tényleg :)

Woland: nem emlékszem hogy kért volna pint. de megnézem mégegyszer a pénztárcát

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19179) Воланд válasza duo (#19178) üzenetére


Воланд
titán

wallet --> beallitasok+pin

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19180) btudos válasza duo (#19178) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem kér alapból, állítsd be.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#19181) duo válasza Воланд (#19179) üzenetére


duo
őstag

beállítva! :K

btudos: külön köszönet a te tesztedért is.(lumia520) segített. merthát a hiába legkisebb tesó, de most azt mondom mindössze pár nap után, hogy a sajátosságok ellenére,amit szokni kell(mivel eddig csak droidom volt csak olyan analógiákkal tudok jönni sry) bőven használható készülék. nagyon kézre áll.
nem is tudom ezt a felhasználói élményt droidból mi hozná. tán a desire x. csak az majdnem 30K-val drágább a vodánál. az egy jó gyerekülés ára vagy egy vaterás jó gyerekülés és némi felsőruházat.(bár ezzel nem mondok újat szvsz ilyen világot élünk. nem mindegy)a lényeg h tényleg azt kaptam amire számítottam.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19182) Psychonaut válasza duo (#19181) üzenetére


Psychonaut
addikt

Persze, ez egy viszonylag sok kompromisszumos rendszer. Viszont ha ezekkel együtt tudsz élni, akkor szerintem a legjobb mind közül.

Amúgy az ebook readeredről írj már egy kisebbfajta véleményt néhány hét után, én is gondolkodom a megvételén. Eddig még nem olvastam digitális eszközökön, de hát fel kell nőni a 21. századhoz. :))

(#19183) Zaja2


Zaja2
senior tag

Asszem' beszerzek egy Motorola Defy-t IS!
Rájöttem mi a lényege a Windows Phone-nak! A szabadság teljes értékű korlátozása!
Az Androidé pedig: A szabadság teljes értékű kibontakoztatása,kicsikét szarabb felhozatalban.

Viccet félre téve:
Ma érdekesen megfagyott a készülékem.
Eddig nem tudtam,hogyan kell resetelni,de ma utána kellett járnom. Annyira ideges lettem,hogy leszedtem a szilikon tokot,és ki akartam szedni az akkut.(Lumia 800) :DD

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#19184) nábob válasza Psychonaut (#19170) üzenetére


nábob
tag

ki lat bele a skydrive-omba? :Y

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#19185) Воланд válasza nábob (#19184) üzenetére


Воланд
titán

az ms.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19186) Zaja2 válasza Воланд (#19185) üzenetére


Zaja2
senior tag

Akkor en lebuktam. A Minap felraktam a kukimrol egy kepet. :W :U :(((

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#19187) Blamazs


Blamazs
senior tag

sziasztok!
Tegnap este kerdezoskodtem lumia 900/920 temaban mert nagyon tetszett a formavilaga.
Ma bementem a MM-ba es megneztem eloben. Oriasi tepsi benyomas volt, mindjart dobtam is a gondolatot, hogy ilyen kell nekem. Ellenben a 820 az nagyon tetszett, ugyhogy megvan a kiszemelt aldozat.
Megragom meg a dolgot, mert azert az xperia p-m sem egy hulladek, es ha raszanom magam, lecserelem egy 820-ra.

(#19188) Zaja2 válasza Blamazs (#19187) üzenetére


Zaja2
senior tag

Vedd meg,de tartsd meg az xperia-t :D

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#19189) Pttypang válasza Blamazs (#19187) üzenetére


Pttypang
veterán

Nagyon tetszett, de elfelejtetted elolvasni a kijelző átmérőjét? :D

Everybody lies.

(#19190) Воланд válasza Pttypang (#19189) üzenetére


Воланд
titán

az mindegy. eloben, kezben tartva latszik, hogy mekkora.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19191) Blamazs válasza Воланд (#19190) üzenetére


Blamazs
senior tag

igy van, eloben azert mas volt mint a netes kepeken. 820 nekem az idealis meret.
xperia p meg a 820 egyutt sajnos nem lehet, pedig az lenne az igazi.

(#19192) Pttypang válasza Воланд (#19190) üzenetére


Pttypang
veterán

Hatalmas.. ^^

Nekem a 720 tetszik egyenlőre :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#19193) duo válasza Psychonaut (#19182) üzenetére


duo
őstag

jó, mindenképp írok róla. egyelőre keresem a microsd-m :)) (xperia u hoz nem kellett/lehetett)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19194) Flashback


Flashback
addikt

Nokia IMEI ellenőrző létezik?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#19195) FireKeeper válasza Flashback (#19194) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

*#06#? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19196) Воланд válasza Flashback (#19194) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19197) Zaja2


Zaja2
senior tag

Jótállás állapota: Érvényes (ebben az országban)

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#19198) Flashback válasza Воланд (#19196) üzenetére


Flashback
addikt

:R

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#19199) emvy


emvy
nagyúr

Mai nap pozitiv meglepetese: BT-n keresztul kihangositva az N4 es az L920 hangminosege eg es fold (elobbi kb. erthetetlen, utobbi tiszta).

while (!sleep) sheep++;

(#19200) NGA


NGA
addikt

Telefónica to promote and foster sales of Windows Phone 8 in the United Kingdom, Germany, Spain, Mexico, Brazil and Chile

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.