Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) dejaris válasza Pttypang (#19397) üzenetére


dejaris
addikt

Te nem elhagytad a lumiad?

(#19402) pushalias válasza no1r (#19391) üzenetére


pushalias
addikt

Én egyre kevesebbet használom a Google-t. Az győzött meg, amikor letöltöttem egy egyébként szar progit, és másnap folyton annak a reklámját tolta a képembe. Néha még kell, egyes fícsörök még mindig hiányoznak a Bingből, de az esetek többségében már megfelelő. Pedig amikor indult, én sem hittem, hogy komolyan vehető lesz valaha is, erre tessék, 90%-os elégedettséggel használom.

Honor 9 / HP 8470P

(#19403) MasterMark


MasterMark
titán

Én csak QR kód szkenneléshez használom a kereső gombot.

Switch Tax

(#19404) Dinter válasza MasterMark (#19403) üzenetére


Dinter
addikt

Arra is lehet? :U

(#19405) MasterMark válasza Dinter (#19404) üzenetére


MasterMark
titán

Bing Vision-t onnan lehet elérni.

Switch Tax

(#19406) pzstm válasza MasterMark (#19403) üzenetére


pzstm
titán

én zenefelismerésre is használom ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19407) MasterMark válasza pzstm (#19406) üzenetére


MasterMark
titán

WP7 olyat sztem nem tud. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#19408) Воланд válasza MasterMark (#19407) üzenetére


Воланд
titán

de tud. csak angolnak kell lennie a kereses nyelvenek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19409) MasterMark válasza Воланд (#19408) üzenetére


MasterMark
titán

És akkor azt hol kell? Angol a keresés nyelve.
Nekem alul csak Közeli helyek, és a Bing Vision van.

Switch Tax

(#19410) Воланд válasza MasterMark (#19409) üzenetére


Воланд
titán

hmm, akkor lehet, hogy a regionak is angolnak kell lennie.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19411) no1r válasza pushalias (#19402) üzenetére


no1r
őstag

hm... majd szerintem próbálgatom én is aztán majd kiderül. igazából a google kényelmes, gyors és az esetek többségében pontos.ezért nem szívesen vált szerintem senki, de ha meggyőz a bing, lehet megkerül a guglit :P

(#19406) pzstm: wow, olyat is lehet? akkor nem kell letölteni külön zenefelismerőt ez grét :C de hogyan?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#19412) Lall válasza Воланд (#19410) üzenetére


Lall
veterán

:K

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#19413) MasterMark válasza Lall (#19412) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor mindegy, eddig egyszer sem kellett eddig... :DDD

Ain't nobody got time for this. :)

Switch Tax

(#19414) pushalias válasza no1r (#19411) üzenetére


pushalias
addikt

Már jó rég óta lehet, én tavaly óta tudok róla, és jól működik. De jellemző, hogy én is véletlenül tudtam meg, annyira hirdetik. Most már azt ígérik, videókban is tud keresni majd valamikor.

Honor 9 / HP 8470P

(#19415) bianca3


bianca3
tag

csengőhang szerkesztőt tudtok ajánlani egyedi csengőhang készítéséhez lumia 800-ra?
köszi előre is! :)

(#19416) btudos válasza bianca3 (#19415) üzenetére


btudos
Topikgazda

Szedd le a Nokia Collection-ből az erre szolgáló alkalmazást (csengőhangkészítő talán a neve magyarul), az lesz a Te barátod. :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#19417) bianca3 válasza btudos (#19416) üzenetére


bianca3
tag

ok, kösz :))

(#19418) Pttypang válasza dejaris (#19401) üzenetére


Pttypang
veterán

Arra gondolsz, amikor szóba került a vezetékes telefon, én meg írtam, hogy elhagytam, szóval mikor költöztünk olyan 5-6 éve, azóta nincs a lakásban vezetékes telefon, teljesen felesleges..
Nem szokásom elhagyni a dolgaimat, a telefonomat meg főleg... ^^

Nekem nincs keresés nyelve menüpont.. vagy legalábbis kerestem a "keresés" menüben, de ott nincs, és az ie beállításai közt se lelem :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#19419) pzstm válasza Pttypang (#19418) üzenetére


pzstm
titán

régió beállításoknál van

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19420) Pttypang válasza pzstm (#19419) üzenetére


Pttypang
veterán

Mindegy, ez nem jött be, a menüpont nem bújt elő, kihasználatlan marad a keresés akkor, habár amúgy se használnám túl sokat ^^

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#19421) mukibuci válasza Pttypang (#19420) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha a google fiokodba bejelentkezel és a keresés nyelvét ott magyarra állítod, akkor jó lesz. más kérdés, hogy ki akar a google fiókjába bejelentkezni :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#19422) Freddycom válasza Воланд (#19408) üzenetére


Freddycom
őstag

Esküszöm az egy élő Istenre, h ezt eddig 32 ezerszer próbáltam és sohasem sikerrel. Most meg átpöccintettem (hard reset volt pont ma), restart és ott a vizsön, közeli helyek, meg a zenefelismerés... Beszarok ezen... :D

Más: most nem a névjegyből indítottam a hard resetet, hanem billkombóval és nem tudom miért, eddig sosem volt ott, de most yahoo is választható mint keresőmotor IE-ben. :D

(#19423) Pttypang válasza Freddycom (#19422) üzenetére


Pttypang
veterán

Angol területi beállítással?

Ha a hr nem vinné el a fényképezőgép aktuális készített képek számát, resetelnék nyugodtan, de nincs kedvem megint 500 képig várni, hogy rendesen mutassa a mappában -.-"
[nem szándékozom másik mappába pakolni a régebbi képeket :P]

Everybody lies.

(#19424) Freddycom válasza Pttypang (#19423) üzenetére


Freddycom
őstag

Nem, magyaron.

(#19425) Pttypang válasza Freddycom (#19424) üzenetére


Pttypang
veterán

A végén csak kénytelen leszek elkezdeni mappázni a képeimnél :O

Everybody lies.

(#19426) dejaris válasza Pttypang (#19418) üzenetére


dejaris
addikt

Nem, hanem valaki elhagyta egy buliban a 610-eset.

[ Szerkesztve ]

(#19427) Pttypang válasza dejaris (#19426) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem nagyon járok bulikba.. :)

Nem hajlandó a hard resetre a telefonom, legalábbis a 3 gombos verzióra nem :(

Everybody lies.

(#19428) Pttypang válasza Pttypang (#19427) üzenetére


Pttypang
veterán

Hmm, nyolcadik próbálkozásra csak hajlandó volt ^^

Everybody lies.

(#19429) Freddycom válasza Pttypang (#19428) üzenetére


Freddycom
őstag

Sztem hamar elengedted. Ha zizgéskor engedtem fel a gombokat, akkor csak simán bootolt, ha addig nyomtam, míg fel nem jött a format menü, úgy oké volt.

(#19430) Pttypang válasza Freddycom (#19429) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem volt format menü, csak simán indult mint általában, aztán a first boot téma fogadott :DDD

Everybody lies.

(#19431) pzstm


pzstm
titán

reggelig feltöltőkártyásan 36ezer a Lumia 520 [link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19432) daniel909 válasza pzstm (#19431) üzenetére


daniel909
addikt

uh bakker.. ez nagyon durva. ennyit röhögve megér.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19433) pzstm válasza daniel909 (#19432) üzenetére


pzstm
titán

napi árfolyamon váltva ez úgymond 150 USD :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19434) szőröscica


szőröscica
addikt

Hello!

Régi HD7-esem odaadnám Apámnak, de problémákba ütköztünk.
A Nokia E52-ről húznám át a négyjegyeket, ha tudnám. De a PC Suite-tal mikor exportálom a névjegyzéket, egyesével teszi ki vcard fájlokba a névjegyzéket. Ez a kisebbik baj, mert ezekből parancssorból tudtam csinálni egy összesítettet. Ezt feltoltam a gmailjének a névjegyzékébe, ahol meg is jelentek szépen a kontaktok, telefonszámostól. De mikor a HD7 leszinkronizálja a gmail névjegyzéket, rengeteg névnél nem jelenít meg telefonszámot, pedig a gmail online felületén megtalálható.

És ami pluszban érdekesség, hogy azok a vcard fájlok, amiket feltöltöttem a gmailbe (ugyanezt hotmailben is megcsináltam, ugyanezzel az eredménnyel), a windows beépített névjegyzékében sem tartalmaznak telefonszámokat. Az internetes felüleletre feltöltve viszont igen! Mind gmailben, mind hotmailben. De se az asztali gépem, se a windows phone 7 nem látja őket.

Most ilyenkor mi van?

(#19435) dejaris válasza szőröscica (#19434) üzenetére


dejaris
addikt

Négerkaliber;]

(#19436) Lall válasza szőröscica (#19434) üzenetére


Lall
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#19437) ubid


ubid
őstag

Nokia lumia 520 as készülékről mi a véleményetek? Tapasztalat ?
Lumia 710 leváltása rá ? Megéri ?

-.-

(#19438) NGA válasza ubid (#19437) üzenetére


NGA
addikt

Bármilyen wp7-et csak akkor éri meg leváltani, ha neked nyújt többet a wp8.

Idemásolom, amit priviben irtam egy kérdésre, hátha segit nekedis

"Én 620-at akartam venni. De elkezdtem számbavenni a dolgokat.
Vaku nem lényeges, jól elvagyok nélküle
Navi nekem csak Mo-ra kell, hogy ha egy ismeretlen városba megyek, megtaláljam az utcát. Előlapi kamera nem kell.
De fontos volt a nagyobb kijelző, és a forma. Az 520-as azonnal megfogott, amikor a boltban odaadták. Ki sem próbáltam, úgy hoztam haza. Nagyon meg vagyok elégedve, és úgy érzem jól döntöttem, hogy nem a 620-at vettem. A hardver azonos a kettőben, a kijelző más, de nekem jó az 520 kijelzője."

[ Szerkesztve ]

(#19439) legiaap válasza NGA (#19438) üzenetére


legiaap
nagyúr

Minden WP7-est érdemes leváltani WP8-ra, mert:
- lényeges sebességbeli különbség van
- WP 7-et a fejlesztők, meg a Microsoft is kezdi lassan elfelejteni
- Az appok sem úgy működnek, ahogy WP8-on. Értem ezalatt főleg az értesítéseket
Ez a három indok épp elég ahhoz, hogy goodbye-t mondjunk szeretett WP 7-es telefonunknak.

mukibuci: Na ja a WP 8 sötét oldalát el is felejtettem. :D

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19440) mukibuci válasza legiaap (#19439) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából én inkább maradnék wp7en és használnám boldogan a megváltozott képességű telefonom, minthogy átnyergeljek wp8ra és folyamatosan lefagyjon, újrainduljon, ne reagáljon :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#19441) no1r válasza mukibuci (#19440) üzenetére


no1r
őstag

óóó... ezek szerint az ismert nyűgje ami velem tegnap történt? :D

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#19442) macika69 válasza legiaap (#19439) üzenetére


macika69
tag

Ez kicsit olyan szöveg volt, mint minden idősödő felséget érdemes lecserélni egy fiatalabbra, mert ...
Kétségtelenül sok az előnye a WP8-nak, de annyival nem ad többet sem a telefon, sem a szoftver. (számomra)
Én is megmaradok a 710-nél (egyelőre)
Persze mindig lesznek olyanok, akiknek mindenből a legfrissebb kell...

[ Szerkesztve ]

(#19443) legiaap válasza macika69 (#19442) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez kicsit olyan szöveg volt, mint minden idősödő felséget érdemes lecserélni egy fiatalabbra, mert ...

De mennyire igaz. Ezért van olyan sok megcsalás meg válás.
:D

mukibuci: Na igen uptime-ban a WP7 jobb, mint a 8 ez tény.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19444) mukibuci válasza macika69 (#19442) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én is így vagyok vele, egyébként sincs még mindig olyan wp8 telefon, ami szerelem lenne első látásra. Majd talán a htc one wp változata, ha lesz egyáltalán :B

uptime-ban pedig túl vagyok a 41. napon :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#19445) macika69 válasza mukibuci (#19444) üzenetére


macika69
tag

Anno az volt a baj, hogy csak 2 típus volt Lumia 710 ill. 800. Most meg dömping van, de valahogy egy sem lett az igazi. Mindenből hiányzik valami, ami épp a másikban benne van. Amibe meg minden benne van az megfizethetetlen Lumia 920 (majdnem.) Attól félek, hogy a WP8-as készülékek is olyan áresést fognak szenvedni, mint elődei (az előre át nem gondolt frissítési lehetőségek miatt.) Véleményem szerint a régi WP7 készülékek hardver követelménye csak ürügy, hogy nem futna rajtuk a WP8. Valahogyan el kell adni az új telefonokat. A régi ügyfelek meg így jártak.

[ Szerkesztve ]

(#19446) ubid válasza NGA (#19438) üzenetére


ubid
őstag

Köszi az infót!

Valakinek negatív tapasztalata ezzel a telefonnal ?
Esetleg fagy? vagy rosszalkodik ?

-.-

(#19447) FireKeeper válasza ubid (#19446) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem eddig nincs vele semmi rossz tapasztalatom. az egyetlen dolog, amit hiányolok, az a compass (iránytű), elég idegesítő hogy ilyen filléres apróságot hagytak ki belőle, és emiatt nem megy pár app. :(((
de ezt leszámítva nagyon szeretem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19448) btudos válasza mukibuci (#19440) üzenetére


btudos
Topikgazda

Valahogy a HTC tulajok ilyesmire nem panaszkodtak (jó, alig vagyunk páran, de attól még előjöhetne, mégse mondta senki, hogy stabilitási problémái lennének). Portico-ig volt gond OS szinten, de azóta nekem magától nem indult újra. :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#19449) NGA válasza ubid (#19446) üzenetére


NGA
addikt

Nekem egyszer indult újra, de ott egy szar 3rd app omlott össze. Le nem fagyott.

(#19450) legiaap válasza ubid (#19446) üzenetére


legiaap
nagyúr

Inkább a topikjában kérdezd meg a tulajoktól: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.