Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85397) inf3rno válasza kabelmania27 (#85395) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az elsőben van. Ez alapján néztem: [link] rendben vannak. Olyan 2008-2010 óta mióta Invitelről UPC-re váltottam játszhatatlan. Először azt hittem, hogy a géppel van a gond, de azóta már összeraktam 2-3 gépet eltérő alkatrészekből. Utána a monitorra gyanakodtam, de az is le lett cserélve. Magyarázatnak már csak a Windows 7 és a UPC maradt, és az utóbbi a valószínűbb, mert előtte XP-vel rendben volt, és az elvileg rosszabb, mint a Win7. Nem akarok régebbi router-re váltani, inkább akkor szolgáltató váltás lesz, ha tényleg ez okozza. Majd rákötöm direktbe is a bejövő kábelre, hátha a belső kábelezés a rossz, de eléggé odafigyeltem, amikor kihúztam, szóval arra is kicsi az esély. Csináltam még DNS tesztet, annál is az egyik UPC DNS szervert instabilnak mutatja, gondolom ezek miatt a 300-as ping spike-ok miatt:


[link]

Esetleg még lehetne connect box cserét kérni, meg lehet gond a külső kábelezéssel is, mert a UPC nem volt hajlandó földben elvinni, inkább rágányolta a ház falára, és leszakadt onnan valamelyik évben.

Amúgy miért Vodafone néven fut ez a topic?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.