Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45323) mackolacko51


mackolacko51
csendes tag

Sziasztok,

Az alábbi funkciókhoz/tulajdonságokhoz keresek telefont:
- Ne fagyjon / induljon újra magától 2 percenként. (Érzésre ezzel már meg is céloztuk a 70+ kategóriát, hogy egyben az ár szintet is belőjük :))
- Ne kelljen 2 percenként tölteni (itt érzem kompromisszumra fogok kényszerülni, de örülnék ha készenlétben 1 hétig kihúzná, és nem csak a specifikáció szerint).
- Telefon / SMS / levelezés funkciók ne állítsák lehetetlen feladat elé (viccesnek tartom hogy ez újabban már igény és nem alap, bár itt lehet a szolgáltatókat kéne okolni)
- A netet megosztanám, szóval hotspotként stabil legyen, 4G nem baj ha van
- Nem baj ha normális fényképeket lehet készíteni vele, de nem kell 326 megapixel csak azért mert lehetséges
- Offline használható térkép / navigáció. (Nem ragaszkodok gyári megoldáshoz, de kell legyen valamilyen 3rd party - nem kötelezően ingyenes - alternatíva. Viszont ezen a téren nem vagyok jártas, de ha lehet a kütyü-rengeteget optimalizálnám, és ennek első áldozata a GPS lenne, mert az is cserére vár)
- Néha egy kis netezés
- Alap cuccok, számológép, ébresztő / emlékeztető funkciók, bár remélem ez nem szűkíti a kört :)
- Ne legyen giga méretű, max. 4.5 inch környékén megállnék, de inkább 4.

Ami nem fontos és/vagy nem is kell
- Facebook semmilyen szinten
- Egyéb formában megosztom, trendi vagyok cuccok
- Anyag. Műanyag vagy fém nem érdekel, nem menőzni akarok, hanem használni.
- Játékok
- Video készítési képességek
- Nem vagyok elkötelezett semmilyen operációs rendszer / szolgáltató felé

A térkép miatt első körben a lumiák környékén nézelődtem, az igényeimhez mérten viszont nem tudom mi az eltérés mondjuk az 520 és az 1020 között (a tetemes árkülönbséget kivéve), illetve navigáció tekintetében nem tudom milyen lehetőségeim vannak android illetve ios tekintetében (itt most nem csak a szoftver a kérdés, hanem hogy ne 300 méterre érzékeljen az aktuális pozíciómtól). Az is kérdés, hogy bár a nokiában elvileg a navigáció megvan, de a minőséget illetően nem tudom mi a helyzet. Almát már láttam google alapon navigálni, az egész vállalható volt, gondolom a megfelelő programmal ez offline is megoldható.

Előre is köszi a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.