Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38504) exn


exn
csendes tag

helloo, új telefon vásárlás előtt állok
amire használnám: zenehallgatás, fényképezgetés, facebook(messenger), netezni, instagram, szókirakós + 1,2 játék, offline bkv menetrend
ami fontos lenne:
-ne laggoljon, gyorsan tudjak az alkalmazások között váltogatni, eddig Xperia Ray-em volt (de tönkrement, leesett párszor) és őrületbe vitt, hogy míg átléptem pl:a messengerből a böngészőbe vagy akármelyik appból a másikba kis túlzással 3szor lefagyott..nem tudom, hogy a két mag segítene-e ezen?
-4,3"-nál ha lehet ne legyen nagyobb, zsebben elférjen kényelmesen
-jó lenne ha nem merülne gyorsan, de ez már gondolom mostanság nem opció:D

nagyon szemezek a WP-al, tetszik ez a csempe dolog is, de ahogy néztem alig van rá app, sőt még a bkv menetrend is fizetős és ugye wp8-on nincs lehetőség tört alkalmazást használni, nem tudom milyen ütemben jönnek ki rá új appok.
az androidtól meg félek, főleg a sony ericssontól, hogy egy év múlva ugyanúgy laggolni fog mindentől.

a telenoros akciókat néztem smarttarifa extra 1 előfizuval [link]:
-Samsung Galaxy Ace 2, itt nemtudom, hogy a 800Mhz-es proci elég-e, bár a 768mega ram elég jónak tűnik, nem tudom melyik számít jobban
-Huawei Ascend Y300
-Nokia Lumia 520

-esetleg Ace3, ha megér +23000-et. vagy várjak karácsony utánig? más ötleteket is elfogadok, köszönöm :)

ui. valaki keresett kamera gombos telefont, a camerazoom app-ban van lehetőség akármelyik gombot beállítani exponáló gombnak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.