Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3641) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok,

Mostanság szeretnék váltani okostelefonra, jópár tesztet, fórumot elolvastam, de úgy néz ki "elakadt" a project.

Alőször a Motorola Defy+-t ill. a Nokia Lumia 710-et néztem ki, de mire vásárlásra került volna a sor mindkettő elfogyott. (A magenta szolgáltatónál venném, mert ott van lehetőségem kedvezményes előfizetést kötni.)

Lumia 710-et még kapni gsm boltokban/neten, de elsősorban a szolgáltatótól szerettem volna a részletfizetés miatt, meg gondolom meghibásodás esetén az ügyintézés is egyszerűbb, mintha máshol veszem..

Hasonló árban lenne még a ZTE Grand X IN és a HTC One V, kicsit drágábban pedig a Lumia 800.

(Ha jól olvastam, a ZTE esetében az intel proci miatt előfordulhat, hogy nem minden app működik, nem tudom ez mennyire gyakori. Nokiák sebességével nincs gond, az Androidos telóknál viszont jellemző a lassulás. Ezen a téren saját tapasztalatom nincs, ezek mind kölünböző fórumokról begyűjtött infók.)

A kérdésem az lenne, hogy a 3 teló közül melyiket ajánlanátok:
Lumia 710
ZTE Grand X IN
HTC One V

Illetve, hogy megéri-e a Lumia 800 a magasabb árat.

Mindenképpen hosszútávra tervezek. (Eddig 10 év alatt jelenleg a 2. telómat nyüstölöm, és még működik. :) )
Elsősorban telefonálás, néha sms, netezés, fotózás amire használnám, semmi különleges.
Esetleg videó lejátszás, de nem a legfontosabb.

Köszönöm előre is.
Üdv.
Péter

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.