Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

"A Test Drive sorozat történetében először mostmár törni fognak az autók, a napszakok és az időjárás folyamatosan változik, valamint egy teljesen új szigetet járhatunk be. Az előző részben megismert ruha- és házvásárlás is helyet kap, természetesen. Új gépjárműosztályok lesznek, és persze főleg új járművekkel találkozhatunk."

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) StormLine


StormLine
senior tag

akkot hát indítsuk be a topikot :C

bejelentés: [link]
hivatalos honlap: [link]
Wikipedia cikk: [link]

fejlesztő: Eden Games
kiadó: Atari
jelenleg a tervezett megjelenés 2010 ősze.
addig is gyertek játszani a nagy előddel :K

(#4) Sirandrish válasza StormLine (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

én úgytudom hogy 2010 ősz vagy 2011 Márciúsában jön..bár lehet csak faket olvastam :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) StormLine válasza Sirandrish (#4) üzenetére


StormLine
senior tag

a testdriveunlimited2.comon nincs erről hír, az atari.comon pedig nincs a 2010 ősznél újabb hír, szal azt a 2011et én nem kezelném hivatalos hírként. de később lehet hogy a pletyka igaznak bizonyul és elhalasztják a megjelenést.

(#6) Sirandrish válasza StormLine (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemnemneeem..ilyentet még csak ne is mondj:D
csak én ezt olvastam.:

"Azzal sajnos még nem szolgálhatunk, ám a kiadó pénzügyi helyzetjelentésének köszönhetően kiderült, hogy a pillanatnyilag negatívban lavírozó cég az elmúlt hónapokban 14,2 millió eurót költött kutatásra és fejlesztésre, mégpedig két játékhoz kapcsolódóan: Champions Online, Test Drive Unlimited 2. A PDF-et átnyálazva arra a következtetésre juthatunk, hogy vagy a 2010-es naptári, vagy a 2010-es (2011. március 31-ig tart) pénzügyi év folyamán érkezik a régóta várt autós játék."

szerk: PDF linkesítve

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) StormLine válasza Sirandrish (#6) üzenetére


StormLine
senior tag

az 2009 novemberben volt, hónapokkal a bejelentés előtt ;)

(#8) Sirandrish válasza StormLine (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

minden apróságra még én sem figyelek :B :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Pecc


Pecc
őstag

Remélem ez a törés kikapcsolható lesz, vagy egy gombnyomásra visszaállítható.
Nehogymár a bepókhálósodott szélvédőn csillanjon meg a hold fénye 300nál:)

(#10) Sirandrish válasza Pecc (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

vigyázz a verdára és akkor nem lesz törött a szélvédő :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) bazso29


bazso29
aktív tag

Nah, hát ez is elindult. :) Akkor átlinkelek ide pár plusz infót:
- Gamereactor
- Joypad

Remélem holnap is kapunk valami újat.

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#12) Pecc válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Pecc
őstag

Nem játszottál valószínűleg eleget az első résszel. Nem magamtól féltem, hanem az erre specializálódott lökdősődő fiatal külföldi gyerekektől, illetve a traffictól.

(#13) Sirandrish válasza Pecc (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát Neten nem toltam sokat az tuti :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Remélem lesz olyan jó mint az 1.. :) A mai napig itt csücsül a gépemen feltelepítve, és ha nagyon unom magam rá is kattintok..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#13) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sz'al akkor "lényegében" nem ismered a játékot... :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16) gamerkiller válasza TESCO-Zsömle (#15) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Attól hogy nem sokat tolta neten még ismerheti a játékot. Bár az tény hogy kihagyhatatlan..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#17) TESCO-Zsömle válasza gamerkiller (#16) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A játék legnagyobb hibája, hogy hagyja érvényesülni az Online Csalókat. Ez Offline nem tapasztalhatod meg. :N Az összes többi csak apró bug ehhez képest. Ez rombolja legjobban a játékélményt... :(((

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) gamerkiller válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hála égnek én még nem találkoztam neten csalóval. Azt sem tudtam h vannak.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) fpeter07 válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


fpeter07
veterán

Én se játszottam még neten, egyszer se, pedig zsír gyári a játék :) Inkább karrierbe róttam az utakat, lehet majd megint fel kellene raknom. Majd ha nagyon unatkozok :)

(#20) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudjátok miből maradtatok ki, ha nem toltátok neten... Még külön Prohardveres bajnokságo(ka)t is csinál(t)unk.

Most épp egy G-Trophy van folyamatban.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Attól még eltudom dönteni hogy akarok-e törést :)
Az egy plussz a játékban..és én szeretem szétzuzni a verdát..:DDD

AMugy nézegetem a PH-s versenyeket a másik topicba de ahogy ti mentek bazzeg...ha neten tolnám sem állnék ki ellenetek..
"5tizedet még itt lehet faragni"..."2 tized benne van"...fakkom :DD
Prók vagytok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#21) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudod a töréssel az a baj, hogy "önherélő" dolog. Ha jól megcsinálják, akkor azért fogja a nép húzni a száját, hogy beült az enzóba és az első kanyarnál az autópályán pokolra is küldte az új verdát...

Másrészt egy önfeledt csapatos csapatás csattanásoktól hangos csörte. Itt is érdekes lenne, ha menet közben hullanának az emberek...

Nem vagyunk mi prók, csak lelkes amatőrök... :B Mondhatnám, aPrók vagyunk. :P

A pályák azért készültek, hogy változatosságot jelentsen bárki számára, aki szeret egy jóízőt versenyezni az óra ellen. Az, hogy egy páran erősebben rákoncentrálnak, csak mellékes. Bárki lehet élmenő...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nemtudom..szerintem marha jó dolog a törés...esetleg lehessen kikapcsolni de nekem pl kell :)

aPrók? láttam pár videótokat, nem épp az a faltól falig buli mint ahogy én tolom :D

Egyébként ti kormánnyal toljátok?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#23) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem mondom, hogy rossz, csak a magadfajta "faltól falig" sofőrök nem szokták szeretni. Ha nem lehet kikapcsolni, rá lennél kényszerülve a tanulásra, mert az első fal után pl végig ellent kéne tartanod, ha a futúmű pofont kap. Amúgy All Hail. Imádtam a Crashday-t. :R

Ki hogy. Bronco, aki csak be-be ugrik, biztosan. Aztán a "triumvir" Davetim, DigitXT és jómagam, hát mind mással. Dave kormánnyal, DigitXT gamepaddal (pedig ott csücsül mellettee gy G25 :P ) én pedig Joystick-al. (vhogy C64 óta ez a favorit... :DDD )
De volt korábban, aki billentyűvel szorongatott minket. Aztán kormányra váltott, és mégjobban szorongatott... :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát szeretek én tanulni..:)
Jobbnak tartom mikor kell félni a következményektől nem az van hogy ráérek 300ról 20métert fékezni, legfeljebb belepukkanok valkibe és...érted :)

Nekem van egy gamepadom de azzal egy kanyart nem bírtam bevenni...a billel meg elég nehéz precíz manővereket végrehajtani szóval én kis lámi vagyok de offline azért :P

Joystick? jól vágom hogy az a nagy "repülős" botkormány? me akkor kemény vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#25) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem olyan nagy ez. Gáz/fék digitális, nem analóg, de ja. Repülésre találtál ki...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem úgy nagy..hanem pl egy Gamepadon lévő analóghoz képest..jóvan..akkor vágom melyik az...elvetemült vagy :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) bazso29


bazso29
aktív tag

Szóval a várt infó..:
gameprophets

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#29) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

There is only one optical damage model, which means any body damage has no effect on driver behavior and vehicle performance. There also does nothing, since there are no repairs.

Ez pontott tesz a Sirandrissal folytatott vita végére. Bloody Steve Rule the World...

Várjuk, várjuk...

September 30, 2010

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30) bazso29 válasza TESCO-Zsömle (#29) üzenetére


bazso29
aktív tag

Szerintem simán jó lenne egy ilyen borító is, ez ilyen Black Edition. :)

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#31) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ööö vitáztunk? :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) Mosquitoo válasza bazso29 (#30) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Nem Black Edition ez, hanem ilyen lesz az éjszaka.

:D

(#33) bazso29


bazso29
aktív tag

A finn Pelaaja magazin áprilisi számában újabb infókat közöltek a játékról, illetve egy rövidebb interjú is olvasható, angolul. Érdemes elolvasni.

Pelaaja

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#34) csaabz


csaabz
őstag

Huh, rengeteget jatszottam elso resszel, nagyon varom a folytatast!
Egyebkent az elso resznek eleg komoly gep kellett a maga koraban. Vagy csak rosszul volt optimalizalva?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#35) DigitXT válasza csaabz (#34) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerette a kétmagos procit, pláne a városi szakaszokon.
Meg lehetett benne HDR-t kapcsolni, amit akkor még volt
kártya, ami nem is volt képes pl. AA-val együtt csinálni...
Aztán amikor lett kártya, ami mindezeket tudta, az meg
nem volt elég gyors benne.:)) Szóval proci és VGA.

De szép volt. Illetve mit volt! Még most is az!:) Vannak
még páran, akik a mai napig összejárnak versenyezni,
krúzolgatni, meg egyesek moddolják is a játékot, nem
kevés sikerrel: hangulatosabbá, szebbé téve azt...:R

(#36) bazso29


bazso29
aktív tag

Új szkennelt kép:

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#37) bazso29


bazso29
aktív tag

Újabb cikk olvasható angolul: Xbox magazine

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#38) bazso29


bazso29
aktív tag

Képek az Xbox magazineból:
[link]
[link]
[link]

Pcgamer preview angolul.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#39) StormLine válasza bazso29 (#38) üzenetére


StormLine
senior tag

woot megjött az első térkép. úgy tűnik megvan az egyik hely ahol sok játékos fog tartózkodni: a sziget keleti részén a Vipertől kiinduló fehér vonal melletti világos vonallal rajzolt versenypálya (ami a valóságban nem létezik). ha az intro/tutorial olyan lesz mint a TDU1ben akkor szerintem egy másik meg Ibiza Town lesz mert az lesz a kezdőhely mert ott a reptér.

(#40) bazso29 válasza StormLine (#39) üzenetére


bazso29
aktív tag

Jaja, várom már a bétát. :) Kíváncsi vagyok fog-e változni az autó viselkedése ha többen ülnek benne. Furcsa lenne ha egy versenyen 4 fővel úgy menne egy autó mintha csak 1 ember ülne benne. Ha már annyira átdolgozzák a fizikát, hogy nem lesznek motorok az első verzióban, akkor remélem odafigyelnek ilyen részletekre.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#41) Mosquitoo válasza bazso29 (#38) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Jippí :)
"It takes an estimated 20 minutes for the fastest car to travel across the island" Hát igen, azért kisebb a sziget. TDU-ban nekem 37 perc alatt sikerült. :D

(#42) StormLine válasza bazso29 (#40) üzenetére


StormLine
senior tag

sztem 2 fő lesz a max a navigálás miatt. a 3. és 4. embernek már nem igazán lenne dolga, meg nem is látnának ki jól.

Mosquitoo: across, nem around :P ez kb Oahuval megegyező méretet sejtet. bár ha ez egy délnyugat-északkeleti irányt jelent akkor nagyjából reális. nap berakott egy jó képet a TDU1 topikba a valós méretekről. a korábban linkelt Gamereactor cikk valami olyasmit írt h a TDU2 játéktere 2ésfélszer nagyobb lesz de ezt nemtom h h értették.

(#43) bazso29 válasza StormLine (#42) üzenetére


bazso29
aktív tag

A térképes képen is látni, hogy "co-op 2-32", illetve az OXM magazinban is olvasható (tegnapi hír), hogy max 32 emberke lehet, de csak 8 autó egy layeren. Ez a 2.5-ször dolog már a legújabb hírekben úgy szerepel, hogy 2.5-ször szebb, látványosabb. :D

Ati0021 (SG) rövid összefoglalója magyarul a tegnapi infókról:
"- Kiválaszthatjuk a kocsiülések varrását, személyre szabott bőr és bársonyhatású belső tereket, színmintákat hivatalos katalógusokból és mélyen személyre szabható matrica rétegekkel fejezzük be a személyre szabást.

Mit szólnak ehhez az autógyártók?
„Természetesen panaszkodnak” „Szörnyűek”– mondta Nadal.

- Ruhákat és más kiegészítőket is vehetünk karakterünknek.
- Versenyek előtt, klubokban, ingatlanban, autókereskedésben stb helyen, szabadon sétálhatunk és persze beszélgethetünk, fogadásokat is köthetünk. Max. 32 játékos.
- Nem lesznek gyalogosok, az indoklás szerint ez nem egy Sims játék ezért marad ki ez az elem.
- A TDU2 nem nagyobb, mint elődje, de cserébe szebb lett és több MMO elemet építettek bele.
- Ha a terület nem is, de a napszakváltásnak köszönhető látvány 2,5ször biztosan jobb, mint az első részben: „napsütésben izzó tengerpartok” és „lágy hullámokon tükröződő Hold fény” vagy „kora hajnali erdei árnyékok”.
- Az új dinamikus időjárás nagy segítség, a mennydörgés figyelmeztet, hogy sürgősen emeljük fel kabriónk tetejét. A eső lemossa az összes koszt, mely off-roadozás közben ragadt kocsikra, persze az irányításra is kihatással van.
- Autó összetörése DiRT-stílusú.
- Tervben vannak a motorok is, melyek az első dobozos verzióban nem szerepelnek majd. Hiszen egy teljesen újra kellett tervezni az autók dinamikáját és a motorokhoz ez nem lenne megfelelő.
"

Jó buli lesz Porsche panamerákkal körbeszáguldozni a szigeten, vagy Hummerekkel túrázni a sárban. :)
Kár, hogy a tankolásról még semmi hír..

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#44) Davetim válasza bazso29 (#43) üzenetére


Davetim
tag

- Autó összetörése DiRT-stílusú.
Ez gondolom ebből jött:
"Actually totalling a car Dirt-style is beyond TDU's remit, and possibly even its tech."
ami azt jelenti, hogy Dirt módra totálkárra zúzni az autót túlmutat a TDU határain, sőt, talán technikáján is.* Szóval pont nem fog úgy törni, hanem csak kisebb deformációk és külső sérülések lesznek.

Valahol azt olvastam, hogy idén jár le az EA kizárólagos Porsche licensze, hátha így a TDU2-be is jut majd pár. Egy Carrera GT például :B

sz: * ja és itt szerintem nem az első részre gondol, mert úgy semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#45) bazso29 válasza Davetim (#44) üzenetére


bazso29
aktív tag

Én ezt új infóként kezeltem, meg is lepődtem rajta. :D
Ha nem lesznek Porschék, akkor majd a modderek megoldják, félek túl hamar..

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#46) StormLine válasza bazso29 (#43) üzenetére


StormLine
senior tag

linket kérünk :P (topik)

Davetim: ha lenne benne CGT az nagyon jó lenne :C meg 918. meg 959. meg egyáltalán Porsche :D

(#47) nap


nap
addikt

Remélem, a tdu2 fejlesztői követték, hogy milyen modokat készítettek az első részhez, és annak figyelembevételével állítják össze a jármű listát.
A másik, hogy csak házon belül lehet szabadon flangálni, vagy keresztülcsászkálhatom az egész szigetet?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#48) fpeter07


fpeter07
veterán

Offf-road, kedvencem :)) Mondjuk az aszfalt se rossz. Tegnap ferrarival próbálgattam, hogy behúzom a kéziféket és 360* "pördülök", egyszer össszejött, többször már nem tudtam az úton maradni, kevés volt a 8 sávos út :D

(#49) bazso29 válasza nap (#47) üzenetére


bazso29
aktív tag

Én úgy tudom, hogy csak házban, klubban, szalonokban lehet mászkálni ahol találkozhatsz más játékosokkal is, illetve körbejárhatod mások autóját, megnézheted őket közelebbről.. pontosan nem tudom hogyan fog működni. Ja meg kiülhetsz majd a haverokkal a jachtodra. :)

Végülis csak pár évet késik az eső a tdu-ban. Remélem a hangok is ilyenek lesznek mostmár.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#50) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem egyetlen kívánságom lenne(persze az elhangzott újításokat is szeretettel várom :) ), hogy az utak ne törve menjenek át egy-egy dombon. Az szerintem marha illúzió romboló hatású volt az 1-ben. Sokkal élvezetesebben lehet száguldozni, mikor egy nagyobb dombon keresztülszánt az ember 250 felett, hogy ízlésesen elemelkedik a kocsi a plafonnál, nem 25 lépcsőfokban dobálódik át rajta.

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.