Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Jeles ünnep, szép zöld fenyő,
csengő csilingel a fákon,-
legyen békés, boldog ünnepetek,
szívemből kívánom!"

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#7602) ertz


ertz
aktív tag

Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden Fórumtársnak! :)

(#7603) zazenke válasza Butcher-HUN (#7564) üzenetére


zazenke
őstag

most akcióba vettem 2300 ért KMS-t de nem tudok rájönni hogy működik itt a gps nyomkövetés .Még azt se találom hogy az interneten hová kellene belépni hogy lássak egy webes kezelőfelületet ahol menedzselni lehetnea nyomkövetést vagy látnám egyáltalán a regisztrációs kulcsomat .Azt se látom mert a marketen vettem meg és utt csak levonták a pénzt és feltelepítették a progit . Használtam más nyomkövetős programot is de ott volt egy intenetes oldal ahová belépve mindent láttam . Ennél a kaspersky programnál hova kell belépni vagy regisztrálni ?

(#7604) Andrush1988 válasza BigManus (#7599) üzenetére


Andrush1988
csendes tag

Rendben szétnézek és köszönöm szépen!Boldog Karácsonyt!

(#7605) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Boldog karàcsonyt mindenkinek!

(#7607) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Az mitől lehet h a KIS 2012-t ha futtatom és be van állítva az h csak az új illetve módosított file-okat nézze át, akkor is 2,5/3 óra egy scan? A 2 partíción van 34GB és 183GB foglalt tárhely. Szóval annyira nem is sok, csak sok a tömörített állomány, pl van egy filmem is 14MB-s részekre osztva, amiket nem is kéne nagyon átnéznie mivel nem is lettek módosítva és ezen bíbelődik nagyon sokáig. Viszont láttam egy olyan beállítást h tömörített file-okat nem néz át egy bizonyos méret felett, ha ezt pl beállítom 5MB-re akkor gondolom csak a kisebbeket nézi át de nem tudom h pl nagyobb telepítőfileokat átnéz-e :F
Illetve az lehet gond h már volt pár IS ez előtt a gépen? BD IS 2012, AVG IS 2012, F-Secure IS 2012 és most a KIS 2012. Mindegyik a remover-ével lett letörölve, és kézzel a registry-t is kipucoltam, lehet ez a fagyás oka? Eddig nem volt fagyás kb. 3-4 napig csak most jelentkezett, mi lehet az ok szerintetek?

Matthew 24:42

(#7608) noorbertt válasza zazenke (#7603) üzenetére


noorbertt
őstag

nem mailba küldik?

(#7609) McKane


McKane
senior tag

" Tisztelt XY !

Az egész cég nevében hadd kívánjak önnek is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet!

Üdvözlettel,

XYZ
VirusBuster Kft. "

[ Szerkesztve ]

(#7610) noorbertt válasza zazenke (#7603) üzenetére


noorbertt
őstag

ez a 2300ft egy évre van vagy ez a végtelenségig? mert http://www.kaspersky.com/kaspersky_mobile_security itt $29.95 egy évre..?

a nyomkövetés szerintem csak úgy van jelen hogy elküldi egy megbízható számra a koordinátákat és egyéb adatokat. (csak hirtelen átfutva az oldalt) "You can locate your smartphone using GPS Find. Just send an SMS with the appropriate password to the missing device and you will receive a link to Google Maps showing the exact location of the device."

(#7611) polonic válasza noorbertt (#7610) üzenetére


polonic
félisten

[ Szerkesztve ]

(#7612) Kezdő vagyok válasza @matthew@ (#7607) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Illetve az lehet gond h már volt pár IS ez előtt a gépen?:saját tapasztalatból mondhatom:nem lehet tökéletesen eltüntetni a biztonsági programokat.
Valamelyik úgy beleír a registrybe,hogy az nem jön ki onnan.
Nekem pl.a Spy Emergency nevű csinált ilyet.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#7613) noorbertt válasza polonic (#7611) üzenetére


noorbertt
őstag

jajj ne haragudj, mobilról nem a legkönnyebb... de látom a paintban nagy király vagy.

[ Szerkesztve ]

(#7614) polonic válasza noorbertt (#7613) üzenetére


polonic
félisten

Köszönöm a megtisztelő gondolatot még akkor is ha személyeskedtél.

(#7615) noorbertt válasza polonic (#7614) üzenetére


noorbertt
őstag

Nem tesz semmit :) Kellemes ünnepeket..

(#7616) polonic válasza noorbertt (#7615) üzenetére


polonic
félisten

. . .

[ Szerkesztve ]

(#7617) @matthew@ válasza Kezdő vagyok (#7612) üzenetére


@matthew@
őstag

Értem, akkor jobban járok ha újrahúzom a gépet? Ez okozhatja a teljes fagyást?

Matthew 24:42

(#7618) Mosanke válasza @matthew@ (#7607) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Egyet még megtehetsz. Töltsd le a Registrar Registry Managert majd elindítva a keresőjébe írd be, hogy AVG INTERNET SECURITY (így nagybetűkkel) Amit talál azt töröld, de azért előtte nézd meg miket akar töröltetni veled. Általában nem szokott falsokat találni de jobb az óvatosság. Utána folytasd a többi IS-el. BITDEFENDER INTERNET SCURITY/F-SECURE INTERNET SECURITY .... meg amit még a KIS előtt feltelepítettél.
Ez a program minden feltelepített alkalmazás után kitud takarítani, nem csak az antivirusok után.

[ Szerkesztve ]

(#7620) Fandango válasza #75950848 (#7619) üzenetére


Fandango
veterán

:C

(#7621) moonguru válasza #75950848 (#7619) üzenetére


moonguru
őstag

Ivano Frankivsk

Szemét oldalon vajon mi található? :))

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#7623) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok
a szomszéd a napokban váltott internet szolgáltatót és azóta valami robtex.com oldalt dobál nekik be bizonyos idő közönként sőt a net nem is igazán működik nekik
engem hívtak fel de én az ien hez nem értek nem lehet hogy esetleg valami adathalász oldal ?
anyit csináltam át néztem nekik több vírus irtó progival is a gépet de csak nyomkövető sütiket talált
itthon rá kerestem de én nem tudom mi lehet az az oldal
előre is köszönöm a választ
tudom nem a leg jobb topik de nem akartam másikat nyitni ezért

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#7624) ƵøŁĭ válasza #75950848 (#7619) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Szerintem kerüld el ezt az oldalt ,nem tetszik ez nekem :P .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#7625) zazenke válasza noorbertt (#7608) üzenetére


zazenke
őstag

a marketen karácsonyi akció van és úgy tudom csak 1 éves de igy is nagyon jutányos az ára . A működését nem igazán értettem meg ennek a kordináta küldésnek mert annak a telefonszámnak küldi el a kordinátákat amelyiket éppen beírom a programba . Vagyis ha elvesztem a telót akkor nem tudom beírni a programba . Visszafele valamiért nem megy tehát ha küldök egy másik telórol egy sms-t a titkos kóddal akkor semmilyen vissza sms-t nem kapok hogy hol van az elvileg elveszett teló . úgyhogy egyenlőre marad csak a vírusírtás és védelmi funkció . A mai hírekbe megjelent hogy ugrásszerűen növekedett az okostelefonok elleni támadás és ez 2012 re még súlyosabb lesz. Majd kipróbálom a norton programját is lemerem fogadni hogy más élményekbe lesz részem mint a kasperskynél

[ Szerkesztve ]

(#7626) @matthew@ válasza Mosanke (#7618) üzenetére


@matthew@
őstag

Nagyon szépen köszönöm! Amúgy a KIS szokott fagyást, és lassulást okozni? Csak mert F-Secure IS-nél olvastam h több gépnél is probléma volt.
Illetve másik kérdésem az lenne h a Kaspersky Internet Security és Anti Virus között csak a tűzfal a különbség? Mert ha igen és a védelme ugyan olyan jó csak a tűzfal nincs benne akkor felteszem azt mivel ahhoz van Chip-ből kódom, és majd egy sima Comodo vagy hasonló tűzfalat felteszek, de csak ha az is elég védelmet nyújt, szóval az elég lenne egy kiegészítő tűzfallal vagy az IS jobb?

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#7627) noorbertt válasza zazenke (#7625) üzenetére


noorbertt
őstag

Akkor feltöltöm a internet számlámat:D..

Nem lehet hogy akkor küldi el ha beleraksz egy másik SIM kártyát? És arról küldi el a megadott mail címre vagy telefonszámra a gps koordinátát, én így látom de sajnos kipróbálni nem tudod , esetleg te?

Norton ingyenes vagy a marketen nincs a fizetős?

Sajnos a telefonomon túl sok olyan dolog van amit védeni kellene..

[ Szerkesztve ]

(#7628) csaba1203 válasza @matthew@ (#7626) üzenetére


csaba1203
addikt

Van közte különbség azért rendesen:
[link]

(#7629) @matthew@ válasza csaba1203 (#7628) üzenetére


@matthew@
őstag

Értem, akkor IS marad, csak nem tudom h a KIS 2012 miért fagyasztotta le a gépet tegnap 2x is, most egy szépen a vírusirtás és nincs fagyás lehet vmi frissítés nem volt jó vagy mi lehet az ok? Vajon később nem jön elő? Eléggé bizonytalan vagyok mert most kéne IS-t vennem és most az AVG és KIS között vacillálok eddig az AVG 2 évig jó volt, csak a KIS erősebb és ezért akarok váltani de nem tudom h ez később előjön-e :F Szerintetek lehetett a frissítés a hibás a fagyásnál?

Matthew 24:42

(#7630) noorbertt


noorbertt
őstag

Engem viszont nagyon érdekelne hogy melyiket érdemes választani? NIS2012 vagy KIS2012?

Valamint az is érdekelne hogy 1év lincest hol tudok a legolcsóbban megvenni?

Jelenleg F-SIS 2011 van de nagyon fapadosnak tűnik, pedig a CHIP magazin a Kaspersky elé tette, jogosan vagy csak a reklám miatt?

(#7631) csaba1203 válasza @matthew@ (#7629) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem hiszem,hogy amiatt fagyott volna.Egyébként ne hidd azt,hogy a KIS 100%-os védelmet biztosít.Nagyon sokrétű a védelme de emellett is bekaphatsz csúnya dolgokat,ha olyanok a netezési szokásaid. Az AVG 2012 nagyon jól sikerült.Ha eddig meg voltál vele elégedve nyugodtan használhatod a továbbiakban is.

(#7632) csaba1203 válasza noorbertt (#7630) üzenetére


csaba1203
addikt

A 2011 FSIS tényleg nem rossz.Sajnos a 2012-es verzió-ban pár dolgot elrontottak.Nehéz a választás a NIS és a KIS között,mert mindegyik remek védelmet ad.Szerintem csak egy valami lehetne döntő tényező melyik mennyire fogja meg a géped.Javaslom próbáld ki mindegyiket és ezek után dönts nagyon mellé nem fogsz egyikkel sem :K

(#7633) noorbertt válasza csaba1203 (#7632) üzenetére


noorbertt
őstag

A KIS nem fogta semennyire a lapost, épp NIS-t keresek de a norton oldalán csak vásárolni lehet(?)..

AVG tuneup féle megoldás van máshol is?
Mert a KIS-nél van valami hasonló de nem ilyen körültekintő, de ahogy nézem Nortonnál is csak a 360-nál van (Az mennyire alapos?). A biztonsági mentést nem használva jobban fogja a gépet mint az IS verzió?

(#7634) @matthew@ válasza csaba1203 (#7631) üzenetére


@matthew@
őstag

Igazából a KIS 2012-ben az tetszik h sok frissítés van hozzá, AVG-hez heti 2x volt új frissítés. Illetve volt olyan vírus a gépemen amit az AVG nem vett észre hanem csak a KIS, meg tesztekben is jobban teljesített.
Még arra gondoltam h újrateszem a win-t és akkor majd meglátom, csak a KIS épp most van dec 31-ig akcióban itt és nem tudom h ha most újrateszem a win-t de később megint lesz ilyen gondom akkor nagyon cumi van mivel megvettem 5k-ért az 1 éves licencet és utána dobhatom ki és kell újat vennem, a KIS mennyi szokott amúgy lenni ilyen boltokban?
Ezek miatt nem tudom mitévő legyek, mivel csak 6 napom van kb. arra h újrategyem a gépet és teszteljem, de a Karácsonyi sürgés-forgás közben ez esélytelen, és nem akarom megszívni és 2 licenc-el ott állni, h most melyik a jó melyik nem :( Szerinted mi lehet a legjobb döntés?

Matthew 24:42

(#7635) csaba1203 válasza noorbertt (#7633) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem éppen témába vág de én ha mindenképp rendszer karbantartó programot szeretnél nem a védelmi szoftverek beépítettjét ajánlanám.NIS ügyben nézz szét a topicjá-ban ;)

(#7636) csaba1203 válasza @matthew@ (#7634) üzenetére


csaba1203
addikt

Én innét vettem és jó a kulcsa a 2012-hez is :K[link]
Az AVG nem hetente hanem naponta frissít 2-szer. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7637) noorbertt válasza csaba1203 (#7635) üzenetére


noorbertt
őstag

Akkor milyet ajánlanál?:)

~3700Ft 1éves KIS linces? Az nagyon megéri nemde?

[ Szerkesztve ]

(#7638) csaba1203 válasza noorbertt (#7637) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen best buy és ráadásul dobozos is :K
A másik dologgal kapcsolatban privi ment.

(#7639) @matthew@ válasza csaba1203 (#7636) üzenetére


@matthew@
őstag

Köszi a linket, amúgy ez nem dobozos kivitel? Csak mert nekem olyan kéne amit e-mailben elküldenek egy licence kódot és kész, ez is olyan?
Az AVG-ről meg csak azért mondom h heti 2x frissít, mert a többi frissítésnél csak ellenőriz, de nincs új file, KIS-nél meg ha óránként nyomok rá a frissítésre vmi jön le, elméletileg, vagy AVG is gyakrabban frissít?

Matthew 24:42

(#7640) PapauZ válasza noorbertt (#7633) üzenetére


PapauZ
aktív tag

Nortonokat innen tudod letölteni és kipróbálni:
IS: www.norton.co.hu/nis12
360: www.norton.co.hu/n360s_5

360 amúgy semmivel sem fogja jobban a gépet, mint a NIS. Igazából csak annyi van vele, hogy pár dolgot nem tudsz annyira finomra hangolni vele, mint a NIS-el, mert a 360-at inkább a "nem törődök a programokkal, meg a gépemmel annyira" felhasználóknak csinálták.

Amúgy attól függően, hogy hány gépre kell, CD Galaxisban most nagyon kedvezően tudsz régebbi verziót venni, aminek a licensze tökéletesen jó a 2012-höz is. Csak a kulcs kell igazából a dobozból ;).

(#7641) zazenke válasza noorbertt (#7627) üzenetére


zazenke
őstag

sajna ezt nem tudom kipróbálni de azt tudom hogy a norton alkalmazása hiába van úgy hírdetve hogy free , de igenis fizetni kell a trial időszak letelte után vagy 7000 -et . Ezért panaszkodnak rá és ezért lett kaspersky most nálam . Bár ha megnézzük a norton még nem is a legdrágább az f-secure 10 fölött van ha jól emlékszem

(#7642) csaba1203 válasza @matthew@ (#7639) üzenetére


csaba1203
addikt

Az AVG nem frissít olyan gyakran,mint a KIS.Igen ez dobozos és így tuti nem kallodik el a kulcsod ha csak el nem hagyod :D

(#7643) PapauZ válasza zazenke (#7641) üzenetére


PapauZ
aktív tag

A Norton Mobile Security-re gondolsz? Az teljesen ingyenes. Amikor feltelepíted, egy Lite verzió indul el alapjáraton, amiben az Antitheft /lopásgátló/ és a weblapellenőrző /Norton SafeWeb/ modulok vannak letiltva. Amíg nem adsz meg neki termékkulcsot, addig a Lite verzió ítéletidőig használható...

(#7644) noorbertt


noorbertt
őstag

(#7638) csaba1203 Mivel dobozos így posta költség is lesz, az mennyi? Pü-t köszi!

(#7640) PapauZ Kipróbálom köszönöm! 2500ft?:D Most megint az jön hogy melyiket válasszam?:D

(#7641) zazenke hát kipróbáltam a Norton "free--t és a külleme már nem tetszett így szerintem megveszem a mobilos Kaspersky-t

(#7645) @matthew@ válasza csaba1203 (#7642) üzenetére


@matthew@
őstag

Értem, én is e miatt döntenék inkább KIS mellett mert 0 napos védelemben a KIS jobb sztem :K Viszont ha ez dobozos és megrendelem akkor annak van kiszállítási költsége ha jól gondolom ugye? Azzal együtt meg lehet h a másik bolttal jobban járok, vagy ez hogyan működik?

Matthew 24:42

(#7646) zazenke válasza PapauZ (#7643) üzenetére


zazenke
őstag

igen tudom de úgy gondoltam hogy teljes verzióban Mint a kaspersky mobile security , úgy fizetős és sajna nem is találtam rá promóciót .na de ez nem lep meg a symantec -nél

(#7647) noorbertt


noorbertt
őstag

Most szerepelt le nálam az 2011 FSIS.. 4 trójai-t talált a NIS.. Kár pedig CHIP promó kód minden hónapban jön..

[ Szerkesztve ]

(#7648) zazenke válasza noorbertt (#7647) üzenetére


zazenke
őstag

ha még lefuttatsz egy malwarebytest vagy egy emisoft antimalwaret akkor lesz ott még más is szerintem

(#7649) L7wy válasza noorbertt (#7647) üzenetére


L7wy
őstag

Attól függ hol volt az a 4 trójai, és hogy aktív volt-e.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#7650) noorbertt válasza zazenke (#7648) üzenetére


noorbertt
őstag

talált még további 7 hasonlót és ebből a 7ből kettő egy crack-elt program..

ezeket az F-SIS vagy a NIS miért nem találta meg? (NIS csak 4et talált)

Illetve akkor kel egy külön védelem a malwarebytes-től is? vagy nem is elég az IS?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.