Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47455) ayo válasza AlexWolf (#47452) üzenetére


ayo
addikt

azert tegyel egy probat majd ezzel: state of decay.

sztem az ev legjobb zombisa de jelenleg meg sok a bug benne, allitolag dec elejen mar kesz a port csak hat 1 ember csinalja az egeszet :D - indie jatek, kb veri az osszes zombis temat. a walking dead fpsnek (ami ugye elegge csufos lett) ilyennek kellett volna lennie annyira jol osszerakott lett, sok az otlet es az egesz egy alan wake szeru kornyezetben, maine? allambeli kampingben jatszodik, elkezded es magaba szippant. en family shareben toltam csak hogy kiprobaljam es siman elment 2 ora a csak 5 perc es belenezek es mindjart jatszhatsz a jatekaiddal tesztbol:D remelem osszel v telen akcios lesz es akkor megveszem. jelenleg a 113as kivansaglistamon egybol a number 1 lett, a proba utan.

(#47456) djculture: van egy ismeros aki mar pre order v megjeleneskor vette, nincs padja es tudott jatszani, pedig en is figyelmeztettem hogy csak gamepadot irnak hozza, masreszt mar jott a frissites ami bill es eger, viszont gamepaddal tenyleg isteni. xboxon nagyon sikeres lett tobb mint 1 milliot adtak el belole anno amikor kijott, azota gondolom megtobbet. jelenleg xboxhoz jon egy dlc es xbox az elso viszont a pc verzio ha kesz akkor ugymond egyben kapjuk azt is. a dlc survivor modot meg hasonlo finomsagokat tartalmaz, nem skineket.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.