Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19482) Crytek válasza horvathd (#19477) üzenetére


Crytek
veterán

Majd ha steam-en is 2.5 euro lesz a AC2 megvesszük addig nem!

DeFranco: Bundliba max az 1-et fogják ami 2.49 minden akciózáskor,de az meg nem kell meg legunalmasabb game amivel valaha játszottam.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#19483) DeFranco válasza Crytek (#19482) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Minek? Vársz még két évet, és bundliba rakják...

#19484: tény, hogy szükségeltetik hozzá némi intelligencia. Ebben különbözik a többi résztől. szépen kiszerkesztetted.

[ Szerkesztve ]

(#19484) Crytek válasza DeFranco (#19483) üzenetére


Crytek
veterán

Oil rush nincs valaki olcsón eladó?

" tény, hogy szükségeltetik hozzá némi intelligencia. Ebben különbözik a többi résztől"

Inteligencia? Inkább nagyon sok türelem és kitartás.Már a 3óra után sírva kapartam az arcom legyen már vége ennek a monoton szarnak. De ha valakinek a 20 óráig ugyanazt csinálom jó ,meg érdekes akkor egészségetekre!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#19485) DeFranco válasza Crytek (#19484) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A történetből úgy látszik sok mindent sikerült megérteni :)

(#19486) Crytek válasza DeFranco (#19485) üzenetére


Crytek
veterán

1 játékot sem ment meg a történet ha a játék alatt azt várod hogy legyen már vége mert monoton unalmas.Lehet a történet 48 oszkár díjas is ha a körítés nagy rakás .os.

Next PC Upgrade: 2022

(#19487) ollie válasza Crytek (#19486) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezzel nem értek egyet. A játékok 99%-a játszhatatlan, ha nem érted mi és miért történik körülötted.

***

(#19488) DeFranco válasza Crytek (#19486) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, a 79-es metascore-t meg a szél fújta oda. Mindegy, neked nem tetszik, rendben van. Senkinek nem esett bántódása. Majd megveszed bundliban, mégis csak plusz egy sor. Hiába szar.

(#19489) Crytek válasza ollie (#19487) üzenetére


Crytek
veterán

"A játékok 99%-a játszhatatlan ha nem érted mi miért történik"

Ez így ebben a formában nem igaz. Attól még hogy nem érted tudod játszani ,látod mi történik és a cselekményből ki tudsz venni dolgokat és végig is bírod játszani.Olyan game nem igen hiszem hogy létezne amit nem.
De még mindig nincs semmi köze a történetnek ahhoz hogy monoton ,unalmas.

" Majd megveszed bundliban, mégis csak plusz egy sor. Hiába szar." Atomszánalom :W
AC1 nevű ..art még ha ingyen adnák a steam invertorymba + fizetnének érte akkor sem aktiválnám. Csak égetném a többi meglévő sort! :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#19490) DeFranco válasza Crytek (#19489) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, nagymamám (Isten nyugosztalja) is nézte régen a SAT1-en a Dallast, igaz németül volt és egy kukkot nem értett belőle de jól szórakozott :)

(#19491) HS 2142 válasza Crytek (#19489) üzenetére


HS 2142
őstag

Ne csak a manapság divatos csőlövöldékben gondolkodj, léteznek pl.: kalandjátékok is.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#19492) Crytek válasza HS 2142 (#19491) üzenetére


Crytek
veterán

Azokat is végig tudod játszani 0 angol tudással is. Szóval kár védeni az AC-t.

Next PC Upgrade: 2022

(#19493) ollie válasza Crytek (#19492) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És egy kalandjátékban mi az élvezet, ha nem érted miről szól? Azoknak éppen a sztori a lényege.

***

(#19494) HS 2142 válasza Crytek (#19492) üzenetére


HS 2142
őstag

Hogy kapcsolódik ide az AC meg az angoltudás? Én a storyval kapcsolatos nézeteidre reagáltam.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#19495) Crytek válasza HS 2142 (#19494) üzenetére


Crytek
veterán

Storyval kapcsolatos nézeteimre? Egy szót nem ejtettem az AC sztoriról.

Csak mondtam hogy monoton és unalmas a game. Erre elkezdtetek jönni hogy ha nem értem akkor így meg úgy.
Részemről téma lezárva engem ugyse győztök meg hogy jó mert nem az. Nektek tetszik ez van.Szerencsére nem vagyunk egyformák!

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.