Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) AtHoS válasza Ilsyde (#18300) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Egy barátom hívott az előbb, hogy vásárolt az egyik multiban egy Rome - Total War játékot, amiről kiderült, hogy csak az Alexander nevű Expansion lemezt sikerült megvennie.

Honnan tudnék neki keríteni most olyan alapjátékot, amivel tudná használni ezt a kiegészítő lemezt is?

Szerk.

Bocs, nem válasz akart volna lenni :B

De az meg lemaradt, hogy nem a legdrágább üzletet keresem :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#18302) AtHoS válasza AtHoS (#18301) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezt sikerült találni [link]

Ezzel működne a vásárolt Alexander kiegészítő? Illetőleg CD-galaxis oldalán írják, hogy magyar felirattal jelent meg. Ebben bekapcsolható lehet a magyar felirat?

read-only mode on the forum

(#18303) gtamate2 válasza djculture (#18291) üzenetére


gtamate2
veterán

Milyen ravaged-re gondolsz ? Csak mert a hozzászólásomban utalást sem találtam rá ;]

*Sn0w

(#18304) sagem válasza AtHoS (#18302) üzenetére


sagem
addikt

Language: English, French, Italian, German, Spanish szóval nem, de letölthető külön
katt felelősséget nem vállalok érte egy fórumban találtam a linket (de valszeg ha rákeresel te is találsz)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#18305) djculture válasza gtamate2 (#18303) üzenetére


djculture
félisten

Csak úgy irtam nem a te által írt játékok közül hogy ezt is megnéztem. Mert mindenki itt éljenzett hogy ingyen béta az alienware oldalon.
left4dead2-t irtad avval sokal játszanak? Online kampány részével vagy mással?

[ Szerkesztve ]

(#18306) danih válasza djculture (#18305) üzenetére


danih
addikt

Online kampány természetesen, és sok a jó user made kampány. De ez inkább akkor jó ha megvan hozzá a társaság (ismik, haverok).

(#18307) AtHoS válasza AtHoS (#18302) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Köszi, elteszem a fájlt, de végül 576-ból lesz beszerezve a játék (az van itt Miskolcon is), ahol magyar nyelvű is egyből, szóval nem kell vele mókolni

read-only mode on the forum

(#18308) djculture válasza AtHoS (#18307) üzenetére


djculture
félisten

Ha rome total war gold kell akkor én láttam elég sok multinál is, tesco, mm, interspar.. A kieg 990 a gold 2000ft gondolom ezért is sikerült megvennie az ismerősödnek csak azt.

[ Szerkesztve ]

(#18309) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Mass Effect 3 - 4329Ft

(#18310) gtamate2 válasza djculture (#18305) üzenetére


gtamate2
veterán

A l4d2-vel olyan 5000-en mindig tolják, így hajnali órákban csökken le 3-4 ezerre. Van rengeteg játékmód. Én speciel egyedül kezdtem el játszani, de van hatalmas magyar tábora és elég hamar megismertem őket, így már sokkal jobb játszani :)

*Sn0w

(#18311) #57919488 válasza gtamate2 (#18310) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az ilyen adatokat honnan lehet tudni?

(#18312) po1son válasza #57919488 (#18311) üzenetére


po1son
addikt

Innen :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#18313) S0m30n3 válasza Aidan85 (#18309) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Azta. Ha már most ennyi, akkor karácsonyra már 2-3k -kért fogják dobálni vagy mi? :Y

(#18314) Balazs_ válasza S0m30n3 (#18313) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Én mostmár nem csodálkozom, ha a karácsonyi akciókban már a 6-8 hónapos játékokat 2-3k-ért dobálják, szóval szerintem teljesen elképzelhető.

(#18315) KubanitoS válasza S0m30n3 (#18313) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Aki várt a játékra, már régen megvette, szóval éppen ideje az árengedésnek.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18316) djculture válasza S0m30n3 (#18313) üzenetére


djculture
félisten

500ft se ér az egész az elb végével... Haver is mikor végignyomda mérgébe a collectors kidást megtaposta és a kutyának oda dobta. Avval szoktam idegesíteni... hol a kutya még mindig a Mass Effect 3 dvd-ket teszteli a fogával?:D

[ Szerkesztve ]

(#18317) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

KubanitoS : én sem írtam, hogy baj. :DDD

djculture : hát a vége tényleg gáz, de multi miatt szerintem meg fogom venni, ha 2k lesz.

(#18318) BigBlue69 válasza djculture (#18316) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ez nem nagy dicsőség..Origin-en fent van ugy is..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#18319) djculture válasza BigBlue69 (#18318) üzenetére


djculture
félisten

Az lehet de a képregény meg a művészeti könyv tetszett a kutyíának is, boldogan szaggatta szét:D

(#18320) djculture válasza ollie (#18267) üzenetére


djculture
félisten

Lesz az sajnos több is: [link]
"A Beamdog főnökének elmondása alapján a Baldur's Gate Enhanced Edition megjelenése november 30-án várható, PC-re, Macintoshra és iOS-re."

[ Szerkesztve ]

(#18321) Wolverine válasza djculture (#18319) üzenetére


Wolverine
félisten

Azokért kár volt, mert értek volna valamit. (könyvet elpusztítani egyébként is barbárság szvsz)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18322) cskamacska válasza djculture (#18316) üzenetére


cskamacska
addikt

Most nem azért, de látom te is a "mindenszar" búsmagyarok táborát erősíted. Utóbbi pár hszedben csak leszólást véltem felfedezni, no meg a fiatalságod visszasírását, a régiszépidők beli játékok istenítésével. :(

Barátodnak külön gratulálok a mutatványáért, mikor 10000 forintos játék példányát pusztította el _csak_ a vége miatt. :U Hogy általános iskolás vérpistikék ilyet csinálnak, hát nem lepődnék meg, de hogy felnőtt emberek.. :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18323) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Back to School Bundle.. Indie Royal

Swords & Soldiers - steam (pc, mac), windows, mac, linux, desura (+DLC)
Lunar Flight - steam (pc), windows, desura
Bunny Must Die: Chelsea and the 7 Devils - windows, desura
Sequence - steam (pc), windows, desura
Flying Red Barrel - windows, desura
Qlione - windows, desura
Cute Things Dying Violently - windows, desura (includes OST)

Számomra kimarad!

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#18324) djculture válasza cskamacska (#18322) üzenetére


djculture
félisten

Nem minden szar mert azért egy két játék amit meg is vettem az tetszik. Viszont elég sok az olyan hulladék játék amit istenitenek azután fél év múlva a kutya se játszik már vele.
Ez mellett nem lehet szó nélkül elmenni hogy pl egy játék régebben 10-20+ óra egyjátékos kampányt is tartalmazott, ma meg jó esetben 4 órát. Kivéve egy két normálisabb játékot.
Most mindent multival akarnak eladni ami pár hónap múlva semmit se ér, kivéve egy két nagyobb cimet.

[ Szerkesztve ]

(#18325) Youri válasza BigBlue69 (#18323) üzenetére


Youri
veterán

Ez az indieroyal sose volt nagy eresztés

RTX ON

(#18326) kervantas válasza BigBlue69 (#18323) üzenetére


kervantas
aktív tag

Csak én érzem úgy hogy minden bundle-ban egyre bénább játékok vannak?

(#18327) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Sword and Soldiers kellemes játék, megvan Steamen. A tobbi meh.

(#18328) ayo válasza kervantas (#18326) üzenetére


ayo
addikt

nem. en azt hittem hogy a nyar utan vegre beindulnak ezek es vegre hozzank dobnak egy ket nagyobb dolgot is de majd max helovin vagy karacsony korul... minden remenyem a jovoheti HIBben van:) nade irom a posztot tovabb csak a bunny must die kikeszitett epp:DD

http://jateknaplo.blog.hu

(#18329) wwenigma válasza cskamacska (#18322) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Attol még letölthető marad, hogy a fizikai példányt megsemmisítette... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18330) ayo


ayo
addikt

na mint minden rendes no en is megszultem:

tehat az uj indie bundle:

lehetne jobb is de Swords & Soldiers és a Lunar Flight miatt viszont ajánlom.

Indie Royale - The Back to School Bundle

aki megvette az pedig bunny must diet mindenkepp probalja ki:D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#18331) csaba951 válasza ayo (#18330) üzenetére


csaba951
veterán

Bunny Must Die!-t akartál írni, de végül is a Bunny Must Diet!-nek is van értelme! :))

(#18332) Amantius válasza csaba951 (#18331) üzenetére


Amantius
senior tag

Dagadtak a nyulak? Nagyon jó!

Nagy gáz, kis szerencse!

(#18333) ayo válasza csaba951 (#18331) üzenetére


ayo
addikt

:)

van is ertelme es tenyleg rajuk fer:D

http://jateknaplo.blog.hu

(#18334) Tibcee


Tibcee
tag

Most 1,5 Euro (Kb. 423 forint) a Metro 2033 a Greenmangamingen az alábbi voucherrel:
GMG25-1BW0K-K1A3G (Voucher nélkül 1,99) Én is voucherrel vettem meg, működik.

(#18335) Youri válasza Tibcee (#18334) üzenetére


Youri
veterán

Van olyan akinek még nincs meg? :)

RTX ON

(#18336) Hunork válasza Youri (#18335) üzenetére


Hunork
veterán

Én a jövő héten pengetem ki! :K :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18337) Hunork


Hunork
veterán

Valakinek infója van erről ?? Ez is keméyn 10 euró. Még nagyon régen kipróbáltam, ugye ( :U ), és nekem nagyon bejött a single rész, már az is megér ennyit, de multiban tényleg kemény 10 szerver van már csak? A játék szerintem brutálisan jó lett, méltatlanul nem kapott elég figyelmet, elnyomta a többi akkori gamma. (irányítható mini-helikopter, minitank...járművezetés...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18338) Hunork


Hunork
veterán

De ez lesz az első! Deus Ex Human revolution. Kemény 1697 forint...és egyben első vétel a Store-ban. Holnapig él az action!! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18339) Tibcee válasza Hunork (#18338) üzenetére


Tibcee
tag

Itt olcsóbban is megvehetted volna. (Ráadásul ez vmi bónusz verzió).

(#18340) Tibcee válasza Youri (#18335) üzenetére


Tibcee
tag

Van. Egy újszülöttnek minden vicc... :B

(#18341) bul07 válasza Hunork (#18337) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem megvan, hébe hóba játszok is a multijával, és tényleg kevés szerver van, de játékos néha még kevesebb(egy szerver se telik meg)
Én is csak azért vettem meg mert régen ácsingóztam rá, vártam is vagy negyed/fél évet hogy valahol le akciózák, 2.5eurót adtam is érte

De ha irányítató helis,mini "tankos" játékot akarsz ved meg inkább a Homefront-ot többen is játszák a multiját(nemrég volt egy lengyel oldalon 700Ft, steam-es kulcs)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18342) Hunork válasza bul07 (#18341) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm, majd akkor utánanézek a Homefront-nak (is)... :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18343) Hunork válasza Tibcee (#18339) üzenetére


Hunork
veterán

mmmmmm....ezt nem is ismertem eddig...mármint az oldalt...de már elmentettem, a jövőben nézni fogom... :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18344) Youri válasza Tibcee (#18340) üzenetére


Youri
veterán

Újszülöttnek azért nem Metro 2033-at adnék játszani, hanem csörgőt :P

Hunork: A Desu EX Augmented szerencsére nem tartalmaz a játékmenetre kiható dolgokat, viszont a DLC-ket érdemes megvenni hozzá

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#18345) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Új (7 órás) sorsolás PH! tagoknak a Steamgifts-en:

Hajrá! :C

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#18346) Bazzzs válasza Tibcee (#18334) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ez még hiányzott a gyűjteményemből, pedig szemezgettem már vele párszor, köszi a linket :R

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#18347) Wolverine válasza Youri (#18335) üzenetére


Wolverine
félisten

Van hát. Engem pl. nem érdekelnek az fps-ek, ezért eddig nem vettem meg. Most sem fogom, mert ennyi pénzem sincs, és csak trade-inre tartanám...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18348) Youri válasza Wolverine (#18347) üzenetére


Youri
veterán

nyilván azokra gondoltam, akiket egy kicsit is érdekelhet

RTX ON

(#18349) xavix13 válasza Tibcee (#18334) üzenetére


xavix13
senior tag

Bezsákolva köszi. :))

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#18350) sagem válasza Youri (#18348) üzenetére


sagem
addikt

Nekem sem volt meg, mert csak kicsit érdekel, viszont most ingyen megszereztem, hála az GmG ingyen játék beváltásnak :K

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.