Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) Alien83 válasza csaba951 (#18050) üzenetére


Alien83
senior tag

Eddig úgy tudtam hogy ezek nem országok hanem államok...:D

(#18052) alratar válasza Alien83 (#18051) üzenetére


alratar
addikt

Én meg azt hittem facebook csoportok... :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#18053) Alien83 válasza alratar (#18052) üzenetére


Alien83
senior tag

Előfordulhat...:D

(#18054) cskamacska válasza csaba951 (#18044) üzenetére


cskamacska
addikt

Meh, vagy drága, vagy a világ másik végéből kell tölteni. Amúgy sem tudok portugálul. :)

Lesz viszont a napokban Amazonon 1C Complete Pack 15 dollárért: ezekre lehet számítani majd valamikor, amikor a programozóik megbírkóznak a pakk elénk tárásával. :))

Mindhez lesz Steam kulcs amelyik fent van Steamen! :Y
Amelyik nincs, az elvileg DRM mentesen letölthető Amazonéktól. Ez fontos, mert az 1C játékai legtöbb helyen jó orosz szokás szerint Starforce védelmet használnak, többek között Gamersgate-en is, ahol viszont igen sok játékot árulnak saját név alatt.

Ha már GamersgateGamersgate-en meg lement a Spec Ops: The Line ára 20 euróra, lehet lesni a 50-75%-os leárazást rá. :D

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18055) danih válasza cskamacska (#18054) üzenetére


danih
addikt

Tök jó!
Nekem csak az UFO játékok kellenének, ha valaki(k)nek más játék(ok) kellene(k), akkor akár össze is állhatunk egy kollektív fillérb@szásra és mindenki csak azt vinné ami neki kell egy packból :)
Még mindig borzongok ha meglátom valahol ezt: 1C (főleg piros betűkkel sárga alapon)

[ Szerkesztve ]

(#18056) Ilsyde válasza cskamacska (#18054) üzenetére


Ilsyde
őstag

Wow, nem semmi lista.
You Are Empty vajon megy Win7 64bit alatt? Jo lenne megint vegigvinni. Maga a jatek eleg kozepes de van egy atmoszferaja.

(#18057) ollie válasza cskamacska (#18054) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy csomó új sor a Steam libraryban! :R

***

(#18058) danih válasza ollie (#18057) üzenetére


danih
addikt

22 cent per sor, úgy érzem a karácsony az idén korábban kezdődik!

(#18059) Wolverine válasza Alien83 (#18051) üzenetére


Wolverine
félisten

A lista alapján ez Észak-, Közép- és Dél-Amerikát jelenti - már amennyit dekódoltam így első ránézésre a rövidítésekből.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18060) csaba951 válasza Alien83 (#18051) üzenetére


csaba951
veterán

A Steam-nél lusták voltak és nem írják ki a teljes országneveket. Akkor pont én dolgozzak? :D

(#18054) cskamacska
Jézus Mária! 4 teljes munkanap alatt nem tudták ezt beállítani? Programozási szükséglete minimális, egyszerűen 2 db új rekordot kell rögzíteni az akciós csomag kategóriában (egy DRM Free+Steam , DRM-Free). Mindkettőnél be kell állítani, hogy melyik játékok, mely verziói vannak a csomagban. A csomag leírásban (a sima szöveges mezőben) meg simán fel kell sorolni mindegyik játékot, a végén pedig hozzátenni hogy (DRM Free) / (Steam).

[ Szerkesztve ]

(#18061) danih válasza csaba951 (#18060) üzenetére


danih
addikt

Azért az a legnagyobb valószínűséggel nem ennyire egyszerű, inkább listázási/kulcskiadási problémák lehetnek. Azért elég komoly back-end van mögötte, nem egy egyszerű mysql tábla az amazon.

(#18062) BigBlue69 válasza danih (#18055) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem meg csak egy Penumbra Collection..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#18063) sagem válasza danih (#18055) üzenetére


sagem
addikt

elvileg meg lehet venni külön-külön is (75%os), persze az simán lehet hogy egyben jobban megéri :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#18064) maross válasza BigBlue69 (#18062) üzenetére


maross
veterán

Azt is miota meg akarom szerezni...de jo lesz :). Vajon kulon kodos mindegyik? Jopar megvan belole.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18065) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
1 hét kihagyás után kérdés: lopták el más bankkártyáját is, aki Yuplay-en vásárolt az RBK Money-n keresztül? Legalábbis én nem tudok más oldalt amin keresztül ellopták volna.

(#18066) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Aki megvette a múltkor a Syndicate-et: esetleg multihoz lenne kedve valakinek?

Darth_Revan: :(
Lehet, hogy mégsem volt olyan olcsó a játék.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18067) BigBlue69 válasza Darth_Revan (#18065) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ezt kifejtenéd? Vagy csak én maradtam le?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#18068) alratar válasza BigBlue69 (#18067) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem arra gondolt, hogy akinek megvan, akar--e mulitizni?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#18069) Youri válasza alratar (#18068) üzenetére


Youri
veterán

vagy nézd meg újra kinek tette fel a kérdést

RTX ON

(#18070) Darth_Revan válasza BigBlue69 (#18067) üzenetére


Darth_Revan
veterán

3 helyen fizettem Mastercard-al:
RBK Money (Yuplay), Right Stuf és Google.

Valakitől kijutott a kártya adataim és illetéktelen személy felhasználta. Először 42.000 Ft-nyi euróval akart -szerencsére sikertelenül- fizetni egy brit sportszer boltban, aztán meg $5 érékben -sikeresen- ajándékozott a Best Friends Animal alapítványnak. Mindez pont ezen a héten történt, amióta hétköznap nem vagyok internet közelben.

A 3 közül az RBK Money/Yuplay tűnik a leggyengébb láncszemnek.

[ Szerkesztve ]

(#18071) alratar válasza Youri (#18069) üzenetére


alratar
addikt

Vagy megnéztem, és rájöttem, hogy ***voltam! :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#18072) FehérHolló válasza alratar (#18068) üzenetére


FehérHolló
veterán

Te kis gondolatolvasó. ;]

Skynet is real. It's called Google.

(#18073) wwenigma válasza Darth_Revan (#18070) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Amikor a nyáron cseréltek nekem bankkártyát akkor állítólag a benzinkutakról szivárogtak a kártyaadatok. Amugy meg sosem fogod megtudni az igazat, velhetoleg banki adatbazisokat törtek fel mert sohasem hasznaltam ezt a kartyat benzinkuton. Raadasul hivott a bank hogy adatlopás történt amiben érintett lehetek... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18074) Youri válasza Darth_Revan (#18070) üzenetére


Youri
veterán

Amúgy hagyományos módon nem használtad a kártyát?

RTX ON

(#18075) Darth_Revan válasza Youri (#18074) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tesco-ban akartam, de akkor már le volt tiltva. Előtte csak a Telenor üzletben használtam 1500 Ft feltöltés miatt.

Ezután fizettem a Google-nak neten, majd kezdődött pár nap múlva a balhé.

[ Szerkesztve ]

(#18076) ollie válasza Darth_Revan (#18070) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi az a Right Stuff?

***

(#18077) Alien83 válasza Darth_Revan (#18075) üzenetére


Alien83
senior tag

Amúgy olyan cukik ezek a bankkártyák, mert SEMMI nem szükséges ahoz hogy utaljon vele egy idegen.

Ha egy bankkarit BÁRKI lát vagy csak éppen lefotóz vagy bármit tesz...MINDEN adat rajta van a bankkártyán a netes utaláshoz, szóval kurvajó, én ezért nem is hordom soha sehová....

Tegyük fel eljön egy haverod, míg te kimész pisálni lefényképezi az okostelójával a bankkarid mindkét oldalát.
és ennyi, hazameg és már a helydben tudja használni is.

(#18078) $p@rr0w válasza Darth_Revan (#18075) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ninccs vmi keylogger a gépeden,,,?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#18079) wwenigma válasza $p@rr0w (#18078) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

N*ore/mp/etc fertozott torren*ek olyat tartalmaztak amit nem detektalt pl. a prohardver nyertes bitdefender 2012 sem... ESET online scanner futtatas ajanlott.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18080) cskamacska válasza Ilsyde (#18018) üzenetére


cskamacska
addikt

Igen nagy gyesznók a IGN-nél, mert az a csodálatos ingyen béta kulcs szerzési lehetőség 3000 darabra korlátozódott, és kemény 20 percen belül mind elfogyott. Viszont elvileg a lejárt Prime előfizetéssel rendelkező IGN tagok automatikusan kaptak mailben.(legalábbis páran kaptak így)
Mostantól tovább lehet kunyerálni Twitteren, vagy lehet venni 8900 forintért Alpha Squad tagságot(amolyan F2P MMO előrendelői változat néhány extrával és játékpénzzel), amihez automatikusan jár béta meghívó. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18081) Rusher válasza Alien83 (#18077) üzenetére


Rusher
őstag

Tegyük fel eljön egy haverod, míg te kimész pisálni lefényképezi az okostelójával a bankkarid mindkét oldalát.
és ennyi, hazameg és már a helydben tudja használni is
Neked ilyen barátaid vannak..... :F :U

(#18082) tupacamaru válasza Rusher (#18081) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem hiszem hogy ezen van a hangsúly. :B De példáúl MasterCard-al lehet egyáltalán úgy fizetni hogy ne kérje a pin-kódot? :F

Ja most olvasok vissza hogy a kollégának is MC-ja van. Én úgy emlékszem hogy az én OTP-s kártyámhoz mindig kéri a kódot, bolti vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18083) Ilsyde válasza cskamacska (#18080) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nekem egy 7+ éves Fileplanet subscriber accountom van aminek beragadt a lejárati dátuma. Simán be tudok lépni a Prime-ba pedig nem fizetek érte :DDD

Kaptam én is egy kulcsot de nekem már volt egy. Átdobom priviben, próbáld ki hogy még mukodik-e.

(#18084) maross válasza tupacamaru (#18082) üzenetére


maross
veterán

Az uj chipes kartyak kernek kodot boltinal. De netes vasarlasnal semmi olyat ami nincs rajta a kartyan. Ezert voltam en is kiakadva, hogy a komplett szamsort leirtak rola az electroworld-ben anno, mikor vettem a hutomet. Be is irtam a vasarlok konyvebe, talaljatok ki mi volt az elottem levo gondja :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18085) csaba951 válasza maross (#18084) üzenetére


csaba951
veterán

Meg is lett a következménye! :)
Felgyújtották az Electro World tulajdonosának villáját

(#18065) Darth_Revan
Idén 5 alkalommal vásároltam tőlük magyar bankkártyával, és soha nem volt semmi bajom. Ebből az utóbbi 2 alkalom biztosan az "új" RKB rendszeren keresztül történt. Nyár elején próbálkoztam az RBK-nál számlát nyitni, és hozzárendelni a magyar kártyám. Sajnos nem sikerült a hozzárendelés.

Saját tapasztalatom az, hogy az oroszok messze a legbizalmatlanabbak az összes nemzet közül akikkel üzleteltem. Náluk kell a legtöbb azonosító adatott megadni amikor bármit akarok csinálni a számlámmal. Imádnak rendőröset játszani. Egyébként rendkívül korrekt partnernek ismertem meg őket. Soha nem vertek át, nem próbáltak meg extra pénzeket lehúzni a kártyámról.

Most külön rákerestem a yuplayes lehúzásokra Google-ban, és egy találatom sem volt, pedig több szóval is kipróbáltam. A Wings of Prey játékkal kapcsolatban fordultak elő elégedetlen vásárlók, akik a pénzükért egy normális, optimalizált játékot vártak el, nem egy olyat amilyet a megjelenéskor kaptak. De ez a kiadó hibája, nem a forgalmazóé.

Magával a yuplay-el senkinek nem volt ilyen gondja, szóval szerintem ez valamilyen egyedi probléma lehet. Ha úgy gondolod, hogy tőlük jutott ki, akkor nyugodtan írd meg nekik! Komolyan vesznek minden panaszlevelet, és extra gyorsan kivizsgálják az ügyet!

[ Szerkesztve ]

(#18086) csaba951


csaba951
veterán

SAPPHIRE Free Promotion Giveaways for Gold Members

Get one of 25 codes for a 30-Day ESEA Premium Membership!
REGIONS: Americas (North, Latin & South)
CLOSE DATE: 11:59PM EDT on Friday, September 21, 2012

ESEA Premium offers members access to the premiere Counter-Strike and Team Fortress 2 community. ESEA Premium members get access to over 360 game servers that feature unique pick-up game and scrim mods, advanced game play statistics,and protection from the industry’s leading anti-cheat tools. As a Premium member, you’ll also get access to exclusive prized events / tournaments and ESEA League, which in 2012 will award over $250,000 in cash prizing!
_________________________________________________________

Get one of 300 codes for the full version of Mini Ninjas!
REGIONS: All
CLOSE DATE: 11:59PM EDT on Thursday, September 20, 2012

Be a Ninja! Play as Hiro and his five friends in their epic quest to defeat the Evil Samurai Warlord. Master furious Ninja skills, collect spells and unleash ancient Kuji Magic, possess all animals, stop time, control the powers of nature, and restore harmony to the world!

[ Szerkesztve ]

(#18087) Rusher válasza tupacamaru (#18082) üzenetére


Rusher
őstag

Nem ezen van, de akkor is érdekes, ha ilyen haverjai vannak valakinek..... :N
Amúgy jah netes vásárlásnál nem kell semmit megadni csak ami a kártyán szerepel és ez tényleg elég gáz. A pin kód kérést is be lehetne vezetni netes vásárlásnál lehet kevesebb lenne a visszaélés.

(#18088) wwenigma válasza csaba951 (#18085) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Liqpay / RBKmoney (ez utóbbi amugy a raiffeisen) support: barmi gondom volt 1 perc alatt lett live support chaten, egyszer kellett csak varnom masfel percet angol operátorra. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18089) KRi2


KRi2
aktív tag

Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai 1689ft amazonon > [link]

||| | || ||||| | ||| ||

(#18090) Darth_Revan válasza KRi2 (#18089) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Basszus, pont most kellett ellopniuk a bankkártyámat, a tiltás miatt meg nem tudom megvenni :W

(#18091) djculture válasza Darth_Revan (#18090) üzenetére


djculture
félisten

Nagy cucc megkérsz valakit aki tud vásárolni azután átutalod neki.
Mondjuk 21.3 GB letölteni az szép lehet, én majd megveszem dobozosba ha 5 rugó lesz úgy vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#18092) enginev3.0 válasza Darth_Revan (#18090) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megveszem én neked szívesen

Ma beneveztem egy 2.5euro-s Crysis warhead-re :) Steamen

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18093) zohen


zohen
csendes tag

Sziasztok

Szerintetek érdemes megvenni most a BF3 premium edition -t vagy megvárjam a hivatalos megjelenést?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18094) danih válasza zohen (#18093) üzenetére


danih
addikt

Ha kell valami, biztosan, akkor mindig érdemes előrendelni - ha tudod mit kapsz. Ez esetben érdemes, mert jó az ár, és jó a játék.
Amúgy előrendelni a világ legnagyobb butasága :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18095) djculture


djculture
félisten

Van még egy fél éve a bf3 nak után tuti hogy jön a 4. Medal előrendelői kapnak bf4 béta hozzáférést. Gondolom bf3 at előtte még kifogják adni budgetbe ahogy a többit is.

[ Szerkesztve ]

(#18096) csaba951 válasza zohen (#18093) üzenetére


csaba951
veterán

Instant buy! :)
1) Messze földön ez a legalacsonyabb ár amit láttam ezért a csomagért.
2) Jövő év közepén várható a BF4 megjelenése. Ez viszont nem jelenti azt, hogy a BF3 játékosok száma egyik napról a másikra nullára csökken. Szerintem még simán lehet majd még játszani vele 2-3 évig.

[ Szerkesztve ]

(#18097) BigBlue69 válasza csaba951 (#18096) üzenetére


BigBlue69
őstag

Bc2 is eléggé tele van még..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#18098) cskamacska válasza djculture (#18095) üzenetére


cskamacska
addikt

Áhh fél év, még van pár hónapja aztán megjelenik a Planetside 2, és nincs tovább. :P A maradékot meg feltunkolja a nem sokkal később érkező ARMA III :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18099) viktor82


viktor82
őstag

Nuuvem akció sleeping dogs nagyon jó árban van és nem régiós csak lehet-e aktiválni steamen ezt jó lenne tudni!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#18100) po1son válasza viktor82 (#18099) üzenetére


po1son
addikt

itt még mindig olcsóbb és lehet aktiválni steamen... Én több darabot is vásároltam innen. Egyik kulcs nem működött, de írtam a supportnak és pár órán belül küldtek egy jó kulcsot.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.