Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125501) i2k válasza gyimger (#125500) üzenetére


i2k
senior tag

Nagyon szomorú --- és talán most már értitek, hogy miért gyűlölöm a szosül géminget.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125502) cskamacska válasza i2k (#125501) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért gyűlölöd, mert nem tudtad megemészteni hogy vannak rossz emberek is a világon. :P

Pl ez semmivel nem rosszabb, mint amikor a 90-es évek eleji játékokban direkt olyan magasan voltak beállítva a pontok a beépített ranglétrákon, hogy hónapokat azzal tölthettél hogy legalább közép tájra eljuss.

És pont ez is volt a cél, hogy az achievement whore-ok le legyenek kötve, ha nem volt 80 milliójuk fél évnyi tömény új tartalomra, akkor megismételtették ugyanazt a 3 pályát ötezerszer.
Aztán ez évtizedek alatt össznépi agybajjá fejlődött, és most már minden játékban van OCD és versengés tápláló unlockable, collectible, achievement, leaderboard, mindenféle stat progression, és ott tartunk, hogy ha nincs kicentizve a gyereknél hogy hány buksisimit kapott aznap a játékért, akkor értelmetlenné válik az egész, mert miért másért játszana bárki mint a buksisimi grindért.
Sajnos ezt én sem tudtam megemészteni, a rossz / gonosz játéktervezési technikák mindig elcsapják a hasam. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#125503) Dilikutya válasza cskamacska (#125502) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezért játszom a mobilos Mortal Kombat X-et kizárólag sz*rás közben. ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#125504) csaba951


csaba951
veterán

Massive data dump exposes 770 million email addresses and 21 million passwords
Sajnos érintett vagyok. De ilyenkor jól jön, hogy mindenhová egyedi, radom generált jelszót használok! :DDD

#125503 Dilikutya
Akkor nálad minden nap megvan a daily challange! ;)

Más.
Assassin's Creed Odyssey's latest DLC forces your hero into a heterosexual romance
"Szerencsére" az Ubisoft már bocsánatot is kért. Modern idők! :(

"The intention of this story was to explain how your character’s bloodline has a lasting impact on the Assassins, but looking through your responses it is clear that we missed the mark."

Mégis, hogyan máshogyan lehetne ezt megoldani???

[ Szerkesztve ]

(#125505) Dilikutya válasza csaba951 (#125504) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sőt, még egy torony is. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#125506) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Ubistoreban AC sorozat akció, ezen felül még +20% happyubi kóddal, és ugye van még 100 uplay pont fejében még 20.

(#125507) gyimger válasza csaba951 (#125504) üzenetére


gyimger
őstag

Ez jó. A vérvonalakról, meg felmenőkről szóló játék miért nincs tele melegekkel. :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#125508) micafighter válasza gyimger (#125507) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pontosan. FUK logic :DDD De amúgy lehet meleg is.. attól még kell egy gyereket csinálnia hogy a DNA oroklodjon.. ugye ezen alapszik az egesz jelen/jövő időben játszódó szál minden részben... Azon akadtak ki hogy csináltak egy meleg karaktert aztán mégis hetero szexbe keveredett.

Remélem megéljük hogy ez a supersensitive superPC kikopjon a koztudatbol.

[ Szerkesztve ]

(#125509) ZsZso válasza TheNewDawn (#125506) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

De csak az egyik használható, így a 100 pont lekérés most értelmetlen, senki ne tegye meg feleslegesen. Igaz mivel az Ubi pontok lejárhatnak gondolom nem is nagy veszteség :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#125510) i2k válasza micafighter (#125508) üzenetére


i2k
senior tag

"Remélem megéljük hogy ez a supersensitive superPC kikopjon a koztudatbol."

Erre az esély erősen tendál a 0 felé... főképp annak a fényében, hogy már "nemsemleges" társadalomban is gondolkodnak...!
(Svédország élen jár ebben)*

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125511) TheNewDawn válasza ZsZso (#125509) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Köszi, sajnos ebbe nem voltam biztos, és csak most tudtam kipróbálni hogy hazaértem :) Hát... igy is megéri még akinek kell, de sajnos már nem HL, mert pont ennyi volt a téli vásáron is Ubinál.

(#125512) ZsZso válasza TheNewDawn (#125511) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Á, teljesen jó ürügy volt arra, hogy megemlitsem az Ubi pont lejárat bevezetését - rég böki a csőröm. :) Ez elég nagy cumi szerintem, de max. azt érik el vele, hogy ha nem lesz a usernek elég pöttye a -20% -hoz akkor majd máshol vásárol. Így is vicc egyébként, hogy általában ezzel a kuponnal is épphogy olcsóbbak lesznek a játékok az Ubi boltban mint máshol. Mind1, ők tudják.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#125513) gyimger válasza ZsZso (#125512) üzenetére


gyimger
őstag

El tudom képzelni, hogy sokan nem ismernek más alternatívát, egy ismerősöm pl. csak Steamen vásárol, nem is hallott másról. Egy 20% kupon maga a karácsony.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#125514) gejala válasza ZsZso (#125512) üzenetére


gejala
őstag

Nem hiszem, hogy Ubit érdekli, hol veszed meg a játékukat. Az a lényeg, hogy vedd meg valahol.
Ezért vannak ott Steamen meg Originen is, és most már jön Epichez is játékuk.

Egyébként a -20% kuponnal elég gyakran van historical low Ubi Store-ban. Ráadásul előrendelésre is használható, annál olcsóbban máshol biztosan nem veheted meg.

[ Szerkesztve ]

(#125515) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

lol, cédékulcson a fallout 76 9, a shadow of war definitive edition meg 8 euró. :D

(#125516) micafighter válasza TheNewDawn (#125515) üzenetére


micafighter
nagyúr

Shadow of war jobb vétel :))

[ Szerkesztve ]

(#125517) ZsZso válasza TheNewDawn (#125515) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nekem a SoW drágább (10.19 €) :(

Szerk: még van a megfejtés! A Gold annyi ;) (ami egyébként ugyanaz mint a Definitive, ezért is említhette imígyen TheNewDawn)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#125518) maross válasza ZsZso (#125517) üzenetére


maross
veterán

hm, ez a csédékiz miota gbp? vagy csak engem tisztel meg most ezzel?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#125519) FunPro válasza maross (#125518) üzenetére


FunPro
senior tag

Az oldal jobb alsó sarkán tudod változtatni.

Az AUD még kedvezőbb. :K

(Mondjuk azt nem tudom, hogy engedi-e)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#125520) maross válasza FunPro (#125519) üzenetére


maross
veterán

de akkor most innentol kezdve ez a hivatalos, es az euro a csalas, vagy mi tortent :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#125521) warcat válasza maross (#125520) üzenetére


warcat
veterán

Semmi, ne agyalj rajta, vagy bug vagy pedig gyűjtik a GBP-t brexitre,hiába van eurón, visszaáll

EA: It's in the crate!

(#125522) i2k válasza FunPro (#125519) üzenetére


i2k
senior tag

Annyit nem ár a játszadozás... [korábbi képem, alján rontott értékkel, de arra jó, hogy megmutassam mennyire nem éri meg a kockázatot]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125523) pingtest válasza i2k (#125522) üzenetére


pingtest
tag

Ezt én nem értem. Milyen kockázatról és játszadozásról van itten szó?

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#125524) i2k válasza pingtest (#125523) üzenetére


i2k
senior tag

"Ezt én nem értem. Milyen kockázatról és játszadozásról van itten szó?"

Arról, hogy például európaiként ausztrál dollárra, vagy angol fontra, netán dél-afrikai randra állítva vásárolnál a SzíDíKíjszről... szaros 1-300 Ft-ért***...

//*** = még mielőtt félre lenne értve: 1-300 Ft-nyi "előnyért"...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125525) pingtest válasza i2k (#125524) üzenetére


pingtest
tag

Köszi, értem, azt hittem nagyobb a baj.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#125526) ZsZso válasza i2k (#125524) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Először alaptalannak véltem az aggodalmad (miért lenne az baj, hogy más pénznemben vásárolsz, ha erre van lehetőség?!), sőt azt hittem csak szarkazmus. Mondjuk én PP fiókról vásárlok direktbe, szóval a PP váltja a lóvét, így már nincs akkor megtakarítás ha valami egzotikusabb pénznemet választok. Aztán rájöttem, hogy abszolút nem indokolatlan amit írtál. Ha valami fura pénznemet pécézel ki magadnak, akkor se lesz baj szerintem, de számítani lehet rá, hogy a CDKeys manuálisan csekkolja a tranzakciót. Velem ez történt pár alkalommal, amikor fontban vásároltam. Persze jóváhagyták mindig, csak időbe telt míg megérkezett a kulcs. Aztán valamit csináltak a fiókommal, hogy többet ne vegzáljanak emiatt és azóta nincs probléma.

Egyébként, hogy valami hasznosat is írjak: a Quidco megint akciózik, úgyhogy 1.5 GBP vásárlás felett 1.5 GBP -t visszaad (van pár hónap átfutás, de utána PayPalra lekérhető). Az akció ma éjfélig él és szerencsére a CDKeysnél is ellőhető.
Így a SoW Gold ("virtuálisan") már csak 5.5 GBP ami alig több mint 6 €.
Erősnek kell lennem és kitartani míg 5 € alá esik az ára, de nagyon nehéz :).

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#125527) TheNewDawn válasza ZsZso (#125526) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Én még 9 ert vettem meg, de nem bántam meg:)

(#125528) ZsZso válasza TheNewDawn (#125527) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Azt elhiszem, de WB játékoknál olyan gyorsan esnek az árak, hogy itt húztam meg a határt ennél a címnél. Ezeknél ráadásul (ha nem bundlizva vannak) nincsenek is best-buy árak, mert non-stop kapják a jobbnál jobb akciókat.

Mostanában egyébként is sok játékot vettem, úgyhogy időből van a legkevesebb:
AC Origins Gold, No Man's Sky, My Time at Portia és még a Mass Effect Andromeda is folyamatban van. Így jól látszódik, hogy miért parancsoltam megálljt magamnak. :)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#125529) TheNewDawn válasza ZsZso (#125528) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Andromedat én sajnos megbántam, pedig 8 euró volt még kb fél éve. Én is rengeteget vettem, és ha már AC , szerintem jól döntöttél, Originsbol kell a gold, nagyon jó kis dlc k vannak hozzá, viszont Odesseyre ha raszanom magam, abból sztem a sima is elég:) no man sky tényleg jó game már? Azon is sokat gondolkodtam, mikor 15 fontért ment GMG en, de végül ellenalltam, gondoltam majd ha a Nier lesz annyi. De úgy látom az kb sohanapjan lesz sajnos, szóval lett belőle egy Frostpunk tegnap.

(#125530) ZsZso válasza TheNewDawn (#125529) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Andromeda nekem bejövős. Lehet a legrosszab Mass Effect, de azért jól elszórakoztam vele.

No Man's Sky egyelőre még nem győzött meg. Kell még pár 10 óra mire dönteni tudok, az pedig min. heteket jelent nálam :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#125531) _drk


_drk
őstag

Én most az Anthem-be akarok beleugrani. De egy hónapot mindenképpen várni kéne vele, mire normálisak lesznek a szerverek. Ki patch-elik használhatóra. Meg jó lenne egy kicsi akció is rá.
Elmúlt időben az összes online multis címet egyből akciózták, így szerintem lesz már 1 hónap múlva is.

Egyedül a kritikáktól félek, ha egy kicsit is rossz lesz nagyon bele fog állni a sajtó. Úgy fogják leadni mintha egy szemétdomb lenne, egy kis ott maradt tejes zacskó miatt.

(#125532) ayo válasza _drk (#125531) üzenetére


ayo
addikt

jaj szegény EA, már megint a gonosz kritikusok lehúzzák az értékes játékot ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#125533) gejala


gejala
őstag

Azt hiszem, megvan a világ leggyorsabb B2P -> F2P váltása.
Melee (Battle Royale/飞行大逃杀) tegnap jött ki 16,79€ áron, ma bejelentették, hogy jövő héten ingyenes lesz. :D Aki megvette, az meg refundot kap.

Egyébként meg plusz pont, hogy a derék kínai fejlesztők Melee-nek nevezték el a játékot, miközben a lövöldözésen van a hangsúly. ;]

[ Szerkesztve ]

(#125534) ayo válasza gejala (#125533) üzenetére


ayo
addikt

még akciós :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#125535) arty válasza i2k (#125524) üzenetére


arty
veterán

kérdés, hogy a szerzett előny nem veszik-e el a kártyatársaság/bank dupla váltása miatt (mastercardnál pl AUD 2 EUR 2 HUF egy kis ügyeskedés eredménye, de a visa is csak USD 2 HUD és EUR 2 HUF -ot tud direktben...)

(#125526) ZsZso: nagyobb tételnél nem gáz, hogy a PP-vel akár ezreket is lehet buksz? vagy balanszból megy és ezért "kényszer" ?

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125536) tomsolo


tomsolo
őstag

Mondjuk így négy év után rájöttem miért szopok annyit MKX-ben: a triggerek 60-70% körül kezdenek fogni.
Érdekes, hogy csak itt van ilyen.

Ettől függetlenül lehet, hogy szegény logitech kontrollerem (F310) kezd elhasználódni - bár a többi játékban nincs ilyen problémám, - észrevettem, hogy Injustice 2- ben is meghalt xinput támogatás (illetve van de ha lenyom egy gombot, az hol 2-nek veszi hol 3nak). Jó kérdés, hogyha tényleg haldoklik akkor mi legyen helyette.

Érik már nagyon a RIG csere is, csak erősödjön még egy kicsit az a forint. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#125537) ayo válasza tomsolo (#125536) üzenetére


ayo
addikt

f310 nem valami jó cucc ezekre, nem jó a d-pad, a sticknek meg nagy a dead zone-ja. x one s-sel d-padon tolom, többnyire a prok is azzal vagy ps4 d-padden nyomják

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#125538) FunPro


FunPro
senior tag

Ezt (Fanatical Deluxe Mystery Game) próbálta már valaki?

Elég zsákbamacskának tűnik, de még akár jó is lehet.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#125539) reelc válasza FunPro (#125538) üzenetére


reelc
veterán

Ilyen helyzetekben érdemes rákeresni a Redditen, mert mindig vannak vállalkozó szelleműek.

[ Szerkesztve ]

(#125540) ZsZso válasza FunPro (#125538) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tipikus lehúzós cucc. Van pár jobb cím ami miatt beneveznek rá egyesek, de többnyire olyan agyon bundlizott játékokat adnak amiket már szinte senki se venne még úgy, hogy tudja mire költ.

Hányinger.

Szerk: ezt a Fanatical azzal tudja meg megspékelni, hogy indulásnál kiszór pár tényleg jobbnak tűnő címet aztán ahogy elmegy a hírük elkezdi önteni a bélsárt a "miszteribe".

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#125541) gejala válasza ZsZso (#125540) üzenetére


gejala
őstag

Ja, GMG legalább megmondta, hogy mi lehetett a bundle-ben.
Egyébként meg csinálhatnának inkább szokásos januári rebundle-ket.

(#125542) vorosmarti válasza ZsZso (#125540) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ha szabad megjegyezzem: sokszor elfelejtetitek, h nem csak azok jelentenek célcsoportot egy online store számára, akiknek 1000+ cím van a könyvtárában. Mindig jön az utánpótlás, új arcok, új dollárral/euroval, egyúttal új igényekkel. Én is önző vagyok, és szeretném h rám szabják a bundlikat, de ez nem mindig sikerül :) Nem vagyok játék híján, így velem is sokszor előfordul, hogy csak rebundle esetén veszek meg valamit.

Az már más kérdés h mennyire tisztességes a kulcsok megoszlása, de ma már ez 1-2 óra alatt végeláthatatlan reddit szálak formájában tárgyiasul...

(#125543) ZsZso válasza vorosmarti (#125542) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Persze, hogy szabad megjegyezni :), sőt köszönöm is, hogy megtetted, mert így látszódik, hogy félreérthető volt amit írtam. Nem azt neheztelem, hogy nem rám (vagy a sokat bundlizókra) szabják a zsákbacicát, hanem, hogy kvázi eladhatatlan kódoktól így szabadulnak meg horror áron úgy, hogy közben orrba-szájba szívatják a jónépet az elején bedobott pár jobb címmel. GMG tényleg sokkal szimpatikusabb, bár a számítógépes játékok és a gambling összekötése továbbra sincs az elfogadható kategóriába nálam, mert káros (igaz még mindig egy fokkal jobb mint a Lootbox).

Félelmetes olvasni a Redditen az "ohh, it was only 3x5 EUR ... whatever" és hasonló hozzászólásokat. A Fanatical pedig fullba fogja nyomatni ezt a mocskot, mert most is órák alatt fogytak ki.

Humble Monthly pl. határeset. Ott mindig megmutatnak pár játékot, ahol többnyire a havi díj simán fedezi a játékok árát és a többit bónuszként is kezelhetjük. Ezt a fajta megoldást még épp meg tudom ideologizálni. :)

Lehet egyébként, hogy elragadnak az érzelmeim és demagóg vagyok. Egyet tudnék érteni azzal az érveléssel is, hogy a mi (30+) mindennapjainkban is benne voltak ezek a lehetőségek: elég csak a boltok előtt álló félig átlátszó "tojás" automatákra gondolni, amiben műanyag gyűrűk meg egyéb baromságok voltak, a Kinder tojásra vagy a Lutra album képeire. Valahogy azért mégsem tudom egy kalap alá venni őket, de egyelőre még túl korán van, hogy meg tudjam indokolni miért. A virtuális vs. kézzel fogható zsákbacicázást nem érzem elég jó érvnek. :B Ezen még filózok... :U

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#125544) Dilikutya válasza ZsZso (#125543) üzenetére


Dilikutya
félisten

Zsákbamacska. Ennél többet nem is érdemes beszélni erről.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#125545) TheNewDawn válasza Allien (#50) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Érdekes, már 22.van de még mindig tart ubieknal a 21.ig beharangozott Ac franchise zakcio:) lassan végigjátszom az 1 hónapja vett Origins goldot, hát..megmondom őszintén én nagyon pozitivan csalódtam. Valamivel 16,ill 24 euró alatt van a sima ill a gold verzió, nagyon szívtam a fogam, de így utólag már nagyon nem bánom hogy a goldot vettem. Már csak azon filozok, kiadjak e most még 24 et az Odesseyre.. főleg hogy behuztam a far cry 4 és a Frostpunkot is. De ennél sokkal olcsóbb gondolom nyárig nem lesz.

(#125546) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Azért a Quake 2 közösség is lelkes... :)
Most már van legalább értelme az RTX kártyának. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#125547) vorosmarti válasza ZsZso (#125543) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Sry, kicsit mellé is lőttem a hsz-emmel, mert a trend ellenére Neked pont nem szokásod ezt gyakran szóvá tenni, és nem is rosszallólag írtam. Inkább a többféle szempontra akartam felhívni a figyelmet.

Azt nem láttam h ez mi volt, mert mire megneztem mar vége lett. A gaming és a gambling vegyítése nálam is kizárt, így talán nem is maradtam le semmi jó deal-ről :)

(#125548) morfondőr válasza TheNewDawn (#125545) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha tetszik az Origins, akkor az Odyssey is tetszeni fog, mert szinte ugyanaz a kettő, csak néhány dolgot tovább fejlesztettek az újban. Más kérdés, hogy egymás után a kettő mennyire jó ötlet? Nekem alapvetően szoktak tetszeni az Ubis játékok, de azért pár hónapot ki kell hagyni kettő között, mert csömöröm van a sok kérdőjel után szaladgálástól hosszú távon.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#125549) Agyzuzo válasza TheNewDawn (#125545) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Odyssey igen kiváló darab, minden téren üti az Originst (kivéve a Cures of the Pharaoh DLC-t, az szerintem talán a legjobb AC DLC ever), nagyon ajánlom. Eddig 130 órám van benne, az Originst ki tudtam maxolni 90 alatt. :)

Far Cry-ok terén - én a Far Cry 5-öt ajánlom, sokkal jobb lett mint a 4, nekem a 3. rész óta ez tetszett legjobban.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#125550) arty válasza cskamacska (#125492) üzenetére


arty
veterán

még max egy (konzol) generáció erejéig lehet tenni ellene, mármint a digitpokol/bérlésőrület ellen... de azt már ma el kell kezdeni és a pécé platform egyébként is "elveszett" ...

(kicsit összecseng: playstation transaction/vásárlás historym szinte teljesen eltűnt 2010-1016 közötti időszakből, nincs felület, ahol lekövethetném mit vettem, mikor, mennyiért. így bizonyítani sem tudnám, ha valami gondom lenne bizonyos megvett cuccaimmal (eltűnnének az accomról)... gugliztam, hát vannak horrorsztorik accról eltűnt játékokkal kapcsolatban (legalábbis a sony platformján), van aki kapott újra egy kódot, mert volt valami bizonyítéka, de sokan tehetetlenek!)

sajnos a tömegigény persze nem az én (és a józan ész) igénye, szóval sokat nem érek a lemezes vásárlásaimmal, szavazataimmal (pláne nem fogok, amikor a lemezen levő v1.0 gyakorlatilag használhatatlan lesz 2034-ben, mivel csak kb a v3.7 volt játszható adott címből ;) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.