Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125901) reelc válasza arty (#125900) üzenetére


reelc
veterán

Tudom, tudom, az Epices változatnak jobban örültél volna. ;]

(#125902) arty válasza reelc (#125901) üzenetére


arty
veterán

Igen, arra céloztam, hogy a szemét ubi nem ment át (egyelőre) epic-re :(
Így, hogy lassan mindenem ott van, már máshova nem szívesen ruháznék be címekre :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125903) TheNewDawn válasza Vertigo18 (#125899) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Teljesen jó szerintem :)

(#125904) tomsolo


tomsolo
őstag

Kaptam 4 500 tokent a vörös borítékban - állítólag az előző vásárlások alapján jönik - jól szét is szórtam mindenfele hasznosságokra, úgy mint zacskós badge, meg malacos szmájli, akarom mondani emoticon - nagyon klafa: van sírós-náthás-csodálkozós - szóval jól szétköltöttem és még mindig van 3 800 tokenen.

Nagyon baró ez a lunar sale.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#125905) i2k válasza tomsolo (#125904) üzenetére


i2k
senior tag

Szerintem, mindenki 4500-at kap...

...ugyanis, ahogy korábban jeleztem: 2+ hónapja semmit sem vettem, így a Winter Sale is kimaradt...
...mégis 4500-at kaptam.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125906) eami válasza i2k (#125905) üzenetére


eami
addikt

én 5000et kaptam.

(#125898) tomsolo:

[ Szerkesztve ]

(#125907) arty válasza i2k (#125905) üzenetére


arty
veterán

2000-et kaptam, pedig volt némi sopping az elmult 2 hónapban :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125908) reelc válasza i2k (#125905) üzenetére


reelc
veterán

1000-et kaptam, sosem volt náluk nagy összegű vásárlásom (20 EUR fölötti) vagy több kisebb sűrűn egymást követő.

(#125909) i2k


i2k
senior tag

Köszi srácok, így már értem.

Ezek szerint, záros határidőt figyel, azon kívül alap összeget ad.

Őszi Szél alatt vásároltam (nov. 27.) a Store-ban. 34,72 euró összértékben.
Akkor, ezért a 4500.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125910) tomsolo válasza eami (#125906) üzenetére


tomsolo
őstag

Vásárolnék én, de semmi jó nincs leárazva ami érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#125911) arty


arty
veterán

azért megvan a diszkrét bája, hogy installra kattintás után a steam 8MB/s-el allokál 7 gigát a hdd-men, majd 30-32MB/s-el tölti le a játékot ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125912) i2k válasza arty (#125911) üzenetére


i2k
senior tag

//OFF:

Szerintem azért, mert nincs SSD-m, nálam a maximum a STEAM-től 51-52 MByte/s volt.
A rendszer tudna többet is. Egyszer, ha lesz SSD-m, talán látni fogom a tényleges sebességét is :)

Letöltés szempontjából a Uplay gyorsabb nálam, átlagban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125913) cyberkind válasza i2k (#125912) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem hdd-n is megvolt néha a 70MByte, e az átlag 50-50 rengetegszer.

Paranormal Cocktivity

(#125914) tipuka válasza i2k (#125905) üzenetére


tipuka
addikt

én 5000-et kaptam :DDD , semmit nem vettem a winter sale alatt, csak egy 1€-s bundle-t és annyi.
2 kitűzőt kiraktam belőle, maradt 800.

[ Szerkesztve ]

(#125915) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Far Cry leértékelés kapcsán elgondolkodtam a Far Cry 5 illetve a Far Cry Primal megvásárlásán.

Annak idején végigvittem a 3-4-et és a BD is. Őszintén szólva jó játékok, de már unalmas, hogy gyakorlatilag ugyan az a 3 játék. Ugyan az a játékmenet.
Az 5-el mi a helyzet? Nyújt újdonságot, vagy ez is egy átcsomagolt 3-4? Hasonló a kérdésem a Primal-al kapcsolatban is.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#125916) warcat válasza Predator2 (#125915) üzenetére


warcat
veterán

Far Cry Primalt én élveztem a kor és a környezet miatt,de vége előtt beleuntam.

Far Cry 5 esetén van 3 alzóna ami 3 alfőnök birtokában van, őket kell lezúzni,hogy elérhetővé váljon a nagyfőnök.
Az első zónát még élveztem,második közben befejeztem a fejlesztéseket de szódával elment a végéig, a harmadikat viszont gyakorlatilag attack helikopterrel toltam le gyorsban, a gépről leminigunozva mindent, és megváltás volt a vége.

Sajnos túlságosan egy kaptafára épülnek ezek a zsinórban gyártott Ubi openworld játékok és még a creedek és far cryok között is túl sok átfedés van, az egymás utáni részek között meg pláne.

Azonban ha alapvetően szeretni tudod a stílust, a most kért árakat már megérheti. (FC5 és Primal)

EA: It's in the crate!

(#125917) morfondőr válasza Predator2 (#125915) üzenetére


morfondőr
őstag

Csatlakozom az előttem szólóhoz: az FC 5 is ugyanaz a kaptafa, mint az előzőek, én nagy bánatomra a megjelenés után nem sokkal vettem meg, mert mindenhol agyba-főbe dicsérték és még mindig nem sikerült rávenni magam, hogy végig vigyem. A Primal tetszett, de azt is sok kihagyással hosszú idő alatt játszottam végig.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#125918) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Valakinek esetleg van tapasztalata az nba 2k19ről? Steam reviewban a földig mocskolják, de legtöbben az online cheaterek meg a lagg miatt savazza. Na engem az online módja hidegen hagy, simán soloban, karrier módban is vacak?

[ Szerkesztve ]

(#125919) FunPro válasza Hokunda (#125918) üzenetére


FunPro
senior tag

Én a 2k16-al játszottam vagy 100-200 órát, a 2k17-el pedig vagy 20-at. Ez betudható a hülye mikrotranzakciós rendszerüknek, ahol már kb. ahhoz is pont kell, hogy pattogjon a labda. És itt most a szóló karrierről beszélek.

Gondolom a 19-ben a helyzet csak romlott.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#125920) Hokunda válasza FunPro (#125919) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Hát akkor ez kimarad. Akkor ezek szerint nincs normális single player nba játék?

(#125921) cskamacska válasza arty (#125907) üzenetére


cskamacska
addikt

Jó, hát minek fussanak a busz után, ha már rajta vannak? :P

Te is felraktad volna az Epic Launchert, kevésbé Hammer Légióskodtál volna fórumon, most neked is szórnák a gyesznótallért bőséggel.

Nekem pont 4000-et adott a Watch Doges 2-re, pár, eurós apróságra, és egy rakás refundra. :))

Amúgy erősen gyanítható hogy ez a zakció már részben válasz balhékra, olyan még nem volt, hogy a Steamen pénzt lehessen megtakarítani. Kuponozást vagy a kiadó intézi, azaz önként vállalt és osztott rendkívüli zakció, vagy önmagában lútláda, hiszen véletlen esik úttörő érem kotyvasztáskor, és nyilván ott is a kiadó mondja meg mennyi eshet belőle, ha egyáltalán.
Régebbi játékosztások meg direkt a közösségi és piaci részek felfuttatását szolgálták, nem volt semmi karitatív szándék abban. Esetleg csak feléjük, ha megkérték a kiadókat hogy ennek nemes céljából adakozzanak némi ingyen játék licenszet. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#125922) ZsZso válasza arty (#125907) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én is 2k -t kaptam. :U

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#125923) alratar


alratar
addikt

Sziasztok.
A Batman Arkham Collection tartalmazza az összes dlct is?
pl: Arkham city catwooman dlc, nightwing dlc stb.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#125924) gyimger válasza ZsZso (#125922) üzenetére


gyimger
őstag

Én meg azt sem tudom, miről beszéltek.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#125925) tomsolo válasza gyimger (#125924) üzenetére


tomsolo
őstag

meddig tart megkeresni a steam főoldalán a vörös borítékot? hmmm?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#125926) i2k válasza gyimger (#125924) üzenetére


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125927) Dilikutya válasza alratar (#125923) üzenetére


Dilikutya
félisten

Arkham Asylum és City csak GOTY kiadásban van, külön nem kapható hozzájuk DLC.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#125928) FollowTheORI válasza arty (#125819) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Eddig sem hiszem hogy a PC volt a fő eladási platformjuk... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#125929) echterion válasza ZsZso (#125922) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem egy ezrest adott: azt se tudom, mikor vettem ott valamit is. De amúgy ezeket mire lehet használni? Van több értelme, mint az ostoba kitűzőknek? Lehet belőle legalább egy kis aprót csinálni?

**********

(#125930) Hokunda válasza echterion (#125929) üzenetére


Hokunda
aktív tag

30 euros összvásárlás felett 5 eurot jóváírnak.

(#125931) ZsZso válasza echterion (#125929) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

A Redditen mintha azt olvastam volna, hogy nem lehet ezeket a cuccokat trédelni.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#125932) i2k válasza ZsZso (#125931) üzenetére


i2k
senior tag

[Ott van minden az oldal alján]

https://store.steampowered.com/lny2019/rewards

Frequently Asked Questions

What is the Rewards Booth?
The Rewards Booth is a limited-time event coinciding with the Lunar New Year Sale. Tokens can be exchanged anytime until 12 February, 2019 @ 7:00:00 pm CET.

How can I get more tokens?
You can receive additional tokens by purchasing games during the Lunar New Year sale. You'll receive 121 tokens per 1€ you spend (133 tokens per 1€ for gifts). Note that any additional discounts applied in-cart will impact the tokens you are awarded.

Are the rewards from the Rewards Booth tradeable?
No. All redeemable rewards on this page are locked to your account and cannot be traded or sold on the marketplace.

Why did I get a certain number of tokens?
The initial number of tokens you received is based on previous purchases made on your account.

Can I save my tokens for the next event?
No. These tokens will disappear at the end of the Lunar New Year Sale; be sure to collect all desired rewards before the deadline!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125933) Źşë' válasza Dilikutya (#125927) üzenetére


Źşë'
addikt

régen mikor még az arkham city megjelent nem volt ugye goty, akkor még lehetett kapni külön a dlcket is, tradelés céljából nekem maradt 1-2 dlc a sima verzióból, egy (és egyben utolsó) nightwing dlc még karácsonykor talált gazdára, van még pár "Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge" és egy "Batman Arkham City: Robin Bundle" dlc-m gyűjtőknek szánva :K

ez a far cry new dawn nem értem hogy honnan jött nekik... mint aki wc-n ülve gondol egyet és hangosan mondja: ezt meg kell csinálni... de minek?!
valahogy a kiccsajok által kilőtt ólom szépen szétszóródik, de amit kapnak azt valami fekete lyuk elnyeli, aztán jön a gatling meg a skullókat felfogó felborított "fa" asztal jelenet :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#125934) i2k válasza Źşë' (#125933) üzenetére


i2k
senior tag

Igazi SJW+mitú-játék...

///...lesz...

///...Ja, és a következő Far Cry-ban már hármas ázsiai-leszbi-transz-ikrek fognak gyilkolni...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125935) gyimger válasza Źşë' (#125933) üzenetére


gyimger
őstag

"Ubi just ticked all the boxes for SJW’s it seems"

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#125936) Hokunda


Hokunda
aktív tag

PChez melyik a legjobb kontroller? (kompatibilitás, kezelhetőség szempontjából?) Mysoftnál Xbox One S gamepad most pont jóáras lenne.

(#125937) csaba951 válasza Hokunda (#125936) üzenetére


csaba951
veterán

Vedd is meg! A többi arra jó, hogy rájöjjél, hogy ezt kellett volna megvenned! :DDD

(#125938) eami válasza csaba951 (#125937) üzenetére


eami
addikt

steam controller jobb, de sajnos steamhez kötött.

(#125939) tomsolo


tomsolo
őstag

The Jackbox Party Pack - Free

Epic Storeban. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#125940) arty válasza i2k (#125934) üzenetére


arty
veterán

mitől sjw+metoo? mert NŐK szerepelnek benne? (a tombréder is esjévé? ott is csaj öl fijukat, FEHÉR FIJUKAT!!!44)

ugyanez (#125935) gyimger -re is ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125941) i2k válasza arty (#125940) üzenetére


i2k
senior tag

Attól, hogy...

De minek is kezdem megmagyarázni, hogy az ég mitől kék...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125942) ayo válasza arty (#125940) üzenetére


ayo
addikt

"bezzeg a régi szép időkben"

http://jateknaplo.blog.hu

(#125943) gyimger válasza ayo (#125942) üzenetére


gyimger
őstag

"régen minden jobb volt" :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#125944) csaba951 válasza arty (#125940) üzenetére


csaba951
veterán

>mitől sjw+metoo?

Az előrendelői bónusz miatt aztán biztosan nem! ;]

Egyébként nézzük meg fordítva a dolgot!

Két fehér nő bemegy egy útszéli csehóba és halomra lövi az összes békésen iszogató fekete férfit. Plusz 1 fekete nőt. Végül összecsapnak egy nagydarab fehér férfival, akit persze szintén legyőznek, majd békésen távoznak.

Emiatt mekkora felháborodás, meg bojkott lenne azonnal?

[ Szerkesztve ]

(#125945) i2k válasza csaba951 (#125944) üzenetére


i2k
senior tag

Ez alapján inkább LGBT :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125946) csaba951 válasza i2k (#125945) üzenetére


csaba951
veterán

Az Intersex és Queer lemaradt! Helyesen LGBTIQ. Bár még nincs vége a napnak, a fene tudja milyen kategóriákat találnak még ki! ;)

(#125947) FunPro válasza csaba951 (#125944) üzenetére


FunPro
senior tag

Azt a Tarantino filmet még nem láttam! :DDD

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#125948) gyimger válasza csaba951 (#125944) üzenetére


gyimger
őstag

Hasonló sztori a mostani Liam Neeson-botrány: fekete férfi erőszakolt fehér nőt (nincs rasszizmus), Neeson meg járja a várost, hátha rátalál (ez rasszizmus).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#125949) reelc válasza csaba951 (#125946) üzenetére


reelc
veterán

Hát ez az, már tisztességgel leölni se lehet egymást, bele kell erőszakolni mindent olyan fogalmakba amik x éve még csak nem is léteztek. :)
Az ölés ténye nem változik, csak a tálalás.

Felőlem kitalálhatunk olyan kategóriát is, hogy "Amikor ma felkeltem fáradtnak éreztem magam, a munkahelyen nyúzottnak, de délután megjött a fizetés és az asszony is örült. Aztán másnaptól forgott újra a mókuskerék."
AMFFÉMAMNDDMAFÉAAIÖAMFÚAM rövidebben AMFFÉ.
Felkérünk lehetőleg brit tudósokat hogy állapítsák meg a lelki okait ennek, írjanak tanulmányokat és biztos lesznek jelentkezők is akik már régóta ebben szenvednek csak ezt nem is tudták. :)

Ezzel nem elviccelni/bagatellizálni akartam a valamilyen betegségben vagy rendellenességben élőket (amikről lehet már régen megállapították, hogy normális dolog, nem tudom), csak egyre abszurdabbnak érzem az egészet. Pár évtized és ha nem tudsz felmutatni valamit ezen a téren, akkor rezervátumba dugnak vagy valami. Vagy te leszel a "normál fehér" és nem keveredhetsz a buszon másokkal, stb.

Részemről tiszteletet érdemelnek az állatok. Amelyik valamilyen okból nem nemz utódot, anélkül pusztul meg. Nyilván nem parádézik az erdőben és nem hirdeti hangosan hogy más és azt sem hogy nem fogadják el emiatt.
Nem fogják átoperálni meg megmagyarázni a többinek hogy ez így rendben van.
Ha valaki szót emel ellene, azt nem illetik a "rasszista"' ide illő változatával.

[ Szerkesztve ]

(#125950) DrTechnoid válasza csaba951 (#125944) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Jézus fasza mi ez :F , most meg kénytelen leszek előrendelni ha ez prepurchase-only.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.