Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125801) micafighter válasza i2k (#125800) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jól időzítették most ezt a fasságot az epic launcherhez..

(#125802) Dreimus válasza i2k (#125796) üzenetére


Dreimus
senior tag

Egyszeruen beleptem a letoltes kezelobe es a kis updat nyilra rakatintottam es csak az eger ala dobta a kovit igy csak kattintanom kellett mint a meszes es kesz is voltam :)

(#125803) sto1911 válasza Dreimus (#125802) üzenetére


sto1911
veterán

Én meg nem csináltam semmit és magától lefrissített.

(#125804) Csapoati válasza arty (#125788) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viszont fizika az nem volt bennük, a kolléga szerintem erre célzott. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#125805) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Apex Legend - Titanfall F2P jatek jon jovo heten allitolag.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#125806) tomsolo


tomsolo
őstag

Alienware - ingyen Vaporium

Persze nem steam alá, hanem a Kartridge nevű kliens alá :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#125807) ayo válasza tomsolo (#125806) üzenetére


ayo
addikt

Kartridge, the new PC gaming platform from Kongregate.

...
...
ok :DDD

http://jateknaplo.blog.hu

(#125808) echterion válasza ayo (#125807) üzenetére


echterion
nagyúr

Azért behúztam egyet, de szerintem sosem fogom aktiválni...kazetta...lóf*szt. :D

**********

(#125809) sagem válasza ayo (#125807) üzenetére


sagem
addikt

Úgy látszik 2019-ben tombol az új kliens láz, jobban, mint bármikor. Gondolom lesz majd még pár bátor próbálkozó most, hogy úgy vélik a király (Steam) megsérült és sebezhető :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#125810) nepszter1


nepszter1
addikt

Division-t mennyire éri megvenni ? Igazából soloban játszenék vele .

(#125811) TheNewDawn válasza nepszter1 (#125810) üzenetére


TheNewDawn
addikt

kuponnal 4 euró a sima verzió és 7.2 a gold..... ennyiért a hülyének is kb. Még a dupljájáért is steal lenne. Nem a világ legjobb játéka, de siman el lehet min 25-30 órát jól és remekül szórakozni vele singlebe is a minden hibájával együtt is.

(#125812) nepszter1 válasza TheNewDawn (#125811) üzenetére


nepszter1
addikt

Hol 7.2 a gold ?

(#125813) TheNewDawn válasza nepszter1 (#125812) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ubistore 9 euró---- ebből 20% kedvezmény 100 ubi pontért :)

(#125814) cskamacska válasza ayo (#125807) üzenetére


cskamacska
addikt

Minek venni játékot drágán, ha a klienseket is lehet gyűjteni?

más

Gémergétesek is toppon vannak, bolti kredites vásárláson egy órát ültek. :DDD
Yuplay.ru azért egy fél óra alatt azzal végez, igaz ott az oldal nem működik Króm alatt, no meg a sima Paypal utaláson ülnek 1-2 órát.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#125815) nepszter1 válasza TheNewDawn (#125813) üzenetére


nepszter1
addikt

bakker és akinek nincs 100 goldja ? :D csak 83 :((

mod oké és pontosan hogy keressek rá nem igazán találok

[ Szerkesztve ]

(#125816) cskamacska válasza nepszter1 (#125815) üzenetére


cskamacska
addikt

Az vesz Steam Groupbuys csoportból 2 euróért(!) humbliból pottyant alapjátékot és survival DLC-t. :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#125817) nepszter1 válasza cskamacska (#125816) üzenetére


nepszter1
addikt

A többi DLC annyira nem fontos ?

Tényleg nem találom a groupbuys-on

(#125818) TheNewDawn válasza nepszter1 (#125815) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Akkor vedd meg 5 ért az alapjátékot ott és humblen 1.49 ért vagy a survivalt vagy a teljes season passt 4 euróért :)

(#125819) arty


arty
veterán

https://www.dsogaming.com/news/4a-games-developer-if-metro-exodus-does-not-sell-on-the-pc-the-next-metro-will-not-come-out-for-it/

jobb ha szépen megveszitek a komcsikliensbe a metrót vagy nem lesz több metró!

és akkor MOST lehet védeni a devet, akik szegények nem tehetnek a kiadó hülyeségéről.... háppersze... kicsi az esély, de én bízok a gyors csődben/stúdiobezárásban. pisztolyt tartani a vevőid fejéhez, szerintem nem okos dolog, de ők tudják. felőlem megrohadhatnak, csonka marad a gyűjteményem a további metró részek nélkül..... (wrz vagy használt konzolkorong lesz kétezeré')

(hja és most látom denuvo lesz a pécésen :D :D :D hát, ez a vonat csak nem akar megállni...)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125820) i2k válasza arty (#125819) üzenetére


i2k
senior tag

Tényleg elgurult a gyógyszerük, az egyszer biztos...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125821) Agyzuzo válasza arty (#125819) üzenetére


Agyzuzo
addikt

:DDD Vesszenek el akkor a dev-ek a Metro-ban. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#125822) micafighter válasza arty (#125819) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,The developer of Metro Exodus also claimed that those that decide to pirate the game would have done so, regardless of this timed-exclusive deal..."

Ahham..

,,... and those are not the players that the developers target."

Ez Mondjuk csak egy ember szavai, de óriási disconnectet érzek a fejlesztő és a játékosok között, mint pl a Mobil Diablo vagy a mobil C&C, vagy pl a Fallout 76nal is éreztem, hogy a fejlesztőknek és a kiadóknak fingjuk sincs hogy a vásárlóik valójában mit is szeretnének.

[ Szerkesztve ]

(#125823) tomsolo válasza arty (#125819) üzenetére


tomsolo
őstag

Kár, hogy nem azt mondta buzi aki nem veszi.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#125824) Csapoati válasza tomsolo (#125823) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hagyd, most a fejlesztőket is utálni kell. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#125825) warcat


warcat
veterán

Valahogy nem lepődök már meg, Patrick "Ha nem tetszik ne vedd meg" Soderlund a 20 milliós bónuszával évi 48 millió $-t rakott zsebbe EA-nál, csoda ha már nem érti,hogy 20 dollár egy szaros skinért elképesztő pofátlanság a 60/100 dolláros játékod mellé...

EA: It's in the crate!

(#125826) i2k válasza Csapoati (#125824) üzenetére


i2k
senior tag

Elviccelheted, de most kivételesen tényleg **szkalapok, ha ilyen a PR-juk...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125827) Csapoati válasza i2k (#125826) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyjából azt mondta el a srác, amit én is írtam nemrég. Ez nem fenyegetőzés, hanem egy reális jövőkép. De továbbra is hangsúlyozom, szerintem is gáz volt ilyen későn meglépni a váltást.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#125828) reelc válasza i2k (#125826) üzenetére


reelc
veterán

A dev az eladásoktól függ, de a kiadó nem fog becsődölni ettől, bármi is lesz.
Igen vacak a PR, de nyilván próbálja védeni a kiadó álláspontját minthogy szembemenjen vele, nem?
Simán rájuk is szólhattak a botrány miatt hogy védjék a dolgot ők is, mert az ő állásuk, és az ő érdekük is.

Itt járunk 2019-ben hogy egy hobbi kapcsán hibás döntést hozott egy kiadó amit nem is csinálhatna vissza, így bevet minden eszközt hogy védje az álláspontját, és ezért akár máglyára küldenék sokan még azokat is akik a játékot csinálták... szerintem az életben vannak nagyobb problémák ennél és azoknak nincsen ennyi visszhangja. A játék ki sem jött, azt se lehet tudni jó-e, de a kaszák élesek, a máglyák meggyújtva.

Én sem értek velük egyet, ez az Epic dolog gerinctelen húzás volt, főleg ennyivel a megjelenés előtt, de én nem érzek kényszert fröcsögni emiatt, meg lepontozni a Metro játékokat visszamenőleg, meg ilyesmi. Ami szerintem igen hülye viselkedés. A játék kapható lesz, nem tolták el fél évvel, stb.

Aki csalódott ne vegye meg, írjon alá petíciót, stb., de a nép ugyanúgy hajlamos átesni a ló másik oldalára, mint a kiadók.

Ha már fentebb említve volt a Mobil Diablo, a BlizzCon után rekord gyorsan bejelentették, hogy lesz új patch, ami azóta ki is jött. Elég sok játékos visszajött miatta, pedig igazából nem nagy dolog ez a patch. Csak annak fényében, hogy előtte több mint egy évig nem volt, olyan szinten levolt tojva a Diablo 3-as közösség. Közben ment a hazudozás, is meg minden. Nem pusztán a BlizzCon miatt hanem általában is egy nulla a Blizzard kommunikációja a Diablosok felé évek óta.

[ Szerkesztve ]

(#125829) reelc válasza reelc (#125828) üzenetére


reelc
veterán

A Metro kapcsán két embert rúgnék ki:
Azt a fejest aki rábólintott a kiadótól a dologra, hogy a kiadás előtt ennyivel a plussz haszon nevében ilyet csináljanak. Ennél még a DLC is tisztességesebb, szert tehettek volna azokkal később nagy bevételre.

Illetve a PR-osok vezetőjét.
Az elsőt azért mert neki köszönhető a szituáció, a másodikat azért, mert nem időben és nem jól kommunikálták a dolgot. Illetve nyilván ő a felelős minden kommunikációért ami azóta is zajlik.

Ahogy a fejlesztőknek nem célszerű rugdosnia a kiadóját, így sem a kiadónak sem a fejlesztőnek nem célszerű rugdosni a vásárlókat.

[ Szerkesztve ]

(#125830) cskamacska válasza arty (#125819) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert tényleg nem tehetnek róla. Mondok jobbat, pletyi szerint a németek még csak nem is pár raklap nokiásdobozért adták el a ruszkik lelkét a kínaiaknak, hanem valami béna bevétel/haszon biztosításért cserébe. Ami egyébként totál agyament érthetetlen(ha csak nem Őgabenségét akarták durva kedvezmények kicsengetéséért fingatni), mert az Exodus 100% AAA cím rendes reklámmal, multiplatform megjelenéssel, kimondottan jó kilátásokkal.

Maga a cikk innen jött, egyik ruszki dev szívére vette a balhét, és egy ruszki fórumon nem túl hosszan hisztizni kezdett. Érthető, hiszen igen nagy picsogást keltett a kiadó döntése, és még a két régebbi játékukat is lehúzzák miatta.
De ez se nem hivatalos kiadói állásfoglalás, se nem az A4 Games vezetésének véleménye, szóval a mindmeghalunk elmarad. :)

más

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#125831) reelc válasza cskamacska (#125830) üzenetére


reelc
veterán

Ez a felirat nagyon ott van.
Melyik országból származhat?

(#125832) arty válasza Csapoati (#125827) üzenetére


arty
veterán

nem fenyegetőzés :DDD

szerintem neked Stockholm szindrómád lett .... :W

(#125828) reelc - természetesen (mint mindig) sokkal hasznosabb bégetve nyelni, a picsogás olyan... macera .... és nem is mindig lesz jobb tőle (bezzeg amikor némán tűrsz! világokat szokott megmozgatni!) :D

(#125830) cskamacska - belinkeled a devek píárosának bocsánatkérését, miszerint a dolgozójuk nemúgyértette (dehogynem) ? jahogy olyan nincs....

vajon kisbutus devünk miért nem a deepsilveres managereknek írogat levelet? miért a potenciális vásárló a hibás, aki megszólalt, mert szopatják? persze költői....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#125833) reelc válasza arty (#125832) üzenetére


reelc
veterán

"bégetve nyelni"
Én a pénztárcámmal szavazok, nem veszem meg. Amúgy sem vettem volna meg. Szóval abszolút nem igaz.
A véleményemet leírtam, nem kívánom a fejlesztők és a kiadók vesztét, én nem vagyok elvakult.

További jó háborgást, marha sokat elérsz vele... mit is érsz el azzal, hogy a pokolba kívánod kollektívan őket, olyanokat is akik nem vétkesek az ügyben?
Írjál te a Deep Silvernek, te nem kapsz tőlük pénzt, szóval te megírhatod nekik hogy nem tetszik amit művelnek! Gondolom ezt a fórumot nem olvassák, hát tudasd velük, mi a helyzet!

[ Szerkesztve ]

(#125834) i2k válasza reelc (#125833) üzenetére


i2k
senior tag

"tudasd velük, mi a helyzet!"

Az egyetlen hely, ahol nem törölhetik, és nem tekinthetik semmisnek a véleményünket: a STEAM értékelés.
Sajnos, vagy sem, de a review bombing az egyetlen fegyvere a játékosoknak ilyen fásságok eltűrése helyett, mint amit leműveltek az Epickkel...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125835) warcat válasza i2k (#125834) üzenetére


warcat
veterán

Így van,bár nem értek egyet a másik két metro játék leszavazásával, nem sok lehetőség maradt a véleményed eljuttatására,szóval teljesen érthető a dolog.Február 15-ig nem lehet Metro exodust értékelni Steamen és csak az tudja majd egyáltalán, akinek sikerült még a preorder (kevésbé zavarja). A csodás Epic launcherben és boltban meg semmiféle lehetőség sincs a játék értékelésére vagy egyáltalán hozzászólásra,beszélgetésre.

Én is a pénzemmel szavazok,ahogy írtam korábban visszakértem a pénzem, DE már most megy a maszatolás és fenyegetőzés, hogy nem lesz több Metro PC-re ha nem fogy, miközben ugyebár a PC közönség legnagyobb gyűjtőhelyéről vitték el, tették elérhetetlenné. Nyilván a vásárlók lesznek a bűnösök majd, nem a nagyfőnök aki rábólintott erre.

Általánosságban meg igenis tűzre velük és vesszenek ha kell, mert egyszerűen egyetlen játéksorozat ill. fejlesztőcsapat sem ér annyit,hogy cserében sikerre vigyék a PC piac szétszabdalását és általánossá váljon ez az eljárás.

EA: It's in the crate!

(#125836) Agyzuzo válasza reelc (#125833) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem először fordult elő ilyen és többnyire összeszedték utána magukat a fejlesztők - nem egy esetben bocsánatot is kértek. No Man's Sky történet megvan még? Ott is epic *store* ;] fail volt megjelenéskor a játék és a fejlesztők azóta lementek 10x kutyába és szépen kipofozták mert rájöttek hogy nem fasza felhúzni azt a réteget AKIKBŐL ÉLNEK.

Ezt ne felejtsük már el. Én nem tudom milyen pénzek mozogtak a háttérben, de gyanítom hogy ez egyéni "zsebbe menő" összeg volt, mert ha csak egy druva matekot nézünk:
STEAM: kb. 45-50 milliós felhasználó bázis, első pár héten (hónapban?) tuti TOP10 eladásos játék lett volna, ami milliós eladásokat jelent. Szerintem ez kanyarban nincs azzal amit az EPIC-en eladtak VOLNA AKKOR, ha amúgy minden RENDBEN LENNE! Jelen helyzetben viszont valószínű még annyit SE fognak eladni, mivel nem csak hogy gerinctelen lépéssel alávágtak a rajongóknak de utána bocsánatkérés helyett még le is lettek oltva - na ezért egy normális cégnél fejek hullanának mert hogy ez a revenue-ra olyan hatással lesz amit nem tesznek zsebre. Szóval én nem tudom az Epic mennyit fizetett ezért a kizárólagosságért de kétlem hogy kompenzálná a több milliós eladásból származó bevételt (Steam sarc ide vagy oda). Szóval a kiadónál vagy kurva hülyék a matekhoz vagy valami olyan düntéshozót tömtek meg zsével aki magasról leszarja, elteszi a bónuszt és lehet le is köszön - az meg igazi gerinctelen féreg húzás, de hát ugye ilyenekkel van tele a világ most is.

A hőzöngés mellett pedig a legerősebb üzenet egyszerű - NO BUY! Ennyi. Ennél nagyobb leckét nem tud benyelni egy cég sem, minthogy hosszú évek munkája masszív veszteséggel és óriási erkölcs bukóval kerül be a könyvekbe mindezt pár orbitálisan ostoba PR húzás miatt.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#125837) FunPro


FunPro
senior tag

Én egyébként már várom a 15-ét.

Ugyanis azt még nem tudjuk előre, hogy milyen lett a játék. Mert ha még a játékon belül is gondok lesznek, na az lesz az igazán csúnya! Márpedig, az előző két rész sem (meg úgy egyik deep silver játék sem) a problémamentességéről volt híres. Azt sem tudjuk pl. hogy az epic store mennyire fogja bírni a gyűrődést.

Ja, meg arra is kíváncsi lennék, hogy vajon hányan mondták vissza a preordert. Met ezek a nem veszitek nem csináljuk nyilatkozatok általában akkor szoktak jönni, amikor már a kutyának nem kell a játék. Hivatalos statisztikát valószínüleg az életben nem fogunk látni, de azért érdekelne a dolog.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#125838) cskamacska válasza reelc (#125831) üzenetére


cskamacska
addikt

Valószínűleg ámerikánus, ott divat most sajnálkozni hogy szarabbul keres, és nehezebben talál munkát a középosztály mint Reagan / Thatcher féle noliberalizmus előtt. De éppen bármely ángélus országból jöhet, mert a globális lópimpilit legkésőbb 90 után mindenki benyelte. :D

arty: Nincs is, mert ez vihar a biliben, DSOGaming kis magánakciója hogy felüljön a klikk gyűjtő gyűlöletvonatra. :K
"miért nem a deepsilveres managereknek írogat levelet?"
Ezt ugye a DSO nem írta meg, nem tudunk róla, de egyébként is irreveláns, mert emiatt nem lehet dühösnek lenni. :P

A potenciális vásárló meg pont azzal fenyegetett, hogy ha nem lesz meg az ő személyes követelése tegnapra, akkor majd jól lerabolja torrentről. Effektíve ezért borult ki emberünk is.

Ruszki fejlesztőknek baromi nagy gond volt mindig a warez, rengeteget szenvedett miatta a hazai szoftveripar. Potenciális vásárló bázist tekintve simán hozzák a német számokat, csak ugye a közerkölcs nincs a kanyarban sem, még a 2000-es években is nagyon ritka volt hogy akár otthon, akár cégnél bármit megvettek volna lelopás helyett. Pont ilyen háttér miatt a ruszki fejlesztők még mindig bohóckodnak Starforce(amely cég maga is orosz btw), és egyéb drákói DRM borzalmakkal, mikor nyugaton lassan a kliensekhez kötést is túl szigorúnak érzik. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#125839) micafighter válasza Agyzuzo (#125836) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én meg akartam venni steamre de így marad a virágbolt, mert az adataimat nem szeretném közzé tenni a kommunista napilapban. De a dev megmondta, mi úgyse vettük volna meg steamen se, úgyhogy nem mi vagyunk a célközönség!

[ Szerkesztve ]

(#125840) reelc válasza i2k (#125834) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem jobb ötlet egy online petíció, x ember aláírása után mehet egy nyílt levél amiben levan írva, hogy játékos/vásárló szempontból mennyire inkorrekt a magatartásuk. A kiadó(k) és a fejlesztőcsapat twitterjére, facebookjára, meg 1-2 nagy gamer oldalnak, utána úgyis közli a többi.
Így szélesebb kör kifejthetné véleményét pl. olyanok is, akik mondjuk 3 hete - x éve még pozitívan értékelték a 2 játékot, mert hát tetszettek neki. Aztán ma felkelt és látja hogy a nép szerint ez nem jó, és már nem tud beállni a nyájba minuszolni. ;]
Mert lehet magyarázni, hogy nincs más lehetőség, de aki emiatt minuszol az visszaél az értékelési rendszerrel, mert nem az előző játékok tehetnek a kialakult szituációról.

(#125835) warcat: A PC piac szabdalása nem ezzel kezdődött, hanem amikor szépen megjelent az Origin, Uplay stb. kliens, sőt a Steam is tehet róla mert létezik, ők kezdték. Mert ugye tőlük indult, hogy nem az a helyzet hogy beteszed a lemezt és telepítesz, játszol, hanem ehhez kliens kell.
Ma biztosan rosszabb lenne a helyzet ha mondjuk 2-3 évvel a Steam megjelenése után jön a többi kiadó a launchereivel/áruházaival.

(#125836) Agyzuzo: Majd talán bocsánatot kérnek amikor nagyobb lesz a felháborodás, amikor lehagyja a Steam értékelés szintjét, vagyis keresnek más helyet ahol elmondhatják, hogy nem tetszik, illetve ha tényleg vacak lesz a PC-s eladás.
Ahogy fentebb írtam, szerintem is szemét húzás volt, az Epic üzletért létrejött felelősöket és a PR-os főnököt kell kirúgni. Na meg azt a devet is aki ilyesmit nyilatkozik, de ő már csak a sokadik reagáló. Lehet ha szedi rendesen a gyógyszereit, nem nyilatkozik ilyesmit. ;]

Igen, ismerem a No Man's Skyosok történetét és az Aliens: Colonial Marinesét is.
Az előbbinél becsülendő hogy nem oszlatták fel őket a bukás után, hanem elkövetnek mindent, hogy rendben legyen a játék.
Az utóbbinál is csinálhatták volna ugyanezt a per meg egymásra mutogatás helyett.
Amúgy is jobban tenné lassan minden fejlesztő, hogy majd az E3-on stb, kizárólag koncepciórajzokat mutatnának zenei aláfestéssel - így talán nem jönne a sok kritika megjelenés után, hogy hát a víz nem úgy néz ki ahogy az előzetesben volt. ;] Ez se egyedi eset.

A vásárlók befenyítésén és a hazudozás mellett talán a túlzott felháborodás - ráadásul nem a megfelelő eszközökkel - ami a legrosszabb talán.

[ Szerkesztve ]

(#125841) i2k válasza reelc (#125840) üzenetére


i2k
senior tag

A spidey-képen tényleg a Release szarabbul fest........

//S nem, nem vagyok grafika-mániás.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125842) reelc válasza i2k (#125841) üzenetére


reelc
veterán

Az rendben van, itt a felháborodás ténye miatt linkeltem. kb.3300 komment volt rá a Redditen. Nyilván a felháborodások mellett vannak akiknek ez nem probléma.
Állítólag a játék nagyon jó meg minden, de valami apróságba bele kell kötni, ha már nagy dolog nincs.
A fejlesztő rendes volt hogy kommentálta.
Nyilván a szkeptikusok nem hiszik el, és akkor nyilván szerintük is meg kellene szüntetni a fejlesztőket, a kiadót, mert rossz munkát végeztek? Hazudtak a pocsolyákról?
Ahogy írtam szerintem sokminden túl van tolva.

(#125843) micafighter: ahogy írtam itt konkrétan a 2 képről van szó.
Nyilván van hiba és kompromisszum a játékban, mindben van.
Egyetértek veled, nem megtévesztés, optimalizáció, stb. Épp azért írtam fentebb hogy ezentúl mindenki koncepciórajzokat mutogasson, talán abba nem kötnek bele megjelenés után. :)

[ Szerkesztve ]

(#125843) micafighter válasza reelc (#125840) üzenetére


micafighter
nagyúr

Spideynel nem csak a pocsolya a különbség egyébként, a pocsolyakat meg valószínűleg a kevesebb tükröződő felület miatt vették ki pont a karakterek alól, mert az még mindig eléggé erőforrás igényes szamolgatas.

De amúgy nem feltétlen a megtévesztés a céljuk a fejlesztőknek ilyenkor, persze jót tesz a PRnek is minél jobban néz ki, de minden játék szebb mielőtt elkészül, a fejlesztés vége felé elkezdenek faragni a grafikabol amíg hozza fixen az elvárt sebességet adott hardveren. Ez minden játék fejlesztésénél így megy. Legalábbis ahol érdekli a fejlesztőket hogy fut a játékuk adott hardveren.

[ Szerkesztve ]

(#125844) Źşë' válasza micafighter (#125843) üzenetére


Źşë'
addikt

persze itt most konzolra gondolsz gondolom optimalizáció szempontjából, na de ott van pl a pc's Witcher III lebutítása, Crysis 2 (direkt erőforrás növelő rejtett objektumok), Division első részének lebutítása (Ubisoftnál ez divat is egyben), a 2. részt reklámozzák hogy dx12 így meg úgy... gondoltam magamban jaha persze, csak úgy mint ez első rész után stb... Far Cry 3-nál is volt balhé grafika miatt, majdnemhogy a konzol verzió részletesebb volt sok helyen..

tény hogy konzolokon meg van kötve a kezük, mert az csak egy darab célhardver aminek vannak limitjei, de pc'nél meg ott van (a be/ki-kapcsolás lehetősége és) az a bizonyos sátáni kacaj hogy butítsuk le, mert ne legyen mán szebb mint az adott játék egy ps4-es verziója, vagy ott van a hardverpiac, hogy vegyék vigyék mán a szuperdrága hardvereket hozzája... :D
Mocskos denuvót is erőltetik, de mikor tudtommal már fel is törték sok játéknál, és ami már régi játék abból ki sem akarják pecselni...

(#125842) reelc volt video is az adott jelenetről E3-as és utáni állapotról, összehasonlítottak anno sok mindent benne, objektumokat, árnyékokat, pocsolyák és üveg felületek tükröződéseit - és eléggé vissza lett véve a részletesség, még animáció téren is úgy rémlik - csak kérdés hogy erre tényleg szükség volt -e, hisz az E3as prezentációt zökkenőmentesen futtatták, játszottak vele ugyan azon a platfromon, akkor mi változott meg egészen onnantól?!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#125845) i2k válasza Źşë' (#125844) üzenetére


i2k
senior tag

"futtatták, játszottak vele ugyan azon a platfromon, akkor mi változott meg egészen onnantól?!"

Az is lehet, hogy titokban, a backstage-en 3 Titan Z futtatta PC-ről... :DDD :DD :D

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#125846) cyberkind válasza Źşë' (#125844) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha a Witcher 3 kijön úgy, még a ratyi trészinges csúcskártya se vinné az NV-s ficsörök nélkül 60fps-en, az ahogy akkor kinézett durván nem az akkori meg az utána lévő generációs hardverekre készült, bár szép volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#125847) oriic válasza arty (#125819) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Google translate:

[link]

Live-Die-Respawn

(#125848) Źşë' válasza cyberkind (#125846) üzenetére


Źşë'
addikt

Az se egy renderelt videó volt tudtommal, hanem "gameplay" én iszonyat csalódtam benne, persze a játék nem rossz, szó se róla-sőőt, csak ezek a folyamatos átb*szások... már csak arra vagyok kiv h a metro exodus is ilyen lesz e. Volt az a medvés jelenet, az űber brutálul nézett ki, hát lassan megtudjuk, hogy valóban így néz e ki a játék.. Egyébként volt szó erről a termékmegtévesztésről, hogy pl steam storeban olyan screeneket kell felrakniuk amelyek megfelelnek a valóságnak, tudtommal ez még így van, de ilyenkor megbüntetném őket a tudatos vevőmegtévesztés kapcsán egy ilyen "élő" E3 demo prezentációval szintúgy, mert ettől csak szebbnek kellene lennie, nem pedig rondábbnak, megnyírbáltnak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#125849) cyberkind válasza Źşë' (#125848) üzenetére


cyberkind
félisten

Gameplay volt de nem a teljes térképen, hanem csak egy részén ha minden igaz, aztán max 30fps-el az akkor brutál csúcs gépeken, ahogy most a Cyberpunk demo-val, nekünk nem lehet választani mit kapjunk, de ha ez nem jó akkor az kéne, viszont akkor meg az nem lenne jó és ez kéne, nekem ez a játék mindenhogy gyönyörű, modolva meg pláne. Persze kamuztak, de nem mindegy mit kaptunk a pénzünkért, soha rosszabb ne legyen a piacon, pedig csak rosszabb lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#125850) i2k válasza cyberkind (#125849) üzenetére


i2k
senior tag

Az "Anthem" is be fog sülni.
A Kivonulásnak sem sok esélye lesz a robbantásra -- ismervén az eddig megtörténteket, a túl magasra fellőtt elvárásokat, és az egykori szovjetek játékgyártási szokásait --, mert helyből rossz helyre került, még csak átmenetileg is.

Valóban, bár csak akkora "fiaskók" lennének, mint a Witcher 3 által belebegtetett és a végeredmény közti techno különbség...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.