Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123801) micafighter válasza _drk (#123800) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1 :K ellenben meg ott van a PoE meg Grim Dawn hasonló zsanra, és sokkal kisebb fejlesztők tettek le az asztalra valami komolyat (amennyire tudom ezek elég sikeresek lettek), a Blizzard meg a Dio 1-2 után egy Dio3at..

(#123802) reelc válasza micafighter (#123801) üzenetére


reelc
veterán

Igen sikeres mindkettő. A PoE a rendszeres frissítései és az üzleti modellje miatt az, sok lehetőség is van benne. Alig 1 évvel később jött ki a D3-nál, és frissen tudják tartani.

A Grim Dawnból meg elkelt már min. 1.5 millió, az első kiegjéből 300e+ és jövőre jön a második, utolsó kiegje. Úgy 14 fő körül van a teljes csapata. Aktívak a fórumukon, rendszeresen adnak valami infót hogy áll a fejlesztés, stb. nem egy Blizzard mentalitás.
Emellett minőségi játék, ami több utóbbi években kijött ARPGről nem mondható el.
Persze nem jön be mindenkinek. :) Ez természetes.

Ez 2 remek példa arra, hogy lehet jóféle ARPG-ket is készíteni. Van több rossz példa is.

[ Szerkesztve ]

(#123803) i2k válasza reelc (#123802) üzenetére


i2k
senior tag

Játék szempontból: ráadásul nem is könnyű a Grim Dawn... az elején masírozol az ellenen át, mint forró kés a hideg vajon, hogy aztán egyre nehezebb és nehezebb legyen, és a végén kapd a forró zuhanyt, mennyire harmatos a karaktered :)
Aki nem hiszi, próbálja ki a végjátékot :)

De az aréna se kutya.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123804) reelc válasza i2k (#123803) üzenetére


reelc
veterán

Úgy van ahogy írtad. :)
Ezzel együtt megvan a potenciál benne, hogy akinek megtetszik, az több időt áldoz rá, mint 1x végigvinni a sztorit, esetleg mindhárom nehézségi fokozaton egyszer és lerakja.

[ Szerkesztve ]

(#123805) _drk válasza reelc (#123802) üzenetére


_drk
őstag

Na a kommunikáció is egyre jobban vissza üt a Blizzard-nál!
A Bethesda se hiába jelentette be az új Elder Scrolls-t, így simán kiadhatták ezt multis izét majd ami a pénzt hozza, mert a rajongóknak meg lehet magyarázni: Ez kell 2018-ban hogy mellette egy nagy open world single player játékot tudjanak fejleszteni(Ha egyáltalán az lesz...).
Eközben a Blizzardnál semmi új IP-t nem tudunk, de még új teljes értékű folytatást se.

(#123806) i2k válasza reelc (#123804) üzenetére


i2k
senior tag

Én bevárom a kiegek olcsóbbá válását, és akkor jöhet a 2. kör, valami nehezebb szinten :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123807) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Maffia 3 esetében megéri beruházni a Mafia III: Deluxe Edition-re?
Engem főként a Single része érdekelne, ad hozzá plusz tartalmat? Steam-re belehet regelni?

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#123808) TheNewDawn válasza Predator2 (#123807) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem a simára se éri meg beruházni, nem véletlen kapta a csodás 60/100 körüli pontokat és negativ az értékelése steamen meg kb bárhol, egy hatalmas nagy kalap kaka lett a játék, az optimalázició óráról meg kitiltották a készitőket . De amúgy igen, be lehet, és ad is hozzá valamennyit.

[ Szerkesztve ]

(#123809) djculture


djculture
félisten

Tele a net hamisitott vga-val.. [link] Ezen is mi lehet valami gtx 670 állítólag..

(#123810) micafighter válasza djculture (#123809) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem tudom ki vesz ilyet, azokon kívül akik kíváncsiak hogy na vajon ez éppen milyen hamisítvány.

(#123811) csaba951 válasza Predator2 (#123807) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem a Faster, Baby! meh, de a másik kettő (sp) rendben van. PC-s változatból csak Steam-es van.

Játék lásd: #24610 csaba951

(#123812) morfondőr válasza Predator2 (#123807) üzenetére


morfondőr
őstag

Mafia 3 single only, nincs benne multi. A dlc-k mind új sztorit adnak, ahogy a kolléga írta feljebb, kettő a háromból egész jó lett. Az alapjáték is jó lenne, de elsiették és sok benne az ismétlés. Viszont a történet és az átvezetők kimagaslóak!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#123813) warcat


warcat
veterán

(#123814) eami válasza warcat (#123813) üzenetére


eami
addikt

wow, hát ez tényleg nagyon ott van :K :C

(#123815) i2k válasza warcat (#123813) üzenetére


i2k
senior tag

És ez mit mond azoknak, akik azt se tudják, hogy mi az a LoL és a karakterei?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123816) TBT válasza eami (#123814) üzenetére


TBT
addikt

Az idei világbajnokság döntőjének nyitó ünnepségén is elhangzott, ott is ütős volt.

Dél-Korea, sok gémer kedvence (talán az ázsiai csajok miatt?).

Régen aktív játékos voltam, de most már csak néhanapján követem az eseményeket.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#123817) eami válasza i2k (#123815) üzenetére


eami
addikt

szöveget nem figyelted? :U
amúgy is miért kell hogy azoknak mondjon valamit akik nem ismerik. miért ne lehetne egy egy bonus azoknak akik meg igen (mint ahogy, az is volt).

(#123818) i2k válasza eami (#123817) üzenetére


i2k
senior tag

"szöveget nem figyelted?"

Az (ázsiai) angolra gondolsz? Netán a koreaira?
Nem, direkt nem figyeltem: nem gondoltam, hogy esszét is kell majd belőle írni.
A CC-t meg nem aktiváltam.

"miért ne lehetne egy egy bonus azoknak akik meg igen (mint ahogy, az is volt)."
Ha publikusra nyomják, akkor de, kellene valamit jelentenie (üzenni) azoknak is, akik nem, vagy alig tudják, miről is van szó.
Ha bónusznak akarták, miért nem ingame vagy kliensbe küldték? Ja, igen... mert akkor nem nézik meg 9 (+ ki tudja még mennyien fogják) millióan...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123819) eami válasza i2k (#123818) üzenetére


eami
addikt

te dolgod, ha csak a dallamot szoktad figyelni ¯\_(ツ)_/¯

azt hogy milyen formában rakják ki, meg döntsék el ők. ha nem baj... :U

(#123820) ayo: lehet :D időnként mindenkinél kicsapja a biztosítékot a sok fikázás. sorry :(

[ Szerkesztve ]

(#123820) ayo válasza eami (#123819) üzenetére


ayo
addikt

látom sokaknak túl hosszú a hétvége :D

nem vagyok LOL fan, inkább DOTA, de ez tényleg nagyon rendben van

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#123821) ayo válasza ayo (#123820) üzenetére


ayo
addikt

közben megtaláltam az openinget is, menő ez a hologram téma is

http://jateknaplo.blog.hu

(#123822) TBT válasza ayo (#123821) üzenetére


TBT
addikt

Jah, tavaly is jó volt.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#123823) i2k válasza eami (#123819) üzenetére


i2k
senior tag

Elfelejtetted bevenni a Cavintonod, hogy ne felejtsd el bevenni a Xanaxodat?

"te dolgod, ha csak a dallamot szoktad figyelni ¯\_(ツ)_/¯"

Nem, nem csak azt szoktam, de ahogy -- gondolom én -- te is emberből vagy, tudhatod, hogy nem mindig 100%-osan összpontosít bármire is, amit hall(gat), csak akkor, ha érdekli, vagy érdekesnek tartja.
Nálam ez utóbbi közül egyik sem lett igaz a dalra, és ezért a szövege sem izgatott.

"meg döntsék el ők. ha nem baj..."

Mégsem a Xanaxodat kell... "kérdezze meg háziorvosát, vagy gyógyszerészét..."
Ha nem baj.

Értem én, hogy hetente 1-2 alkalommal mellre kell szívni, vagy személyes kis életet sértőnek kell tartani valamit, de így fiatalon meg lehet ám halni...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123824) feri1014


feri1014
senior tag

Ne is foglalkozz vele. Eléggé egyedi módon áll a dolgokhoz és szeret belekötni mindenbe.
(Azért a csatorna, amire fel van töltve, lehet ad némi támpontot, hogy miről is van szó.)

(#123825) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Ladies and Gentlemen, the winner is: klikk!
Sajnálom a vesztest, de a képen látható érvekkel nem lehet mit kezdeni. Mindahányszor lefuttattam ez az eredmény jött ki (csak egyszer tettem meg). Szerintem így akart üzenni az univerzum. Gratulálunk a győztesnek!

Tanulság: eami gyógyszerezze magát mielőtt fórumra írna, Imy pedig sűrűbben olvasgasson lyricseket, ha kíváncsi egy dal mondanivalójára. (tipp: kezd "Kis Groffó összes"-ből véletlenszerűen az egyik dalllal)

;]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#123826) micafighter válasza warcat (#123776) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ugy néz ki, nem a videót szedik fel és töltik le újra, egyszerüen a dislikeokat meg a kommenteket gyomlálják csak, egy picit meghamisitva a statisztikát, hogy szebb legyen: [link] Érdekes, hogy egy nagy cég, mint a Youtube, mennyi mindent megenged hasonló nagy cégeknek.

[ Szerkesztve ]

(#123827) ZsZso válasza micafighter (#123826) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szánalmas az egész. :U

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#123828) Dilikutya válasza i2k (#123716) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kérdés, mennyire nyúltak hozzá a grafikához. Most pont nem tudom megnézni az eredeti árát a Battle.net-en mert cseszik bejönni az oldal, de szerintem az alapjáték+kiegészítő sem sokkal olcsóbb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#123829) Csapoati válasza Dilikutya (#123828) üzenetére


Csapoati
nagyúr

20 euro a WC3 + TFT, a Reforged meg 30.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123830) Dilikutya válasza Csapoati (#123829) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kérdés továbbra is, mennyi munka fekszik benne. Egyik 16 éves játék, ez mennyire lesz új.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#123831) micafighter válasza ZsZso (#123827) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szánalmas, főleg hogy közben a kisembert tapossák el Youtubeon. Érdekes, hogy az internet és a szellemi tulajdonjogok lehetővé teszik a lopás legalizálását, és a youtube nagyszerű rendszerében nem a bűnösségét kell bizonyítani, hanem az ártatlanságodat (Copyright claimet bárki benyújthat, a youtuberol származó beveteleidet zsebre téve, igazolniuk se kell hogy mi alapján nyutják be. Aztán ott a DMC takedown amit megint a nagy halak használnak a kicsik eltaposasára. Ez a statisztika szépítés a blizzardnál már csak hab a tortán.

(#123832) micafighter válasza Dilikutya (#123830) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ahogy néztem minden textúrát lecsereltek teljesen újra, illetve új animációk, azért volt benne munka szerintem. Mondjuk az más kérdés megér e 30€-t.

(#123833) Dilikutya válasza micafighter (#123832) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha a másik ér 20€-t, az új játékosoknak ez is megér 30-at, +3200Ft, a célpiacokon az ló@. :)
Mi meg 20€-ért se vesszük meg, kivéve ha szürkéből van, lelkileg úgy jobb vételnek tűnik. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#123834) micafighter válasza Dilikutya (#123833) üzenetére


micafighter
nagyúr

A régi battlechest (tehát alap + kieg) akcióban van 8-9€rt is, nem tudom volt-e olcsóbb. A régi mondjuk a multi miatt megér 20at is, mivel ezer féle custom map van hozzá, gyakorlatilag játékok a játékban. Meg a kampány is jó szerintem.

Az ujnal nyilván nem lesz induláskor ezer féle custom map. Mondjuk ha megoldják hogy a régi custom mapokat át lehessen importálni az ujba, na az ütős lenne.

(#123835) cskamacska válasza i2k (#123823) üzenetére


cskamacska
addikt

mire gondolhatott a költő.rovat

3dot - Faces of War Music Video - Queen - Don't Stop Me Now(Global Deejays mix)
Sabaton - The Lost Battalion
Sabaton Panzerkampf - Men of War Assault Squad 2 Edition
Men of War: Assault squad 2 Katyusha music from GuP

Evilsausage corner
Men of War Assault Squad 1 German faction - Nine Inch Nails - Just Like You Imagined
Men of War Assault Squad 1 Soviet Faction - Frank Klepacki - Hell March 3
Men of War Assault 1 Squad Commonwealth faction John Murphy - Walk To Regents Park
Men of war Assault Squad 1 Japanese faction
Men of War Assault Squad 1 US Faction

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123836) Csapoati válasza micafighter (#123832) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazából annak, akinek megvan a régi, igazán adhatnák féláron az újat, de persze nem fogják.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123837) ZsZso válasza micafighter (#123831) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jaja, meglestem a videókat, megdöbbentő tényleg. Jim Sterlingtől egyébként szerintem ezt a videót szeretted volna linkelni.

Az a bajom, hogy a játék (legyen az bármilyen, nem csak számítógépes) valamilyen szinten mindig a szenvedélyről szól. Régen a készítők is szenvedéllyel készítették ezért ezeket. Ma pedig ez - tisztelet a kivételnek - teljesen kihalni látszódik. A Diablo gyerekkorom óta nagy kedvenc volt, most pedig egy útszélit készítettek a franchise -ból.

Demagógiát mellőzve, két igazán nagy probléma van:
1. Be fog jönni nekik minden bizonnyal, mert kizárt, hogy bukta legyen egy mobilos játék
2. Csak üres szavakat dobálnak a "trollok". Ha kiadják a Diablo 4 -et, akkor ugyanúgy venni fogják a népek, független attól, hogy most mi van. Az pedig még gázabb lesz mint a 3 volt indulásnál és megint ugyanott fogunk tartani, hogy "sose veszek többet Blizzard Activison játékot".

EA, Activision, Ubisoft, IGN - tök ki van velük. Pusztítják ami jó és csak bedobós gépeket hagynak maguk után. :U

Hosszú ideje foglalkoztat a gondolat, hogy a fenti kiadók címeinél újra betekintsek a wirágbolta, pedig olyan rég jártam arra, hogy azt se tudom merre van. Baromi gáz, mert pár éve, mikor elkezdtem építeni a Steam könyvtáram, akkor eltökéltem, hogy ezt a korszakot lezártam, erre most az elveim közelharcot vívnak egymással. #keményazélet

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#123838) ayo válasza ZsZso (#123837) üzenetére


ayo
addikt

irigyellek, ha van arra időd, hogy warezolj. én örülök, ha a megvett játékaimat ki tudom pörgetni :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#123839) micafighter válasza ZsZso (#123837) üzenetére


micafighter
nagyúr

A marios videóját akartam linkelni, mert ebben a blizzardos statisztika szépítésben a youtube is sáros, és a marios videójában beszel erről hogy a nagy cégek mennyire kiforditják a jogokat, és csakis a saját érdekeik érvényesítésére használják a jogrendszert, ha nekik épp más az érdekük akkor meg simán tojnak ugyanazokra a jogokra/törvényekre.

[ Szerkesztve ]

(#123840) ZsZso válasza ayo (#123838) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ne tedd, nincs sok és végtelenül hosszú a backlog, de ezzel az érveléssel új cím vásárlása is ugyanannyira nagy hülyeség lenne. Mondjuk az is ... banyek. :DDD

#123839 @micafighter: Ahh, ok, így már értem.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#123841) cyberkind


cyberkind
félisten

(#123842) ZsZso válasza cyberkind (#123841) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

:Y

A opció: nem volt idejük tesztelni
B opció: valaki lehagyott egy nullát a "meghibásodás x nap múlva" érték végéről, annak ugyanis csak gari idő utánra kellett volna esnie (tervezett elévülés)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#123843) i2k válasza micafighter (#123831) üzenetére


i2k
senior tag

Hajjaj, tudnék mesélni.

Kaptam saját zenére is ilyet, és nekem kellett levélváltogatásokkal bizonygatni, hogy a script által mutatott részt bizony én szültem meg Ableton Live-ban, egér klikkelgetéssel, MIDI-re.

De olyanom is volt, hogy 7 évig (!) zavartalanul hallgatható mixemet (egy elhunyt előadó zeneszámait kevertem egybe) egyik napról a másikra lenémították -- a videó maradt, zene nuku.
Én már nem is ríttam nekik. Ellenben, közösségi nyomásra(?) egyszer csak visszakaptuk.

Érdekes, akkoriban kaptam is egy felkérést, hogy legyek fizetős csatorna, nemet mondtam.

Nagy kakikavarás folyik Google-éknál.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123844) micafighter válasza cyberkind (#123841) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem értem miért vagytok ilyen negativak. Nézzétek a pozitív oldalát: a kártyák 43,75%-a müködik.. :)

Még ;]

[ Szerkesztve ]

(#123845) Dilikutya válasza ZsZso (#123837) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem is az elvek miatt hagytam abba a virágboltok látogatását. Egyszerűen kényelmesebb a másik megoldás. :) És pont most lenne helyem bőven, mikor már a jobb hazai torrenteken leszoktatták a népet a rar-os feltöltésekről, nem kellene még annak is helyet csinálni, hogy kicsomagolhassam. :) De nincs olyan megjelenés, aminél elcsábulnék, hogy nekem nem várhat, amíg 5-10€ környékére esik. Assassins Creed, Call of Duty nem érdekel, Battlefield 5 két év múlva 5€ lesz, sok órás RPG-k hidegen hagynak. Még az ingyenes Destiny 2-t sem regisztráltam, azt se tudom, mi a battle.net belépőm. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#123846) arty válasza ayo (#123782) üzenetére


arty
veterán

is=helyett (pc, konzol normál játékai a HELYETT - és ez GOND)

(#123796) Csapoati: MÉG nem kell bennük fizetni, reklámot nézni. hány mobilos cuccom ment át "f2p"-be, te jó ég :( (értsd: kifizettem az árát és most mégis REKLÁMOT kapok és/vagy mikrós lett)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123847) cyberkind válasza micafighter (#123844) üzenetére


cyberkind
félisten

Reméljük ő is hozzád hasonlóan látja a helyzetet. ;]

Paranormal Cocktivity

(#123848) arty válasza ZsZso (#123837) üzenetére


arty
veterán

konzol, használtlemez. amíg még van.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123849) Dilikutya válasza arty (#123846) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez mondjuk rosszabb, mint hogy megveszed és pár hónap múlva kap egy akciót, két év múlva meg ingyen osztogatják. Én mondjuk nem is tudom, vettem-e mobilos játékot. Talán a Superfrog HD (Play-en nincs is fent?) így van meg, meg a Gobliiins az Amazonról, de azokban nem nagyon lehet mikrotranzakciót elsütni, reklámot még csak-csak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#123850) echterion válasza ZsZso (#123837) üzenetére


echterion
nagyúr

Ne harcolj az elveiddel, le sem. Kell tölteni ezen hulladékok termékeit.

**********

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.