Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124401) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Sam & Max: Hit the Road is felkerült Steamre, sok más régi LucasArts (Lucasfilm?!) játékkal egyetemben (többek közt. a Monkey Island 3 & 4 is). Ideje is lenne a LucasArts Adventure Pack -ot bővíteni...

Nehéz megmondani, hogy a Day of the Tentacle vagy ez volt az első, ami miatt örökre belopták a szívembe magukat a point & click játékok, de az nem is kérdéses, hogy mindkettő zseniális alkotás (ahogy egyébként a Sierrás játékok is, csak ott ugye már némi stressz is volt, mert el lehetett halálozni). Akkoriban még közöm nem volt az angolhoz, az 576 újság cikkje alapján toltam végig az ilyen kalandjátékokat, mert ott szépen magyarul le volt írva, hogy mi történik :).

Személy szerint vergődöm egy picit, mert anno eldöntöttem, hogy régi játékokat Steam helyett GoGon fogom csak megvenni, aztán így vagy úgy de csak beficcent pár a Steam könyvtáramba is. Majd talán, ha a fentebb említett LucasArts Adventure Pack bővülni fog akkor lesz igazán nehéz a döntés :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#124402) Źşë' válasza ZsZso (#124391) üzenetére


Źşë'
addikt

korábban kérdezted a telltale játékokat (de lehet h csak a walking deadeket, már nem emlékszem), ahogy nézem a walking deadek kivételével visszakerültek steamre nagyjából

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#124403) Crytek válasza tomsolo (#124397) üzenetére


Crytek
veterán

Ez jól hangzik. Lehetne végre bubdleban ugrana is a kosárba azonnal.

Next PC Upgrade: 2022

(#124404) tomsolo válasza Crytek (#124403) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem is pont te jutottál eszembe, hogy ez kellene neked :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124405) cyberkind


cyberkind
félisten

[link]

Hátha valakit, illetve később megnézhetjük, hogy az itthoni Black (Cock) Friday akciói milyenek lesznek.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#124406) i2k válasza cyberkind (#124405) üzenetére


i2k
senior tag

Fincsi! Tényleg!
Személyes: a Gigabyte GA-Z97P-D3-m nem tud M.2.-est, bővítőkártyára szorulnék, az nem tudom, hogy ront-e a sebességen.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124407) ZsZso válasza Źşë' (#124402) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem, nem kerültek vissza. Azokat amiket látsz le se vették. Ezeket szedték le:
- Back to the Future: The Game (Ep. 1, 2, 3, 4, 5)
- Jurassic Park: The Game
- CSI: Hard Evidence
- Law & Order: Legacies
- Poker Night 2
- Tales of Monkey Island (Ep. 1, 2, 3, 4, 5)
- The Walking Dead
- The Walking Dead: 400 Days
- The Walking Dead: A New Frontier
- The Walking Dead: Michonne
- The Walking Dead: Season Two
- The Walking Dead: The Final Season
- Wallace & Gromit's Grand Adventures (Ep. 1, 2, 3, 4)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#124408) KubanitoS válasza ZsZso (#124407) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem úgy volt hogy a legújabb Walking Deadet befejezik? :F

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#124409) i2k válasza KubanitoS (#124408) üzenetére


i2k
senior tag

De, úgy volt...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124410) ZsZso válasza KubanitoS (#124408) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

De, elvileg befejezik.

Igazából nem "lekerültek", csak a Steam most nem árulja őket. Szokatlan helyzet, ezért is volt a rossz szóhasználat (igaz a cikkek is jellemzően a remove igét használták), bocsi a megtévesztésért!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#124411) oriic válasza ZsZso (#124410) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg csak ideiglenesen nem lehet megvenni őket. Ugyanez a helyzet a PS4-es és Xbox One változatnál is. Adatlapok léteznek, vásárolni nem lehet őket.

Live-Die-Respawn

(#124412) ZsZso válasza oriic (#124411) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tudom, (#124204) - (#124211) erről szólt. :)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#124413) oriic válasza ZsZso (#124412) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Most jött:

"A Creative Assembly örömmel jelenti be három ünnepelt stratégiai címe – Empire: Total War, Napoleon: Total War, Medieval II: Total War – új definitív kiadását, melyek mindegyike tartalmazza az adott játékhoz megjelent összes DLC-t és kiegészítőcsomagot, ezzel több száz órányi szórakozást biztosítva a különböző korszakokon át.

Ezen felül azok a játékosok, akik már rendelkeznek ezen címekkel, ingyenesen frissíthetnek erre a kiadásra és szerezhetik meg ingyenesen az összes DLC-t."

Live-Die-Respawn

(#124414) cskamacska válasza ZsZso (#124391) üzenetére


cskamacska
addikt

Gramatik - Satoshi Nakamoto

Remy - Bitcoin Billionaire

Cafe Regret

Coin Bros feat Man3faces - PANIC SELLER

:D

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#124415) i2k


i2k
senior tag

https://www.origin.com - On Sale:

Dragon Age: Origins DLC Bundle: 50 OFF --- 12,49 € (~4020 Ft)
Mass Effect 2 DLC Bundle: 50 OFF --- 12,49 € (~4020 Ft)
Mass Effect 3 DLC Bundle: 50 OFF --- 14,99 € (~4825 Ft)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124416) FunPro válasza i2k (#124415) üzenetére


FunPro
senior tag

Még jó, hogy lehet őket kapni! :U

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#124417) i2k válasza FunPro (#124416) üzenetére


i2k
senior tag

Csak ennyi OFF:

Tudom, hogy irónia volt { :) }, de voltaképp, tényleg jobb így, valutáért, mintsem Bioware Pontokért vadászni rájuk... :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124418) FunPro válasza i2k (#124417) üzenetére


FunPro
senior tag

Jó, hát minden rosszban van valami jó! :DD

De már örülniük kéne, hogy valaki megveszi.

Ha kiadnának egy ME complete editiont, szerintem bankot robbantanának.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#124419) tomsolo válasza i2k (#124417) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem igazán mert ugye ezekből már kimetélték a magyar nyelvet

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124420) micafighter válasza i2k (#124415) üzenetére


micafighter
nagyúr

Már kezdtem megorulni, aztán eszembe jutott, hogy EA játékot nem veszünk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#124421) i2k


i2k
senior tag

//DLC-kre:

Srácok: jogos. :B :DD
A magyar nyelv hiánya engem mondjuk nem izgat, de megértek mindenki mást.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124422) oriic válasza i2k (#124421) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kard ismerős. Csak az. :D

Live-Die-Respawn

(#124423) cyberkind válasza tomsolo (#124419) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha van magyarításod külön az alapjátékhoz, akkor ez is meg van oldva.

(#124418) FunPro
Hidd el, már ez a 2 bundle is magával a csodával ér fel.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#124424) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Humble Jumbo Bundle 12

10 dolláros csomagban Dirt 4.

Live-Die-Respawn

(#124425) Crytek válasza oriic (#124424) üzenetére


Crytek
veterán

Ha létezik olyan ember akinek nem kellene a Dirt 4 de minden más igen (kétlem hogy létezne ilyen ember) jelezze mert átvenném a Dirt4-et.

Next PC Upgrade: 2022

(#124426) tomsolo válasza oriic (#124424) üzenetére


tomsolo
őstag

Jó lesz ez nekem.

Dirt Rally Finland pályák most úgyis ki idegeltek - már Monte Carloban vagyok azért - kell vmi könnyedebb. Egyébként a WRC 7, sokkal jobban bejön mint a Dirt Rally, előbbiben nem volt ennyi pilinckázás, mint ami itt megy. A pályák meg lehet hogy a WRC-ben kicsit szögletesebbek, de sokkal hangulatosabbak, Dirtben az egymás 450 ugyanolyan fenyőfa jobbról balról vhogy nem maradt meg annyira.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124427) Źşë' válasza ZsZso (#124407) üzenetére


Źşë'
addikt

megláttam 1-2 telltale (Batman, Borderlands) játékot és azt hittem hogy azokat emlegetted múltkor, akkor benéztem :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#124428) Aljasvip válasza i2k (#124415) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Én meg is vettem, köszönöm az ajánlót!
Nincsenek illúzióim, de ha a kifizetett összeg tizede eljut a fejlesztőkhöz, akkor már boldog leszek.
Remélem viszik majd mint a cukrot és adunk egy kis motivációt a stúdiónak, hogy szedjék rendbe magukat a MEA folytatásra - közben érzem azért, hogy bilibe lóg a kezem.

(#124429) i2k válasza Aljasvip (#124428) üzenetére


i2k
senior tag

Szívesen. :)

//Hát igen, az EA-nak csak a pénz a lényeges, az elv már nem igazán.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124430) TheNewDawn válasza Aljasvip (#124428) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hány éves vagy királylány?:)

(#124431) tomsolo


tomsolo
őstag

Na kipróbáltam a Dirt 4-et.

Elsőre kicsit megijedtem, mert dettó ugyanúgy kezdődött benne minden a Sebastein Loeb Failban. (Most nem tudom ki koppintott kitől, de tényleg detto ugyanolyan.)

Szerencsére az irányítás nem olyan - most őszintén ha mindent leveszek offra, éne nem sok különbséget látok a Dirt Rally és közte, ha csak azt nem, hogy ő is szereti magától betúrni az orrát a kanyarokba, de máskülönben elég hasonló szósz ez így. Gondolom mindent felrakva meg kb. sínautó a feeling, cserébe alig jár majd a versenyekért della. (Az a Dirt Rallyban is rettentően idegesít, hogy földúton vibrál az egész kaszni ha kell-ha nem - emberek, erre találták a felfüggesztést - , ez itt is van, orvoslandó jótékony hatása van a stability controll 1-re állítása.) Az nagy plusz pont, hogy nagyon részletesen be lehet állítani a nehézséget bár elég idegesítő módon el van dugva.

A tanulómód jópofa - de sajna tét nélküli, ráadásul sok benne a csak videó. Arra azért jó volt, hogy le lehetett demózni a FWD, RWD, 4WD különbségeket, mondjuk a hátsó kerék meghajtású vezetési élménytől nem ájultam el, mert ha ennyire csúszkálnának senki be nem merne ülni(imho).

A pályákat egyelőre nem akarom leszólni - mert kb egy versenyt mentem - az tetszik, hogy itt is van manuális kézifékes start, sajna gui elég szar hozzá, így inkább hangra startolok. Az is tetszik benne, hogy a végén nem elég csak beszórni magunka a célba hanem be is kell állni a pályabíróhoz, hogy rögzítse az eredményt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124432) cyberkind


cyberkind
félisten

Wolfenstein 2 DLC-k érnek valamit?

Paranormal Cocktivity

(#124433) morfondőr válasza Aljasvip (#124428) üzenetére


morfondőr
őstag

A Mass Effect folytatása nem igazán a fejlesztőkön múlik, hanem az EA-n sajnos!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#124434) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Öhm Blizzardnál még nem vettem semmit, de Dio3 Battlechestre most beruháztam. (igaz US shopból)

Az normális, hogy másfél órával is PP-s vásárlás után - pénz levonva - a kód még nem jött meg és queded a státusz?

(#124435) warcat válasza Hokunda (#124434) üzenetére


warcat
veterán

Valószínűleg le vannak terhelve tehát nem okvetlenül utal problémára, pl Wow kieg előrendelés megnyitásakor is hasonlóan feltorlódott most meg kb minden akciós a boltban.
Kódot csak akkor kapsz ha ajándékként vetted meg magadnak,bár gondolom ezt tudod :)

EA: It's in the crate!

(#124436) tomsolo


tomsolo
őstag

Voidu

theHunter: Call of the Wild - €7.49 a WINTERMADNESS kuponnal (2 409 Ft)

Jah, steamen meg őszi Sale

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124437) i2k válasza tomsolo (#124436) üzenetére


i2k
senior tag

"Jah, steamen meg őszi Sale"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#124438) tomsolo válasza i2k (#124437) üzenetére


tomsolo
őstag

WRC 7 kapott 70%-ot. Egy próbát megér imho. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124439) warcat


warcat
veterán

Zuhan a Fallout 76 ára, az utóbbi 1 napban már vagy 2x esett, 30 euró felettiről 28.29€-re(cdkeys).
Meg van erősítve,hogy hivatalos eladóknál 40 dollár lesz Black Friday-on, PC launch november 14-én volt...
Ezen a ponton szerintem a készlettől próbálnak szabadulni mielőtt rájukmarad és a kulcsbolt alá vág a kiadó árazásban.

EA: It's in the crate!

(#124440) cskamacska


cskamacska
addikt

Humbli Boltban 11,24 euró a Call of Cthulhu, ha csak nem zakkantak meg a Focus Home marketingesei, akkor ez bezony elárazás lesz, mert mindenhol máshol ~40 euróig megy le csak az ára.

Volt nemrég szó az Agony csacskaságokról.

No most ünnep előtt fordítva ültek a pacira, mert az Agony árát az Unrated szintjére vitték le, és erre raktak -60% zakciót, így 5 euró a vége.
Az Unrated nem kapott olcsósítást, de az Agony tartalmazza az Unrated változatot is.

Ez szerintem nem marad sokáig így, ha nem is árazzák vissza gyorsan(amire van esély), de később kukázzák az eredetit, vagy leválasztják az Unrated-ről.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#124441) FunPro válasza i2k (#124437) üzenetére


FunPro
senior tag

Nincs-e?

Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy kapott egy -35%-ot. Kezdetnek ez nem rossz! :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#124442) Zolás válasza cskamacska (#124440) üzenetére


Zolás
addikt

Ez ilyen nyomozgatós felfedezős játék?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#124443) _drk válasza tomsolo (#124438) üzenetére


_drk
őstag

Most Ps store-ban is 3k black friday miatt. Szemezgettem is vele, hogy a többi rallys game 5k+, de egy ilyen játék csak kéne, hogy meglegyen. Ráadásul egész jókat mondtál róla, így még jobban felkeltette az érdeklődésem.

Egyébként mi van az autós játékokkal? Egyik legnagyobb műfajból, olyan szintű pangás van, hogy hihetetlen.

NFS eléggé megbukott. Horizon-t még dicsérik, de az is csak mintha hiánypótló alkotásként szeretnék az emberek. Igényes rallys játékként csak a Dirt sorozatot emlegetik inkább, meg most ezt a Wrc7-et.
F1-et megjelenés után egy hónappal már 40%-os leárazással láttam. Most stabil 50%.

(#124444) tomsolo válasza _drk (#124443) üzenetére


tomsolo
őstag

Ha van steamed érdemes ott kipróbálni a refund opció miatt.

Autósokkal nem tudom, annyira nem rossz a helyzet. Engem ez a Dakar 18 érdekelne még, de nem vmi jó az értékeláse meg az ára sem.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124445) tomsolo válasza FunPro (#124441) üzenetére


tomsolo
őstag

17.5 hónapok óta cdkulcson.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124446) tomsolo válasza tomsolo (#124444) üzenetére


tomsolo
őstag

Jah PS-n még egy indok, hogy ne vedd meg: a restart limit kifog idegelni és végig easyn fogod tolni a karrier módot. PC ugye ezt meg lehet szüntetni. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#124447) Hokunda


Hokunda
aktív tag

GTA Vice City meg San Andreas a 4-hez hasonlóan GFWL-es szenvedés vagy fut nélküle simán?

(#124448) cyberkind válasza Hokunda (#124447) üzenetére


cyberkind
félisten

Azok simák.

Paranormal Cocktivity

(#124449) FunPro válasza tomsolo (#124445) üzenetére


FunPro
senior tag

Valahogy nagyobb tételt még nem vettem ott.

Teljesen tiszta forrásból eddig a mostani a legolcsóbb.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#124450) tomsolo


tomsolo
őstag

Divinity: Original Sin Enhanced Edition - Collector's Edition 2 db van benne így darabja 6.5€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.