Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hahaha, átvertem a Steam-et!
Megvettem eBay-ről a Dark Messiah-t 5€-ért. És mivel a multija eleve Steam-es, ezért be lehet (sőt kell is) regisztrálni Steam-en. :D

***

(#752) Flame_ válasza trassher (#716) üzenetére


Flame_
tag

Ha esetleg nem ismernéd, akkor én boldogan ajánlom figyelmedbe az Open Transport Tycoon Deluxe-ot. Pár fájlt az eredetiből használ (kell hozzá hogy meglegyen "valahonnan"), egyébként megdöbbentően felújított változat, kiegészítésekkel, új fícsörökkel, multiélettel:

Katt!

És ugye teljesen ingyenes, nyílt forráskódú fejlesztés. Érdemes néha a nightly buildekre is pillantást vetni, meg van wiki is.

(#753) ollie


ollie
MODERÁTOR

Aki szereti az Eye of the Beholder-t, annak bestbuy:

Ishar Compilation - 6 USD

Következő játékokat tartalmazza:

Crystals of Arborea
Ishar: Legend of the Fortress
Ishar 2: Messengers of Doom
Ishar 3: The Seven Gates of Infinity

Az egész 44MB és DRM mentesen letölthető vásárlás után (plusz manual és soundtrack), valamint XP és Vista alatt is fut.

***

(#754) ollie


ollie
MODERÁTOR

Elég durva pack. Összesen: 54 € vagyis kb. 15 rugó.

Ez mind benne van:
BioShock™
CivCity: Rome
Sid Meier's Civilization® III Complete
Sid Meier's Civilization IV: Colonization
Sid Meier's Civilization® IV
Civilization IV®: Warlords
Civilization IV: Beyond the Sword
Freedom Force
Freedom Force vs. the Third Reich
Prey
Railroad Tycoon 3
Railroad Tycoon II Platinum
Shattered Union
Sid Meier's Pirates!
Sid Meier's Railroads!
X-COM: Apocalypse
X-COM: Enforcer
X-COM: Interceptor
X-COM: Terror From the Deep
X-COM: UFO Defense

***

(#755) CriticalHit válasza ollie (#754) üzenetére


CriticalHit
őstag

Érdekes válogatás.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#756) fpeter07 válasza ollie (#754) üzenetére


fpeter07
veterán

ezzel egy évig ellehetne lenni :)

(#757) ollie válasza fpeter07 (#756) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Civekkel bármeddig. :)

***

(#758) jaffa888 válasza ollie (#757) üzenetére


jaffa888
csendes tag

Eredeti XBOX360 Uefa cl 06/07 v 07/8 érdekelne akinek van keressen meg privátban!

Disco's Hit...

(#759) jaffa888 válasza jaffa888 (#758) üzenetére


jaffa888
csendes tag

Ja és ármegjelölést is várok!:D

Disco's Hit...

(#760) Wolverine válasza jaffa888 (#758) üzenetére


Wolverine
félisten

1. Erre van az Apróhirdetések link ott balra fent.
2. 15 másodperc alatt két hozzászólás, amikor módosíthattad volna 5 percen belül? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#761) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

akkor mindenki rohanjon megvenni :)) :)) :))
Left 4 Dead 4K[link]

és a többi új akció is király: Call of Duty (5) World at War, Command and Conquer Red Alert 3, Dead Space [link] [link] [link] :C

[ Szerkesztve ]

(#762) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Miskolci Media Marktban
Need for Speed Underground eredeti csomagolásban (NEM EA Classic) 990,-

(#763) Scholes9


Scholes9
nagyúr

GTR 2 CD Galaxisnál[link], ha már írta vki bocs.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#764) adalbert1 válasza ProEvoFan (#761) üzenetére


adalbert1
veterán

Viszont ahogy szétnéztem a honlapon az Orange Box pont nincs nekik :( , pedig úgy volt hogy mától az is akciós... (ill. az említett cuccok is a szóróanyag szerint mától lettek volna, az egy dolog hogy hamarabb elkezdték az akciót).

A cod 2 árán ismét jót nevettem, nem kicsit túlzó. :)
Egy ilyen meg jó lenne, kár hogy a San Andreas már megvan, így ennyit ez se ér nekem.

Valaki megvette a C&C First Decade-et? Csak az érdekelne, hogy a sima C&C-ben és RA-ben megoldották-e, hogy ne túl gyorsan scrollozza a térképet (az ingyenes verzióban sajna ez nem volt kiküszöbölve ha jól emlékszem)?

(#765) nepszter1


nepszter1
addikt

Left 4 dead megrendelve :) köszi amugy nem vettem volna észre :R

(#766) fpeter07 válasza adalbert1 (#764) üzenetére


fpeter07
veterán

cod2 lassan eléri a cod4 árát, a waw-ét már beérte :D

(#767) BalaNce87 válasza fpeter07 (#766) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát de ez mennyire gáz tényleg... 2 éve 2 rongyért láttam cod2-őt, azóta évente rádobnak 2000-et, nemtudom a cod4-ért túl olcsó ez a 10 rongy úgy érzem minimum egy 5-öst dobhatnának rá. Egy nagy FUCK-ot megérdemelnek. 7000 Ft hát bazze már egy 1000-esért is túlzás lenne kb. Mondjuk azon nem lepődök meg hogy nem megy le az áruk, (ezért is kapnak két pofont) mert a coddal ez mindig így szokott lenni, de az hogy emelkedik...

[ Szerkesztve ]

(#768) Wolverine válasza BalaNce87 (#767) üzenetére


Wolverine
félisten

Az EA árképzése mindig is nevetséges volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#769) Gyusz válasza Wolverine (#768) üzenetére


Gyusz
őstag

Nem inkább az Activision, vagy most már inkább Activision Blizzard árazására gondolsz? EA játékokat elég sokszor akcióznak. Még a Lucasarts játékai drágák szerintem.

Egyébként meg van Grand Theft Auto Trilogy kicsivel 10k alatt, még egy kis akciózás után szerintem nagyon jó vétel lesz, bár már így se rossz.

(#770) Wolverine válasza Gyusz (#769) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, EA: kezdő ár 12k, fél-egy év múlva 7,5k, két év múlva budget kiadásban 4k, és ennyi is marad, amíg el nem fogy. Az utóbbi 3-4 hónapban voltak ettől a sémától eltérő akcióik - és így sem ment egy játékuk sem 1800-2000 forint alá.

szerk: ebből is látszik, hogy annyira nem érdekel a CoD, hogy azt sem tudom, melyik cég a kiadó :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#771) Gyusz válasza Wolverine (#770) üzenetére


Gyusz
őstag

Én emlékszem az utóbbi 3-4 évből, hogy volt többször is 2k körül EA játék. Ez alá tényleg nem mennek, de szerintem ez nem oly nagy gond.

(#772) BalaNce87 válasza Gyusz (#771) üzenetére


BalaNce87
addikt

2000-ért lehet játékot venni nah de akkor is durva hogy több éves játékok 7000-ért vannak miközbe az újabbak is annyiba kerülnek pl Far Cry 2 vagy Call of Juarez Bound in Blood. Tényleg nemtudom ezt hogy gondolják de ennyit már rég nem érnek a call of duty-k, újonnan egy 5-öst max érne a legújabb, mivel az ára úgyse menne lejjeb, szóval ez így lenne korrekt. Csak ez is ugyanolyan termék, az idő múltával csökken az értéke, meg jöttek az újabb részek stb. ezeknek mind befolyásolni kéne az árakat.

[ Szerkesztve ]

(#773) cor


cor
őstag

Steam, Brothers In Arms "hétvége", a 3 rész együtt 19.99Euro

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#774) adalbert1 válasza Gyusz (#769) üzenetére


adalbert1
veterán

A GTA Trilogy nekem is bejönne... Sajna a San Andreas megvan eredetiben, így max. egy 3-4 k-t érne az előző két rész. :)
Ja, Orange Box-ot sehol nem találtam, 576-ban azt ígérték hogy ha minden igaz jövő héten kapnak belőle.
Mondjuk így is sorban várják az eredeti játékok hogy legyen időm játszani velük ( Heroes 5 Gold, Civ 4 + kiegek, Swat 4 + kieg, UT3), de az Orange Box-ot szerintem ennek ellenére megveszem.

Ja, ma voltam Tescoban, jót mosolyogtam a Left4Dead több mint 12k-s árán. :DDD Meg a Portal több mint 4k-s árán is. :))

szerk.: ennyi végigjátszásra váró játék mellett persze hogy a Diablo 2-vel kezdtem el újra játszani. :)

[ Szerkesztve ]

(#775) nepszter1


nepszter1
addikt

Ám én annak idelény megjelent a cod2 10k ért vettem még és szerintem azért ilyen drága még mindig mert veszik az emberek hogy ilyen drága is mert szinta a cdgalaxison lehet hozzá jutni amugy olyan 3knak kellene lennie :) és még nagyon sokan játszanak cod2vel

(#776) CriticalHit válasza nepszter1 (#775) üzenetére


CriticalHit
őstag

A CoD 2 GoY kerul 10-fontba.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#777) fpeter07 válasza Gyusz (#769) üzenetére


fpeter07
veterán

5-7000-ért megvenném, elég sokáig ellehet velük lenni

(#778) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Battleforge. Ingeyenesen leszedhető [link].

Amd - Radeon - Ryzen

(#779) ollie válasza Gyuri27 (#778) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Woah, töltöm is. Kár, hogy valszeg semmit sem érek más játékosok ellen, ha nem veszek plusz lóvéért kártyákat. De legalább megnézem a single playert.

***

(#780) ollie válasza Gyuri27 (#778) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na mondom, milyen frankó már, csak 90 megás a játék. Erre elkezd letölteni egy 2,8GB-s patch-et. :DDD

***

(#781) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

L4D megrendelve, ajánlom mindenkinek:)

(#782) Gyuri27 válasza ollie (#780) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én is néztem mint a moziba. :DDD De a töltés egyben telepités is. Tehát mikor lejön már mehet a game (annak irom aki még nem szedte le). Jó kis cucc. Meg az amd logo az elején hmmmm :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#783) ollie válasza Gyuri27 (#782) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó játék, de rohadt nehezek az egyjátékos mapok. Gondolom akkor van esélye az embernek, ha vásárol új lapokat.

***

(#784) $p@rr0w válasza adalbert1 (#604) üzenetére


$p@rr0w
őstag

C&C-t én végigtoltam, valamikor 2000-2001 körül. :D

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#785) $p@rr0w válasza Gyusz (#769) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Anno egy ilyen packért+GTA2 én 3500-at fizettem steamen. :D

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#786) Gyuri27 válasza ollie (#783) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát nem tudom. Lehet cserélni és upgradelni. Szvsz egy idő után néhányat (nem tudok jobb szót) lehet szerezni. Tegnap két you losing-ba fotottam bele. Nem baj. Azért is megcsinálom. :DDD
smokegyuri a nickem. Keress majd rám. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#787) adalbert1 válasza $p@rr0w (#784) üzenetére


adalbert1
veterán

Na jó, mikor kijött én is végigtoltam még dos alatt, engem az érdekelt volna hogy jelenleg megy-e anélkül hogy rohadt gyorsan scrollozná a mapokat. :) Mivel már ingyenes még jó multkor leszedtem, de szerintem szenved ettől a hibától (vagy az a RA volt?).

(#788) #65675776 válasza adalbert1 (#787) üzenetére


#65675776
törölt tag

A The First Decade-ben levő nem csinált ilyet se XP, se Vista alatt. W7 alatt még nem néztem.

(#789) $p@rr0w válasza adalbert1 (#787) üzenetére


$p@rr0w
őstag

A memória felhasználást kell valahogy korlátozni asszem, meg kell adni neki mindenféle Ems memóriát, meg iyleneket, keress rá. meg van iylen segédprogi is:

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#790) ollie


ollie
MODERÁTOR

gog.com-on Disciples 2 Gold csak 10 dolcsi, letölthető változat. Benne van az alapjáték plusz mindhárom(!) kieg is, plusz manual és ingame soundtrack.

***

(#791) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Én most ezt a három címet néztem ki, ennyiért ajándék: Call of Juarez; Jade Empire Special Edition; Prey.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#792) szatocs


szatocs
őstag

A SIMCo akciót hirdetett, amiben egy GTR Evo + Race07 játékot lehet venni 4ezer forintért, emellett ez az ár magában foglalja a ligához való tagságot is, 2009 hátralévő részében.

[link]

Aki venni szeretne, kihagyhatatlan ajánlat, mert 8ezer forint a boltban.

=== Szatocs ===

(#793) CriticalHit válasza $p@rr0w (#791) üzenetére


CriticalHit
őstag

A Jade Empire kihagyhatatlan

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#794) Tim82


Tim82
nagyúr

Fallout Trilogy (Fallout 1-2, Tactics) a Duna Plaza-beli Saturn-ban 3200 Ft.

Én megvettem, noha (újságmellékletként + EVM kiadás) megvolt az 1-2, de a Tactics nem. Ezeknél meg szebb kiadás. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#795) #65675776


#65675776
törölt tag

(#796) chungee


chungee
addikt

Jo par honappal ezelott kineztem magamnak vagy 3-4 gamet cd galaxison. Mostanra masfelszeressel dragabbak lettek :( Miert:F

(#797) Sonja válasza chungee (#796) üzenetére


Sonja
veterán

20%->25%-ra emelkedett az áfa, így drágább is lett. Ellenben jó pár játék sokkal drágább lett, mint az indokolt. :((( Pl. én Júniusban a Crysis-t 1990HUF-ért vettem, most 3770HUF! :Y Érdekes. :U

Command and Conquer First Decade 3590HUF, KATT!

A Command & Conquer játéksorozat első évtizedében megjelent játékok (1995 és 2005 között) gyűjteménye, egy DVD lemezen.
Tartalma:

* Command & Conquer (1995)
* Command & Conquer - The Covert Operations (1996)
* Command & Conquer: Red Alert (1996)
* Command & Conquer: Red Alert - Counterstrike (1997)
* Command & Conquer: Red Alert - The Aftermath (1997)
* Command & Conquer: Tiberian Sun (1999)
* Command & Conquer: Tiberian Sun - Firestorm (2000)
* Command & Conquer: Red Alert 2 (2000)
* Command & Conquer: Red Alert 2 - Yuri's Revenge (2001)
* Command & Conquer: Renegade (akciójáték!) (2002)
* Command & Conquer: Generals (2003)
* Command & Conquer: Generals - Zero Hour (2003)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#798) parandroid válasza chungee (#796) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lefutott az időszakos akció. Én is jártam már így. Majd lesz megint leárazás.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#799) Fáraó válasza parandroid (#798) üzenetére


Fáraó
őstag

Nos, ezt elkerülendő, akkor ma megveszem a Dead Space-t.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#800) chungee válasza Sonja (#797) üzenetére


chungee
addikt

Nem lehet igaz! Epp most, amikor maradt vmenyyi a szereny fizetesembol :(

Akkor pialunk helyette. :K Es varjuk, hogy lemenjen az AFA :DDD Biztos lesz ilyen AKCIO vmikor :Y

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.