Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-05 13:51:56

LOGOUT.hu

Üdv minden érdeklődőnek.
Ebben a topicban várok mindenkit, aki zenelejátszót szeretne építeni, összerakni, a magas hanghűség figyelembe vételével.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Mezga Aladár válasza Patice (#2850) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

A hdmi ahogy olvastam problémás apu esetén. Mondjuk nálam a penes verzió tökéletesen használja az nvidia hdmi kimenetét.
Az mpd ver. azért érdekes, melyiket telepíti ilyenkor. Voyage 0.9.5 esetén az mpd 0.17.6-dsd.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2852) Patice válasza Mezga Aladár (#2851) üzenetére


Patice
Topikgazda

Megnéztem, 0.16.7-es az MPD. Frissítsem? Vagy jó ez?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2853) Polllen válasza Patice (#2848) üzenetére


Polllen
nagyúr

Maximum pendrive-ra tudom telepíteni, de már látom előre, hogy szívni fogok a hangeszközökkel.

Jriver-ből van trial időszak. Én a foobar és jriver között nem hallottam különbséget miután foobar-nál is beállítottam, hogy ram-ból zenéljen. Szerintem linux alatt az extra szolgáltatásai nem sokat érnek mpd mellett.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2854) Mezga Aladár válasza Patice (#2852) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ha a 0.9.5 voyage akkor nem. Nem is engedi frissíteni az mpd-t ha rendesen van telepítve.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2855) Mezga Aladár válasza Smiley (#2752) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Eddig tökéletes. Biztos ami biztos, felprogramoztam a távon egy gombot a mount -a parancsra.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2856) Patice válasza Mezga Aladár (#2854) üzenetére


Patice
Topikgazda

Lehet egy alap Debian Jessie-ből kéne kiindulnom. :U

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2857) Mezga Aladár válasza Patice (#2856) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ennyire nem megy? Ha van egy "felesleges" pen, arra is felrakhatod. Sőt itt megtalálsz egy szűz voyage 0.9.5-öt pen képet. Csak a voyage, nincs rajta a volumio felület.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2858) Patice válasza Mezga Aladár (#2857) üzenetére


Patice
Topikgazda

De megy csak ha már úgy sem ment fel rendesen, akkor miért ne próbáljam ki újragondolva az egészet és egy újabb minimál Debianra felrakni minden finomságot? :)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2859) Mezga Aladár válasza Patice (#2858) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Azt hívják voyage 0.10.0-nak :)) ,kis csúsztatással.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2860) Dorian válasza Polllen (#2853) üzenetére


Dorian
félisten

Jrivert én egyértelműen jobbnak hallom Foobarnál. Term. RAM-ból játszatva mindkettőt.
Amúgy van belőle "nemfizetős" verzió is 😉

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2861) Patice válasza Mezga Aladár (#2859) üzenetére


Patice
Topikgazda

Kell a volumio felület. : D

A Voyage MuBox-ot szerintem tekinthetem olyan referenciának, mint te a Voyage MPD-t. Vagy ne tegyem?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2862) Mezga Aladár válasza Patice (#2861) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Mindenképpen. Valoszinüleg van eltérés. De közel vannak egymáshoz.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2863) mandju válasza Dorian (#2860) üzenetére


mandju
senior tag

hogy lehet beállítani, hogy ram-ból játszon? j.river esetén?

köszi...

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#2864) Dorian válasza mandju (#2863) üzenetére


Dorian
félisten

Nem leszek otthon keddig,így nem tudom most megmondani. De végigmész a beállításokon ott lesz vhol.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2865) Smiley válasza Mezga Aladár (#2855) üzenetére


Smiley
őstag

Szuper! ;]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#2866) alphamooncam


alphamooncam
őstag

Üdv !

Azt szeretném megkérdezni, hogy kinek, és milyen tapasztalata van arról, hogy hogyan és mennyire befolyásolja egy tápcsere egy digitális futóműnél.

A jelenlegi felállás szerint egy x64 alapú sztg. (j1900) a digitális futóművem.
Külső tápos 12v 2,5A. Ezt cserélném egy lineáris tápra amennyiben lényeges javulás várható.

Lehetőségeim: Kácsa 90K, [link]
Fapaci 70k,
Aliexpress 76$ (22K) [link]

Hifi: Gigabyte Brix j1900-Daphile, Supra USB kábel, Nad D3020, Sinus-Line kábel, Dynavoice DX-5.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#2867) Patice válasza Mezga Aladár (#2862) üzenetére


Patice
Topikgazda

Mai program locsolkodás helyett: Voyage MuBox vs. Voyage MPD. ;]

USB kábeltől azonos a lánc utánuk, tápolás mindkettő esetében Sbooster.

Meglátjuk mit tud a kocka, vagy a HTPC-m kihozni az MPD-ből, számít-e a hardver(!)?

(#2866) alphamooncam:

Korábban Mézga Aladár linkelt egy tesztet, ahol pont volt szó erről. Abban elkelt a külső táp a streamer mellé, bár kicsit magasabb kategória volt a körítés. Nem próbáltam még a Daphile-t, nem is akarom leszólni, de ha headless lejátszóként használod (monitor nélkül), akkor én tennék először egy próbát a Voyage MPD-vel és csak szoftveresen tuningolnám a rendszert. Lehet meglepődsz majd.

Amúgy a fenti teszt érdekes lesz számodra is. Este írom a véleményemet. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2868) Mezga Aladár válasza alphamooncam (#2866) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

A fenti válaszhoz kiegészítésként. Volt a tesztben egy elem, a kocka nem reagált a jobb tápra, amikor a drágább dac volt mögé kötve. Nem erre számítottunk. Mindenképpen hozd el és teszteld van-e változás.
Az aliexpress nem ajánlott. Sok a gagyi.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2869) Ribi válasza alphamooncam (#2866) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mondjuk ezek a tápok nem tudom miért ennyire drágák.

(#2870) Polllen válasza Patice (#2867) üzenetére


Polllen
nagyúr

A daphile lms alapú, tudásban és kényelemben sztem Voyage felett van. Összehallgatni nem tudtam, mert nem telepítettem Voyage-t.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2871) Mezga Aladár válasza Polllen (#2870) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Tudásban igen, kényelemben talán, hangban nem jobb.
Melegebb, picit loudness hatású de igen jól hallgatható. Voyage precízebb.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2872) contaxg válasza Mezga Aladár (#2871) üzenetére


contaxg
veterán

Úgy néz ki, hogy egy rokon lecsapott a PI 2+-ra. Ha valaki szeretne vásárolni Pi3-at szóljon mert kb 10+Áfa és némi szállítási díj ellenében elvileg behozható a Pi 3 a Farnelltől :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2873) alphamooncam válasza Patice (#2867) üzenetére


alphamooncam
őstag

Köszi a választ.

Biztos nagyon jó a Voyage MPD, de én nem értek a linux varázslathoz.

A digitális futóművömön - sztg-emen - bootoláskor lehet választani mit indítok el, KODI-t, Ubuntut, vagy Daphile-t. Ezt a rendszert hozta így össze az ismerősöm, és azért nem működnek a próbálkozások, mert nem az én időmből megy el a próbálkozás, és hát más idejével ugye nem tudok gazdálkodni...

A kérdés arra irányult merre történjen a fejlesztés. Úgy gondolom jelenleg a legnagyobb ugrás a hangminőségben a forrás minőségének az emelése lenne.

Javítsatok ki, de komolyan, ha te/ti nem így gondoljátok !!!

Első gondolatom [ IsoTek EVO3 Mini Mira] volt.:"Remek megoldást kínált a gyártó, a kapcsolóüzemű tápokat megkerülni nem tudó, vagy akaró, de ennek ellenére igényes felhasználóknak. Vékonyan fogott a toll az árazásnál az elődmodellhez képest, ennek szintén nagyon örültünk. Bátran ajánljuk kipróbálásra ezt az IsoTek legkisebb hálózati zavarszűrő tápelosztóját."

A sztg.-m külső tápja kapcsolóüzemű. Ha elé be is tenném a tápszűrőt, még nem oldottam meg azokat a zajokat, amiket a táp generál, ergo cserélni kéne egy olyanra, ami nem ennyire zajos, és itt jött a képbe a lineáris táp.

A "futóművem" cakk-pakk 90K volt. Nem túlzás 90K-t költeni a tápolására !? Továbbra is keresem a megoldást...

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#2874) Ereshkigal válasza Ribi (#2869) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Úgy általánosságban baromira túlárazottak szerintem a tápok. Töredék áron lehet építeni vagy venni valamilyen bevált kitet. Úgy látszik, van igény ezekre.

[ Szerkesztve ]

(#2875) Polllen válasza alphamooncam (#2873) üzenetére


Polllen
nagyúr

Javulás sztem lenne. DE 100k-ból én inkább DAC-t vennék és összehallgatnám a nad-dal. Azzal lehet beljebb lennél.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2876) Ribi válasza Ereshkigal (#2874) üzenetére


Ribi
nagyúr

Persze az Alis linken lévő tápra odaírták, hogy LT1038CP.
Na most ez egy 10A 5V regulátor.
Valszeg LT1083CP-t akartak. Ez még midnig szép, de valszeg ha igaz is inkább max LT1084-et raknak, mert minek raknának 7.5A-est egy ilyen kis vacak bordára. Elég oda az 5A-es is. De ilyenekbe már felesleges belemenni.
Trafó kb 5k, IC 2k, körítés 3-5k, doboz+borda 3-5k. Ha körítésből drága cuccokat rak bele valaki lehet akár 30k is az egész, de akkor már nagyon tiptop.

(#2877) alphamooncam válasza Polllen (#2875) üzenetére


alphamooncam
őstag

Per pill. nincs 100K-m, talán 20-25 lenne egy jó tápra. Sokallom az általam említett tápok árát, ezért kacsintgatok Kína felé...

Kínában is készítenek minőségi dolgokat, csak azt nem tudom, melyik az. Talán éppen az amit kinéztem, talán nem.

Persze jó lenne egy külső DAC, de 20-25 körül úgy vélem nem kapnék jobbat, mint ami a NAD-ban van.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#2878) Mezga Aladár válasza alphamooncam (#2873) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Először is miért indult el a hifi bogár? Miért akarsz fejleszteni, mi nem tetszik?

Ha front-end, akkor elsőre egy pi2+volumio ugrik be. Maga a pi olcsó, ha nem tetszik gyorsan eladható.
Hátránya igazán jól, hálózatról üzemel.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2879) Polllen válasza alphamooncam (#2877) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így már értem, azt hittem nagyobb a keret. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2880) alphamooncam válasza Mezga Aladár (#2878) üzenetére


alphamooncam
őstag

Miért indult el a hifibogár?! Nem tudom... Vmi hiányzik, de nem tudom mi.

Hallottam már jobb rendszereket is, enyémet dinamikátlanabbnak érzem.

Ilyesmit nem szívesen mond a sajátjáról az ember, ráadásul, hol ilyen, hol meg olyan.

Van amikor egészen "jól" szól, máskor meg teljesen lapos.

Ebből gondoltam, hogy a tápolás (panelban lakom, falba öntött alumínium vezetékek vannak földelés nélkül ) lehet a probléma.

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#2881) liszi70 válasza alphamooncam (#2880) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Van amikor egészen "jól" szól, máskor meg teljesen lapos."

Én is pontosan így vagyok, de ennek nem sok köze van a rendszerem aktuális állapotához. Sokkal inkább az én aktuális állapotomhoz. :D

[ Szerkesztve ]

(#2882) Patice válasza Patice (#2867) üzenetére


Patice
Topikgazda

No, megvolt az összehallgatás.

1. kör: kocka vs. HTPC (Voyage MuBox vs. Voyage MPD), az egyik ARM procis, a másik Intel Braswell N3150 (PC-s architektúra), mindkettő tuning (Sbooster) táppal.

MPD: artikulált mélyek, pontosan elhelyezett hangszerek és énekesek, mély színpadkép, szépen a hangfalak mögött körbe.

MuBox: a középen lévő hangszerek/emberek hangja magasabban és előrébb szólalt meg, zavarosabb picit a színpadkép, nem is megy annyira a hangfalak mögé, picit kontrollálatlanabb, nem annyira megfogott.

2. kör: ugyan azok a szereplők, csak mindkét gép megkapta a gyári tápját. A kockának egy kapcsoló üzemű "telefontöltő" (5V/3A max.), a HTPC-nek egy FSP gyártmányú paneltáp + külső (szintén kapcsoló üzemű) "laptoptöltő".

MPD: kb. annyival rosszabb, mint az előző esetben az MPD-hez képest a MuBox, csak megmaradt a mélyebb színpadkép, precízebb a középre pozicionálás.

MuBox: nem nagy a különbség, de hallgathatóságban igencsak visszaesett a hangminőség. Kiabálós lett, jóval sekélyebb a színpad mélysége, már nem nagyon megy a hangszórók mögé a hang, csak középen, de ott sem olyan definiáltak a szereplők, nem olyan kontúros, mint az MPD.

Összességében a különbségek nem nagyok, nem kirívóak, de (számomra) észrevehetők voltak.

Hogy megérik-e az árukat a tuning tápok? A többi komponens minőségéhez képest válaszolnám meg a kérdést. Belépő/kezdő/alap szinten egyáltalán nem, ahogy megyünk feljebb annál inkább. Ha több százezres a körítés (akár új, akár használt áron), akkor részemről egyértelműen igen.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2883) Mezga Aladár válasza Patice (#2882) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Nagy köszönet a tesztért. :R
Ajajj, ebből pénz költés lesz. Szerinted, a hardver miatt más a két cucc hangja?
Ha lehet a teljes láncot leírnád?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2884) Alabástrom válasza Patice (#2882) üzenetére


Alabástrom
senior tag

A kockához tuning táp helyett mobltelefon power bank-et próbáltál? :))

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#2885) Patice válasza Mezga Aladár (#2883) üzenetére


Patice
Topikgazda

Jó kérdés, hogy a különbségek miből erednek. ARM procin tök jól elvan az MPD, bár tény, hogy a hardver nem igazán módosítható és abból kell gazdálkodnia a programozóknak, ami van. A kis Braswell nem egy erőgép ugyan, de jóval erősebb a kockánál, 2 helyett 4 mag, azok is nagyobb sebességen pörögnek és nem okozott gondot neki a .dsf fájlok lejátszás közbeni PCM-re alakítása, így nem DSD képes DAC-okkal is megoldott a lejátszás. (Lehet nekiállok majd az SACD.iso gyűjteményemnek és kinyerem a sztereó sávot .dsf fájlok formájában. :D )

Erre a kérdésre sajnos szerintem soha nem fogunk tudni pontos választ kapni, mivel nem tudok még olyan hardverről, ami tudná futtatni mindkét változatot. Meg ha létezne is, sok hűhó semmiért lenne.

A mai összehallgatásból nekem annyi a profit, hogy a kockát sikerült kimaxolnom, szignifikánsan többet nem tudom, hogy ki lehet-e hozni belőle, max. lehet reszelni, hogy legyen rá pl. Volumio felület, vagy több szolgáltatás, vagy akár wifin is működjön, vagy az infráját is felhasználni vezérlésre, de ez hosszabb távú terv számomra. :))

A Voyage MPD nekem megint bizonyított, most legalább volt olyan tesztelős cucc, amin hallottam is a különbségeket, így most már ez lesz a referencia. :D

Újrarakom megint a gépem ( :)) ), aztán ha megvan a multiboot, akkor jöhet a Win10/Foobar2000/Fidelizer7.0, meg a JRiver 30 napig. Ez is szép kör lesz.

Hogy érted azt, hogy ebből pénz költés lesz? Új vasra fáj a fogad? :B

Lánc a források ("streamerek") után:

USB kábel: AudioQuest Carbon 1,5m
DAC: NAD C510
IC: Nordost Heimdall 2 RCA
Erősítő: Norma Audio Revo IPA-140
Erősítő tápkábel: LessLoss Signature, szűrő: LessLoss FireWall Module
Hangfalkábelek: Nordost Heimdall 2
Hangfalak: Focal Electra 906 + Valhalla állványok.

A DAC-ot használtam előfoknak is, így a hangerőszint is minden esetben ugyan az volt.

Szerk.:

(#2884) Alabástrom:

Nem, de nekem is eszembe jutott már. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2886) Smiley válasza Patice (#2885) üzenetére


Smiley
őstag

A teljesseg kedveert erdemes lenne egy mac-en is letesztelni... mert a coreaudio meg annak a windows megfeleloje kozott azert eleg durva kulonbseg van a mac javara.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#2887) Patice válasza Smiley (#2886) üzenetére


Patice
Topikgazda

JRiver-re gondolsz?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2888) PuMbA válasza Smiley (#2886) üzenetére


PuMbA
titán

Windows 10-nél már nincs durva különbség, ezért alapvető, ha Windows-on akarunk zenélni, akkor 10-estől más nem jöhet szóba :)

[ Szerkesztve ]

(#2889) Polllen válasza Patice (#2882) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én azt vártam volna, hogy a kocka lesz jobb. Gondolkodom már jó ideje egy pi-n, de akkor marad továbbra is az x86, amíg nem kell a nappaliból valamiért kiköltöznie.

És köszi a tesztet.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2890) Smiley válasza Patice (#2887) üzenetére


Smiley
őstag

Arra pont nem... inkabb az Audirvana Plus-ra. En ezzel hallgatom a dsd64-et meg a flac-ot, es egesz jo kis cucc.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#2891) Mezga Aladár válasza Patice (#2885) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Újrarakom megint a gépem ( :)) ), aztán ha megvan a multiboot, akkor jöhet a Win10/Foobar2000/Fidelizer7.0, meg a JRiver 30 napig. Ez is szép kör lesz.

Érdeklődve várom. :C

Hogy érted azt, hogy ebből pénz költés lesz? Új vasra fáj a fogad? :B

Annyira nem fáj, de egy teszt erejéig hallanom kell, aztán lehet megvásárolom. :D

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2892) Mezga Aladár válasza Smiley (#2886) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Senkit nem tartunk vissza egy jó kis házi teszt lebonyolításától.
Utána lehet ide írogatni a tapasztalatokról. :)

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2893) Smiley válasza Mezga Aladár (#2892) üzenetére


Smiley
őstag

Az a baj, hogy en most a hangcuccra felretett penzt is beleoltem a lakasba...
Nehez dontes volt, majdnem sirva is fakadtam az elejen, normalis jarolap es parketta vs RTi A7 feketeben && almennyezet vs Yamaha 3040 vegulis a padlo es az almennyezet nyert.
Igy most eleg egyszeru a felallas nalam... van egy kb 8 eves hackintosh egy ESi Maya44e-vel meg egy Sennheiser HD 598-al, egy par 1981-es videoton hangfalai meg egy Yamaha RXV-457... szoval jelenleg nem en vagyok a legjobb tesztalany. ;]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#2894) Mezga Aladár válasza Smiley (#2893) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ne sajnáld, lesz majd jobb is. A kecó az első.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#2895) Polllen válasza Patice (#2882) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy melyik sbooster jó a htpc-hez?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2896) Patice válasza Polllen (#2895) üzenetére


Patice
Topikgazda

Nálam a 12V-os, mert a többi feszt a paneltáp csinálja odabent. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2897) Polllen válasza Patice (#2896) üzenetére


Polllen
nagyúr

:R

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2898) Patice válasza PuMbA (#2847) üzenetére


Patice
Topikgazda

Hamarabb le akartam feküdni... Nem jött össze.

Miután sikeresen újraraktam az egész gépet, és végre megy a tripla boot (Win10, Ubuntu Server + EGL-es Kodi, Voyage MPD), nem bírtam megállni, hogy ki ne próbáljam még most a Win10-et is.

Foobar beállítás aztán Fidelizer alap optimalizálással hozott olyan hangot, mint a Voyage MuBox a kockán.

Ugyan azt tudja így az N3150-es vason. Brian Bromber - Elephant On Ice Skates számával ugyan azt az élénkséget, részleteket kaptam, mint a kockával, Voyage MPD-hez képest sekélyebb színpad mélységgel, ami valakinek előnyösebb, valakinek kevésbé. Ez már inkább ízlés kérdése.

Viszont ezen a zenén dinamikusabb és részletesebb a Win10 és a MuBoy is. MPD finomkodóbb, de mélyebb színpadú, precízebb, ami viszont klasszikus zenével jobb.

Nem kiáltanám ki egyiket sem győztesnek, ízlés és hangulat (!) függő, hogy melyik tetszik éppen jobban. :))

Viszont a Win10-zel még csak most kezdtem foglalkozni. Meglátom mennyire lehet ezt fokozni. :DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2899) PuMbA válasza Patice (#2898) üzenetére


PuMbA
titán

Éjjel 3-kor :DDD Ez jó hír :R , érdemes kipróbálni a Fidelizer-rel az Audiophile optimalizálási profilt is, mert még ezzel is minden működőképes marad a rendszerben, igaz lassulnak dolgok :)

[ Szerkesztve ]

(#2900) dgyuri0123 válasza Patice (#2898) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Végre valaki, aki "f-elismeri", hogy a Win10 nem is rossz. :) Én meg I7-el hajtom.

PuMbA: ez nem neked szól természetesen. :N

"csak a zene van"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.