Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

ilyen piros színű cocaine energiaitalt nehogy vegyetek.
99ért vettem kipróbálni, olyan mintha sós, chilis, meg lisztes lenne...
Egy kortytól rosszul lettünk tőle. :)

(#3602) ToBeY válasza -NOKIA- (#3601) üzenetére


ToBeY
nagyúr

99-ért nagyon jutányos ár mert nálunk a kisboltba 350 és az is best buy-nak számít mivel sok helyen még ettől is drágább

(#3603) Sirandrish válasza ToBeY (#3600) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én 169ért vagy mennyiért vettem de nem volt az olyan rossz..mondjuk én sose a hatása miatt veszem hanem me fini :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3604) ToBeY válasza Sirandrish (#3603) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Aminek a hatása is durva és finom is az kék cocaine :K

(#3605) PazsitZ válasza -NOKIA- (#3601) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én pedig azt szoktam tolni, annyira nem rossz az íze, hozzá lehet szokni :)
A hatása pedig annak a legjobb.

- http://pazsitz.hu -

(#3606) rien válasza dragonfx (#3590) üzenetére


rien
senior tag

Már én is írtam a Gilroyt korábban.
Nekem messzemenően a legjobb, már a sokadikat iszom belőle azóta. Amikor először ittam pisimeleg volt meg meg is voltam fázva, kevésbé éreztem az ízeket de már úgy is bejött. Hidegen meg így, hogy már teljesen érzem az ízét ááááá :U nekem toronymagasan jobb a többinél (bár az ízlésem nem átlagos, valószínűleg ekkora sikere nem lesz mint amennyire én oda meg vissza vagyok tőle :) )

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#3607) AMD Power


AMD Power
titán

Van most a Lidl-ben valami X nevű 0.5l energiaital.. 99Ft-ért.. tök jó! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3608) Sirandrish válasza ToBeY (#3604) üzenetére


Sirandrish
legenda

én inkább alszok :D
Nem szoktam felpörögni az ilyesmitől pedig már ittam rengeteg félét..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3609) ToBeY válasza AMD Power (#3607) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Éppen azt iszom szerintem sem rosz :))

(#3610) Z0C! válasza AMD Power (#3607) üzenetére


Z0C!
őstag

X-act

sztem pocsék. de egészség :)

én most Áfonyás XL Energy-t iszok :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3611) AMD Power válasza Z0C! (#3610) üzenetére


AMD Power
titán

Én megint betoltam egyet.. nekem ízlik. :P

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3612) Seraf723 válasza koxx (#3595) üzenetére


Seraf723
csendes tag

kösz a tippet vettem most 4et siófokra és kajak 99 volt remélem ez a dátum nem kamu a magyar cimkén h meddig jó :D (viszont kék sajna nem volt :( de piros vagy 6raklap :D )

(#3613) Huma


Huma
addikt

Kobrát hol lehet kapni Auchanon kívül? 6-ker környékén nem tud valaki egy boltot ahol árusítják?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3614) Stay


Stay
tag

nálunk cba ba is van kobra

(#3615) Huma válasza Stay (#3614) üzenetére


Huma
addikt

Nálunk sajna nem. :N

Neten nézegettem, de csak nagykerekben találtam.

Nem nagyon van kedvem két órát bkv-zni a kánikulában miatta (főleg nem munka után). Ezért lenne jó ha valaki megszánna egy kis infóval. 4-6-os villamos, 7-es busz, 72, 73, 76-os troli, westend, Nyugati pu, Keleti pu környékén lenne jó nekem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3616) dragonfx válasza rien (#3606) üzenetére


dragonfx
veterán

én akkor nyaraltam.
én 130é vettem vidéken.
nem kostoltam de nagy volt a késztetés.majd legközelebb veszek 2öt. :DD
hát vaciláltam be e fér a gyüjteménybe mert koktél a neve de alkoholmentes, alatta meg ott az energy drink felirat, koffein is van benne 0.25ös is.így ugy döntöttem befér.de necces. :U :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3617) zazahoho válasza AMD Power (#3607) üzenetére


zazahoho
őstag

szerintem is,hidegen isteni,és az ára verhetetlen 0.5 l :C ,mondjuk melegen semelyik nem jó de ez kifejezetten rossz volt,mert maradt az üveg alján :DDD

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3618) Huma válasza Huma (#3615) üzenetére


Huma
addikt

Na találtam egy helyet a keletinél. CBA. 2 literes Kobra 209Ft.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3619) yoogie


yoogie
aktív tag

Interspar - Monster (3 féle) - akciós ár: 275,-

Szerintem a sárga a legjobb, zöld még elmegy, kék iszonyat szar..

(#3620) zazahoho válasza yoogie (#3619) üzenetére


zazahoho
őstag

a kék az a cukormentes ugye?

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3621) vwpolopg válasza zazahoho (#3620) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem, csak csökkentett cukortartalmú.

(#3622) Stay válasza vwpolopg (#3621) üzenetére


Stay
tag

aminek hányadék az ízé

(#3623) AMD Power válasza yoogie (#3619) üzenetére


AMD Power
titán

Állítólag nem valami jó.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3624) niti válasza yoogie (#3619) üzenetére


niti
aktív tag

A sárga Monster szerintem frenetikus!! :C
A hétvégén ittunk Buldózer márkájú energiaitalt! 160 Ft volt egy olyan helyen, ahol a Hell 200. Szóval olyan közép- árkategóriás, és szerintem nem volt rossz.

(#3625) concret_hp válasza AMD Power (#3607) üzenetére


concret_hp
addikt

ja zsír ugyanaz mint ami fele ennyi van ugyanennyiért :) szóval ár/értékben elég jó :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3626) Stay válasza niti (#3624) üzenetére


Stay
tag

hehe nálunk buldozer 99 a profiba:D
szerintem a sárga monster se jó :S

(#3627) Atos23 válasza niti (#3624) üzenetére


Atos23
senior tag

Jah, a dózer egy 60-80 Ft-os energiaital.

(#3628) niti válasza Atos23 (#3627) üzenetére


niti
aktív tag

Hát akkor viszont ehhez képest nagyon olcsón adták a Hellt :D én csak ahhoz viszonyítottam! Különben egy útmenti büfé volt Balatonszepezd végén. Gondoltam is, hogy nem mérvadó az ára. :)

(#3629) dragonfx válasza Huma (#3618) üzenetére


dragonfx
veterán

:C :C

brutál.
nem kéne.
a sárga monster finom hidegen. :K :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3630) AMD Power válasza Atos23 (#3627) üzenetére


AMD Power
titán

Kb!:) Közepesen iható.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3631) ToBeY válasza niti (#3624) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Buldózer sz@r tapétaízű kb mint a 70 forint-os NRG :(

[ Szerkesztve ]

(#3632) GReddy


GReddy
tag

Piros Watt a Lidl-ben, 99.- Egészen kellemesen iható! Meglepő...

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#3633) Atos23


Atos23
senior tag

Viszont a Blue Bear behűtve elég jó ízű. Az árát nem tudom, mert ügyféltől kaptam ajándékba egy kartonnal. :DDD

Nálam a pálmát az üveges Bomba viszi. :)

(#3634) Huma válasza dragonfx (#3629) üzenetére


Huma
addikt

Nem biztos hogy sz@rabb mint a többi. Attól még hogy olcsó lehet jó.

Talán a többi van túlárazva. Lehet hogy drága a fémdoboz... :D

Azért kíváncsi lennék, hogy ha bevizsgálnák akkor mi derülne ki.

Sokan mondják hogy fel van hígítva, de szerintem a legtöbben csak abból következtetnek erre mert egy 250ml-s energiaital kerül annyiba mint ebből 2 liter.

szerk:

Most néztem, hogy gyakorlatilag "light". Nem sok cukor van benne. 100ml/2,6Kcal

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3635) Atos23 válasza Huma (#3634) üzenetére


Atos23
senior tag

Valóban nem rossz a kobra behűtve. De sajna itatja magát. Régen 2 litert jól behűtve megittam fél óra alatt. :(((

Aztán rájöttem, hogy nem túl egészséges a dolog, mikor egy erősebb napokig tartó mániákus energyzés után EKG volt a mellkasomon az SBO-n. :)
Na meg az az 50-60 kalória / dl sem túl jó dolog.

Ezért hiába írok az energy topikba, Én ellenzem az energiaitalok túlságosan olcsón, és nagy mennyiségű dózisban árusítását. Mert onnantól vedelik mint az ökör. Ez olyan, mintha a cigi 50 szálanként lenne 100 Ft, még én is jobban szívnám :D

Szal óvatosan skacok :)

[ Szerkesztve ]

(#3636) AMD Power válasza GReddy (#3632) üzenetére


AMD Power
titán

Igen a Watt Sunrise 18 vagy mi a bánat. Finom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3637) zazahoho


zazahoho
őstag

X-act árát felemelték a lidlben 99 ről 149 re :W ,pedig csak azért mentem be,gondolom bevezető ár lehetett :U

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3638) Huma válasza Atos23 (#3635) üzenetére


Huma
addikt

Ez csak 2,6 kalória/dl. :D

Én is kaptam már szívdobogást sok energiaital miatt. :(

Egy littyó még belefér naponta. Kell a melóhelyen. Napi 15-20 km-t legyaloglok úgy hogy közben még legtöbbször cipekedni is kell olyan 5-10 kilókat.
Ráadásul kib@szott meleg van!!!! Kiveszi az emberből az erőt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3639) AMD Power válasza zazahoho (#3637) üzenetére


AMD Power
titán

Volt már előtte is.. akkor is 149Ft volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3640) Atos23


Atos23
senior tag

Ma vettem a fórum hatására egy kék Monstert. Hideg volt, de még így is azt mondom, hogy ilyen borzalmas szappanos lábvizet még nem ittam. Egy deci után kidobtam a fél lityis dobozt a kukába. Ez volt este hétkor, de most éjfél előtt is még azt a borzalmat érzem emésztetlenül kavarogni a gyomromban :DDD

Jah, hát benne is van a nevében: SZÖRNYŰ :D

(#3641) AMD Power válasza Atos23 (#3640) üzenetére


AMD Power
titán

Tegnap pont a teremben itta egy haverom edzés közben.. azt mondta.... te ez nagyon sza*. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3642) Atos23 válasza Huma (#3638) üzenetére


Atos23
senior tag

2,6 Kcal az már mindjárt jobban hangzik. Mondjuk az aszpartámról is hallani érdekes dolgokat. :((( Én hegyi bicajtúrázok még ilyen dög melegben is, a citromos jeges ásványvízre, és a jégdarabosra hűtött 100% Cappyre esküszöm energia gyanánt :) Alvás ellen meg Nescafe 3in1 Strong :)

(#3643) AMD Power válasza Atos23 (#3642) üzenetére


AMD Power
titán

Engem nem zavar a ha jó "cukros". Kell az energia... :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3644) rien válasza dragonfx (#3616) üzenetére


rien
senior tag

energia ital ez :K csak nem a szokásos excuse me sz@r tutti-frutti íze van mint az összes többinek hanem lime és menta => innen a mojito név

--------------------------

Monster: én sem értem mire fel a nagy siker, szerintem bűn rossz mind

#3645 :D oké

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#3645) AMD Power válasza rien (#3644) üzenetére


AMD Power
titán

Én mondjuk még nem ittam de szerintem nem is fogok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3646) Atos23 válasza AMD Power (#3643) üzenetére


Atos23
senior tag

Engem sem, ha az energia nagyrészt fehérjéből és telítetlen zsírsavakból jut be a szervezetembe :)

(#3647) Z0C!


Z0C!
őstag

Tecsóban a Tesco gazdaságos energy 59ft!!!
vegyétek!

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3648) Z0C! válasza Atos23 (#3635) üzenetére


Z0C!
őstag

nekem pl az orvos megtiltotta hogy igyak. Ennek elenére napi 2-3 energy bemegy...olyan a munkám hogy pörög a nyelvem, és kell..
De inkább ezt iszom mint hogy cigizzek, vagy alkoholizálljak.

viszont simán írnám az öregeknek gyógyszerként.
kicsit felpörgeti a szivét, kitágulnak az erek..simán ihatnának napi 1-2dl-t...nem?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3649) ToBeY válasza Z0C! (#3648) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem azért minden nap inni nem ajánlatos.

[ Szerkesztve ]

(#3650) No-kia válasza ToBeY (#3649) üzenetére


No-kia
őstag

ezt hololvastad? a halálosat? mert én csak olyat találtam h 3 litert ivott és "csak" korház

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.