Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) grizlisandor válasza ToBeY (#60998) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én ebéd utáni dupla presszóra még elkortyolgattam egy Monstert sokáig.
Mondjuk lehet az akkor még nem felfedezett refluxom örült neki. :DDD

(#61002) ToBeY válasza grizlisandor (#61001) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kedves egészségedre! :D
Én alapjáraton egy 250ml energiást szoktam inni,vagy egy espressot esetleg espressot némi tejjel (cappuccino?)
Vagy egy fél Monstert

(#61003) Alusky válasza grizlisandor (#61001) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Engem se szokott a koffein megborítani, ráadásul simán egyik napról a másikra elhagyom semmi bajom tőle.

A Hell Night-nál azt írják mate kivonatos, az egész ital olyan vagy csak a 32 rendes koffein mellé raktak be még +20% matét? Nem részletezi a Hell weboldala.
Amúgy sehol nem láttam még, lehet ezek diszkó only termékek?

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61004) Iramirez válasza Alusky (#61003) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Elvileg igen diszkó és "elitebb" helyeken kapható.Dohányboltokban is kapható.

(#61005) Alusky válasza Iramirez (#61004) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Akkor nem is fogok látni, mert egyikbe se járok. :DD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61006) Iramirez válasza Alusky (#61005) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Énse :D csak eladom amikor hozzájutok :)

(#61007) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Megbontottam ezt a rettegett Kobrát. 15mg, 5g cukor többi szukralóz, inozitol, glükoronolakton is van. Papírforma szerint még oké is lehetne, a Bomba aszpartám, aceszulfám és 7g cukrához képest, ráadásul pont a szukralóznak nincs mellékíze, mégis érzem, a Bombán meg nem. :DDD
Az a fémes, kesernyés, nem tolakodó simán meg lehet inni, de érezni, hogy ez nem egy drága cucc és a Bomba a rosszabb papírforma ellenére finomabb.

Semmi értelme ennek a Kobrának, ugyanennyi akciósan Flying power ami több ízben is van és azok jobbak is.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61008) ECHO2235 válasza Iramirez (#61004) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

ez sem teljesen igaz már.
A covid miatt több helyre beszivárgott, ma már zsák dohányboltba lehet kapni meg delicatesekbe

(#61009) Iramirez válasza ECHO2235 (#61008) üzenetére


Iramirez
aktív tag

oké ezért is mondtam hogy elvileg...nem követem,néha befut,hónapokig nem..

:R

(#61010) pockos13


pockos13
aktív tag

Ez a koffeinmentes Hell egy édesebb Xixo tutti frutti , nem rossz de semmi extra.

(#61011) Iramirez válasza pockos13 (#61010) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Érdekes,a jóval olcsóbb árszegmensű -TUTTI JUICE 250ML- nekem,pl, jobban izlik.
Xixo - hell - tutti juice..

(#61012) Alusky válasza Dendytv (#60997) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

[link]
Ott nem kapni ezt a fekete cseresznyéset az igaz.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61013) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Aldiban csütörtökön még volt több tálca kék Bomba, ma már egy darab se. Gyorsan elkapkodták az emberek az újdonságot. Vajon mennyien tudják közülük, hogy amúgy 15mg-mal nagyjából üdítő? :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61014) koshmar válasza Alusky (#61013) üzenetére


koshmar
őstag

Szerintem az átlag vásárló azt se tudja, hogy a Hellben 32 van, szóval a Bomba 15 mg-ja még nagyobb titok nekik :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61015) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Vettem a dinnyés Hellből, eddig nem tudom miért nem vettem pedig mindig is volt abban a boltban. Valamelyiknek volt régen zöld doboza és azt hittem olyat már ittam. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61016) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Ez a Hell-mentes Hell borzasztó. :U

(#61017) Alusky válasza grizlisandor (#61016) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

De legalább ugyanannyiba kerül. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61018) Iramirez válasza Alusky (#61017) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Még. :DDD

(#61019) Freddycom


Freddycom
őstag

Aki felújít, építkezik :D Majdnem olyan jó mint a svájci bordélyházas sajátmárkás :D

(#61020) Alusky válasza Freddycom (#61019) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Ez csodálatos, kéne az Ytongnak, Tondachnak, DDC-nek is csinálnia. De akkor már a Stihl, Husqvarna, Makita, Bosch, Milwaukee is csináljon energiaitalt. :DDD
Cement tuttifrutti ízű. :DD Reggeli damilozás fű ízű energiaital, kétütemű olajozott fűrészpor ízű. :DD

És elhihetitek, hogy az emberek ökörségből vennék, mint az állat, ha meg még finomra is csinálod tartósan is. A Leszarom termékek azért buktak be, mert amúgy nem voltak finomak vagy érdekesek, pedig tartósan is ütött volna. Ráadásul rossz is volt a kivitelezés, mert az energiaitalt gyógyszeres üvegcsében kellett volna forgalmazniuk. A tabletta az jó volt gyógyszeres levélben, de csak sima C vitamin, azt is máshogy kellett volna.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61021) koshmar válasza Alusky (#61015) üzenetére


koshmar
őstag

Messze a legjobb Hell, ami most kapható. (sőt, amik eddig voltak, azok közül is top 3)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61022) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Sikerült beszerezni az új lemonade monsterből. Hát nem egy nagy történet...olyan citromos, italporos valami. Ha már citromos-limeos vonal akkor ennél fényévekkel jobb a nitro superdry.

(#61023) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A Penny újságban 239ft akcíósan a koffeinmentes Hell. :F
Nem szabad srácok gyógyszerre alkoholt inni!
Mert akkor ilyen hűséget csinál az ember,hogy fullos Hell-árban adják akcióban herélt Hell-t(nem tudom hogy sírós vagy nevetős smile kell ide.)

(#61024) Alusky válasza ToBeY (#61023) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Most sírós, mert halottak napja van.
Amúgy meg vicc, inkább csináltak volna egy új Xixo tutti fruity ízt. Nyilván ez kevesebb munka, mert csak az orig Hell receptje amibe nem dől bele a koffeines edény tartalma és mehet is kifele a polcokra. És igaz minket megáldott tudással az élet ezért nem látjuk értelmét az ilyen terméknek ebben a formában, de a kommersz emberek akik azt se tudják mi a 32/15 valószínű veszik ezerrel, tehát nyereséges.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61025) Elemental válasza ToBeY (#61023) üzenetére


Elemental
addikt

Amúgy meglepődtem, mert viszik a koff mentes hellt. Keveset is rendeltem első alkalommal.

(#61026) ToBeY válasza Elemental (#61025) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez az info most engem is meglep mert nem tudom elképzelni,hogy ki lehet a vasárlói közönség? :F

(#61027) Elemental válasza ToBeY (#61026) üzenetére


Elemental
addikt

Fiatalok is, meg idősebbek is viszik. Volt, hogy a gyerek mondta az anyjának, hogy ott a koff ment hell, és vett magának is meg a gyereknek is az anyuka.

(#61028) Alusky válasza Elemental (#61027) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Én az Nbert láttam a Tescoban mikor a 10-12 év körüli gyereknek vette az anyja. Szerintem nem is tudta, hogy energiaital, azt hitte gondolom sima üdítő. Az ő szemükben csak egy színes dobozos üccsi az összes.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61029) oriic válasza Alusky (#61028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk Nberből van sima üdítő is egy ideje. De ettől függetlenül simán kinézem hogy edrinket vesz valaki a gyereknek.

Live-Die-Respawn

(#61030) Alusky válasza oriic (#61029) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Nem tudom, én azt se néztem meg, hogy az energiaitalok mit tudnak, mert Youtuber termékért elvből nem adok pénzt, hogy a valagát növesszem vele :DDD , de ismerve, hogy sokan azt se tudják mi a 32/15, biztosan nem fogja tudni az anya se, hogy energy vagy softdrink amit vett a gyereknek. Pláne mivel rengeteg ilyen 250-es aludoboz van már rajzfilmes gyerekeknek való itallal, jegesteával, vitaminos üdítővel stb.
Ez mondjuk egy jogos érv lenne, hogy az edrinket meg kellene különböztetni határozottan. Csak a cigisdoboz módszerrel vége a dizájnnak edrink téren, ráadásul a gyártókat ismerve ez megint vagy 50 Ft drágulás volna, mert miért ne. Akkor is drágítanak, ha valami adót csökkentenének, multik világ életükben így működtek. :((( :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61031) Iramirez válasza Elemental (#61025) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Viszik viszik én már rá rendeltem..persze a alap ízek a slágerek...

(#61029) oriic : a "gettóban" nem ritka a kisgyerektől a felnöttig ezt issza...és még rá is pöfékel..de már a kisgyerek is,aki épp hogy tud járni....

[ Szerkesztve ]

(#61032) Dendytv válasza Alusky (#61012) üzenetére


Dendytv
senior tag

De magyarból több ízt is behoznak.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#61033) grizlisandor válasza Elemental (#61027) üzenetére


grizlisandor
addikt

Franc se gondolta, hogy ezzel piaci rést találtak; de legalább lenne jó íze. :U

(#61034) Alusky válasza Alusky (#60982) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Most meg ilyet iszik. :DD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61035) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sparban a Monster 429, RedBull 449 és az új Körte-Fahéj ízesítéssel is hirdetik!

Kár, hogy itt helyben elég gyér a kinálat Monster fronton. :O

[ Szerkesztve ]

(#61036) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tiktokon egy csaj azt mondja, hogy Angliában van Hell és csak 29p kb 125ft.
Ez a kemény nem a kád széle srácok :(((

(#61037) basaharc502 válasza ToBeY (#61036) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Erre csak azt mondom, hogy ha jártál már Angliában és bementél egy tescoba, akkor két dolog tuti, hogy feltűnik: Az egyik, hogy kaják terén nem a sz@rt akarják eladni neked aranyáron, a másik pedig, hogy rácsodálkozol, hogy ott a hanyatló nyugaton csomó minden olcsóbb mint az itthoni tescoban. A különbség most még szembetűnőbb, de már 5-10 téve is meglepően "olcsó" volt ahhoz képest amire az ember számít, hogy na itt aztán minden 2-3-4-szerese az otthoni áraknak...lóf@szt.

[ Szerkesztve ]

(#61038) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Találtam a pumpkin Mizo kávéból. Hát tényleg olyan íze van mintha valami zöldség zöld szárát nyalogatnám, nem ihatatlan csak hát ennél többet ért volna valami karácsonyi ízt kiadni, mézeskalács ízben vagy mittudomén, ez olyan nesze semmi.

Mivel whisky Cocát nem találtam még mindig vettem az Aldi sajátjából, 10%-os, 330ml 600 Ft-ért hát nem egy fogyóeszköz, az látható is a hűtőben porosan állnak.
Én nem vagyok egy nagy italos, sose ittam még whiskyt se, meglepett ez az égetett, fás, vaníliás íz, de ez még így is elég erős íz, hogy a 75%-a kóla, milyen lehet akkor natúrban. Azért isznak olyan keveset belőle kortyolgatva most már értem. Fuh, hát ez nem nekem való, még a 13%-os borokon se érezni ennyire az alkoholt, mint ezen a 10%-ot. Ez kitisztíccsa a kovidot. :DDD
Nem tudom amúgy a törvényi részét erre miért kell zárjegy, míg a szintén 10%-os Faxe embertelen sörre nem kell, de valószínű a rövid/nem rövid miatt hiába azonos az alkohol.

Egyébként finom, csak nem az én stílusom. Vettem a rumosból is, az detto ugyanez, bár nem ennyire ütős az íze, selymesebb. Aztán most lazák a végtagjaim is, de a helyesírás még megy.
Azon kívül még volt egy harmadik cuccuk is ilyen dobozban, de az valami tonikos, azt utálom mert keserű az agyamat kirántja a helyéről, úgyhogy nem vettem azt kóstolni, jobb is. :DDD

Energyt nem vettem, mert nem kívántam egyet se, meleg már nincs, függő még nem vagyok úgyhogy így működik a nem kívánom effektus. :DD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61039) Elemental


Elemental
addikt

Már régen volt olyan, hogy megéreztem egy monstert. Ezt megéreztem :)

(#61040) Elemental


Elemental
addikt

(#61041) Digitalpimp válasza Elemental (#61039) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Egy kis abszint bele, tuti megérzed. ;]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#61042) Elemental


Elemental
addikt

(#61043) koshmar válasza Elemental (#61039) üzenetére


koshmar
őstag

Hát te hol vagy? Ez spanyol? :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61044) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Pennyben 99ft a Cobra energiaital :D 15mg koffein,de talán annyit ér mint a koffein mentes Hell :P

(#61045) Alusky válasza ToBeY (#61044) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

[link]
Múltkor ittam. :D
Hát 99-et megér mondjuk, 150-et már nem.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61046) Elemental válasza koshmar (#61043) üzenetére


Elemental
addikt

Tenerife.
Holnap kóstolom az új assaultot, ma már nem akartam bevállalni, elég a napi 3 fél literes energy drink :)

[ Szerkesztve ]

(#61047) rsanyi20


rsanyi20
tag

Téli Hellekről még mindig nincs semmi hír? Lassan már kéne valami “újdonság” :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#61048) james001 válasza rsanyi20 (#61047) üzenetére


james001
veterán

Tutti frutti biztos lesz benne,ez nem elég? ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#61049) Iramirez válasza rsanyi20 (#61047) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Területisük azt mondta még 2 hét..

(#61050) koshmar


koshmar
őstag

A receptben a vizet kicserélte energiaitalra.. kesz, visszavonulok, mindent láttam!! :DDD :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.