Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) vwpolopg válasza nash2 (#4000) üzenetére


vwpolopg
őstag

Maxx 1 liter. 150-200 között, és nekem nagykiszerelésben eddig ez jött be legjobban.

(#4002) energyfan válasza nash2 (#4000) üzenetére


energyfan
csendes tag

a biturbo se rossz 1,5 liter 170 ft a reálba. mondjuk számomra kicsit almalé íze van, de a kobránál azér jobb és nekem a maxxnál is jobban bejött.

(#4003) looser


looser
addikt

Kobra 2 liter, a best buy :D
Mindig van a hűtőben, napokig elég, ha pedig úton vagyok, általában szintén gazdaságos koffeinbombákat keresek; nekem az íz másodlagos, a hatásáért szeretem :B

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4004) westcoastog


westcoastog
veterán

quadracing.hu
Nem tudom volt e már, innen lehet rendelni monster khaost, assaultot, és m80-at ami ugye eu-ban ripper néven fut. :)) Csak most valami iszonyat lassan jön be az oldal. :F

(#4005) dragonfx


dragonfx
veterán

melyik aza red fox?meg devil girl??
nem hallottam roluk.

ilyne 1.5-2literes izéket nem iszok meg. :B

ma ittam egy biopower.t.kb se íze se bűze, se hatása.ezt vártam.proba volt 99ft.
ment a gyüjteménybe.
felét megittam egy másiknak és leraktama villamosmegállóban. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4006) Stay


Stay
tag

Ma coopba 2 plaboy volt 280 -é de az az érdekes hogy az egyik 3 hét múlva jár le a másik még 1 évig jó.

(#4007) niti


niti
aktív tag

Az Auchanban van aludoboz- visszaváltó automata :D
2 dobozért jár 5 Ft.
Már 130 Ft-ot nyertünk vissza belőle, gyűjtögetjük a dobozkáákat szorgosan :))

(#4008) Ramius válasza niti (#4007) üzenetére


Ramius
őstag

Mindegy mekkora doboz? Darabra megy?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4009) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma vettem egy X-act nevü energiaitalt,sokan lehuzzák de szerintem rendben van az íze.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4010) Pitterix válasza ToBeY (#4009) üzenetére


Pitterix
őstag

Nagyon csecse, még piros szőnyeget is adtál alá. :DDD
Amúgy hatása is van, vagy csak az íze kedvéért?

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#4011) ToBeY válasza Pitterix (#4010) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ö a fotó nem az én szerzeményem! :B
A fél liter e-drinknek kb egy átlagos energiaitalnak megfelő hatása van.
De hát nem hatásáért iszom,arra ott van a spar-ból feltankolt playboy ;]

[ Szerkesztve ]

(#4012) Stay válasza ToBeY (#4009) üzenetére


Stay
tag

Amikor 99 ft a lidlben akkor jó sokat veszek belőle mert elég jó íze van .

(#4013) nash2 válasza looser (#4003) üzenetére


nash2
tag

És esetlek Kobra lelőhelyet Bp.-en tudna valaki mondani ? Zuglói vagyok, itt a környéken sehol nincs....:(

Nash

(#4014) AMD Power válasza ToBeY (#4009) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem tök jó. Elég sokat szoktam inni belőle. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4015) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Akit érdekel a cukormentes playboy a budakalászi corába 99ft de okt 2 vagy 3-án lejár.

(#4016) looser válasza nash2 (#4013) üzenetére


looser
addikt

Nagyobb CBA áruházban érdemes megnézni. Én kispesti vagyok, itt 200 Ft a 2 literes, iletve 1,5 és 1 literes valamilyen italok is vannak. 3-as metró Határ út, 50-es villamossal 6 megálló (Villanytelep). Itt van 10-15 féle. Hajrá :)

Magam eddig kb. 20 különbözőfélét próbáltam, de egyedül a cukormentesek nem jöttek be, a többivel nincs gond.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4017) dragonfx válasza ToBeY (#4009) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem itt áll de nem merem meginni. :C :C

ma ittam cocaine.t egyet kiprobáltam.ugy ninc sjo zene partyhangulat.hát kb semmit nem dobott kb 1\10ed annyit.

szerintme egy ivási kultura is kell hozzá.

zene, pörgés, jo hangulat, jó környezet.és éhgyomorra.és nagykortyokba hidegen. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4018) niti válasza Ramius (#4008) üzenetére


niti
aktív tag

Bocsánat a kései válaszért, de igen, mindegy a doboz mérete, csak alumínium legyen. És darabra megy.

(#4019) Pitterix válasza Stay (#4012) üzenetére


Pitterix
őstag

Most annyi, én is vettem kóstolás miatt 2db-t.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#4020) Pitterix válasza ToBeY (#4009) üzenetére


Pitterix
őstag

Érdekes, kissé hányingert okozó, de egész délelőtt pörgő hatást eredményezett..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#4021) dragonfx


dragonfx
veterán

160 a burn a sparba. ;)

egy 12es zsugort elhoztam van csomo.árkádi sparba. :K
megéri jobb mint a bomba ennyiért.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4022) ToBeY


ToBeY
nagyúr

No én kiszáltam a mókából! Kiderűlt hogy elég komoly vérnyomás problémám van. :(((
Hiába no, 10-15éven keresztűl ittam ezeket, és ez lett eredménye,még ha nem is napi szinten nyomattam.

[ Szerkesztve ]

(#4023) vwpolopg válasza ToBeY (#4022) üzenetére


vwpolopg
őstag

ejjjj, ez igen durva. hogy derült ki, vagy hogy lehet ezt kivizsgáltatni, rám is rámférne egy alapos teszt...

(#4024) ToBeY válasza vwpolopg (#4023) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Úgy derűlt ki hogy elég rosszúl lettem,vert a szívem mint állat.Mondták szüleim mérjem meg a vérnyomásom 170/120 135 pulzus! És csak ültem simán:U

Szerintem te is kezd egy vérnyomásméréssel,aztán ha rosz az érték go körzeti doki

(#4025) -NOKIA- válasza ToBeY (#4024) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

lehet hogy le kéne állni a cuccal nekünk is...

(#4026) vwpolopg válasza ToBeY (#4024) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem van amikor elég magas, van h nagyon alacsony, általában meg tök normális... szal nemtom...

(#4027) maathe


maathe
senior tag

Londonból hoztam mindegyik Relentless-ből egyet, hát eléggé gyengék, főleg a gyümölcsösek. Viszont a Rockstar-ok igen jók. Ezen kívül még ittam narancssárga Monster-t, az se volt rossz.

(#4028) Pitterix válasza ToBeY (#4022) üzenetére


Pitterix
őstag

Ajjajajajaj, ez baj!
Innentől a heti egyet is mellőznöd kell? :F

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#4029) PazsitZ válasza ToBeY (#4022) üzenetére


PazsitZ
addikt

Azért az köztudott, hogy nem tesz jót sokat, rendszeresen nyomni belőlük.Én általában csak vizsgaidőszakban tolom, akkor viszont kell. Az előző óta nem is bővült a doboz gyűjteményem. Na de majd decemberben :D

Egyébként meg tegnap előtt voltam üzemorvosnál. A vérnyomásom rendben volt, de azt kérdezte siettem-e, mert a pulzusom kicsit magas volt. Nem tudom ilyen mitől lehet :F.

- http://pazsitz.hu -

(#4030) ToBeY válasza PazsitZ (#4029) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem is tulajdonképpen a pulzusom gázos,mert a vérnyomásom beállt másnap egy elfogadható értékre (130/90).Viszont a pulzusom 100-140 között ingadozott még éjszaka is,így csak a pulzusomra kaptam gyógyszert.Szóval szerintem inkább a pulzust "piszkálja meg" az energiaital.

[ Szerkesztve ]

(#4031) dragonfx


dragonfx
veterán

Találtam egy ujjat dda diszkontba 80ft.os gyüjteménybe való darab.

"RAW" nevezetű.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4032) vwpolopg válasza dragonfx (#4031) üzenetére


vwpolopg
őstag

a jó anyjukat én 300ért szereztem be anno:D

(#4033) Jarod1


Jarod1
addikt

a gazdasagi valsag idelyen 30% al nőtt az energiaital fogyasztas...

(#4034) dragonfx válasza Jarod1 (#4033) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
ez igen.

én ma vettem kalasnyikovot 130é.
hát lehet még ennyit se ér. :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4035) Pitterix válasza dragonfx (#4034) üzenetére


Pitterix
őstag

Finom az!
Szerintem az egyik legízletesebb! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#4036) Stay válasza Pitterix (#4035) üzenetére


Stay
tag

szerintem nincs benne semmi extra

(#4037) vwpolopg válasza dragonfx (#4034) üzenetére


vwpolopg
őstag

annyiért jó árban volt, feketén vetted és éles, vagy hatástalanított? ;]

am szerintem finom:)(bár elég hirtelen üt és csak pár pillanatig érzed az átütőerejét:D)

[ Szerkesztve ]

(#4038) Jarod1


Jarod1
addikt

na tegnap 1 RAW-ot letoltam a keletinél lévő diszkontba volt 80 ért....nem rossz

(#4039) geprombolo


geprombolo
senior tag

A durva az, amikor valaki 15-20 évesen tolja magába, mintha szüksége volna rá. Vizsga oké, de minden nap már gáz. A nyáron elvezettem Olaszországig, éjjel 1-kor indultunk, addig no szunya, reggel 5-kor az első Redbull, aztán délután 1-kor a másik. Este 6-ra voltunk a célnál. 37 évesen nekem ennyi elég volt. Aki 20 évesen napi 2 enerdzsi drinket benyom, az nem tudja, mit művel a testével. A sportolók is. Ez lesz a 21-ik század doppingja? :W :W :W
Tényleg méreg, mert sem a koffein, sem a taurin, sem a fű (mert ezt is láttam említve, a cannabisos italt) nem tartalmaz energiát, csak felpörget, szóval felemészti a szervezet tartalék energiáját. Aki túlzásba viszi, az nem csak, hogy rászokik, de felőrli a szervezetét, tönkreteszi magát. Nem csoda, hogy fórumtársunk a #150 körül valahol említette, hogy 6 RB után beájult, ez a dózis már sok a szervezetnek, akár hozzá van szokva, akár nincs.
#4030 ToBeY: jaja, a szívedet piszkálja meg, ettől van a "szétrobbanok az erőtől" feeling, de egy idő után úgy jársz, mint a húzott proci: alapórajelen is instabil leszel. :K

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#4040) geprombolo válasza geprombolo (#4039) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hoppá, kifelejtettem a szőlőcukrot (már amelyikben van), az egy jó dolog, azzal él az agy. Tényleg! Az agy főként szőlőcukrot vesz magához táplálék gyanánt, úgyhogy vizsga előtti tanulásra inkább azt ajánlanám, mint az energiaitalokat. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#4041) -NOKIA- válasza geprombolo (#4039) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ha ezeket elolvassuk, akkor mindent megtudhatunk róluk:
Koffein
Taurin
Én rendszeresen sportolok, tehát hasznosak ezek az anyagok számomra, továbbá a benne lévő ásványi anyagok és vitaminok is fontosak.
Tehát aki egy irodában vagy iskolapadba punnyad, nem ad magára, nem mozog semmit nem sportol, netalántán még egy hájas disznó is, az ne lepődjön me, ha issza a rengeteg kávét/energiaitalt/cigizik (és még mellé egészségtelenül is táplálkozik), hogy mindenféle egészségügyi problémája jön elő.

(#4042) dragonfx válasza Jarod1 (#4038) üzenetére


dragonfx
veterán

én kihagynám azért.
de mostanság nagyon rászoktam mindne nap lecsuszike gy burn, bomba, kalasnyikov. valamelyik.nem tul jo.immunis leszek nem hat.csak bepunnyaszt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4043) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

bocs, ha volt már a kérdés, de van valaki, aki tud szerezni/tudja honnan lehet szerezni olyan Monstert, ami itthon még nincs forgalomban(bármilyen Nitro, Assault, tea, Kávé, etc)?

(#4044) energyfan válasza dragonfx (#4042) üzenetére


energyfan
csendes tag

hogyhogy nem red bull-t iszol 1-2 hónapja még az volt a kedvenced? ;)

(#4045) energyfan


energyfan
csendes tag

a kalasnikow egyébként hol 130 a tescoba?

(#4046) ToBeY válasza Invadrr_Zim (#4043) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Külföldről (ebay) biztos lehet rendelni bár szerintem nem túl költséghatékony megoldás.

(#4047) dragonfx válasza energyfan (#4044) üzenetére


dragonfx
veterán

sok a 350ft.
300 a minimum most sehol enm akcios.
de ma szülinapi bihdayx party vettem 2öt.
de a burn jégerrle ütős komno még idbnig
:C :C

kala a helyi kisboltbva
somfa köz ;)

burn 160 atescoba és hat igaz már nem piros. :O

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4048) Lop!N


Lop!N
tag

Hali.
Nem nagyon olvasgattam amiket írtatok. De láttam pl a 250ml-es Monster Exportot , és még pár dolgot. Először is szeretném megosztani kicsiny gyűjteményem( sajnos a majd 30 darabos gyűjteményemet egy nemrég bekövetkezett kölzötés során megkellett semmisíteneim :(( ) legújabb tagját. Jelenleg a gyűjteményem 5 dobozt számlál. Egy Bomba Kóla , egy 0,5L-es Hell Energy , egy Monster , és egy Monster Ripper.

Ma pedig bővült a "család" egy NoFear ExtremeEnergy dobozkával. Először is itt egy kép a szerzeményről.

Az íze a megszokott Tutti-Frutti. De ez valahogy mégis más. Nemtudom megfogalmazni , de nekem jobban tetszik az íze mint más Tuti-Fruttis e-italok.
Érdekessége , h matricázott. Tehát az eredeti festésén nincs magyar felirat. A dobozán nem találtam , h hol gyártják. De az eredeti NoFear International Licensze alapján készítik. A magyar cimkén csak annyi áll , h Származási hely: EU. Koffeintartalma 30g/100ml. Jah és égy egy édekesség. Ez nem 0,5L-es , ez 485ml-es.

És akk most jöjjön a fő atrakció. :D amiért ez az energiaital - a megjelenése mellett - ilyen nagy örömet szerzett nekem. Ugyanis jelen kis dobozkánk visszazárható. Mégegyszer , h mindenki felfoghassa. Visszazárható. Akárcsak egy üveg Kóla. Egyedi nyitó - , és jelen esetben - /záró "füle" van. Első nyitásnál el kell forgatnunk a félkör alakú műanyag nyitókát. Majd a jellegzetes Szisszenő hang után már kedvünkre fogaszthatjük eme isteni nedűt. Majd ha úgy döntünk , h nem akarjuk meginni mindet egyszerre. Egyszerűen visszafordítjük a Nyitófület. És már zárva is van. Leteszteltem. Visszazárás után nem folyik ki. még felrázott állapotban sem. Zárásképpen itt egy kép a szerkezetről.

(#4049) dragonfx


dragonfx
veterán

na ez a no fear jöhetne nincs gyüjteménybe.
honnan van?

láttam egy ujjat big dose.olyna a doboza mitn cocaine csak zöld a felirat és angyobb.aki tudja hol lehet kapni szoljon pü.be.szintén gyüjteménybe kell.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4050) Garrison


Garrison
csendes tag

Helló

Ha valakit érdekel Rockstar energiaital, nálam lehet venni.
3 féle íz: Original, Juiced és Punched.
Nem csak gyűjteménybe... ára: 390 Ft :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.