Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) szekra válasza ECHO2235 (#46999) üzenetére


szekra
Topikgazda

Assaultocska, az Ultrácskák, Rehabocska és a sima zöldecskék is 299 pl. Örs vezér terén lévő Spar-ban, de már hétfő óta. :P

(#47002) ToBeY válasza ECHO2235 (#46999) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én nem tudom hogy vannak a kódok az biztos,hogy pár hete vettem a Hamis monsert a Sparban 299huf fizettem értem. :B

(#47003) ECHO2235 válasza ToBeY (#47002) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

akkor mázlid volt, én akárhol vettem 399 volt, cimke se volt kint.

(#47004) }{3@Đ$}{0ot válasza Melack (#46995) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ha minden igaz akkor a Tescoban is még annyi.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#47005) koshmar válasza szekra (#47001) üzenetére


koshmar
őstag

Ilyenkor dagad a májam, hogy találtam egy helyet, ahol mindig 250, és nem kell keresgélnem állandóan, hogy ne 390-ért vegyem :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#47006) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

ma az egyik trafikba be mentem mangóst hell-t venni sajna nem volt, az eladó azt mondta egyelőre kivonják nem lesz kapható. majdnem káromkodtam egyet, az eladó csak annyit mondott sejtem mit akartál mondani. valós lehet a hír?hogy szüneteltetik a forgalmazást

(#47007) DJ. Ru$y válasza nagysandor79 (#47006) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel téli limitált "Ice Cool", ezért nem kivonják, hanem szimplán nem szállítanak már, ha van is raktáron, de ez eddig is így működött, mondd neki, hogy szerezzen Strong Focus-t, majdnem mangó íze van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47008) szekra válasza nagysandor79 (#47006) üzenetére


szekra
Topikgazda

Hell focus majdnem ugyan olyan, tegyel vele egy próbát. :)

(#47009) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Végre kaptam Hamis Monstert az Allee Intersparban. :))
Nagyon kellemes csalódás. Sokkal rosszabbbra számítottam, mivel páran az egyik Hellhez hasonlították, de szerencsére köze nincs hozzá. Ez messze jobb minőségű annál.
A jellegzetes Monster ízt hozza kékszőlővel keverve, ami elég domináns és finom. Hosszú távon valószínűleg marad az Assault a kedvenc (ami ki tudja miért a legtöbb boltban állandóan hiánycikk), de most mint újdonság ez is nagyon bejön.

(#47010) ToBeY válasza sing1ep1ayer (#47009) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem is az Assault a kedvencem,talán azért hiánycikk mert sokan szeretik. :K

[ Szerkesztve ]

(#47011) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Bomba Uborka + Lime-al mi a tapasztalat?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#47012) oriic válasza }{3@Đ$}{0ot (#47011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Páran itt kóstolták már, van akinek ízlett. ÉN már csak az említésétől is rosszul leszek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#47013) sing1ep1ayer válasza }{3@Đ$}{0ot (#47011) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ha szereted az uborkasaláta levét porcukorral, akkor vedd. :D

Tényleg teljesen olyan. Meg lehet inni, de szerintem legközelebb már biztosan mást választasz. Nem vesztesz semmit, ha legyőzöd a kíváncsiságot és kihagyod.

(#47014) Melack válasza }{3@Đ$}{0ot (#47011) üzenetére


Melack
veterán

Csirkepöri nokeldivel kell mellé :DDD

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#47015) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Idei Hell Summer Cool-ról van valami info,lesz egyáltalán? :U

(#47016) oriic válasza Melack (#47014) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

El tudnék képzelni egy ilyen bundle-t amúgy. Csomagolt nokedli-pörkölt mellé meg a dobozban egy ilyen ubis edrink. :) :D

Live-Die-Respawn

(#47017) }{3@Đ$}{0ot válasza Melack (#47014) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:DDD :DDD

Nekem sem lett a kedvencem. :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#47018) Melack válasza oriic (#47016) üzenetére


Melack
veterán

Tessék a foodbox cégnek ezt az ötletet eladni. Tolnak hozzá egy tejfölös jégkrémet és kész is az egytálétel :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#47019) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#47015) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Eddig úgy néz ki a tavalyiak. A Tescoban nyomják már 2-3 hete.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47020) DJ. Ru$y válasza sing1ep1ayer (#47009) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kóstold meg a Hell Red Grape-et és utána mondd, hogy nem hasonlít rá :DDD, ha vakon innám lehet nem tudnám eldönteni melyiket iszom. Nagyon behűtve pedig tényleg sima tuttis íze lesz, és a szőlőt nem is lehet érezni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47021) szekra válasza DJ. Ru$y (#47020) üzenetére


szekra
Topikgazda

Azért a tipikus Monster íz eléggé kiérezhető, ott valami baj lenne az ízlelo bimbokban ha vakon valaki összetéveszti :)

[ Szerkesztve ]

(#47022) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#47019) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kár,azt hittem hogy kapunk két új summer coolt idén (ahogy eddig minden nyáron)

(#47023) mdani01 válasza DJ. Ru$y (#47020) üzenetére


mdani01
aktív tag

Sikerült nekem is venni LH-s Monstert (OMV kút, Spar) természetesen nem volt behűtve, most hűsöl, holnap letesztelem :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#47024) szekra válasza mdani01 (#47023) üzenetére


szekra
Topikgazda

Hogy bírod ki holnapig? :D

(#47025) mdani01 válasza szekra (#47024) üzenetére


mdani01
aktív tag

Turtoztetem magam😃 Na jo igazabol ma sorozes lesz :D

iPhone 6S SpaceGray

(#47026) sing1ep1ayer válasza DJ. Ru$y (#47020) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem mondtam, hogy nem hasonlít, csak azt, hogy szerencsére nem olyan, mint az. A Hell italai - ha osztályoznom kellene - simán közepesek (se nem rossz, se nem kiemelkedő), míg a Monsterek az itthon forgalmazott talán legjobb energiaitalok. Jó még a Rockstar, Burn és egész tűrhető némelyik Watt, de a többi elmarad ezektől szerintem. Itt is ez a helyzet.

Szóval nyilván hasonlít, mint Fantára a Queen narancs, vagy Canada Dry-ra a Kinley gyömbér - de hogy energiaitalnál maradjunk; a sok tutti-fruttis között is kiérezni a különbséget, bár ott már meg lehetne vezetni egy vakteszttel. Hell Red Grape és Monster Hami esetén kizárt.

(#47027) DJ. Ru$y válasza sing1ep1ayer (#47026) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem szállok senkivel vitába, de amit te mondasz, az a te véleményed, mások szerint pedig még a Watt is többet ér, mint a Monster. :))

Nyilván ízlésről nem vitatkozunk, de a Monster körül anno jó nagy "amcsi" hype volt, mikor behozták idehaza.

A Rossin kívül még a cukormentesek is ihatatlanul édesek szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47028) sing1ep1ayer válasza DJ. Ru$y (#47027) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

A Wattnak vannak jó ízei (a guavás pl. nagy kedvencem), a Monsternek pedig vannak rosszabbak - ez tény. De a minőség nem ízlés kérdése. Egy Hell szimplán nem éri el ugyanazt a szintet. Egyszerűen nem olyan kifinomult.
Sőt maga a Monster is fényévekre van az amerikai testvérektől. Ha egyszer iszol mondjuk egy Übermonstert, utána minden olyan, mint Ferrariból Opelbe átülni.

(#47029) james001


james001
veterán

Egyre több Hamis Monster-t iszok,egyre jobban tetszik :D Nem tudom miért pedig nem ez a legjobb M :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#47030) ECHO2235 válasza james001 (#47029) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

nekem "szerelem" volt első kóstolásra :D
egyértelműen kedvenc nálam, főleg ha az eu-s Monstereket nézzük :)

(#47031) DJ. Ru$y válasza sing1ep1ayer (#47028) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ittam sok mindent már hála égnek, de mivel idehaza azoknak olyan az ára, mint egy Ferrari ára egy Audihoz képest, így nem is sűrűn iszom, meg a többiek is így vannak vele, ha jól tudom.

A Monsternek egyedül az érdesített dobozai minőségiek, na azok tényleg azok, az ital minősége pedig ugyanúgy ízlés kérdése, mert, ha valaki nem bírja a lónyálat az nem fogja azt mondani a Monsterre, hogy minőségi és nem vitát szeretnék gerjeszteni, de ez így van, az egész ízlés kérdése.

Érdekesnek találom, hogy semmilyen díjat nem aggattak még rá ithon egyik Monsterre sem, ha annyira minőségi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47032) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szerintem egy vakteszten Hell red grape vs Hamis monsnter érdekes végeredmény születne :P

(#47033) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#47031) üzenetére


#90933760
törölt tag

Energiaitalban nem is igazán lehet kategorizálni minőség szerint, mivel nem lehet mihez hasonlítani vagy épp mijét. Finom van meg szar. És ez is szubjektíven. Brandhez/árhoz kötni a minőséget meg nem sok értelme van.
A Monster se minőségi, csupán elterjedt brand és hozza annak a szintjét. Mint a Coca kóla, Fanta akármi. A többségnek ízlik és a méretükhöz, nevükhöz elvárható szintet hozzák is, de ettől nem lesz minőségi.
Nem is lehet egyikre se rámondani, mivel nincs egy kiemelkedő termék se ezen a piacon aminek a szintjét el lehetne érni. A mesterséges löttyök piacán ez így is lesz rendben.

Legfeljebb többségnek ízlik vagy többségnek ízlik/ár arány van. Ebben a Watt a kiemelkedő, utána a Hell. De mondhatjuk egyformának is. Adrenalin ízesítettjei is sokaknak ízlenek, pedig amúgy az alapot meg a márkát nagyban lefikázzák. Meg ott a RB ami aztán névben, árban plafonon van, cserébe semmi pluszt nem tud persze sőt ízben is tök átlag, ezekkel a termékekkel nem lehet semmi mást alkotni.

(#47034) sing1ep1ayer válasza DJ. Ru$y (#47031) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy a minőség nem ízlés kérdése. De ha az ízekről vitáznánk; szerintem a Monster italok igen összetettek, komolyan megkomponáltak. Emellett mindegyik egyedi, mégis felfedezhető bennük a márkára oly jellemző alap íz. A Hellnél ilyen nincs. A kólás italukban és mondjuk a szőlősben, vagy az epres kalóriamentesben nincs semmi közös. Senki nem mondaná meg, hogy ugyanaz a brand. Még csak nem is különösen egyediek. Ettől persze még lehet finom. Megmondom őszintén, én még a 2 literes filléres energiaitalnak csúfolt lőréket (mint a Vipera) is szeretem. Vagy a Lidlben téli szezonban kapható extraolcsó szilvás X-actet. De minőséginek nem nevezném ezeket soha. Sem egyedinek.
A guavás Wattnak viszont nincs itthon alternatívája. Az sem top quality, de finom, különleges és jellegzetes. A Monsterekre ez utóbbi jelző szinte minden esetben ráillik. Hol van hazai párja mondjuk egy Rippernek? Még csak hasonlót sem tudnak kihozni a többiek. Az Assault is annyira aprólékosan "kiszínezett" kóla, hogy az már szinte élelmiszeripari remek. A Hellnek melyik itala egyedi vagy különleges bármilyen tekintetben? Figyelem: nem azt kérdezem, melyik finom!

A díjakról pedig: azokra egyrészt nevezni kell. Aki nem indul, nem is fog kapni soha. Másrészt pedig mind tudjuk, hogyan döntenek itthon ezekről. ;)

(#47035) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#47033) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nagy +1, ugyanezen a véleményen vagyok.

sing1ep1ayer
Az érdekes, hogy pont azt az alapízt emlegeted, amit minden más ember nem szeret, ha közös egy márka italaiban, de én itt be is fejeztem, hajtod az igazad, és te elkönyvelted ezt így és ez így van jól.

A guavás Watt inkább epres Watt, amit a BUSZESZ több márkának is tölt több fantázianévvel, lásd Nimrod.

Hell? Mutass egy Málna, lime-ot (Summer Cool), mutass egy Mango-t (Ice Cool), vagy anno régről egy Kivit (Ice Cool), vagy most a Strong Focus (a Mango helyett), lehet mondogatni, de, ha nem akarod úgysem fogod elfogadni, de, ha ennyire vesszőparipád a Guava, aminek amúgy eper íze van, itt egy Pink Guava, ami tényleg Guava.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47036) ECHO2235 válasza DJ. Ru$y (#47031) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

nyilván nem fognak idehaza Monstert díjazni mivel nem magyar :D
Watt, Hell, Bomba stb ezek nyilván kaphatnak, Hell, Watt már kapott is

(#47037) CoDWaW07 válasza sing1ep1ayer (#47009) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Próbáltad már rendesen behűtve? ;]

Langyosan- kicsit hidegen szőlős, de full behűtve tiszta tutti-frutti.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#47038) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#47035) üzenetére


#90933760
törölt tag

Meg a licsi és a pirannya is.

(#47039) sing1ep1ayer válasza DJ. Ru$y (#47035) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mérgemben vettem most egy Summer Coolt (Pink guava). Hát... egynek elmegy. Ittam már korábban is, de semmi maradandó nyomot nem hagyott bennem. Most sem fog. Azt gondolom, hogy a Hell ízei egyszerűen nem elég kidolgozottak. Levettek a polcról egy aromát, kis citromsav bele, aztán kész. A kék szőlős italukat továbbra sem merném a Monster Hamival összehasonltani. Közelről sem olyan komplex. És most sem arról van szó, hogy mi ízlik, vagy mi nem.

De én sem folytatom tovább. Ha szerinted tök egyformák ízre, akkor legyen úgy. Ha a minősége egy Hellnek és egy Monsternek azonos, azt is rád hagyom. Meddő vita és igazából felesleges is, nincs jelentőssége az egésznek. Lényeg hogy mindenki megtalálhatja a maga kedvencét a piacon.

(#47040) szekra válasza sing1ep1ayer (#47039) üzenetére


szekra
Topikgazda

Monster semennyire sem "minőségibb", mint a többi, még az ára sem az, sőt (ne felejtsük el, hogy 500ml-rol beszélünk). A neve nagyobb, de az nem minőségi tényező, főleg, hogy az ízeket nézzük elsősorban. Kiemelkedő a többitől az tény, de nem kell ráaggatni a minőségi jelzőt. Ennyi erővel a RB is minőségi, kurva nagy brand, piszkosul drága, és amúgy még egy alap tucat tuttit frutti ízű lotty.

(#47041) sing1ep1ayer válasza szekra (#47040) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

RB elképesztően drága (emiatt nem is szoktam venni) és tényleg nagy brand. Kábé a hazai energiaitalok iPhoneja. De hogy alap tutti-frutti íz lenne? Nagyon nem. :N Az eredeti italuk igazán egyedi ízvilágú. Bár az eddig olvasottak alapján kezdem azt hinni, hogy csak én érzem annak.

(#47042) szekra válasza sing1ep1ayer (#47041) üzenetére


szekra
Topikgazda

Kb 2 napja ittam, semmi különös. Régen egyedi volt, ezt alairom.

[ Szerkesztve ]

(#47043) #90933760


#90933760
törölt tag

Ha találok Hami Monstát mindenképp venni fogok szőlős Hellt is.

(#47044) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#47043) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

44-es Monsterből vagy vegyél kapásból kettőt (egyiket hűtsd, másikat szoba-hőmérsékleten idd) vagy, ha egyet veszel hűtsd le és felét idd meg hidegen a másik felét pedig melegen. Tényleg teljesen más íze van hűtve.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47045) Melack


Melack
veterán

A sárga x-act nagyon finom. Remélem marad sokáig a kínálatban

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#47046) mdani01


mdani01
aktív tag

Megkóstoltam a 44-es Monstert..Az eddigi legjobb lett szerintem, hidegen nem érzek rajta semmi almás ízt inkább azt a édesebb Monster féle ízvilágot, eddig nekem ez a best :K

iPhone 6S SpaceGray

(#47047) ToBeY válasza mdani01 (#47046) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az jó ha nem érezni rajta almás ízt, mivel szőlős a 44-es monster. :DDD

btw:én most rákattantam a szőlős usb-re szerintem nagyon jó főleg 120ft (tudom valahol 99huf :U )

[ Szerkesztve ]

(#47048) mdani01 válasza ToBeY (#47047) üzenetére


mdani01
aktív tag

Mostmár érzek valami szőlő ízt is :D
Mindenesetre isteni :B

iPhone 6S SpaceGray

(#47049) szekra


szekra
Topikgazda

Jéghideg Burn Zero-nál nincs is jobb ilyen melegben. :)

(#47050) ToBeY válasza szekra (#47049) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A zero és legjobb kifejezés egy mondatban azért erős. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.