Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) qestion válasza concret_hp (#3300) üzenetére


qestion
aktív tag

honnan lehet beszerezni?

a pálya

(#3302) Pitterix válasza qestion (#3301) üzenetére


Pitterix
őstag

Tesco, CBA, stb....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#3303) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

képzeljétek, BP. III. ker filatorigát watt itagyár/nagyker boltja:
watt natura: 59 Ft / db :D
Hoztam is egy kartonnal.

(#3304) ToBeY válasza -NOKIA- (#3303) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az a natura ér valamit?Én valamelyik este ittam egyet jót aludtam tőle.

(#3305) -NOKIA- válasza ToBeY (#3304) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

ez az egészséges cucc. :)
Taurin és koffein nélkül.
Gondoltam egészségesen élek.

(#3306) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Akció nélkűl a monster corában 300 (270-re volt kíirva de 300 fizettem no mind1)

(#3308) messias2 válasza ^Clown (#3307) üzenetére


messias2
tag

az nem semmi azért :K

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#3309) Pitterix válasza ^Clown (#3307) üzenetére


Pitterix
őstag

Érdekes cikk.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#3310) concret_hp válasza concret_hp (#3271) üzenetére


concret_hp
addikt

lol mnost nézem a kis üvegesben is 15mg van csak :F
asszem ez volt az uccsó amit vettem :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3311) ML320 válasza ^Clown (#3307) üzenetére


ML320
aktív tag

Itt is támogatót talált :D
Az elmúlt valamivel több, mint egy év termése...

Ember tervez, Isten perverz...

(#3312) ToBeY válasza concret_hp (#3310) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bombából a normál dobozost kell venni,mert abban normális (32mg100ml) koffein van.
Viszont az üveges nagyon finom :K

(#3313) dragonfx válasza ToBeY (#3312) üzenetére


dragonfx
veterán

az üveges az eredeti ver mindent. :K ..már a dobozos is xarabb.
pár helyne kin is van keresd az igazi formát..és ott van az üveges rajza. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3314) RexpecT


RexpecT
addikt

Hmm vettem egy monstert(zöld) de olyan fura utóíze van :N .

(#3315) energyfan


energyfan
csendes tag

red bull most 3 db vásárlása esetén 239 ft a tescoba nálunk, a cba-ba a red bull 355ml big can 299ft 3 vásárlása esetén, szintén a cba-ba 199ft a playboy 3 db vásárlása esetén, és ugyanitt 99 ft a piros watt18.(a wattból nem kell 3massával venni).

lehet elmegyek és elverem a 6500 forint aprópénzemet :D
a legnagyobb pénz is 200-as benne majd számolhatok a pénztárnál :(((

(#3316) dragonfx válasza energyfan (#3315) üzenetére


dragonfx
veterán

a nagy red bull hol 300ft?? :Y :Y
a tescosat épp nerég néztem vevős kategria.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3317) concret_hp


concret_hp
addikt

zöld monster is egész jó :) bár a sárga azért jobb sztem :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3318) Jarod1


Jarod1
addikt

új cucc MX, legalábbis számomra

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3319) dragonfx


dragonfx
veterán

tegnap 1 cocaine is elég volt a pörgéshez lehet abból tényleg nem ekll overdose. :DD :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3320) Ck. válasza dragonfx (#3319) üzenetére


Ck.
addikt

Hol lehet cocaine-t venni? Tescoba, corába, cba-ba nem láttam.

(#3321) bandus válasza concret_hp (#3317) üzenetére


bandus
veterán

mi a különbség?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3322) energyfan válasza dragonfx (#3316) üzenetére


energyfan
csendes tag

nálunk a legnagyobb cba-ba 300ft a big can red bull. de az a cba akkora mint az interspar, vagy a tesco, a kissebb cbakba nem akciós. pedig nekem is jobb lenne mert a nagy cba kb. fél óra gyalog, egy kicsi meg itt van a házunk mellett kb. 30 méterre. :((

(#3323) dragonfx válasza Ck. (#3320) üzenetére


dragonfx
veterán

dda. blaha vagy mester utca.
255ft ;)

hát ja néztem ujságba nincs benne.
ezvan marad a tescos 2 in 3 720é. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3324) messias2


messias2
tag

ma ittam egy bombát nem volt rossz édes csak nem volt nagy hatás

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#3325) -NOKIA- válasza Jarod1 (#3318) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

(#3326) concret_hp válasza bandus (#3321) üzenetére


concret_hp
addikt

zöld a sima energiaital , sárga az 50% gyümilé, tehát gyümölcsös íze van (meg talán nem az aszpartam a legtermészetesebb összetevője :DDD), kék meg a cukormentes

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3327) Jarod1


Jarod1
addikt

kösz Nokia-

[ Szerkesztve ]

(#3328) bandus válasza concret_hp (#3326) üzenetére


bandus
veterán

:D

na holnap kipróbálom :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3329) ToBeY válasza bandus (#3328) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Készűlj fel hogy elég dúrván édes lesz,szóval ha nem birod az édeset akkor nem fog ízleni. :)

(#3330) dragonfx


dragonfx
veterán

ma megkostoltam a 9mm.t.
szerintme tisztára bomba hatásban ízben egy fokkal jobb is.ára is ugyanannyi.
ajánlott kategória.
170 most osanba.

ja és a cocaine.na vigyázni mert már 3x tapasztaltam hogy hasmenést okoz.főleg ha többet iszol.tényleg piszok sok koffein van bene amit nem bír ki az ember hasa avgyis az enyém nem.szal ha elfogy még az a 2 hanyagoljuk.
red bull.t továbbra sme üti semmi.és tiszta jó hogy nyárra végre ujból olcosn lehet hozzájutni 240 körül.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3331) concret_hp


concret_hp
addikt

kküldtem egy cukormentes (kék) monstert, cukormentesből talán a legjobb amit toltam eddig, a cukormentes wattnál 100* jobb, de azért a sárga monster a tuti :)) (persze mind2 boltból elfogyott ahol láttam :O)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3332) ToBeY válasza dragonfx (#3330) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mindsen energiaitalra igaz hogy ha túlzásba viszed akkor megfoast:DDD

Amúgy 0,5L monster-re kitaláltam egy trükköt hogy ne kelljen egyszerre meginnom,áttöltöm 0,5L Nestea-s flakonba.Pénteken bontottam fel a monstert, és a másik felét most ittam meg. Teljesen jó volt ugyan annyi szénsav volt benne mint pénteken!

(#3333) mephi666 válasza dragonfx (#3330) üzenetére


mephi666
nagyúr

9mm-t én is vettem párszor... kimondottan tetszik ízben és hatásban is :K mellesleg árban is elviselhető (tegnap a közeli éjjelnappaliban 195-ért vettem, ami ahhoz képest nem rossz)

kicsit megvisel most a hirtelen bejött meleg, mert elképesztően fáradékony vagyok: 2-3kávé meg energiaital is megy napi szinten és még így is zombi vagyok... normál esetben a reggeli kávé elég, esetleg délután beiktatok még egyet és friss vagyok, de most ez teljesen más... úgy érzem magam most is, mintha egész éjjel nem aludtam és piáltam volna, de egyikről sem volt szó... kb 21:30 körül kidőltem és 7-8órát aludtam... ennyi bőven elég szokott lenni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3334) Seraf723


Seraf723
csendes tag

csumi
valaki véletlenül nem tud valami boltot BP-n ahol lehet kapni X-IR "energia"italt?

erre gondolok
erre gondolok

csak egyszer ittam még régebben egy szép estén a feneketlennél aztán azóta keresek kb :D

mivel ebben a témában nem várok túl nagy sikert, ezért még egy olyat is kérdeznék hogy van-e olyan bolt ahol viszonylag sok "ritkaságot" lehet kapni energiaital ügyileg?

amúgy nálam a top most a Monster alap csak kár h fél literes ezért átlag napokon ugyanúgy a Hell-t tolom mint régen...

[ Szerkesztve ]

(#3335) messias2 válasza Seraf723 (#3334) üzenetére


messias2
tag

huuuu de faxa doboza van :Y

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#3336) concret_hp válasza ToBeY (#3332) üzenetére


concret_hp
addikt

én se küldöm le egybe, ilyen 5-6 óra alatt fogy el, azért az nem olyan, mintha húzóra letolnám :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3337) dragonfx válasza Seraf723 (#3334) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem benne vagy a gyűjteménybe de 2öt és könnyebbet hogy hol vettem.
a ritkaságok után én is kutatok...
kisebb sarki boltok esélyesek általában...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3338) Yahhher válasza Seraf723 (#3334) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Honi Coop-ban látni ilyet. Asszem ez a neve :-)

(#3339) Seraf723


Seraf723
csendes tag

kösz a válaszokat
ma leugrottam móriczra betértem egy ilyen "honi-coop"-ba :D ebbe nem volt sajna x-ir gondoltam veszek valami mást amit eddig nem próbáltam kb 1 olyan volt amit nem láttam még de olyan biztató a doboza h inkább nem költöttem rá úgyhogy végül vettem egy 9mm-t h legyen valami a következő boltig igy 34fokba ahol "múltkor" vettem az x-ir-t hát sajnos ott sincs már de már szinte semmi olyan (számomra) ritkaságok mint a cannabis vagy éppen az x-ir pedig régen eléggé tele volt a hűtő velük úgyhogy végül csak egy burn shot-al távoztam legalább az legyen már úgyis kiakartam próbálni...

(#3340) dragonfx válasza Seraf723 (#3339) üzenetére


dragonfx
veterán

hát szerintem bubi nélkül tényleg fosok ezek a shot.ok. :))
A 9mm.t már nagyon sok helyen lehet kapni.
Canabis van nálunk a kisboltba, meg vana nagyváradtérnél is.de az huzos 600ft asszem.és kicsit nagyobb is mint a többi.0.295l.es.egyedi. :Y

nekem most a don't stopot hozza a nőm, az hiányzik a kollekcióból.
illetve mindenhol ezta hülye zöld biopower energy.t látom.szégyen :( .kimarad a gyüjteményből.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3341) energyfan válasza dragonfx (#3340) üzenetére


energyfan
csendes tag

shot-ot még nem próbáltam, mert nincs szívem annyi pénzt kiadni egy kis 50-60 ml-s kis szarra.
a bio power amúgy szerintem nem rossz, annak ellenére hogy bio cucc, taurin nélkül, természetes koffeinnel, és természetes cukorral, tök olyan íze van mint egy normál energiaitalnak, 300 ft-ért inkább red bull. de múltkor 300 volt a 2 bio power a tescoba és 150ft/db szerintem már nem rossz ár érte.

(#3342) energyfan


energyfan
csendes tag

ja és ma voltam a nagy cba-ba. 3 nagy red bull 6 playboy 6 watt. össz. 2700 ft-ért amúgy meg kiszámoltam 4380 ft lett volna, azért nem mindegy :D

(#3343) dragonfx válasza energyfan (#3342) üzenetére


dragonfx
veterán

hát nem.
szerencsés avgy ilyne jó cba van ottanság felétek.
ha rámhallgatsz ki se probálód a shot.ot.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3344) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nahát, hogyan kerülhette el eddig a figyelmem ez a totyik... dragonfx, hány darabból áll eddig a gyűjtemény? Én csak kb. 10 hónapja gyűjtöm, eddig olyan 170+ féle van.

apropó, vélemények a pussyról?( az edrinkről:DD) Mert én nem voltam elájulva tőle... annyira vártam, hogy beszerezzek egyet, aztán nagyobb volt a füstje...

[ Szerkesztve ]

(#3345) dragonfx válasza vwpolopg (#3344) üzenetére


dragonfx
veterán

na olyna nekem nincs.pussy?
én 70 felé haladok.
de én csak a 0.25ös fémdobozosokat gyüjtöm.amugy már 100 fölött lenne. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3346) vwpolopg válasza dragonfx (#3345) üzenetére


vwpolopg
őstag

Bizony, Pussy Drinks Gyűjteményem egyik éke, egy miskolci szórakozóhelyen szereztem be 500 ft.-ért. Ízre nem túl jó, dizájnra 5 csillag:D

Én gyűjtöm a dobozokat meg a 0,25-ös pet palackokat is, afelett csak az üvegek címkéit. Majd vmikor dobok be képet róluk.

[ Szerkesztve ]

(#3347) dragonfx válasza vwpolopg (#3346) üzenetére


dragonfx
veterán

a design tényleg tök jo.jöhetne nekem is. :DDD
mintha talán lehet láttam volna már szorakozohelyn...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3348) Seraf723


Seraf723
csendes tag

ma toltam reggel a burn shot-ot nem tudom mi a baj vele az árán kivül :D szerintem az íze is full jó bár arra a 2mp-re amíg lemegy oly mind1

(#3349) energyfan válasza dragonfx (#3343) üzenetére


energyfan
csendes tag

kösz, akkor nem valószínű hog kipróbálom a shot-ot.Ma voltam a tescoba vettem 2155 helyett 1435-ért 6 db 250ml-s red bullt. :) még a tom market kisboltba van akció itt nálunk üveges bomba! 169ft helyett 119ft oda holnap látogatok, ha ráérek és előreláthatólag veszek 6 db-t. aztán a 6 bomba 6 red bull 3 big red bull 6 playboy 6 watt. elég lesz jó esetben egész nyárra TALÁN :D

(#3350) dragonfx válasza energyfan (#3349) üzenetére


dragonfx
veterán

te jó ég te miylne jó helyne laksz.
nagyredbull 300, üveges bomba 120.
:DDD :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.