Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) ToBeY válasza CoDWaW07 (#45000) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem chips adó ölte meg itthon,mert külföldön még mindig megy pl usa-ban.

[ Szerkesztve ]

(#45002) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Valaki szeret :P

All→M8

(#45003) #90933760 válasza callmeakos (#45002) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ott is 2g cukor van benne amúgy?

(#45004) callmeakos válasza #90933760 (#45003) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

2.1
Hogy egész pontos legyek :D

All→M8

(#45005) #90933760 válasza callmeakos (#45004) üzenetére


#90933760
törölt tag

Blöeh, mintha alkoholmentes pálinkát akarnál inni...

(#45006) Nooeca válasza callmeakos (#45002) üzenetére


Nooeca
senior tag

ezen kép láttán hirtelen feltört belőlem az a gyomorforgató érzés, mikor ezt megkóstoltam :O

(#45007) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ti bolondok vagytok, egyik legjobb Monster :P

All→M8

(#45008) Nooeca válasza callmeakos (#45007) üzenetére


Nooeca
senior tag

Én is így voltam vele még bele nem kóstoltam :DDD
Aztán azt hittem megfulladok :O

Rengeteg mindent kostóltam már, rengeteg amerikai cuccot, de ilyen ízvilágot még sosem. Itthon tudok ilyet készíteni... fogok egy teafiltert egy monsterrel megegyező mennyiségű vízmennyiséget beleöntök citromlevet aztán beleöntök kb egy doboz (kb 100 tabletta) édesítőszert.

Még most is kiráz a hideg attól amikor másodszorra megkóstoltam a Monstert, adva egy esélyt a Rehabnak mert amúgy a limonádét és a teát is imádom, gondoltam ez valami szuper dolog lesz :N

Sosem csalódtam még ekkorát semmiben, maximum az első fiatalkori barátnőmben :DDD

Ma már megtanultam ami végtermék, az akkor is végtermék marad, ha más dobozban más felirattal szerepel :U

(#45009) Laraxior válasza callmeakos (#45007) üzenetére


Laraxior
titán

Bezony.. Szensavmentes, citromos...
Megyek is teleppakolom a szatyrot :D
Raadasul itt kint van benne minden okossag,nem ilyen szűrt lé mint az otthoni cenzurazott lotyi :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#45010) szekra válasza Nooeca (#45008) üzenetére


szekra
Topikgazda

Rehab az egyik legfinomabb Monster. :)

(#45011) oriic válasza szekra (#45010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem sima Nestea íze van. :D

Live-Die-Respawn

(#45012) szekra válasza oriic (#45011) üzenetére


szekra
Topikgazda

Kb. :D

(#45013) ToBeY válasza oriic (#45011) üzenetére


ToBeY
nagyúr

+1kg étesítőszer hozzáadásval.

(#45014) Laraxior


Laraxior
titán

Otthon nem talaltam, itt egyből beleszaladtam :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#45015) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sikerült megkóstolnom ezt az új berrys Iice Cool Hellt.
Azt kell mondjam, hogy jobbat vártam, de ennek legalább nincs olyan fogkrém íze mint a réginek...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#45016) DJ. Ru$y válasza takacsbotond (#45015) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A régi Blueberry, lime fogkrém ízű? Szerintem kevered valamivel, az egyik legfinomabb Hell volt evör'. :F

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45017) takacsbotond válasza DJ. Ru$y (#45016) üzenetére


takacsbotond
őstag

Pedig az.
Nekem a mangós, és a kiwis volt a kedvencem.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#45018) szekra válasza takacsbotond (#45015) üzenetére


szekra
Topikgazda

Nekem is csalodas. Bar eddig az osszes icecool, amiota letezik. :/

(#45019) #90933760 válasza szekra (#45018) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mi ez az új kép, teeeeeeeeeeeeeeee.

(#45020) szekra válasza #90933760 (#45019) üzenetére


szekra
Topikgazda

Hogyhogy mi. :D Vegre nem vagyok yoda. :) Egyebkent dota 2 - invoker

[ Szerkesztve ]

(#45021) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Aki későn fekszik aranyat lel :D Az örsön a beugrós részen a nagy zöldségesnél, a hambis, pékség stb mellett 200/a kaktuszos, 0,5lityós adri ;)

(#45022) james001


james001
veterán

Ma néztem élőben ezeket az új Burn-öket... Hát szerintem csúnyák lettek. Plusz baromi nagy Monster koppintás,legalábbis az oldalán az írás tisztára Monster stílusú. Bár azt nem tudom a Burn is Coca? Mert nem volt ráírva.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45023) Bjørgersson válasza james001 (#45022) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Coca.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45024) takacsbotond válasza james001 (#45022) üzenetére


takacsbotond
őstag

Nekem kifejezetten tetszik a doboz, és szerintem az ízén is változtattak valamit, mert sokkal finomabb lett.

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#45025) james001 válasza takacsbotond (#45024) üzenetére


james001
veterán

Kóstolni még nem kóstoltam őket,de ha kikerül az eladótérbe akkor lecsapok rájuk,mert még csak raktárban láttam.

(#45023) svensson: Akkor magukat másolják :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45026) DJ. Ru$y válasza james001 (#45022) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Coca igen, és volt egy prezentációjuk (ahonnan kikerültek az első képek az új Burn-ről), abban benne volt, hogy egy kicsit egységesítik a kínálatukat ilyen szempontból.

Azért érdekes belegondolni abba, hogy a Coca itthon jelen van egy teljes sor 250 ml-es és egy teljes sor 500 ml-es kínálattal is. Iszonyatosan lefedik a piacot.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45027) ToBeY


ToBeY
nagyúr

FéLOFF
Két új Xixo tea van egy karamella-mogyoró és egy Birsalma-méz kombó

Ma megyek venni ,mert szólt a közértes haverom hogy jött mindkettőből

[ Szerkesztve ]

(#45028) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

eleinte, főleg még csak képeken baromira nem tetszett az új burn, aztán először kezeim közé került a svéd fajta, most a magyar és rákellett jönnöm h ez nem is rossz, kezd tetszeni, jó a szöveg is meg ez az egységesítés.
Az ízek meg.. az original mintha picit jobb lenne, a passion punch finom, a cherry isteni, úgyhogy nálam kezdik egy kicsik visszanyerni magukat, mintha jó irányba haladnának :)

(#45029) mdani01 válasza ToBeY (#45027) üzenetére


mdani01
aktív tag

Koszi, hogy betetted megyek ma Tescoba hatha lehet mar kapni :)

iPhone 6S SpaceGray

(#45030) ToBeY válasza mdani01 (#45029) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nálunk a CBA már van,szóval lehet a tescoban is van már.

(#45031) james001 válasza ToBeY (#45027) üzenetére


james001
veterán

Na a karamellásról nem is tudtam,majd ránézek :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45032) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Végre a mi kisbótunka is hoztak új Hellt, most iszom az áfonyást. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45033) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#45032) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na hát nem olyan, mint volt, de még mindig az egyik legjobb Hell szerintem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45034) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én meg itt a nagy faluban nem találtam új helltl-t. :(((
Tesco esetleg nem akciózza be valamikor?

(#45035) Bjørgersson válasza ToBeY (#45034) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Küldjek futárral vagy két-két dobozzal? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45036) szekra válasza ToBeY (#45027) üzenetére


szekra
Topikgazda

A karamellás-mogyorós elég bizarrul hangzik. :F

(#45037) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#45034) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tesco mostanában kimarad az összes ilyen buliból... Tavaly is már a LIDL kezdett nyitó akcióval.

Tesconál valószínűleg az a baj, hogy ugyanazon a vonalkódon mennek a nyáriak, mint a téliek, így kiszórják a nyárit mielőtt kitennék a télit. :( Kisboltok, Reál talán ahol esély van most rá... Nyugati aluljáróban van egy kínai "üzlet" egy csomó itthon nem kapható csokival, Fantával, MD-vel stb, ott már lehetett kapni egy hete is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45038) ToBeY válasza Bjørgersson (#45035) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Aha légyszi,de DPD-vel hogy hamar ideérjen. :DDD
Szekra: Téneg elég bizarul hangzik,majd kiváncsi leszek az ízére.

Ru$i:Lidl gyakran szoktam járni majd megnézem

[ Szerkesztve ]

(#45039) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#45038) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha ott lesz, akkor az újságban benne lesz. Sajnos én még nem láttam. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45040) Bjørgersson válasza ToBeY (#45038) üzenetére


Bjørgersson
félisten

DPD meg a hamar. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45041) szekra válasza ToBeY (#45034) üzenetére


szekra
Topikgazda

Coop a te boltod, ha az van a közelben. Szinte rögtön megjelenik náluk minden újdonság. Hell is van már egy ideje. :K

(#45042) oriic válasza szekra (#45036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elegge. o.O

Live-Die-Respawn

(#45043) ToBeY válasza szekra (#45041) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van egy Coop asszem a közelemben,majd holnap elnézek arra,kösz a tippet.

(#45044) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tescoban találtam új origi Burnt, hát a design kicsit pixelesre sikerült, az íze nekem ugyanolyan édes, mint az elődje. A többi egyelőre nem volt. Jövő héten megér majd még egy kört.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45045) Nooeca


Nooeca
senior tag

Én nem akarok leszólogató lenni megint, mert már a Monsterről elmondtam a véleményem korábban, de van olyan aki szereti - pontosabban - megtudja inni a Xixot? Nagyon szeretem a teákat, így gond nélkül bármilyet leveszek és megiszom a polcról, egyszer mentem Tescóban amikor nagy akció volt.

Be is vásároltam a Xixóból több üveggel mondván hogy teát úgy sem lehet elrontani... itthon megkósoltam nem ízlett, 1 pohárnál többet meg se tudtam inni. Aztán megpróbáltam odaadni a nővéremnek, ő nagy ízben elfogadta, majd másnap közölte hogy egyébként kiöntötte az üveget.

Karácsony környéke volt, így jöttek az unokatestvéreim, mondom akkor kiteszem nekik, hát az apjuk az bármit megivott, söt, pálinka, xixó, víz, neki aztán tökmindegy, az unokanővérem meg egy korty után azt mondta hogy ihatatlan. A másik unokatestvérem aki szintén ott volt, ezért meg sem kóstolta.

Jött át haverom, mondom akkor majd megkínálom őt, mikor meglátta az üveget azt mondta hagy azt a ... meg nem iszom. Mondom oké. Konkrétan az unokatestvéreim apján kivül senki nem tudja meginni a Xixot a környezetemből... még mindig van két üveg, nagy lejárati dátuma van, de nem tudok mit kezdeni vele, majd kiöntöm.

(#45046) Laraxior


Laraxior
titán

Juj, limited RedBull is akadt :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#45047) ToBeY válasza Nooeca (#45045) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lehet valami selejtes poshadtat fogtál ki.
Én nem látok lényeges különbséget a nestea,rauch és a xixo között.(max árban a xixo javára...)

[ Szerkesztve ]

(#45048) DJ. Ru$y válasza Nooeca (#45045) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nestea szinten van, környezetemben sok mindenki issza, én is bírom pár ízét. Nem is kell leszólogatni senkit, mert ízlések és pofonok. Nem kell ezt ennyire túltolni.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45049) james001


james001
veterán

Hát ez a karamellás mogyorós Xixo elég foscsi... :( Túl "tömény" az egész. Mondjuk lehet valami alkohollal finomabb lenne ;] Marad a birsalmás így télire.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45050) #90933760


#90933760
törölt tag

Ide is érkezett az új Burnből, de csak az origból. Várni akartam vele, hogy majd egyszerre veszek belőlük, de mire a többi lesz, tuti a sima fogy majd el....
Sokak örömére jelentem, hogy növelték a cukortartalmát, most már nem 14.9, hanem 16g. Ugyanúgy édes és gejl, de nem változott az íze semmit szerintem. Édesebb nem lett a több cukor ellenére, de nem értem minek bele ennyi cukor, ezt már én se értem...

A doboz élőben annyira nem ronda, viszont én ezt egy 100Ft-os edrinken elnézem, de a második legdrágább energiaitalon ez így vicc mindenhogy, főleg ha hozzáveszem az előző kinézeteket. Mondjuk nekem aztán mindegy, már nagyon régóta nem vagyok Burn fogyasztó, egyszerűen drága és különlegeset nem tud cserébe, csak az újak miatt veszek most is.

A szöveg oké, félig Monster koppintás, de hát Coca, Coca. Viszont a lágy frissítő ízvilág duma kicsit erős, nekem ez inkább egy testes karakteres harapnivaló lé. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.