Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) T-unit válasza albert8 (#16999) üzenetére


T-unit
őstag

Mondjuk privátban kell kérdezni és meg is látná, akkor lép csak kb fel mikor áru érkezik ugyanis ha nem tünt volna fel már lassan 1 éve mióta elkezdtek behozni külföldi energy-ket is hazánkba, itt nem fórumozik napi szinten ha megnézed. :)

Amugy meg is kérdeztem most tőle privát üzenetben is, mert én is rég ittam és 800 Ft-ért 1-1db íz próba miatt meg is éri, de mint írtam még ott a fb-os elérhetőségük is.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#17002) Bulitt válasza james001 (#17000) üzenetére


Bulitt
őstag

Kérdezték a FB oldalukon is, és annyi volt a válasz, hogy nem tudják még beszerezni, de dolgoznak rajta.

T-unit: Jól látod, ezt a két italt fogyasztják :K

Ezt pedig most készítettem (telefonnal), kutya sétáltatás közben :)

[ Szerkesztve ]

(#17003) Bulitt


Bulitt
őstag

Hogy jól induljon a reggeletek :K

(#17004) Laraxior válasza Bulitt (#17003) üzenetére


Laraxior
titán

Telszamot is tolj mellé... :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17005) Bulitt válasza Laraxior (#17004) üzenetére


Bulitt
őstag

Foglaltak a hölgyek :)

(#17006) Newlachka válasza Def26 (#16986) üzenetére


Newlachka
őstag

Mész még esetleg arra fele?
Vagy tervezel vásárlást bonyolítani?

(#17007) Def26 válasza Newlachka (#17006) üzenetére


Def26
félisten

Hétvégén most nem. Jövő hét vége felé megyek ki.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17008) Newlachka válasza Def26 (#17007) üzenetére


Newlachka
őstag

írtam privátot
esetleg láttál még valami különlegességet?

(#17009) james001 válasza Bulitt (#17005) üzenetére


james001
veterán

Jah "lefoglaltad" őket mi :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17010) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#17005) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Baszki Jennykét felszabadítanám :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#17011) Bulitt válasza james001 (#17009) üzenetére


Bulitt
őstag

Miket bele nem képzeltek itt a dolgokba :DDD

(#17012) T-unit válasza Bulitt (#17011) üzenetére


T-unit
őstag

Pedig hülye vagy ha nem próbálkozol, elmúlt évekbe inkább csak pasis csajokra hajtottam, ez van ha a jó nők mindig foglaltak amint nem "gyerekek" (tehát lényegébe 18éves kor felett). :D :P
Am azóta ez a szivószálazás nagyon bejött nekem is, sokkal kényelmesebb igy inni mint dobozból emelgetni, kiönteni meg nem az igazi élmény nekem, és erre ugy 10év után jöttem rá most, ezután ahol nyitófülön tartó lesz, ha lehet ki is használom. :D
Ilyen szintet tolj a csajszik kezébe legközelebb, vagy a 2 jobb rehab, tetszene nekik ha nem próbálták :) :

üdv.

(#17013) Bulitt válasza T-unit (#17012) üzenetére


Bulitt
őstag

Tervben van véve a további foglalkoztatásuk mint modellek :K Bár az én véleményem szerint egy 500ml-s R* vagy Monster nem éppen női kezekhez van méretezve :DDD

Az első feléhez pedig csak annyit reagálnék, hogy ahány ember annyi verzió. Mellesleg, nem tudhatod, hogy nincs párom ;)

[ Szerkesztve ]

(#17014) T-unit válasza Bulitt (#17013) üzenetére


T-unit
őstag

Jövőre mindig gondolni kell. :D
Idén nyáron ismét megyek ki pozsonyba majd, emlékszem nálad is nagy kedvenc volt a régi M Dub kiadás, ha esetleg azóta se próbáltad a 2 kisebb újabb 473ml-es kiadását, tudok szivesen neked hozni tesztjeidhez 1-1 db-ot, árát is tudom multkori kiutam óta, 1500/db áron ki is jönnek ugyanezek és igen finomak, nálam főkedvenc izek RR-on felül: [link] [link]

üdv.

(#17015) Def26 válasza T-unit (#17014) üzenetére


Def26
félisten

Ilyenkor látni, hogy milyen drágán mérik drink4you -n. :D Pozsonyban sokkal olcsóbbak. Amúgy hogy mész, egyedül?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17016) Bulitt válasza T-unit (#17014) üzenetére


Bulitt
őstag

Jaja érdekel :K Ha mész gondolj rám :K

Az a kék szőlős csoda pedig isteni volt. Megérte az árát :K

[ Szerkesztve ]

(#17017) T-unit válasza Def26 (#17015) üzenetére


T-unit
őstag

És még igyse olcsó, de ez lenne a normális ára nekik idehaza is...amugy ismerős céges autójával, ingyenes benzinkártyája van ugyanis odáig nagyritkán, és akkor naná ki is használjuk. Az lenne fasza lenne szállításuk Bp-re is, és max postát ugyanugy többen elosztanánk és mindenki aki kér és fizeti, kaphatna olcsóbban belőlük inkább mint lehuzós méregdrága d4u-ról ugyanaz a cucc.

Bulitt: Okés, megjegyezve ha lesz is belőlük (mutlkor csak 1 féle volt épp) eltéve neked 1-1 darab akkor. :)
Azóta is nekem is a Monster Dub széria az energiaitalok csúcsa, nem ittam jobbat nála. :D

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#17018) Def26 válasza T-unit (#17017) üzenetére


Def26
félisten

Már ugye a cseheknél is van. 2 bolt is (Prága, Brno). Jó lenne, ha idehaza is elkezdené valaki. Csak az a baj, hogy ezzel a szar adóval teljesen kiölik itthonról a 32mg -os energia italokat.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17019) Bulitt válasza Def26 (#17018) üzenetére


Bulitt
őstag

Ha mindent figyelembe veszünk, és kihagyjuk a bolt üzemeltetését, akkor is olyan áron kellene értékesíteni amit nem fizetnének meg. British Store-ba is azért a 800Ft egy energiaitalért nem éri meg a többségnek. Tehát egy szűk rétegnek hoznád be a különleges energiaitalokat. Amiből persze valamennyit raktározni is kell, hiszen kezdetben sokan vennének, majd később csak az újdonságokból. Aztán persze ott van az iparűzési adó meg amit még éppen kitalálnak. :F

Szóval sok mindent kellene értékesítened ahhoz, hogy megérje fent tartani az energiaitalos részét. Persze az ára akkor sem lenne alacsonyabb :U

(#17020) Def26 válasza Bulitt (#17019) üzenetére


Def26
félisten

Félre értesz. Én nem akarom. Csak úgy nagyban gondolkodom. Ha megélnek ezek a boltok a cseheknél, és szlovákoknál is, akkor nálunk miért nincs?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17021) ToBeY válasza T-unit (#17012) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én már régóta "szívószálazom" mivel nincs kedvem nyalogatni a retkes dobozt. :U

(#17022) Bulitt válasza Def26 (#17020) üzenetére


Bulitt
őstag

Pont ezért nincs, amit leírtam. Nem értettem félre :K

(#17023) T-unit válasza ToBeY (#17021) üzenetére


T-unit
őstag

Korábban szó szerint lemostam ivórésznél minden egyes dobozt, de igy valóban higiénikusabb is, ás sokkal élvezhetőbb fejemet se kell kitörnöm mikor a nagy doboz alján járok az utsó cseppeknél. :D

Def26 : Brno azért megint majdnem + 1x pozsony-bp táv, az a gond az már túl messze van km+ időben is. Ígyis annak is örülhetünk ha épp ingyen kijövünk 400km-en az üzemannyaggal, és nekünk cirka 4 óra csak az út legalább odavissza háztól-házig, ha meg már ott vagyunk nyilván nem csak seoul plaza-zunk hanem ott vannak az olcsóbb nagyboltok is az olcsóbb szlovák RR-ok miatt.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#17024) T-unit


T-unit
őstag

Amugymeg hogy nem állna jól lányok kezében a vastag félliteres, dehogynem, legjobb példa erre épp a 2 legnagyobb gyártó, modell sorozatait ha figyelgetitek. :D

üdv.

(#17025) Eflek


Eflek
tag

Már vagy ezer boltot végignéztem, de sehol se találtam új fajta Hellt :O
Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :DDD

(#17026) DJ. Ru$y válasza Eflek (#17025) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Zöld még nincs, lila majdnem minden második sarkon lassan.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#17027) Laraxior


Laraxior
titán

British Store-os rendelés milyen gyorsan érkezik meg? Most adtam le a rendelést, akkor olyan szerda körül fog megérkezni? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#17028) albert8 válasza Laraxior (#17027) üzenetére


albert8
addikt

yep, bár lehet+1 nap, mert ma már nem biztos, hogy leadják.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17029) Bulitt válasza T-unit (#17024) üzenetére


Bulitt
őstag

Ettől még nem változott a véleményem :DDD

(#17030) Eflek válasza DJ. Ru$y (#17026) üzenetére


Eflek
tag

Hát ezaz, hogy lilát se láttam még sehol :D

(#17031) albert8 válasza Eflek (#17030) üzenetére


albert8
addikt

Még én sem, de nézz be lidlibe, talán abban az újságban láttam.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17032) Bulitt válasza Eflek (#17030) üzenetére


Bulitt
őstag

Én a Fehérvári úton vettem a Reálban. A zárkirálytól nem messze :) Tele van a hűtő vele :)

(#17033) james001 válasza Eflek (#17030) üzenetére


james001
veterán

Én a Széll Kálmán téren a Mammut melletti kisebb ABC-ben és az Árpád hídnál egyik ABC-ben is láttam már.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17034) Eflek válasza james001 (#17033) üzenetére


Eflek
tag

Tök jó, hogy fél órája jártam a Moszkván :DDD Majd akkor megnézem ott is. Lidl -be is voltam, nem volt. Csak ma 2 Coopban voltam, de egyikben sem volt :(

(#17035) horush válasza Eflek (#17034) üzenetére


horush
addikt

Ha jól emlékszem BP-n a Bécsi úti Manna(?) abc-ben láttam.

(#17036) kataenergia


kataenergia
csendes tag

lila Hell van a klasszikus Blahás kínainál

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#17037) energy4ever


energy4ever
addikt

Vateran mar hogyhogy nincsen szinte semennyi energiaital? Regen pedig annyi volt...

(#17038) T-unit válasza Bulitt (#17029) üzenetére


T-unit
őstag

Na persze, csak nézegesd és lehet nyáladzani ott is mindenre. :D

energy4ever : A dolog nagyon egyszerű, idén mindenki átpártolt facebook energiaital gyűjtő topikba, mert ott csak gyűjtők vannak ugy cirka 50 aktív tag, és full ingyenes eladás ugye, vatera nem huzhat le minket, már én is ott adok el amugy jó ideje. :)

üdv.

(#17039) albert8 válasza T-unit (#17038) üzenetére


albert8
addikt

Berakhatnátok, annak aki nem ismeri. :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17040) energy4ever válasza T-unit (#17038) üzenetére


energy4ever
addikt

Utalom a facebook-ot... :(
De hogy ha mar igy alakult, hogy csak az maradt, betudnad linkelni, ahogy Albert8 is emlitette?

(#17041) xavix13


xavix13
senior tag

Haverom kint van angliában, és tudna nekem hozni egy-két teli doboz edrinket. Mit ajánlotok mit érdemes megkóstolni? :) (Rockstart pl. még sosem ittam abból melyikek a finomak?)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17042) energy4ever válasza xavix13 (#17041) üzenetére


energy4ever
addikt

Rockstarbol a Punched, Punched+Fruit a kedvenceim kozott van, de ezeket NEM ajanlom, mivel itthon is megkapod a oket, a BS-be...
Szerintem olyat nez, amit nem kapni nalunk, pl Gangster energy, meg ilyenek. :)

(#17043) Bulitt


Bulitt
őstag

Most reggel leveleztem egyet a rebeld energy-vel. Hazai viszonteladókat szívesen látnának :D

És egy újabb jó hír: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17044) Newlachka válasza Bulitt (#17043) üzenetére


Newlachka
őstag

jól néz ki ez a rebeld doboz...hol lehetne beszerezni?

(#17045) Bulitt válasza Newlachka (#17044) üzenetére


Bulitt
őstag

Spanyolország :K

(#17046) Newlachka válasza Bulitt (#17045) üzenetére


Newlachka
őstag

na addig nem megyek egy dobozért:D

(#17047) T-unit válasza Bulitt (#17043) üzenetére


T-unit
őstag

Hát rajtunk biztos nem múlik. :D De gondolom csak sima tuttis az is, az meg van elég igyis idehaza, új izt igényelnénk már végre, és ami a lényeg olcsón, pl. mojito, acai...

A fb topikot meg majd beteszem ide ha más nem előzne be, de amugy zártkörű és csak gyűjtemény tényleges kép bizonyítékéval engednek be bárki külsőst.

üdv.

(#17048) Eflek


Eflek
tag

Találtam lila Hellt! :DD
Mondjuk nem lettem sokkal okosabb a maracuja ízhez, de gondolom más se érezte benne. De a doboza azért jó :)

(#17049) Bulitt válasza Eflek (#17048) üzenetére


Bulitt
őstag

Érezni benne, de nem elég erős ezért az utóízben érezhető tutti-frutti hajlamos elnyomni :)

T-unit.: Nekem aztán van mit bizonyítanom XD

(#17050) T-unit válasza Bulitt (#17049) üzenetére


T-unit
őstag

Gondolhatod nem is neked szólt, ezért írtam direkt külön sorba mint teljesen más téma, többen kérdezték ugyanis előtted. ;)

Megint más téma: Akkor fix már 2 héten belül megyek is pozsonyba áruért. Annyi hátrány, egy jó ismerősöm nagyobb mennyiségbe kért is ugyhogy azzal el is fogyott az előlegezni szánt keretem. Ez azt jelenti ha vkinek ezután is kéne onnan vmi csak előreutalással tudnánk megoldani, miután kb egy 10-20e-et hagyok ott ismét legalább.

[ Szerkesztve ]

üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.