Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31003) Bjørgersson válasza james001 (#30979) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt a pinket eloszor valami masnak olvastam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31004) oriic válasza EmberXY (#30984) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerinted nalunk hanyan fogyasztanak energiaitalokat? Marmint folyamatosan. Szerintem nagyon keves ember.

Live-Die-Respawn

(#31005) EmberXY válasza oriic (#31004) üzenetére


EmberXY
addikt

Csak fogyasztják, ha ennyi féle kapható, most nem csak a Monster-re gondolok, hanem minden másra is. Ezek közül talán a Monster van annyira "nagy" név, hogy a kategóriájában hasonlóan híres, mint mondjuk a Coca Cola, legalábbis előbb-utóbb az lesz, ezért gondoltam, hogy akár lehetne egy márkabolt belőle, vagy valami lerakat, vagy valami ilyesmi. Nyilván nem minden városban, de mondjuk országonként egy elférne, csak lenne forgalma, és a hírnevét is növelné. Vagy ez ennyire lehetetlen lenne? :F

Up the Irons!

(#31006) ToBeY válasza EmberXY (#31005) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ennek az lenne a vége,hogy szépen csődbe menne a monster. :K
Minden országban fenntartani egy "monster boltot" a teljesen kisállattal,miközben az emberek továbbra is max 4-5 fajtát vennének.Ebbe óriási pénzeket kéne beleölni ami soha nem térülne meg.

(#31007) #90933760


#90933760
törölt tag

Egy ilyen boltot nehéz fenntartani. A kávés, proteines, különlegesebb cuccaik kint is drágábbak, itthon ki venné meg 800-1000Ft környékén? És az még egy nyomott ár ráadásul. A sima Rehab meg ízesített Monstereket amit adhatnának 500Ft környékén se venné senki. Pláne ha egy fostos bolt lenne csak az országban, hányan mennének be oda, vagy rendelnének netről postaköltséggel. BS se nagyon pörög, pedig az kicsit komplexebb.

Elterjeszteni meg azért nem éri meg, mert a vevőkör minimálisat növekedne, nem lenne nagyobb bevétel, a kiadás meg gyártás viszont több, meg a folyamatos piackutatás is lóvé. Nem hülyék ülnek ott az asztalnál, tudják jól mivel járnak a legjobban. Az hogy mi nem ihatunk 30 féle Monstert nagyon nem érdekel senkit, saját országukra koncentrálnak, a többi 30 ahova exportálnak meg kapja azt amiből a legtöbb lóvét kikalkulálják. Pláne hogy sokkal nagyobb piacú országok is vannak nálunk amivel foglalkozhatnak. Lásd pl németek, de ott is csak pár darabbal kapni többet mint itthon.
Nekünk marad az Ali, Ebay, amcsi haver, BS, CS....

De itteni példával élve, a Hell se küld minden egyes országba az összes ízből amit legyárt itthon nekünk.

[ Szerkesztve ]

(#31008) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Hoztam par akcio hirt igy kedd reggelre.
Lidl:
Hell - 129 Ft csut. - sze.

Tesco:
Monster - 299 Ft, ha kettot veszel, csut. - sze.
Hell - 149 Ft, ha kettot veszel, honap sztarja, apr. 04-ig.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31009) Baaraanz


Baaraanz
tag

Szakértői tanácsot kérnék :)

Olyan, Amerikában bármelyik sarkon beszerezhető energiaitalt keresek, ami olcsó, nem ázott csillámpóni ízű, és hatása kb. mint egy itthoni dupla eszpresszóé.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#31010) DJ. Ru$y válasza Baaraanz (#31009) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Monsterek, Rockstarok! Ízlésre pedig neked kell kitapasztalnod, hogy mit szeretsz, gyümölcsös, kávés, tea feelingű stb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31011) tatabike válasza ToBeY (#31006) üzenetére


tatabike
őstag

Kisállattal? Macskát is árulnak...? :DDD

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#31012) ToBeY válasza tatabike (#31011) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az kínálattal akart lenni,csak telón elírtam...

(#31013) DJ. Ru$y válasza DJ. Ru$y (#31008) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Auchan:
Hell - 147 Ft/db

G'Roby:
Hell - 139 Ft/db

Spar:
Hell - 149 Ft/db

Interspar:
Redbull: 439 Ft/db, ha veszel 3-at kapsz mellé egy RB Silver Lime-ot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31014) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ez a sima tuttis No Fear szerintem rohadt jo. :) Az uj Watt meg mar el is fogyott a debreceni kis Raelbol, ugy nez ki, tegnap en hoztam el az uzolso elottit. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31015) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok!

IDE kommentbe toljátok azokat a márkákat, amiket kihagytam, egyelőre csak az első kategóriát tölteném fel, típusokkal (ízek), linkek, aztán jön a BS, lengyel import RR, No Fear stb stb. Köszi! Javaslatok is jöhetnek, lesz egy "Ti oldalatok, gyűjteményetek" rész is, oda is várom majd a linkeket, és PH-s névvel ellátva írom majd ki őket.

Teszt

Teszt

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31018) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Debreceni LIDL-ök vs új X Act, van raktáron mind a két boltban mind a három íz, de nem sikerül nekik kirakniuk, mert biztos nincs idejük. lol :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31019) tatabike válasza DJ. Ru$y (#31018) üzenetére


tatabike
őstag

Most megyek a Lidlibe (este szeretek oda menni, alig vannak), lövök pár ilyen X-Act cuccot. Nekem a nevéről az jut eszembe, hogy extrém körülmények között fotózott, hiányos öltözetű hölgy... :))

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#31030) rsanyi18 válasza Melack (#31026) üzenetére


rsanyi18
tag

Ez mekkora szöveg :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#31031) Melack válasza rsanyi18 (#31030) üzenetére


Melack
veterán

Időnként nekem is elgurul a gyógyszer.

X-Act szerintem az exactly-ből születhetett.

Tobey: erős trauma lehet nála.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31032) ToBeY válasza Melack (#31026) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hmm,megint lekéstem róla.Pedig olyan szépen szólított meg :DDD

(#31033) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ez az epres watt maga az isteni manna. Vettem 10-et, gyors megittam 3-at. Mindezt fél 7kor. Fogok aludni vajon? :DDD

(#31034) Melack válasza Fr0z3n (#31033) üzenetére


Melack
veterán

A körtéstől jobb? Számomra az hatalmas csalódás volt. Mint valami erjedt szénsavas Sió gyümölcslé :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31035) Fr0z3n válasza Melack (#31034) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Sokkal. Nem édes vagy savanyú. Van egy kis tuttis íz az eper mellett, de egyik sem tolakodó. Illetve a guava kicsit kesernyés íze remekül kíséri ezt utólag. Nagyon jól eltalálták

(#31036) rsanyi18 válasza ToBeY (#31032) üzenetére


rsanyi18
tag

Semmi extra, megint a kedves anyukátokat és az orális szexet emlegette... mint mindig. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#31037) Melack válasza rsanyi18 (#31036) üzenetére


Melack
veterán

kinek miből van hiánya...

Fr0zen: ztescoban lehet vajon kapni? Lehel téri piacban nem bízok ilyen téren.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31038) tatabike


tatabike
őstag

Nya, vettem egy simát, egy molyirtósat meg egy feketeribizliset. Úgyis fenn akarok maradni 2-ig, remélem hat. Mert a délutáni 2 órás szunyókálásom elmaradt.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#31039) oriic válasza tatabike (#31038) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az az erdekes, hogy mostanaban engem az energiaitalok elalmositanak.

Live-Die-Respawn

(#31040) Fr0z3n válasza Melack (#31037) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Tescoba tuti nem, szerintem majd csak sokára. Mindig csúszással jelenig meg minden, kivéve ugye a multis Hell.
Én Reálban vettem. Sehol máshol nem láttam. De ugye Békéscsaba nem Budapest :)

(#31041) DJ. Ru$y válasza Melack (#31037) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tescoban egyelőre nem. De március elejét ígérték forgalmazásnak, de még nincs Tescoban. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31042) Buster17 válasza oriic (#31039) üzenetére


Buster17
addikt

Amikor még gyűjtő voltam akkor egy idővel engem is álmosított

(#31043) tatabike válasza oriic (#31039) üzenetére


tatabike
őstag

Biztos megszokta a szervezeted. Meg egy jó adag placebo. Én letolom az 5-6 kávét egy nap, de bármikor képes vagyok elaludni... :)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#31044) DJ. Ru$y válasza Buster17 (#31042) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jut eszembe, sikerült eladnod mindent?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31045) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Vettem ma egy WATT-ot. Holnap megkóstolom, kíváncsi leszek. :)
Láttam Dragstert vegyes gyümölcs ízű ez milyen lehet vajon az árához képest? (99Ft)

(#31046) Bjørgersson válasza rsanyi18 (#31036) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lassan újíthatna valamit, ezek már fejből mennek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31047) DJ. Ru$y válasza CoolMan (#31045) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tuttis, olyan közép kategória alja, iható.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#31048) Bjørgersson válasza CoolMan (#31045) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Határeset szerintem, inkább kicsit drágábban Watt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31049) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#31046) üzenetére


rsanyi18
tag

Szerintem neki ez levan írva valami wordpad dokumemtumba és ilyenkor ctrl+c - ctrl+v kombót használ:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#31050) ToBeY válasza rsanyi18 (#31049) üzenetére


ToBeY
nagyúr

CoolMan81:Én inkább a Watt-ot próbálnám ki a helyedben,vagy a sima Hell-t.

Kinézed belőle,hogy ennyire furmányos? :U /Ez kedves tőled.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.