Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) #78693120 válasza concret_hp (#4600) üzenetére


#78693120
törölt tag

Akkor hamarosan az összegyűjtött negyed literes dobozok értékesnek számítanak. :)

(#4602) Lop!N válasza #78693120 (#4601) üzenetére


Lop!N
tag

Ennek az egésznek annyi a célja , h míg mi itt arról beszélünk , h mennyivel lesz drágább , és a jó édes anyukájuk kisujját... addig nem épül a 4es metró , nem épül az M0ás , és a többi és a többi... ez mind "parasztvakítás".
elnézést ha ezzel bárkit is megbántanék , de én ezt látom benne...

(#4603) #78693120 válasza Lop!N (#4602) üzenetére


#78693120
törölt tag

Ez is benne lehet, de inkább csak több adót jelent. Itt nyilván nem a 4-es metrót szoktuk kibeszélni...

(#4604) devast válasza concret_hp (#4600) üzenetére


devast
addikt

Jah. Aki nem trükközi ki, az kb bezárhatja a fél gyárat, meg kirúghatja a dolgozók felét. Mert, hogy normál bérből élő emberek (értsd: szegények) nem fognak 600-1000ft -ért egy litert venni, azt leírom. Veszünk majd miligramm mérleget, meg koffeint, azt felcsapjuk magunknak olyan erősségűre amilyenre akarjuk. Nem mellesleg el****nak a jó ***** ****** ***** -ba. Azt kéne felakasztani aki ezeket a barmokat 2/3-ba megszavazta...

(#4605) Jarod1


Jarod1
addikt

ezek a xarháziaknak nincs jobb dolguk, mint hamburger adó, fogadjunk a 12 % os állítólagos gyümölcstartalmú löttyökre meg a dohányra nem fog kiterjedni..

(#4606) Lop!N válasza #78693120 (#4603) üzenetére


Lop!N
tag

Nem is azt mondtam , csak erről akarják elterelni a gondolatokat. Míg te ezen agyalsz és emeled fel a hangod. Addig nem fogsz azon töprengeni , h pl a 4esmetró miért nincs kész. De szerintem még millió egy dolgot ide sorolhatnánk. Ha a TV , Rádió , Újság 1-2 napig csak a metróról címlapsztorizna , egyből megindulna a munka... De míg erről van címlap , meg nagy dobra verik , addig ne várjunk csodát. És h erről beszél mindenki ez még pénzt is hoz , az meg csak elviszi nekik...

Attól függetlenül én folytatom a gyűjtést. Pont most konzultáltam ismerőssel aki a nyár folyamán megy Spanyolba , Tunéziába , és Amerikába (de jó egyeseknek , h így utazgathatnak...). Hoz majd nekem finomságokat. Első körben a Rockstar Energy Jorge Lorenzo Limitált kiadást náztem ki egyenesen Spanyolországból:) Említettemneki a RedBull World Champion Edition-t , mondta , h tudja kinek kell szólnia , h beszerezze nekem. Úgy hogy olyanom is lesz ha minden igaz:) ;]

(#4607) Ace owner


Ace owner
addikt

en ey eve gyujtom de a legkullonlegesebb darabom az a szollos hell xd

Galaxy Fold 4

(#4608) concret_hp válasza devast (#4604) üzenetére


concret_hp
addikt

jah :(
én amúgy hozzáteszem az adó ötletével, elvével egyet értek, hoyg az egészségtelen kajákon legyen 1 kis népegészségügyi hozzájárulás, csak éppen a mértékek csúsztak el egy kicsit az energiaitaloknál sztem. ha a kólára raknak 10-15 ft / litert, azaz 2l kóla 20-30 ft, akkor az 1 doboz energiaitalra nem arányos a 75ft és szvsz 2 littyó kóla vagy egyéb cukros víz semmivel nem kevésbé káros, mint 1 energiaital. az meg hogy koffein tartalmú... akkor a kv-ra is kéne tenni nem?

hogy on is legyek szőlős hellt hol lehet venni?

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4609) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ezzel csak azt érték el,hogy az emberek nem a boltban veszik majd meg a napi e-drinket,hanem a piacon. Tehát még az áfa se lesz meg nekik nem hogy a külön adó....
Vagy külföldről megrendeli esetleg gyártótól nagytételbe mert úgy is olcsóbb lesz.
Már most nagyon sok olyan dolog van ami ebayen rendelve olcsóbb mint idehaza! :U

[ Szerkesztve ]

(#4610) Ace owner válasza ToBeY (#4609) üzenetére


Ace owner
addikt

minden olcsobb az ebayen mint itt..
hellt pedig benzinkuton vettem egy autopalya mellett. ott sok erdekesseget lehet talalni

Galaxy Fold 4

(#4611) #78693120 válasza concret_hp (#4608) üzenetére


#78693120
törölt tag

Szőlős Hellt itt vettem: CBA a Lehel tér és a Dózsa György út között (Hegedűs Gyula u. 93)

(#4612) energyfan válasza concret_hp (#4600) üzenetére


energyfan
csendes tag

ja de ez így fura mert ha mindegyikre 75ft lesz negyed liter után, akkor az a red bullnál nem olyan szörnyen nagy emelés míg mondjuk egy tesco gazdaságosnak az ára megduplázódik :N de ezzel csak azt érik el hogy az emberek elkezdenek szarabb energiaitalokat inni ami még így is megéri, vagy csak áttérnek a sörre :DDD

(#4613) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Fehér-zöld Burnt ivott már valaki? BURN Sumo a neve

(#4614) szumoo válasza ToBeY (#4613) üzenetére


szumoo
senior tag

Még nem, de szereznem kell, már csak a neve miatt is! :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#4615) ToBeY válasza szumoo (#4614) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát max ha Portugáliába jársz akkor tudsz venni mert ott kapható.
Esetleg ebay de ez elég drága a posta miatt

(#4616) #25954560 válasza ToBeY (#4615) üzenetére


#25954560
törölt tag

neten ugy latom van a spanyoloknal is :)
hasonlithat az itthoni narancssargara, ha igaz a neve alapjan. talan :)

(#4617) ricsi081


ricsi081
tag

eheti szerzemények(még képzeljetek ide egy volcazt is.)

[ Szerkesztve ]

(#4618) Diablo18


Diablo18
senior tag

miért van ennyi fajta én nem értem:D

(#4619) szumoo válasza ToBeY (#4615) üzenetére


szumoo
senior tag

Akkor azt hiszem skip-elem a dolgot. :(

A nyúlon túl?

(#4620) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Van most Rise NRG drink a Coraba 119-ért, a bodzás (fehér) nem rossz, a tutti-frutti (fekete) elég gagyinak tűnik, olyan mint a tescos...

[ Szerkesztve ]

(#4621) ToBeY válasza -NOKIA- (#4620) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Éppen a héten kóstoltam ezt a bodzásat,nekem nem jött be.Olyan édes savanyú egyszerre

(#4622) Lop!N válasza ricsi081 (#4617) üzenetére


Lop!N
tag

Hol szerezted be ezeket a csodákat?:)

(#4623) ToBeY válasza Lop!N (#4622) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Itt PH-n egy srác árul Rockstart (meg azt hiszem Monster Khaost is) lehet tőle van

(#4624) syler


syler
aktív tag

Ph-n mindenféle topik van ahogy látom :D Én nagy energia ital függő vagyok, az exem szoktatott rá:) A kedvencem az adrenalin, meg is iszok minden nap minimum 3x0.5 litereset:) A hellt kimondottan utálom meg a bombát. Adrenalinnak szerintem jó íze van nem mellesleg olcsó is. A fél litereset 145 FT-éert veszem:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#4625) Lop!N válasza syler (#4624) üzenetére


Lop!N
tag

Azért az a 3x0,5L már súrolja az egészséges-káros határt. Gondolom nem egyszerre iszod meg őket , de azért szerintem ez már sok(k)

(#4626) syler válasza Lop!N (#4625) üzenetére


syler
aktív tag

Természetesen nem egyszerre. De minden nap megvan a 3x05 liter:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#4627) ricsi081 válasza Lop!N (#4622) üzenetére


ricsi081
tag

R*okat már sztem írtam(német cserediák hozta), leszarom coopból, a kalas pedig cbaból van.
azóta pedig szereztem granatot is.(akit érdekel hogy honnan: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4628) atti.85


atti.85
csendes tag

hellotok egy olyan kérdésem lenne hogy most kaptam egy nagy üveg v12 canabist és szeretném tudni hogy jo dolog-e ha az üvegalján van valami sárga szmötyi válaszokat elöre is kösszönöm

(#4629) sti10p


sti10p
senior tag

Hi!

A Monster-ek közül melyik a legerősebb?! A sárga?

XY

(#4630) concret_hp válasza sti10p (#4629) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem ugyan annyi anyag van mindben (legalábbis ami itthon kapható, sárga zöld kék)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4631) ToBeY válasza sti10p (#4629) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mindben ugyan annyi anyag van.Amit itthon láttam eddig legerősebb (akár szó szerint is érthető:DDD) Az a Cocaine energiaital volt

(#4632) nrgia válasza ToBeY (#4631) üzenetére


nrgia
őstag

Jahh az a csúcs nálam is.

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4633) #78693120 válasza atti.85 (#4628) üzenetére


#78693120
törölt tag

Az üveg érdekes benne, mert dobozos az is. Nem lehet, hogy az üvegben maradt valami és az látható az alján?

(#4634) Jarod1


Jarod1
addikt

2 napja ittam sárga monstert, nekem nem ízlett, elég vacak..

(#4635) -NOKIA- válasza Jarod1 (#4634) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

szerintem az összes monster f0s.

(#4636) ToBeY válasza -NOKIA- (#4635) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is osztom ezt a véleményt,bár még csak az itthon kapható 3ízt kóstoltam.Lehet hogy a többi jobb.

(#4637) pszili8


pszili8
aktív tag

A Monster eredetileg finom volt nagyon,amíg Írországban csinálták,meg akkor még 8-900Ft volt egy dobozzal.Tavaly felvásárolta őket a Coca Cola,azóta szarabb de 300Ft.Eddigi legérdekesebb dobozú energiaital amit ittam azon egy Che Guevara fej volt.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4638) -NOKIA- válasza pszili8 (#4637) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nemsokára a hamburgeradó miatt ismét ennyi lehet az ára...
De jobb ettől sem lesz.

(#4639) pszili8 válasza -NOKIA- (#4638) üzenetére


pszili8
aktív tag

Egyébként az alapvető elképzelés nem rossz,csak rossz a kivitelezés.Ami olcsó nem egészséges kaja azt ugye a kispénzből élők veszik,ezután ,hogy még drágább lesz megint csak a csóróbbak szívnak...Éljél egészségesen amikor a bio dolgok annyira drágák,hogy meg sem tudod venni,másrészt meg csak ráírják,hogy bio.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4640) syler válasza pszili8 (#4637) üzenetére


syler
aktív tag

Én úgy vagyok ezzel, hogy nekem ami eltér az eredeti tutti-frutti íztől az nem izlik :) Ittam anno xl áfonyát vagy mi volt az se, ezek a monsterek meg egyenesen szörnyűek:)

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#4641) concret_hp


concret_hp
addikt

hm azt írják "A cukrot és koffeint is tartalmazó energiaitalok literenkénti adója viszont 250 forint lesz.", szóval amiben nem cukor van, hanem műanyag édesítőszer, az akkor adómentes :F

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4642) ToBeY válasza concret_hp (#4641) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Cukormentes Hell-t kell akkor venni :))

(#4643) Jarod1


Jarod1
addikt

Bezzeg az aszpartmant nem tiltják be amikor az rákkeltő....

(#4644) concret_hp válasza Jarod1 (#4643) üzenetére


concret_hp
addikt

ja erősen érdekes kérdés, hogy a cukrozott, vagy az édesítőszerezett az egészségkárosítóbb, de ez már elég off.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4645) #78693120 válasza Jarod1 (#4643) üzenetére


#78693120
törölt tag

(#4646) energyfan


energyfan
csendes tag

de a cukormenteseknek szar ízük van, egyébként a burn védekezik a drágulás ellen aranycipókba is csak 205 ft, és láttam még egy kis boltba 190-ért meg cba-ba 195-ért, jó mondjuk balatoni büfébe 800ft :) de az más.

(#4647) Jarod1


Jarod1
addikt

Na ez bexarás ma láttam meg, egész jó az íze 360 és literes

(#4648) #78693120 válasza energyfan (#4646) üzenetére


#78693120
törölt tag

169-ért is tudok most Burnt a Dráva utcai Profiban.

[ Szerkesztve ]

(#4649) #25954560


#25954560
törölt tag

matol visszavonulok :D
vasarnap ittam meg az utolso energiaitalomat, mostantol mar a leszokas van.
egyelore rettenet faradt vagyok es a hetfo hihetetlenul nehez volt. probalok teakkal eletben maradni. ez van, ha sok a melo.

(#4650) energyfan válasza #78693120 (#4648) üzenetére


energyfan
csendes tag

tudom a pennybe is volt régebben annyiért de a pennybe és a profiba nincsenek állandó készleten, a pennybe mindig csak a dont stop meg a dragster van állandó készleten, a profiba meg a buldoser az xl meg talán a 355ml-s hell. egyébként most reggel kiugrottam a szomszéd kisboltba és ott is már csak 230 a burn eddig 250 volt, szóval szerintem lassan mindenhol kezd lemenni az ára.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.