Hirdetés

2019. november 21., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-12-29 22:22:32

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23001) svensson válasza .noxwill (#23000) üzenetére

svensson
(félisten)

Én ritkán iszom ilyeneket, decemberben volt egy "rohamom", amikor a napi egy 0,25-ös megvolt, de azóta megint megvagyok nélkülük, idén szerintem 1 doboz/2 hét átlagot tartom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23002) #90933760 válasza svensson (#23001) üzenetére

(törölt tag)

Ja most én is idle állapotba vagyok két hete ittam utoljára. Csak egy Burn csúszott le pár napja, úgyhogy lényegébe két hete nem ittam. Nincs semmi normális a boltokba most azért nem veszek. Majd meglátom most hétvégén mit hoznak, ha egyáltalán jön.

Az a Hell keverék nem lehet ám olyan rossz, mivel lényegében mindenhol a tutti dominál. Egyszerre meginni elég gáz, bár attól függ mennyire van hozzászokva.
Ha meg el van osztva mondjuk a nap 4 részére akkor meg elmegy. Bár a rejtett szívhibát biztos kimutatja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23003) Sotho

Sotho
(őstag)

De jó kis löttyöt ittam a múltkor [link] :K Egész jó sört kapni ennyiért.

(#23004) #90933760 válasza Sotho (#23003) üzenetére

(törölt tag)

Imádom, a kedvencem. Ez a Rehab amúgy eléggé szélsőséges, valaki imádja valaki utálja. Kettő közötti állapot ritka.

[ Szerkesztve ]

(#23005) svensson válasza Sotho (#23003) üzenetére

svensson
(félisten)

Egész jó sört kapni ennyért, WAT? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23006) Fortissimus

Fortissimus
(őstag)

Londonban talaltam, de nem vettem belole:

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#23007) oriic válasza Fortissimus (#23006) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Import cucc. :DDD

Live-Die-Respawn

(#23008) svensson válasza Fortissimus (#23006) üzenetére

svensson
(félisten)

Nee, már az "üdítőitaluk" is borzalmas szerintem. :D Az mondjuk érdekes, hogy Londonban találni ilyet, otthon meg még csak nem is hallani róla.

(#23009) DJ. Ru$y válasza svensson (#23008) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Beszélj a saját nevedben. Ezer éve kapni mindenfelé. A narancsosnak már volt design váltása is az már második generációs amit lőnek belőle. Pont egy Cherrys a "reggelim", a narancsos finom, a cherrys elmegy.

Ezt megnézve már a Cherry is a második generációját éli. :DDD

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23010) ToBeY

ToBeY
(nagyúr)

A mixxed up-ból létezik almás is csak azt valamiért nem hozták be hozzánk

(#23011) rsanyi18 válasza ToBeY (#23010) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Annyi baj legyen, legalább ezt a hármat behozták.:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23012) rsanyi18

rsanyi18
(tag)

Monster kedvelőknek: Június 4.-től akciós lesz a Monster a Reálokban, 299ft. :D

(#23013) svensson válasza DJ. Ru$y (#23009) üzenetére

svensson
(félisten)

Ki más nevében beszélnék?

(#23014) DJ. Ru$y válasza svensson (#23013) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Itthon nem csak te élsz, de innen majdnem mindenkinek a gyűjteményében van már... :U

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23015) svensson válasza DJ. Ru$y (#23014) üzenetére

svensson
(félisten)

Ja, és akkor én csak az egész ország nevében beszélhetek.

(#23016) szekra válasza svensson (#23015) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Igen, mert azt írtad "otthon", ami gondolom Mo-ot jelent. Itthon már ezer éve kapni márka energyket. :))

(#23017) ToBeY válasza rsanyi18 (#23012) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Akció nélkül olcsóbban veszem,vagy legalább ennyiért.Azért köszi az infot.

(#23018) Sotho válasza svensson (#23005) üzenetére

Sotho
(őstag)

[link]ennél olcsóbbat nem láttam én asszem 390-ért vettem.

(#23019) rsanyi18 válasza ToBeY (#23017) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Jó neked!:)
Nálunk minimum 320-330ft, ha akciós a tescoban, spàrban, szóval ez már tényleg jó ár étre, szerintem.:)

(#23020) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Hell reklám. :D WTF? :D

Live-Die-Respawn

(#23021) szekra válasza oriic (#23020) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Hát ez már elég régóta megy a tv-ben is. :D

(#23022) oriic válasza szekra (#23021) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nincs tv-m nem nézek. :)

Live-Die-Respawn

(#23023) ToBeY válasza rsanyi18 (#23019) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Nem szoktam túl gyakran venni monstert mert annyira nem jön be az íze,de legutóbb itt a helyi piacon 270 vagy 280 vettem.Egyébként mindig ott veszek edrinkert mert az újdonságok hamar megjelennek és jó árakkal dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

(#23024) DJ. Ru$y válasza oriic (#23020) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Nagyon sokan fikázzák, csak azt nem értem miért.. Egy pokol nevű energiaitalhoz vajon tüllszoknyás kislányok valók?! Ezt most nem neked, csak így kérdésfelvetés terén.

(#23025) oriic válasza DJ. Ru$y (#23024) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ott a smile, nekem tetszett, csak furcsa volt látni. :D

#23026) DJ. Ru$y

:R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#23026) DJ. Ru$y válasza oriic (#23025) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Azért mondom, hogy nem neked, csak te indítottad a témát :)

(#23027) szekra válasza oriic (#23022) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Én sem ott láttam. :)

(#23028) rsanyi18 válasza ToBeY (#23023) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Ha 280 lenne mindig nálunk valahol a Monster, szinte minden nap azt innám, mert én szeretem.:)

(#23029) svensson válasza szekra (#23016) üzenetére

svensson
(félisten)

Pedig tényleg csak magamra értettem, "itthon" még sehol nem láttam vagy hallottam róla. :D

(#23030) svensson válasza Sotho (#23018) üzenetére

svensson
(félisten)

A sörös részt nem értem. :)

(#23031) szekra válasza svensson (#23030) üzenetére

szekra
(Topikgazda)

Hát sztem arra utalt h ilyen árban már egész jó sört kapni, inkább az éri meg. :D

(#23032) Sotho válasza svensson (#23030) üzenetére

Sotho
(őstag)

Úgy van ahogy szekra mondja. :K

(#23033) svensson válasza Sotho (#23032) üzenetére

svensson
(félisten)

:R

(#23031) szekra: Ez ma nem az én napom. :D

(#23034) dragonfx válasza ToBeY (#23010) üzenetére

dragonfx
(veterán)

szerintem a capirinha a legjobb.abbol vettem is.
mojito guava a további sorrend.
egyiks e rossz de a kéka legfajább.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23035) ToBeY válasza dragonfx (#23034) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Én a guava-ra vagyok kíváncsi mert R* közül az ízlett a legjobban és hátha ez is jó.
Egyébként milyen ízű az carpirinha?Ugyan olyan mint a mojito,ilyen limeos mentás cucc,mert akkor messzire elkerülöm...

[ Szerkesztve ]

(#23036) szekra

szekra
(Topikgazda)

Ittam tegnap mojitos arany aszokot. Ne! :O

Nagyon sláger ez a mojito idén nyáron.

(#23037) dragonfx válasza ToBeY (#23035) üzenetére

dragonfx
(veterán)

mind3 hasonszörű.talán savanykásabb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23038) rsanyi18

rsanyi18
(tag)

Valaki meg tudja mondani hogy most mennyibe kerül a mixxed up a Lidl-ben?:) Ha felemelték 300körülre, akkor szerintem ki se megyek érte, de ha jó árban van, akkor elszaladok, mert már ki próbálnám én is a mojitosat meg a capirinha-sat is.:)

(#23039) ToBeY válasza dragonfx (#23037) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Mind1 holnap úgy van dolgom a lidl-be bepróbálom a guavasat.

(#23040) #90933760

(törölt tag)

Nah elért ide is a Bomba mojito de csak valami divatújsággal csomagolva 550-ért hát akkor ezt se kell megkóstolnom mostanában még. Meg jött kétféle, valami olcsó cuccok az egyik Go a másik nem tudom de hasonszőrű olcsóság. Azokból meg nem vettem mert felkúrt hogy ott a mojito de nem lehet megvenni normálisan...
Úgyhogy akkor ez lesz a harmadik hetem edrink nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#23041) rsanyi18 válasza #90933760 (#23040) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Pedig a Mojitos bomba jelen van már egy jó ideje, nálunk még a kisboltokban is lehet kapni. Fúrcsa hogy van olyan hely, ahol még nem lehet kapni.. :U

(#23042) #90933760 válasza rsanyi18 (#23041) üzenetére

(törölt tag)

Na azért más ám a kisbolt ahol vannak 25ezren meg más egy 1-2ezres községben. Hiába van Coop, CBA, magán, hiába van turisztikai pörgés, nincs választék. Pedig aztán van akkora keletje ezeknek a löttyöknek mint a dög.

Itt egy múltkori kép, ez egy extrémen túltöltött Adrenalin. [link]
Ennyire nem szokott tele lenni, de majdnem. Mindet túltöltik. :DDD

(#23043) Sotho

Sotho
(őstag)

Vótmá? :[link]

(#23044) #90933760 válasza Sotho (#23043) üzenetére

(törölt tag)

Jah, de több ilyen is van, szerintem már mind volt.

[link]
Én ezen álltam meg. :DDD

(#23045) Sotho válasza #90933760 (#23044) üzenetére

Sotho
(őstag)

De beteg! :DDD Nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

(#23046) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#23042) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

1-2 ezres községek lakóit erősítem én is, de nálunk rendszeresen van kis boltban, Coopban, Realban az újdonságokból. Ez inkább a fogyasztási szokásokon alapulhat. Nálunk sokan veszik így mindig pörgetik a cuccokat. Kólás Hell a hivatalos megjelenéstől számított második napon már volt. Szerintem ha kérsz valamit, akkor fognak levenni, ugyanis kisboltoknál az a szokás, hogy nem ők járnak áruért, hanem szállítók járkálnak, ha kell valami vesznek le. Nálunk ez így működik 5-6 fajta ezekből 1-2 karton energiaital nálunk nem ritka. Én már sikítottam az új dobozos sima Hellért is, kedden lehet lesz is már belőle.

(#23047) ToBeY

ToBeY
(nagyúr)

Én is ahová járok energiaitalt venni,néha kérdezem van-e ez vagy az,és pár napom belül beszerezi a fickó ha esetleg nem lenne raktáron már.
Szóval tényleg keresni/kérni kell és lesz minden mint a vurstliban. :K
Mert hát a kereslet határozza meg a kínálatot ugyebár.

[ Szerkesztve ]

(#23048) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#23046) üzenetére

(törölt tag)

Igen, itt is így megy a rendelés csak 2-3 hét mire ideér és akkor is más mint amit kértem. 10-ből 9x ez van és meguntam, persze a végére meg már nem is hoznak mert ott van az a rengeteg amit előtte hoztak, vigyem el azt.... Nem is fogja érdekelni a boltosokat, egész napjukat ott rohadják minimálbérért pont leszarja hogy most nekem nem olyan drink jött amit én kértem ezerből egy vásárló, főleg hogy a boltosok nem is isszák azt se tudják mi melyik. Ez ilyen...

(#23049) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Tecsóban 319 a Monster, és már Absolutely Zero-van Lo-Carb helyett :))

All→M8

(#23050) dragonfx válasza rsanyi18 (#23038) üzenetére

dragonfx
(veterán)

200ft. ;)

ma kék oxxo.t ittam egész jo volt.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.