Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Atos23 válasza zazahoho (#3696) üzenetére


Atos23
senior tag

Az üveges Bomba egész jó, a piros-zöld Watt és a Burn tűrhető szobahőmérsékleten. De inkább az üveges Bomba.

Ebből is látszik, hogy klasszikus tutti-fruttinak nagyon kell a hideg, a másabb ízek elmennek langyosan is.

(#3702) vmarton


vmarton
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok hol lehet kapni Pesten Monstert? a 3 fajtán kívül érdekelne valamilyen,mert Zöld,Kék és Sárga már van itthon csomó. Köszi a válaszokat.

(#3703) ToBeY válasza vmarton (#3702) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem csak elvétve fogsz találni kisboltokban a 3 ízen kvűl.Vagy ha neked megér annyit rendelhetsz külföldről is.

(#3704) mokas_gizi válasza Atos23 (#3701) üzenetére

Az üveges Bomba szerintem jobb mint a többi nektek is ez a véleményetek erről a dologról...?
:U

(#3705) Atos23 válasza mokas_gizi (#3704) üzenetére


Atos23
senior tag

Egyértelmű :D

(#3706) WRoli


WRoli
tag

üveges bomba sztem is jobb, de nem tudom volt-e már róla szó ,de láttam ma kék Monstert. valaki kostolta már?? vélemények...?

IQ

(#3707) Atos23 válasza WRoli (#3706) üzenetére


Atos23
senior tag

Mag a szörnyű borzalom :D

(#3708) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma egy ismerősöm meglepett egy új energiaitalal nézem piros cocaine fasza... :O

(#3709) zazahoho válasza vwpolopg (#3700) üzenetére


zazahoho
őstag

közben néztem árakat ,tényleg jóval olcsóbb :K
ezek a shot italok megérik az árukat ?a szomj oltásra tuti kevés ,legfeljebb kávé helyett extra koffein :K
Atos23 bomba az bejön,de a múltkor úgy jártam üveges verzióval,hogy elszakadt a föl ,és csak fogóval tudtam hozzá jutni a nedűhöz :O

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3710) ToBeY válasza zazahoho (#3709) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A shotokban nincs szénsav és töményebb mint a sima energiaital ilyen sűrítmény.

(#3711) zazahoho válasza ToBeY (#3710) üzenetére


zazahoho
őstag

akkor kb olyan mintha kávé sűrítményt inna az ember :DDD ,de akkor élvezeti értéke nem sok van ,mert nagyon kevés ,de a hatásáról tudsz valamit?esetleg hosszabb távon jó vagy hírtelen hat?

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3712) malwy válasza Atos23 (#3707) üzenetére


malwy
senior tag

Monsterből kék a kedvencem Xd

Egyébként XL-t nagyon szeretem, Red Bull jöhetne, de túl drága:( Régen ittam üveges wattokat, melyeket imádtam. Burn-t is szerettem, de ma már csak keveréshez. Nagyon rá álltam mostanában a kék monsterre.

(#3713) Stay válasza WRoli (#3706) üzenetére


Stay
tag

a kékről nem régvolt szó és mindenki mondta h sz*r

(#3714) zolikaDB válasza Atos23 (#3676) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ma sikerült benyomni egy kék Monstert, hát, jó, h volt mellé egy kis croissant, elnyomta azt a cukormentes gyönyört... Pedig a sárga nagyon ütött! De amúgy a fogyis energiaitalok nem jönnek be.
A Cocaine tényleg olyan jó is, amilyen híres? Melyik szín a leghatásosabb belőle?
A shot-okat érdemes venni (ár/érték/hatás)? Kíváncsi vagyok, mikor lesz már Kobra shot is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3715) ToBeY válasza zolikaDB (#3714) üzenetére


ToBeY
nagyúr

zazahoho: Shot ugyan azt tudja mint egy átlag energiaital (ugyan annyi cucc van benne) csak nem 2,5dl hanem 0,5 (azt hiszem)

A Cocain 3,5 doboz normál energiaitalnak felel meg (ezt bikafej ikonokkal jelzik is a dobozon:DDD kis fricska a red bull-nak) A kék cocain az teljesen jó ízű, a piros erős papríkás (háát érdekes de valakinek bejön) a fehér pedig cukormentes verzió.

(#3716) zazahoho válasza ToBeY (#3715) üzenetére


zazahoho
őstag

Akkor a shot nem igazán gazdaságos szerintem :U
Nem jutottam el a móricra sajnos venni,feltéve ha van még,egyébként ott ebben a boltban kapható?

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3717) ToBeY válasza zazahoho (#3716) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én nem tudom hol kapható a Móriczon az én ismerősöm itt Óbudán vette egy kisboltba szintén 99ft-ért.Feltételezem ez egy hálózat lesz de hogy melyik azt nem tudom.

(#3718) WRoli válasza Atos23 (#3707) üzenetére


WRoli
tag

Akkor jó hogy nem vettem le a polcról :C :B

IQ

(#3719) Atos23 válasza WRoli (#3718) üzenetére


Atos23
senior tag

Ja. Én most akartam fél órája venni egy kisboltban Monstert. Mindegy milyet, csak ne kéket. Látvány: Üres a három részre tagolt Monsteres hűtő felső két polca, de a legalsó a kékekkel full tele van :D

(#3720) WRoli válasza Atos23 (#3719) üzenetére


WRoli
tag

Nah hát akkor örúlök hogy nem vettem meg!:D
vettem helyette 2 dont' stop-ot ;]

IQ

(#3721) vwpolopg válasza ToBeY (#3715) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hol láttál fehéret?:D kell a gyűjteménybe:)

(#3722) ToBeY válasza vwpolopg (#3721) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A Honlapjukon :DDD Amúgy csak pirosat és kéket láttam a helyi kisboltba

(#3723) zazahoho


zazahoho
őstag

Ma kipróbáltam a sárga monstert jéghidegen,nekem nagyon édes de egyébként az íz világa jó :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3724) Atos23


Atos23
senior tag

Ha valaki egyébként gyűjteménybe keres energy dobozt, érdemes kiugrani a szlovák határ mentés kisboltokba, vagy például Füleken a Billába.

Mondjuk arra fel kell készülni, hogy a legolcsóbb energy kb. 60 eurocent, de ez tényleg a legalja. A Hellhez és Bombához hasonló középkategória kb 1 Eur, a Redbull kb. 1,5-2 Eur. Szvsz rohadt drága az energy kint, ellenben magyar szemmel nézve rögtön a kosárba lehet pakolni 10 féle érdekes dobozos, itthon nem ismert cuccot. :)

(#3725) dragonfx válasza zazahoho (#3723) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme is jo.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3726) ch003067 válasza zazahoho (#3723) üzenetére


ch003067
addikt

Jaja! Nagyon finom, csak ha melegen issza az ember, akkor lerohad a foga tőle XD

(#3727) Stay


Stay
tag

ma vettem 1,5literes energia italt 160ft ért:D

(#3728) rien


rien
senior tag

Ittam ma egy új csodát, de nem emlékszem a nevére :) Dettó ugyanolyan ezüst kis műanyag flaskában van mint a Jaguar. Nem is figyeltem az árát csak bedobáltam a többi cucc közé és a pénztárnál néztem 75 Ft-ot kértek érte :DDD olcsónak egyáltalán nem mondható boltban :) Nem sokat ért, mondjuk az ára láttán nem is számítottam semmire.

Ám délután ittam Watt +18-at. Másnak is van úgy, hogy hiába issza akármelyiket is nem hat egyáltalán?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#3729) ch003067 válasza rien (#3728) üzenetére


ch003067
addikt

Én is bedobtam valamelyik nap 2 db wattot, de lószart se ért, és még az íze is rossz. Úgyhogy szerintem az egész ital egy nagy foskupak

(#3730) rien válasza ch003067 (#3729) üzenetére


rien
senior tag

Nem a wattra értettem konkrétan hanem úgy általánosságban? De akkor úgy kérdezem neked pl. mi az ami hat?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#3731) Atos23 válasza rien (#3730) üzenetére


Atos23
senior tag

Nálam csak a B! és a Burn hat. Na meg a hagyományos kávé. A többi ivólé.

(#3732) Bélah válasza arpi6k (#27) üzenetére


Bélah
csendes tag

Ginzengest próbáltam, igen. Az még ért is valamit, ha kettőt alkalmaztam egy pohár vízben. Ez tartalmazott így 100 mg koffeint, 200 mg ginsenget, egy pár vitamint szelektíven. Aszpartamos ízesítés, kalória minimális így.
A legolcsóbb és egyben legmegbízhatóbb minőség a gyógyszertári koffein. Ez minden esetben 100 mg. Újabban TESCO-kban is kapni 60 db-os kiszerelésekben.
Igazából nem sikerült rájönnöm a hosszú évek alatt, hogy a taurin mi a fityfenének van energiaitalokban, mert azonnali energialöketnek absolute alkalmatlan. Ám ha valakinek mégis szüksége van taurinra, megrendelheti gyúrós webáruházakba. Taurin 500 mg és koffeintabletta - 100 mg -egy pohár szódában, egy evőkanál citrom, és cukor a leggyengébb vitaminos pezsgőtabletta, beleöntve a kürült energiaital dobozba és megvan az illuzió. Ez kb. az "energiaital". Úgy ötven forint. A cukor nem jó a szervezetnek, és sokaknál láthatón "tockosít" a sok energiaital, az a minimális koffein ami bennük van, nem védi ki ezt.

[ Szerkesztve ]

Minden rosszban van valami még rosszabb.

(#3733) zazahoho válasza rien (#3728) üzenetére


zazahoho
őstag

Volt rá példa megittam ,és utána olyan jót aludtam 3 órán át mintha altatót vettem volna be :D
red bull,bomba, burn ezek azért szokták hozni amit az ember vár .

ma kipróbálom a bigdose nevűt 109 ft ,de cocain-t még nem találtam :(

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3734) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Aki Óbudán lakik és kell neki egy piros cocain, szívesen cserélnék vele valami értelmesre. :K

[ Szerkesztve ]

(#3735) mokas_gizi válasza zazahoho (#3709) üzenetére

Szerintem FULL lehúzás az egész...a Red BUll terméke meg már pofátlanul drága...600Ft-ért láttam sok helyen Burn az olyan 350Ft...
Arra azért kíváncsi lennék külföldön mennyibe kerül...

(#3736) ToBeY válasza mokas_gizi (#3735) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tavaly törökbe láttam red bull -t úgy emlékszem 3€ körűl volt (lehet 2,5 de lehet 3,5 nem tudom pontosan:u). Még ha 250-el számolom az eurot, akkor is jóval drágább mint nálunk.
Úgy néz ki idén is sikerűl eljutnom Törökbe majd körűl nézek mi mennyi és majd beszámolok pontos árakról!

[ Szerkesztve ]

(#3737) zazahoho


zazahoho
őstag

bakker ma voltam a móriczon két közértbe is ,azt mondták nem is árultak cocain-t :( mondjátok már el hol kapható ott ,én a spárba ill groby-ban voltam ill.még egy picike közértbe de ott sem volt :(

ausztriában is drága a red bull ha jól emlékszem 1.79 euro

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3738) PazsitZ válasza zazahoho (#3737) üzenetére


PazsitZ
addikt

Úgy tudom elsősorban a CBA üzletek forgalmazzák.

- http://pazsitz.hu -

(#3739) ToBeY válasza zazahoho (#3737) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Népstadion és kerepesi út srakán van egy bolt és ott van (a gyógyszer után 10m-re kb) állítólag itt is van elég sok darab.

(#3740) No-kia


No-kia
őstag

egerben tudja vki hogy hol lehet cocaint kapni? eddig csak monstert ittam, de ezt azért kikell próbálnom

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3741) T0rnad0 válasza No-kia (#3740) üzenetére


T0rnad0
addikt

Úgy rémlik, hogy a piacnál a Hossóban van, de nem 100% :)

Z Fold 4

(#3742) zazahoho válasza PazsitZ (#3738) üzenetére


zazahoho
őstag

köszönöm,mindenhol néztem de CBA-ban nem :O

Tobey:arra járok bemegyek thx

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3743) zolikaDB válasza rien (#3728) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekem hat mind, talán a cukormentesek nem. A Kobra, Vipera 1.5-2 literes kiszerelésben jéghidegen (!!!), és csak úgy, pár kétdecis pohárral biztosítja, h az éjszakás műszak elillanjon, és reggel kilenckor is éberen várom a reggelit :)
Amúgy a mostani sztár a Watt és a Monster!

(#3744) vwpolopg


vwpolopg
őstag

van vmi akció a pennyben. 6-os pack xl, asszem 4kék, 1sárga, 1piros, 700pénz.

(#3745) ToBeY válasza vwpolopg (#3744) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A képből nekem úgy tűnik 2-2-2 de lehet illusztráció majd meglesem.

(#3746) zazahoho


zazahoho
őstag

pont ma ittam xl pirosat(áfonyás) szerintem finom :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3747) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valaki nem tudja hogy a pennybe külön-külön is lehet venni piros és sárga XL-t vagy csak pack-ba?

(#3748) rien


rien
senior tag

Úgy látom elég vegyes kinek hat illetve mi hat.
Azért kérdeztem mert nekem nem nagyon hat egyik se inkább olyan megszokás mint a kávé. Pl. múlt héten volt egy elég húzós napon 1,2 litert ittam mellette 6-8 erős kávé (nem számoltam) és elég nyögvenyelősen ment még így is a nap :) (fáradt is voltam, mondjuk, de szinte mindig az vagyok). Délután megmértem a vérnyomásom mit tett velem ez a mennyiség hát kemény 119/68 volt, de még csak a pulzusom se lökte meg (amúgy ittam már ettől többet is de attól se volt semmi bajom, se pörgés érzés).
Nem iszok ennyit minden nap, de szokott ilyen nap is lenni.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#3749) zazahoho válasza rien (#3748) üzenetére


zazahoho
őstag

Szerintem az 1.2 liter kicsit sok,személyes vélemény 3 db bomba, redd bull, hell ,burn,azért észre veszed ,nyilván ha már nem aludtál 1 napja vagy olyan fizikai munkát végzel nem segít.A nagyobb kiszerelésű italokkal szkeptikus vagyok

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3750) AMD Power


AMD Power
titán

Szerintem most a legfinomabb energy drink ez a Lidl X. Tegnap is toltam egyet... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.