Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) rien válasza zazahoho (#3749) üzenetére


rien
senior tag

Egyetértünk, szerintem a 6-8 kávé magában is sok.
A legnagyobb kiszerelés fél literes amit szoktam venni, illetve a Bomba nagyobb kiszerelésűje asszem az 0,6-os :F sose tudom pedig a héten is ittam már :D
Nagyobb kiszerelésből régebben ittam a 1,5-es Cobrát amikor bejött akkor még jó volt de pár hónap beetetés után nagyon elbaszták szerintem.

Tud valaki természetes vérnyomás emelőt vagy valami fizikai/szellemi teljesítmény növelőt? Ginzeng nem hatott.

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#3752) ToBeY válasza rien (#3751) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Energiaitalok közűl próbáld ki a Cocaine-t most úgy is akciós sok helyen.(kéket ha nem birod az erőset) Az 3,5 energiaitalnak felel meg 280mg koffein van benne.Ha ettől nem ébredsz fel akkor semmitől :DDD

(#3753) Stay válasza rien (#3751) üzenetére


Stay
tag

az elég kemény menyiség:D

[ Szerkesztve ]

(#3754) Stay


Stay
tag

Esetleg próbáld ki a kreatint
http://www.sportorvos.hu/sporttaplalkozas/20090106/mi_a_kreatin

http://shop.builder.hu/termekek_list.htm4?szulo=47&cimsor=Kreatin

(#3755) rien válasza ToBeY (#3752) üzenetére


rien
senior tag

Na megnézem majd ilyet még nem ittam.

Stay: sok tudom és nem is örülök neki
a kreatint meg csekkolom

Köszi mindkettőtöknek!

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#3756) pnagy7 válasza rien (#3755) üzenetére


pnagy7
aktív tag

ÉLJEN!!!

ÉLJEN!!!

u.i: bocsi, ez nem válasznak akart menni!

[ Szerkesztve ]

Mr. Hóember

(#3757) Seraf723 válasza ToBeY (#3747) üzenetére


Seraf723
csendes tag

ma voltam.
csak pakkba lehet külön nincs

(#3758) Jhonny06 válasza rien (#3748) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha már kellően fáradt vagy, akkor egyáltalán nem hat se a kávé, se az energiaital. Van olyan, hogy megiszok egy kávét, aztán úgy döntök, hogy mégis menni kéne aludni és rögtön elalszom. Ha meg nem vagyok fáradt akkor iszonyatosan beüt, ha korábban iszom akkor is. :)

(#3759) AMD Power válasza ToBeY (#3752) üzenetére


AMD Power
titán

Nem EU szabvány ,hogy mi lehet a max bennük? Koffein, Taurin...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3760) ToBeY válasza AMD Power (#3759) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nincs olyan hogy szavány álltalában 80mg koffein és 1000mg taurin de ez nem szentírás
A másik az hogy a dobozra meg bármit rá lehet írni,az még nem jelenti azt hogy annyi cucc is van benne..) Amúgy napi 300mg koffein a max ami még nem káros.

Az országok között néhány kivétel van a mai napig (2007. február) is, ahol az engergiaitalok normál italként történő fogalmazása, értékesítése tilos:

Franciaország
Olaszország
Dánia
Norvégia

[ Szerkesztve ]

(#3761) koxx válasza zazahoho (#3737) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ma vettem 3 doboz kék cocaine-t, 99ft/db áron, (sokkal jobb íze van mint a pirosnak). Ferenc körút Mester utcai villamos megállójánál lévő diszkontban.

(#3762) Ck.


Ck.
addikt

Szegeden hol a francba lehet Cocaine-t venni? :O
CBA, Spar, Tesco, Penny, Lidl, Match kilőve, még a Reálba esetleg megnézem, de kezdem temetni a dolgot. Legrosszabb esetbe vki bevállalna postai utánvétet?

(#3763) Tidus


Tidus
addikt

Én röviden válaszolok a topikra.
Soha nem fogyasztok energia italt, sőt Bomba és RedBull-on kivűl más ilyen jellegű terméket még a kezemben sem tartottam.

(#3764) Stay válasza Ck. (#3762) üzenetére


Stay
tag

lol te mit nem megadsz 1 energi italért:D postai utánvétel min 1500ft

(#3765) zazahoho válasza koxx (#3761) üzenetére


zazahoho
őstag

hétfőn megyek veszek az tuti :K köszönöm :R

rien: a nagy kiszerelés(1.5 l) szerintem csak kamu,bármelyik gyártónál .

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3766) WRoli válasza ToBeY (#3760) üzenetére


WRoli
tag

Igen ,teljessen igazad is van de ezeken az orságokon kivűl .Még pár országba fogyasztható,de csak magas korhatár felet: Anglia,Amerika.Hollandia.
stb...

Nálunk ez egy kedvező helyzet hogy nincs korhoz kötve! de hátránya hogy 10évesek is rászoknak a koffein-re. és korán függőséget is okoz. a koffein fejlődő szervezetre kifejezetten káros! :R

IQ

(#3767) ToBeY válasza WRoli (#3766) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én simán rányomnám legalább 16-is de inkább 18-as korhatárt.
Azért ha egy 10éves nyomja napi szinten az káros lehet,főleg hogy még fejlődésben van.

(#3768) WRoli válasza ToBeY (#3767) üzenetére


WRoli
tag

Igen sajnos ez a hátulütöje. Hogy nagyon káros a fejlődő szervezetre,.és több energiát akarnak forditani az energia ital káros hatásai,és fogyasztása felhivására,mint a kábitószerekére, az is nagyon fontos.de egy kábitoszert nem tud megvenni egy 10éves a közértbe ,még ha tudja mi is az... De energia ital-t sajnos egyre több.-
18-as én ráraknám! :Y :R

[ Szerkesztve ]

IQ

(#3769) Seraf723 válasza koxx (#3761) üzenetére


Seraf723
csendes tag

és még úgy kb mennyi volt? nem akarok odamenni potyára megin pirosért :D

amúgy ittam most ebböl a pakkból a citromosat meg az áfonyásat sztem mind2 rohadt jó az áfonyás főleg bár lehet a citromos csak azér nem annyira mer még kicsit fogkrém ízű volt a szám :D

(#3770) koxx válasza Seraf723 (#3769) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha ma odamész még tutira lesz, pár kartonnal láttam kirakva. Annyira azért nem kapkodják el :)

(#3771) Seraf723 válasza koxx (#3770) üzenetére


Seraf723
csendes tag

köszi

ha valaki még akar akkor ne nagyon halogassa mer van még vagy 10-15 doboz :D

(#3772) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Van abban valami vicces,hogy mindenki hajkurássza a Cocaine-t, én meg az 1db pirosat egyik haveromnak sem tudodm odaadni. :DDD Valszeg kidobom...

[ Szerkesztve ]

(#3773) WRoli válasza ToBeY (#3772) üzenetére


WRoli
tag

a pirossat ne is :N ...

akcios a burn a sparba! 195ft talán :R

IQ

(#3774) dragonfx válasza ToBeY (#3772) üzenetére


dragonfx
veterán

nem valami nem oks a coicaine.nal.
4. buli hogy megittam 3 dobozt és másnap fosás.
redbull.t bombát hiba adaolom tul smemi bajom nem lesz tőle.
és még van 20db :U :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3775) ToBeY válasza dragonfx (#3774) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem az egyik haverom mondja a red bull-ra hogy ha sokat iszik belőle max megfosatja amúgy más hatása nincs.Szóval szerintem ez is egyén függő mint az íz.
Pl sokan mondják a Spar-os Blue bear-re hogy jó ízű. Én 1korty után kidobtam olyan savanyú volt.

(#3776) Gabes007 válasza ToBeY (#3752) üzenetére


Gabes007
újonc

Sziasztok!Én most csatlakoztam hozzátok,ígyhát hozzászólnék,az italok ízéhez..,szerintem jó dolog,hogy elérhető áron fogyaszthatunk,jó ízű és minőségű italokat.Állandó energiaital vedelő vok,de olyat,mint a monster,még nem ittam,hát az 1bűn!

(#3777) Seraf723


Seraf723
csendes tag

nos nem tudom én csak most ittam cocaine-t amig lenn voltunk siófokon 1hetet de semmi jele nem volt a fosásnak pedig vedeltünk is mellé elég rendesen :D mondjuk nem is ittam 1nél többet annyira nem kivántam a csípősböl többet, de sztem finom amúgy... de mellesleg mi az h 3doboz...az annyi mintha megiszol vagy 8 red bullt nagy okosság már elnézést
blue bear meg... gratulálok aki meg tudja inni ahhoz képest még a vizezett sör is rajság :D ezt a kék cocaine-t meg még nem kóstoltam meg de ha vmi finomitott piros változat akkor full jó lesz :)

ja és mi az h akciós burn 195ér :D hát itt alap esetbe annyi legrosszabb eset ha 199

[ Szerkesztve ]

(#3778) dragonfx válasza ToBeY (#3775) üzenetére


dragonfx
veterán

hát lehet.

a csipös cocainerol mindneki azt mondja fos így meg se kostolom.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3779) Ck. válasza ToBeY (#3772) üzenetére


Ck.
addikt

Ki ne dobd! Fizetem az utánvétet + adok érte tripla árat, csak juttasd el Szegedre. :D Ha benne vagy, jöhet a pü.

(#3780) ToBeY válasza Ck. (#3779) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem hiszem hogy ez gazdaságos lenne,mivel van súlya szóval elég drága lenne a posta.szerintem.Ha volna ismerősöd aki elvinné az jobb lenne.Vagy a PH-n van olyasmi topic hogy PH fuvar.

Szerk:Megnéztem a posta oldalán szegedre egy fél kg csomag (ez a legkisebb egység) 1k pff ez nagyon nem éri meg. :(

[ Szerkesztve ]

(#3781) Ck. válasza ToBeY (#3780) üzenetére


Ck.
addikt

Több, mint fél éve vadászok rá, ha 5 k lenne, akkor is megvenném. ;]

(#3782) KillHates


KillHates
nagyúr

Azt tudtátok, hogy miért Taurin a taurin?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3783) dragonfx válasza Ck. (#3781) üzenetére


dragonfx
veterán

én küldök neked pirosat kartonszámra ha 5k.t adsz darabjáért.oriáslevél 5kgig 870ft.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3784) ToBeY válasza Ck. (#3781) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát ha neked ennyire megére nemek végülis mind1.1 pirosom van azt odaadom.
Csak írd le a postás dolgot mit hogy mert nem nagyon szoktam küldözgetni.

(#3785) lazlo8


lazlo8
tag

Látott már vki Magyarországon boltban hivatalosan rockstar energiaitalt?
más. elolvastam egy monster dobozát és azt láttam hogy a monstert magyarországon a coca cola gyártja ez lehetséged? úgy tudtam a coca colának a burn van mint energiaital akkor miért gyártanak monstert is ami dupla akkora és kb fele annyi pénzbe kerül..?

(#3786) rien válasza lazlo8 (#3785) üzenetére


rien
senior tag

valószínűleg ugyanazért amiért a Lift üdítőket :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#3787) dragonfx válasza lazlo8 (#3785) üzenetére


dragonfx
veterán

mert a burn.ből valamit kivettek.elején tök jo hatása volt.amig 300ft volt.mostanság lecsökkent 200f.ra és azota kb azn tul hogy finom semmi hatás.
max alkohollal.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3788) Kis.Rago


Kis.Rago
újonc

Hello nekem lenne 27Db Monster Energy-s dobozom sárga zöld és egy kék ha érdekel valakit megállapodunk de én 10 000 re gondoltam mert nekem se volt olcsó összeszedni! Üdv Robi telefonon elérsz jobban mint msn-en! 0630 729 7749 msn:robeeiee@hotmail.com

(#3789) ToBeY válasza Kis.Rago (#3788) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Te beütötted a fejed?:D 27db üres doboz 10k?:DDD :W
27x300ft = 8100 és akkor van 27 doboz Teli monstered

(#3790) vwpolopg válasza dragonfx (#3787) üzenetére


vwpolopg
őstag

A burn teljesen megváltozott, már nem gyümölcsös és piros, hanem olyan sz*r sárga mint a többi... ha pirossal találkozol az csak azért van mert régi készlet. Apró érdekesség, burn day. Itthon persze nem kapható...

(#3791) zazahoho válasza dragonfx (#3787) üzenetére


zazahoho
őstag

Így van burn addig volt jó míg piros volt,nem tudom emi értelme volt :F valószínű nem vették annyian mert drága volt.

Ma vettem cocain-t kéket,és az piros színű ;] finom és szerintem jó a hatása is :K
egy gondom van vele az ára,mert 285 volt a tompa u ill.körút sarkán.
aki vett mostanában 99-ért írja már le légyszíves pontosan hol :R

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3792) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma vettem citromos XL remélem finom lesz. :K

(#3793) dragonfx válasza ToBeY (#3789) üzenetére


dragonfx
veterán

érdekes a hozzállás. :C
nincs is az 300.
talán 285 a sparba asszem vagy cba nem tom.

Hát akkor eza burn rejtély nagyon hasznos cikk.én sosme nbéztem azota milyne színű.de majd legközelebb.a piros volt ajo jaja. :K
fogyasztói igényeknek=kiveszünk valamit mert ugy olcsobb és jobban veszik..de fordítva sül el mert gyenge lett és nem kell senkinek.bomba jobb.

dda>>a piros pontnál.nem jártál messze.

ma voltam és még valami kevés kék volt még.99ft.

zöld xl.t is itt vettem ma 129é.nagyon finom. :K :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3794) ToBeY válasza dragonfx (#3793) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én csak a legmagasabb árral számoltam,de lehet ha körülnéznék 250-ért is lehetne venni Monstert

(#3795) zazahoho válasza dragonfx (#3793) üzenetére


zazahoho
őstag

köszönöm a térképet,csak két utcával voltam eltévedve :D ,holnap felvásárlom a készletet ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#3796) vwpolopg válasza dragonfx (#3793) üzenetére


vwpolopg
őstag

A zöld xl-t is ugyanott vetted ami a térképen jelölve van? Mi a bolt neve?

[ Szerkesztve ]

(#3797) dragonfx válasza zazahoho (#3795) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintem akkor kocsival menj :DD :DD .elég sok van.

igen de szinte bárhol lehet kapni.
dda-diszkont.
na elég a reklámbol.
:C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3798) lazlo8


lazlo8
tag

rockstar energiaitalt ivott már vki?HA igen milyen ízélménnyel gazdagodott? ha igen lefényképezné nekem az üres dobozt? van rajta irott magyar szó? mint pl. a monsteren?

(#3799) AMD Power


AMD Power
titán

Red Foxot ne vegyetek... :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3800) niti


niti
aktív tag

Ilyet vettem a konditeremben: 1 literes, sportkupakos flakonban cseresznyeízű, ném szénsavas, cukormentes koffeintartalmú ital. Az van ráírva, 320 mg a palack koffeintartalma. Remélem, nem kapok infarktust tőle! L- karnitin ital helyett vettem, pontosabban azt hittem, hogy az is van benne, csekély koffein mellett. Hát nem. :D többet nem veszek ilyet, bár nagyon finom! 500 ft volt egyébként.
Az energiaitalban a legjobb a szénsav meg a tutti frutti íz, ezt nem pótolja semmi más, legyen benne akármennyi koffein :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.