Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) ToBeY válasza energyfan (#4550) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Zöld volt egy darabig a cora-ba de eltünt.Gondolom annyira nem volt gazdaságos 199-ért...

(#4552) energyfan válasza ToBeY (#4551) üzenetére


energyfan
csendes tag

tudom írtad egyszer hogy corába 200 a kicsi, és 250 a nagy, hát úgy tényleg nem éri meg, de nálunk a legolcsóbban alapáron a nagyot 300-ért lehet kapni, és tom marketbe ahol van a kicsi 199-ért ott a nagy 319, tehát még így is megéri a nagy, de nem annyira, mellesleg én általába egyszerre csak 250ml-t iszok, és egyébként a kis monsterben kicsit más arányban vannak az összetevők mint a nagyban, L-karnitin fele annyi sincs benne, és a cukor és kalória tartalma is kevesebb, lehet az L-karnitin az a szar amitől mindig bealszok, mert a fél litrestől mindig elálmosodtam, a 250-estől meg ha nem is pörget fel annyira, de legalább álmosabb nem leszek.

[ Szerkesztve ]

(#4553) ricsi081


ricsi081
tag

Müllerben akciós a 473 ml red bull("csak" egy százassal, így 595.)
Ugyanitt láttam vmi bio eitalt, karton papírba volt csomagolva.:D
Sparban pedig lehet kapni s budget energy colát.:DD

(#4554) Lop!N válasza energyfan (#4550) üzenetére


Lop!N
tag

Elég komolynak tűnik:) sztem am árfekvésben pont a felénél kéne h legyen a kicsi Monster. Szal olyan 150-200körül simán jó lenne , ha valaki csak élénkíteni akar , és nem felpörögni , de mégis Monstert inna.

(#4555) energyfan válasza ricsi081 (#4553) üzenetére


energyfan
csendes tag

csak 595 már majdnem megéri :D ja tegnap én is láttam a sparba a budgetes kólát, de inkább nem próbálom ki, 99ft-ért nem lehet túl sokat várni, de annyiból jó, hogy megnéztem és asszem valami 25-30 közötti a koffein tartalma 100ml-ben, nem 13 mint a bomba colában.

[ Szerkesztve ]

(#4556) energyfan válasza Lop!N (#4554) üzenetére


energyfan
csendes tag

hát szerintem is jó lenne ha fele annyi lenne, de azt tudjuk hogy a nagy mindig olcsóbban jön ki, de mondom nálunk a tom marketbe 200 a kicsi, a nagy 320, tehát nem olyan sokkal jön ki olcsóbban, tegnap voltam tescóba, és láttam hellnél mostanába a 355ml-s és az 500ml-s is akciós így a 250-es 190ft a 355-ös 180ft az 500-as meg 200ft, :N hát így hellből biztos nem veszek kicsit.

(#4557) energyfan


energyfan
csendes tag

bocs hogy már a harmadikat írom, de azt elfelejtettem, hogy a tescoba láttam adrenalint is, ami eddig csak kisboltokba volt, illetve visszahozták a playboyt, csak az idegesítő, hogy a cukormentes csak 166ft a normál meg 245 :(( emléxem tavaly mikor 1-et fizet 2-őt kap akció volt az intersparban, és 170-be jött darabja vettem vagy 10-12 dobozzal.

[ Szerkesztve ]

(#4558) dragonfx


dragonfx
veterán

ilyet vettem ma.kostolás volt de megy majd gyüjteménybe is.jo de hatása semmi.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4559) dragonfx válasza ricsi081 (#4553) üzenetére


dragonfx
veterán

473as red bull??nem 355ös?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4560) Lop!N válasza dragonfx (#4558) üzenetére


Lop!N
tag

Ilyet hol szereztél? Kell a gyűjteménybe:D
Am van 473-as RedBull is , csak ritka :D

(#4561) ricsi081 válasza Lop!N (#4560) üzenetére


ricsi081
tag

nem annyira ritka, sztem minden müllerben van.:D és ezen a 600 ft-os áron nem is vészes mert a 250es akcióban szokott lenni 300.
megtaláltam azt a bio edrinket is neten, legközelebb veszek ilyet is: [link]

ja és jövő hét csütörtökön kapom a Rockstart :P

(#4562) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vajon amerikába a monster milyen árba lehet?És mindenhol lehet kapni?

(#4563) Jarod1


Jarod1
addikt

Számomra új tipusú hellbe futottam
piros Szőlő izű

[ Szerkesztve ]

(#4564) -NOKIA- válasza Jarod1 (#4563) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Tyűha, és hol?

(#4565) energyfan válasza Jarod1 (#4563) üzenetére


energyfan
csendes tag

ilyet én is láttam de csak futólag pillantottam rá, ugyanannyiba kerül mint a normál?

(#4566) nrgia válasza -NOKIA- (#4564) üzenetére


nrgia
őstag

Már elég sok helyen kapni....

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4567) Lop!N


Lop!N
tag

Ma vettem ilyen RedGrape Hell-t. Nagyon faint íze van. Egyedi szerintem :)
Jól egyensúlyban van a Tutti-Frutti és a Szőlő:) Egy próbát mindenkinek megér

(#4568) djfulness


djfulness
csendes tag

Szinte az összes energiaitalt megkóstoltam, de a legjobb amit ma ittam! Valami teljesen új magyar cég gyártja OXXO Energy Drink névre hallgat. Ásványvízből és igazi cukorból készül Magyarországon egyedülállóan!

(#4569) Lop!N válasza djfulness (#4568) üzenetére


Lop!N
tag

Jól hangzik.
Hol vetted? Tetszetős dizájn , és jó h itt készül , és nem tömény vegyszer

(#4570) ToBeY válasza djfulness (#4568) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem olyan különleges ez,mert a Be focused is valami hasonló ásványvízzel és szőlőcukorral készűl.

(#4571) -NOKIA- válasza Lop!N (#4567) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

hol?

(#4572) -NOKIA- válasza ToBeY (#4570) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

hm, ezt nem is tudtam, a stadionoknál ez a fajta 99ft, akkor szerintem bedobok egy kartonnal holnap!

(#4573) dragonfx válasza Jarod1 (#4563) üzenetére


dragonfx
veterán

5tel feljebb linkelte. ;)

amugy ezt az oxxo.t hol lehet kapni?
gyüjteménybe kéne.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4574) Lop!N válasza -NOKIA- (#4571) üzenetére


Lop!N
tag

Újpesten az ÁrpádABC-ben. 169ft volt elvileg. És nagyon adja:) Bár a hatását nem érzem már nagyon rég az e-drinkeknek:)

(#4575) dragonfx válasza Lop!N (#4574) üzenetére


dragonfx
veterán

az hol van helyileg?központ?üzletház?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4576) #25954560 válasza ToBeY (#4562) üzenetére


#25954560
törölt tag

mindenhol.
ha draga helyen veszed a visszazarhatot, akkor $3.

(#4577) ToBeY válasza #25954560 (#4576) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szóval egy tök laikus is rá tud bukkani?
Csak mert egy ismerősöm kollegája megy amcsiba 2hétre, és kértem hozzon monster assault-ot és rehab-ot :)

(#4578) #25954560 válasza ToBeY (#4577) üzenetére


#25954560
törölt tag

jaja. rockstar es monsta szinte mindenhol van, nem tudja elrontani :) legrosszabb esetben a masodik helyen kap. de ha nagy boltba megy (safeway, target, stb), akkor tuti talal.

(#4579) Lop!N válasza dragonfx (#4575) üzenetére


Lop!N
tag

nem , az Árpád úton a rendőrség felé haladva... egyszerűbb ha linkelek egy térképet:D
Dúrván itt van , piros alapon fehér betűkkel van kiírva h ÁrpádABC(ha minden igaz:D)

(#4580) Lop!N


Lop!N
tag

Ma voltam vácon strandolni , és menet közben egy kifőzdében kiszúrtam az Oxxo plakátját. Hazafele beugrottam , és magamévá tettem egy dobozzal:)
Nekem bejön ez a minimal dizájn:) Még nem ittam meg , de remélem nem fogok benne csalódni. Am 240et adtam ki érte.

(#4581) SlayR


SlayR
senior tag

Sikeresen hozzájutottam egy Szölös Hellhez aminek az íze nagyon bejön szintén hozzájutottam egy Wild Touchoz ami megint csak igen finom. Még van két féle amit most találtam az egyik boltba és még nem kóstoltam magamévá teszek azokból is egy egy példányt kóstoló céljából. :)

(#4582) Lop!N válasza SlayR (#4581) üzenetére


Lop!N
tag

és mi az a 2 újdonság?:)

(#4583) SlayR válasza Lop!N (#4582) üzenetére


SlayR
senior tag

Igazából nemakartam hülyeséget írni, mert jártam már, úgyhogy írtam egy általam beszerzett italról és kiderült más már rég beszámolt róla a másik kettőből az egyik a FireBird nemtom találkozott már vele valaki? A másikat viszont most így elfelejtettem és nem sikerült eljutni a boltba, de pótlom:D

(#4584) dragonfx válasza SlayR (#4583) üzenetére


dragonfx
veterán

cba.s mind2.sőt a hell is.
én is ott vettem :)) :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4585) Lop!N


Lop!N
tag

Itt egy kép az eheti szerzeményeimről. A jobb szélen lévő MontainDew-val találkozott már valaki?

(#4586) #78693120 válasza Lop!N (#4585) üzenetére


#78693120
törölt tag

Az már sok éve létezett, mielőtt a szokásos koffein-taurin tartalmú italok feltűntek volna, de eltűnt egy idő után. Eszerint most újra visszahozták nálunk is. Erdélyben is több helyen láttam amúgy.

(#4587) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Ma ilyennel találkoztam a sparban: Budget energy cola
Kicsit savanykás energiaitalíz kólaizzel keveredve, egynek elmegy, legalább nem a standard energiaital íz :).
A doboz alapján: 65mg koffein és 0,4% taurin van benne

Bomba Colát meg rég nem láttam sehol, pedig az tényleg ízlett és jó cucc.
Lehet körül kellene néznem megint a nagy tescoban, anno is ott találtam, csak ritkán járok oda.

- http://pazsitz.hu -

(#4588) SlayR


SlayR
senior tag

Errefele normális Mountain Dew sincs a boltban nemhogy energydrink :/

(#4589) SlayR válasza PazsitZ (#4587) üzenetére


SlayR
senior tag

Bomba cola szinte sztem mindenhonnan eltünt itt is nyomták sokáig 125ftért akciósan utána meg ahogy kimentek a készletek nemvolt már..pedig én is szerettem :)

[ Szerkesztve ]

(#4590) dragonfx válasza Lop!N (#4585) üzenetére


dragonfx
veterán

hunter megvan
szőllős hell megvan
oxxo.ért megyek kedden az ujpesti diszkontba :C
mountain dew enrgy???..az meg honnan?
ja meg a képről jobb oldalt az mi??? rise nrg???

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4591) Lop!N válasza dragonfx (#4590) üzenetére


Lop!N
tag

MontainDew-t nem is lehet kapni. Ezt is az AsiaCenterben egy kávézó féleségben láttam meg. Láttam még többek között Fanta Zero-t , és Sprite Zero-t is kis 0,33l-es dobozban:)

Oxxot hol lehet itt Újpesten kapni?:D Én Vácig mentem újpesti létemre:D

Jobb oldalt van Tatanka , meg RiseNRG Limited Edit. Nemtom melyikre gondoltál

(#4592) dragonfx válasza Lop!N (#4591) üzenetére


dragonfx
veterán

utobbira.
nem itt mondta valaki árpád uton kisboltba?
vácon melyikbe?hozatok :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4593) energyfan válasza Lop!N (#4585) üzenetére


energyfan
csendes tag

ja de a mountain dewnek van egy amp nevű energiaitala amerikában, abból is van sok fajta, és sok méret, de kár hogy a normál mountain dewet nem árulják nálunk :( tök jó íze van, mindig nyáron mikor erdélybe nyaralok olyankor szoktam hozni át vagy 4-5 üveggel, az elég egy ideig, hoznák többet is de lehet megbüntetnének a határőrök hogy csempészem át a határon :)

(#4594) chris94


chris94
tag

Valaki nem tudja hogy hol lehet Monster Khaost, Assaultot, M-80-at vagy egyéb más itthon hivatalosan nem kapható.

Annyit tudok, hogy Székesfehérváron egy motoros üzletben kapni, bár nem állandó a kínálat ugyanis gyorsan elviszik nagykereskedők.

Tehát ha pl valaki Székesfehérváron vagy közelében lakik vagy egyéb más forrásból tud az előbb említettekből szerezni, kérem írjon valamilyen módon

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#4595) Lop!N válasza energyfan (#4593) üzenetére


Lop!N
tag

[Én szerintem emiatt nem forgalmazzák itthon]
Legalábbis miután ezt a videót láttam , nem sokkal utána eltűnt a polcokról ...

(#4597) ricsi081 válasza #78693120 (#4596) üzenetére


ricsi081
tag

ha ez igaz befejezem a gyűjtést nyár végén.
azaz mégsem, hiszen nem csak erre vonatkozik, szóval ha ebből minden igaz én húzok ki ausztriába/németországba, vagy akár szomáliába...

más: van 5 féle rockstarom :P colásat sajnos nem tudtak hozni, de a másik 5 németben kapható megvan. :D

(#4598) Diablo18


Diablo18
senior tag

nekem a kedvencem a monster sárga itala
elég jó íze van
ára mondjuk szerintem sok

meg halni meg ezektől max úgy lehet
hogy napi szintem be vágtok 3 litert
és csoki:S

(#4599) concret_hp válasza #78693120 (#4596) üzenetére


concret_hp
addikt

az ugye 75 ft / negyed littyó, az elég vicces ahhoz képest, hogy most 100-200 közt van a legtöbb. (főleg ha még a 75-re áfa is jön :C)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4600) concret_hp válasza concret_hp (#4599) üzenetére


concret_hp
addikt

hm amúgy nem tartott sokáig kitlaálnom, hogy lehet kitrükközni, ha okos a gyártó: 12mg/100ml felett lesz csak adó, tehát a jelenleginél hígabbra kell csinálni és kész is :) mondjuk fél littyó lesz az alap kiszerelés :)

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.