Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Stay


Stay
tag

A monster nekem se jön be nagyon túl édes a zöld még iható de az se a kevencem:D

(#3552) WRoli válasza Stay (#3551) üzenetére


WRoli
tag

mostanába (1-2 honapja) nagyon felkapott lett,mikor bejöt én 250-ért vettem.. most 300ft.-

IQ

(#3553) energyfan válasza WRoli (#3524) üzenetére


energyfan
csendes tag

a bomba nem olyan drága, 250ml-set tudok 169-ért, 600ml-set 259-ért.a red bull viszont tényleg elég drága, 250ml-set 295-ért tudok, 355m-set 460-ért. ezek persze alapárak. mondjuk a red bull szinte mindig 2-őt fizet 3-mat kap akcióval van valahol, az utóbbi 4-5 hónapba, volt már lidlbe is sparba is cba-ba is tescoba is. és akkor kb. 240ft darabja múltkor így vettem 6-ot a tescoba ;) . de még úgyis drága +20 ft és ott a 6 decis bomba.
De akkor is van valami a red bullba, ami a többibe nincs, tegnap is du. 4-kor ittam egyet jég hidegen, kb. 1-2 fokos lehetett mert éppen hogy nem volt fagyott, és még hajnali fél egykor is a falat néztem, miközben ,, sátrat építettem a takaró alatt" más energiaitalt ha 4-kor megiszok, akkor 11 körül már nem bírom, még akko se ha az fél liter monster. csak a cocaine az még fenn tartott egyszer annál sokkal tovább is, de csak azért, mert fájt tőle a szivem, meg hányingerem volt tőle.
lehet hogy nem írok a fórumra most kb. 1.5 hónapig, mert holnap reggel megyek erdélybe. a szekrénybe lévő 38 doboz energiaitalbol 12-őt raktam oda, talán elég lesz, ha meg nem, akkor meg veszek ott hellt az olcsóbb mint nálunk :)

(#3554) Stay válasza energyfan (#3553) üzenetére


Stay
tag

ha nyaralni mész akkor jó nyaralást:D

(#3555) WRoli válasza energyfan (#3553) üzenetére


WRoli
tag

Ahha értem én bombát- nem tudok még drágán sem nem hogy ílyen jó áron!
Jó nyaralást székelyföldre! :K

IQ

(#3556) szumoo válasza WRoli (#3539) üzenetére


szumoo
senior tag

Ahogy ToBeY is írta, sima átlagos doboz, csak van rajta egy kupak.[link]. :)
Eddig én sem találkoztam ezzel. de vmelyik reggel tűnt fel a Coop-ban, mikor mentem reggeliért. Az viszont tetszett, hogy másnap már akciós is lett, most 169Ft-ért adják. :C

A nyúlon túl?

(#3557) Yahhher


Yahhher
aktív tag

Nekem új, és bejött: [Xl lime]

[ Szerkesztve ]

(#3558) WRoli válasza Yahhher (#3557) üzenetére


WRoli
tag

igen ezt a lime-st én is kostoltam..háát érdekes..nem rossz ,hanem érdekes..
kellene nekem e a 9mm-es :P ;)

IQ

(#3559) ToBeY válasza Yahhher (#3557) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hol lehet ilyet venni?Én még áfonyást sem láttam,nem hogy lime-at.
Mondjuk főleg nagy boltokba járok ott még nem találkoztam csak a szokásos XL-el...

(#3560) Jarod1


Jarod1
addikt

jöjjön 1 kis naprizs:)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3561) Yahhher válasza ToBeY (#3559) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Én pl. kisboltban láttam, nem olcsó helyen 180-ért. De egyébként sztem bárhol lehet venni az országban, én akitől veszem, azt mondja, hogy elég sok helyre terítik.

(#3562) dragonfx


dragonfx
veterán

Itt lenne a Summer ver 2.0 :B

71db
bal oldalt vannak az újjak.

xl lime van itt a kisboltba majd kipróbálóm.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3563) ToBeY válasza Yahhher (#3561) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Biztos csak kisboltokban van,mert nagyobbakban biztos nincs (cora,auchan,tesco,spar)

(#3564) WRoli válasza dragonfx (#3562) üzenetére


WRoli
tag

széép gyüjtemény..- az xl lime hiányzik szinte.... meg a canabisosok,..-
én is lefényképezem.. az enyém ,van olyanbent ami neked nincs,..de neked is van oylan ,amit én még nem is láttam :O ... ;] :W :D

IQ

(#3565) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

ez a zöld monster ma olyan volt, mintha a saját vizeletemet kellett volna meginnom... :N

(#3566) dragonfx válasza WRoli (#3564) üzenetére


dragonfx
veterán

muta a képet.
cannabist a nagyobbsága miatt nem raktam bele. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3567) WRoli válasza dragonfx (#3566) üzenetére


WRoli
tag

Rendbe lefényképezem azt felnyomom

IQ

(#3568) James 08


James 08
tag

PLAY BOY meg még egy kis BOMBA. ;]

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#3569) Yahhher válasza dragonfx (#3562) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Van xl shot is, csak szólok, hogy tudd mit kell még kipróbálnod :-)

(#3570) vwpolopg válasza Yahhher (#3569) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez nekem is új, hol láttad?

(#3571) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A XL weboldalon kint van[link]

(#3572) Bala888


Bala888
csendes tag

Az energiaitalról csak annyit mondanék, hogy oké van ennél veszélyesebb dolog is, de azért néhány fontos dolgot nem árt szem előtt tartani. Például, hogy úgy hat, hogy a vésztartalékokat szabadítja fel, vagyis a szervezet energiaital hatása alatt nem jelzi, ha már tényleg ki van merülve, nagyon gyorsan bekövetkezhet a legrosszabb is.
Ha már valaki energiaital iszik, akkor figyeljen oda arra, hogy egyen-igyon mellette, mert az energiát pótolni kell, az energiaital pont hogy felhasználja az utolsó tartalékokat is.
Elismerem, hogy finom, hogy hatásosabb mint a kávé, de okosan kell/lehet csak használni!

Bala

(#3573) Sirandrish válasza dragonfx (#3562) üzenetére


Sirandrish
legenda

Monster? 3 féle is van belőle de én egyet sem látok nálad :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3574) Sirandrish válasza Sirandrish (#3573) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sőt..Adrenalinból is van XL és XXL is..
Ha csak a 250ml-eseket gyüjtöd akkor kussoltam :B :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3575) messias2 válasza Sirandrish (#3574) üzenetére


messias2
tag

van már kis monster is
amúgy most ittam egy új dobozú Watt naturát és egész jó íze van mint valami gyümölcsös rágó

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#3576) dragonfx válasza Sirandrish (#3574) üzenetére


dragonfx
veterán

megválaszoltad a kérdést. :B ;)
nem akarom kilojon bámi is.ez így szép harmonikus.
a cannabis is ezért nem fér be sajnos pedig van belőle.

monsterből volt 250es mikor még a boombastic árulta 600é kb. :O .de akkor nem vettem meg most meg már nincs.

hol van kis monster boltba?

xl shot?????

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3577) Pitterix válasza Bala888 (#3572) üzenetére


Pitterix
őstag

Nálam sem a kávé, sem az energiacucc nem hat.
Kávénak csak az illata jó, energidrinknek pedig az íze.

Ittam BIO italt, nem rossz, de nem is nagy élmény.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#3578) szentkuti11 válasza Pitterix (#3577) üzenetére


szentkuti11
addikt

Hát elsőre még hat,aztán kezded megszokni a hatást,és nem érzed.Tapasztalat.

(#3579) methyl válasza Bala888 (#3572) üzenetére


methyl
tag

Most nem azért, de az energia-italtól max szívverésed lehet, meg szívritmus-zavarod, ha túliszod magad, -esetleg enyhe insomniával kevert állapot. Ettől függetlenül annyira azért nem stimulál hogy az összes vésztartalékodat felszabaítsd, hiszen a szervezet közbeszólna. Nem fogsz tőleg kilókat fogyni, és minden folyadékot elveszíteni, az izmaidat sem emészted fel...
A koffein hatásfoka azért nem olyan nagy, mint az illegális stimulánsoké, szóval farmakológiailag még bőven a biztonságos szubsztanciák között van.
Ez csak a személyes véleményem.
Nem kell démonizálni azért az energia italt, mindössze ésszel használni, mint minden mást. Persze azért nem árt odafigyelni, de azért nem egy magas-rizikófaktorú szerről beszélünk.

''Nem én vottam''

(#3580) Sirandrish válasza dragonfx (#3576) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oké akkor jól sejtettem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3581) WRoli válasza methyl (#3579) üzenetére


WRoli
tag

Mind igaz amit írtál..és már tárgyaltunk is erről sokat .lásd előbbre..de ha valaki most kapcsolódik be a fórumba ne kapásból az energia ital .felelőtlen használatárról meg ,káros hatásairól írjon azokat már oldalakkal ez előtt lezártuk ,van link is!
Taurin ,koffein .stb..-
Az viszont hogy energia tartalékaid szabadítja fel szerintem ,ez így nem igaz.. Magas szívverés okozza az éberséget,.és a Taurin amely Adrenalint-termel.. emeli a ,stímulája
érzékszerveink,közérzetünk...és még sok más...- Sokat számíthat . a táplálék bevitel ..stb..
Igazából. a folytonos kérdés amivel foglalkoztunk (látom tőben bekapcsolódtatok) Hogy
egy olcsóbb energia ital ,és egy márkásabb energia ital közti különbség?!
előállítás ..folyamat... és hogy Mért drágább ha hatóanyag beli ,és folyamat teknoligialag nem különbözik (előűlitási árról van szó) Még nem játszik a márketing,és a szponzorri díjak!
És aki jártas esetleg gyártásba,ha található más jellegű folyamat ismertethetné!...
:K

IQ

(#3582) mokas_gizi válasza WRoli (#3581) üzenetére

Ez engem is érdekelne és szerintem elég sok emberkét... :))
egy olcsóbb energia ital ,és egy márkásabb energia ital közti különbség?!

(#3583) WRoli válasza mokas_gizi (#3582) üzenetére


WRoli
tag

vakahogy így ..igen..- több vélemény oszlott meg van-e egyáltalán különbség!?

IQ

(#3584) ToBeY


ToBeY
nagyúr

1500 pénz 6db red bull az auchnbaakit érdekel fusson:D

(#3585) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Úristen ennek van topikja? Emberek ne mérgezzétek magatokat...

(#3586) ToBeY válasza szakalistvan (#3585) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Gondolom te csak tisztott vízet iszol és bio zöldséget eszel?!
Csak mert minden egyébb ételben és italban van "mérgező" anyag.

[ Szerkesztve ]

(#3587) szakalistvan válasza ToBeY (#3586) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Igyekszem nem mérgezni magam,bár dohányzom ugyhogy ezzel el is ástam az előző mondatomat.A koffein az jó hatással lehet a szervezetre de nem ennyi. Próbáld ki hogy havonta csak egyet iszol meg mint én,csak az íze miatt.Úgy pörögtem mint a mérgezett egér a stelázsiba,azt se tudtam hol vagyok.Soha többet.

Egyébként meg sima csapvizet iszom,csak és kizárólag,kivételt képez ez alól egy henger alakú zöld bádoglemezbe töltött szénsavas üdítőital tuborg felirattal:)

[ Szerkesztve ]

(#3588) Stay


Stay
tag

találtam 9mm-t nekem tetszik:D

[ Szerkesztve ]

(#3589) WRoli válasza Stay (#3588) üzenetére


WRoli
tag

én is vettem egyet..7végén kirándulni volttunk ..és véletlen megláttam és szerintem 5-ös

IQ

(#3590) dragonfx válasza ToBeY (#3584) üzenetére


dragonfx
veterán

nem olyna angy show 235é vettem utoljára dda.ba.

van uj megint gilroy nevezetű fehér dobozos.
majd lesz kép is. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3591) -NOKIA- válasza messias2 (#3575) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

és az a watt natura még egészséges is, mert no taurin / koffein, csak vitamin! ;)

- Vettem én is egy ilyen 6os redbull pakkot 1500ért, kajajegyből. :D

(#3592) kuruczcsilla válasza Stay (#3588) üzenetére


kuruczcsilla
csendes tag

Nekem is nagyon bejön... már kint is van a polcon...
Elég tetszetős formája van... :D

(#3593) Stay


Stay
tag

beszarás van redbull telefon:D:D

[ Szerkesztve ]

(#3594) WRoli


WRoli
tag

Hol lehet ilyen Watt natural-t venni?

IQ

(#3595) koxx válasza ToBeY (#3584) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ferenc körút Mester utcai vill megállónál lévő diszkontban 199ft-ért vettem (azóta lehet visszament az ára) de van még náluk cocaine (kék-piros), watt natural, hell.

[ Szerkesztve ]

(#3596) Sirandrish


Sirandrish
legenda

az a Watt natural az a limeted?
Mert olyat tegnap ittam és nem volt ám rossz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3597) Stay


Stay
tag

én profiba is láttam

(#3598) vwpolopg válasza Sirandrish (#3596) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem, régóta van már:)(és csak simán Watt Natura)

[ Szerkesztve ]

(#3599) Sirandrish válasza vwpolopg (#3598) üzenetére


Sirandrish
legenda

Okés..akkor nem tudom mit ittam de WATT volt és valami Limited akármi és a Sparban vettem :)

Szerk: Sunrise? olyan van?:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3600) ToBeY válasza Sirandrish (#3599) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én olyan 2éve ittam először és utoljára.Íze még elmegy de hatása nulla.

És igen a spar-ban lehet most akcióba kapni Watt Sunrise-t 99 ruppó de nem nagy szám az sem....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.