Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) Des1gnR


Des1gnR
őstag

A szolnoki nagy tescoban 340Ft az 500 ml-es. :K :))

mod: természetesen én is a Monsterről beszélek :B

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#3202) ToBeY válasza dragonfx (#3200) üzenetére


ToBeY
nagyúr

0,5-ös természetesen. Szerintem csak fél literes kerűlt magyarországra

Íme [link]

(#3203) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Na most jövök a cora-ból elég sok karton Monster van még (de csak kék,sárga,zöld) valóban 250 ruppó szóval fel is tankoltam.mert lehet tényleg csak bevezető ár (mert amcsiba 2$)

[ Szerkesztve ]

(#3204) dragonfx válasza ToBeY (#3203) üzenetére


dragonfx
veterán

ez tényleg faja de annyit nem ér elmenjek corába messzi van.
320 se rossz ár.

burn shot+jó zene=sör+bomba

hatásban...üt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3205) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szerencsére felismerte pár gyártó hogy 0,5L+ enerigiaitalokat valaki nem issza meg egyszerre és kitalálták ezt,okos dolog!
Burn
Monster

Most én is azon gondolkodom hogy igyam meg 2x-re a monstert amit vettem.

[ Szerkesztve ]

(#3206) No-kia válasza ToBeY (#3205) üzenetére


No-kia
őstag

egy félliteres Ripper monster nekem is itt figyel a táskámban, prog után megiszom EGYSZERRE xD az nagyon káros ha minden nap megiszok egyet hétközben?mert nagyon finom :U :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3207) ToBeY válasza No-kia (#3206) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát szerintem nem tesz jót ha állandóan ezt iszod minden nap.Főleg úgy hogy ez dupla adag mindenből.

(#3208) No-kia válasza ToBeY (#3207) üzenetére


No-kia
őstag

jó azért nem állandóan, nem vagyok milliomos xD átlagban kb hetente 3, csak előbb elszámoltam magam, a rippernek nagyon jó íze van, kár h nem ásványvíz :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3209) bajaki válasza No-kia (#3208) üzenetére


bajaki
őstag

Általában én is hetente 3-mat iszok, de erre csak most szoktam rá néhány hete...nem kell túlzásba vinni és kész...:D

(#3210) dragonfx válasza ToBeY (#3205) üzenetére


dragonfx
veterán

kizizeredik semmi értelme mint egy kola avgy sör.
simán megiható.

ideje volt updatelni a gyüjteményt

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3211) bajaki válasza dragonfx (#3210) üzenetére


bajaki
őstag

Húha nem rossz :D

Ezekből még egy csomót nem is láttam, Magyarországon vetted mindet? :D
A Lidl-bem kapható még az a tigrises vagy az régebbi példány?

(#3212) dragonfx válasza bajaki (#3211) üzenetére


dragonfx
veterán

igen ott.
nekem még hiányzik a pennyből a don't stop.lusta vok elmenni érte.
mind magyar.egyedül a sárga shot nem az spanyol.(jobb felső sarok)
idén 70ig el szeretnék jutni. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3213) Sipi16 válasza dragonfx (#3210) üzenetére


Sipi16
senior tag

Hol a tesco gazdaságos? :F :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3214) dragonfx válasza Sipi16 (#3213) üzenetére


dragonfx
veterán

azt nem rakom közé mert oda nem süllyedek :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3215) kenguroo válasza C4mp3r (#3050) üzenetére


kenguroo
tag

Hát nekem ez a Don't Stop nem jött be :( túl fanyar volt

(#3216) tomolino169 válasza szabi6k (#1) üzenetére


tomolino169
csendes tag

egyszer megittunk ketten több mint egy kartonnal (1.5)... egy film alatt
nagyon rossz hatása volt..
először elálmosodtunk, elköszöntünk egymástól...
majd aludni akartam itthon, de nem tudtam...
forgolódtam... majd kis idő mulva fájni kezdett a fejem...
aztán a hasam ,de az nagyon...
engedtem a kádba hideg vizet, hogy csillapítsam a hasfájást... majdnem hánytam is.
reggel 7kor világosodott, és még ébren voltam, de ezt követően már elaludtam.
(aztán másnapra tiszta kába voltam)

nagyon káros nagy mennyiségben, vagy csak koffein érzékeny vagyok...

Lidl.... oroszlános

(#3217) bandus


bandus
veterán

most a suliban is osztogatták a monstert, hát engem meggyőzött. reggel zh, benyomtam mind a fél litert. perfekt hatás :) elvileg minden energiaitalban ugyanaz a hatóanyag vn, és ugyanannyi, de pl nálam van ami ütősebb. ide tartozik ez a monster, és a playboy (de ez marha drága). meg a kobra, 1,5 liter kiszerelésben :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3218) #25954560 válasza bandus (#3217) üzenetére


#25954560
törölt tag

messze nem ugyanaz es egyaltalan nem ugyanannyi :)
az igaz h a standard a 32/400 (32ml koffein es 400mg taurin 100ml-enkent), de ettol szoktak elterni (legtobbszor lefele, de persze vannak kivetelek, pl burn). masik tipusu italok a guarana-sok. aztan van ezeknek tetszoleges kevereke meg amikor meg hozzatesznek ezt-azt (ginzeng, l-carnitin, vitaminok, sok cukor). es az amcsiknal van par olyan energiaital, ahol a B nemtommelyik vitamin van iszonyatos koncentracioban koffein helyett.

na. :D

(#3219) bajaki válasza #25954560 (#3218) üzenetére


bajaki
őstag

A suliokban monstert osztogatnak???? :Y
Hát én mért nem oda járok... :D

(#3220) proof88 válasza bandus (#3217) üzenetére


proof88
addikt

ja ezt én is észrevettem h nem ugyanaz a hatás... az biztos, hogy a Red Bull hatását megérzem, az üveges Bomba után meg általában 20-30 perc múlva kakilnom kell (nem fosok!) :D van 1-2, aminek nem is érzem annyira a hatását, bár nem tom már h melyikek...
Az a gáz, amikor kimegy a hatás, akkor fáradtabb vagyok... nálam elég hamar kimegy, szal ha iszok energiaitalt, akkor a hatása kb 1 óráig tart, max másfél óra, utána már nem érzem és fáradtabb vagyok... és ennem is kell, mert éhesnek is érzem magam.

(#3221) #25954560 válasza proof88 (#3220) üzenetére


#25954560
törölt tag

a koffeinnek meg altalaban az elenkitoszereknek ilyen a hatasa. a kulonbseg az intenzitasban van. pl sima kv vagy redbull viszonylag nagyot ut, gyorsan, rovid ideig es a vegen faradtabb leszel, mint elotte voltal. ugyanakkor ha pl teat (pl mate) v tejeskv-t tolsz, akkor kisebb intenzitasu, hosszabban tarto lesz altalaban a hatasa. es a vegen sincs akkora zuhanas.
raadasul ha hozzaszoksz, sokkal kisebb lesz a hatasa, akkor mar tobbszor kell innod, az elmulasakor sokkal faradtabb leszel, akkor iszod a kovetkezot...

(#3222) proof88 válasza #25954560 (#3221) üzenetére


proof88
addikt

de tényleg jó lenne, ha valami vállalkozás csinálna ilyen ízű üdítőt, én biztosan venném, mert szeretem az energiaital ízét, de nem akarok minden nap mindenféle anyagot vele magamba tolni... csak az ízt kéne leutánozni... sokan vennék szerintem.

(#3223) zH.


zH.
senior tag

kék monster.. engem nem győzött meg. nálam még mindig a hell a legjobb. olcsók közül pedig az s-budgetes.. kinézete ellenére finom.

just be

(#3224) Kergeboci válasza zH. (#3223) üzenetére


Kergeboci
tag

furcsa izlésed van.. még a Hell-t elfogadom, bár nekem nem kedvenc.. de S-budget csak ha nincs pénzem. mondjuk tescosnál még mindig jobb.

probáld ki a zöld monstert! vagy ha birod az édeset akkor a sárgát is!

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#3225) tomolino169 válasza zH. (#3223) üzenetére


tomolino169
csendes tag

a Hell-t utálom...
az egy szar!
tiszta lepedék lesz töle a fogam, aztán mehetek fogatmosni 1 doboz után :S:S:S

1. Adrenalin
2. cukormentes RedBull
:)

(#3226) ToBeY válasza tomolino169 (#3225) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bármelyik édes löty-től tiszta lepedék lesz a fogad.
Szerintem a Hell jó, bár hogy most beszáltak az F1-be eléggé elszáltak az árakkal.

(#3227) dragonfx


dragonfx
veterán

hát tegnap ittma ujr aburn shot.ot hát nem ütött nagyot.
3xorra még kipróbálóm ha smemi többet nem kell shot.
se szénsav, se hideg se mennyiség... :(

továbbra is a redbull az ász de irto drága...már a cocaine is olcsóbb.és az üt is szóval arra állunk rá. a playboy se rossz bombánál jobb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3228) bandus válasza ToBeY (#3226) üzenetére


bandus
veterán

régen nem volt drágább sokkal mint pl egy spar budget. emlékszem anno érettségi után a kirándulásra egy bolt összes helljét felvásároltuk :D

amugy nem tudja valaki hol lehet kapni fél lityis monstert, mondjuk a XI.kerületben? ebben a rohadt spárban egyáltalán nincsen :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3229) ToBeY válasza bandus (#3228) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az össze cora-bán lehet kapni monstert és csak fél lityis van belőle

(#3230) energyfan


energyfan
csendes tag

nálunk 310ft a monster az egyik kedvencem is lett a bomba, red bull, kalasnikow, mellett. a burnt túl cukrosnak találom. amúgy nálunk van egy hely ahol a red bull 295ft de ez alapár lehet meglátogatom még egyszer-kétszer a helyet, amúgy ott a monster 320, a bomba és a hell 170 a burn 180 a 600ml-s bomba 280 szóval szerintem elég jó hely. :N

(#3231) Pitterix


Pitterix
őstag

Amilyen iramban és amekkora mennyiségben isszátok ti az energialöttyöket...., csak nehogy egészségkárosodást szenvedjetek! :N
Nekem heti max két Hell bőven elég. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#3232) energyfan


energyfan
csendes tag

Én sem iszok heti 2-4 doboznál többet általában,utoljára decemberben ittam nagy mennyiséget kb. 2 litret 3 óra alatt utána kb. két órát émelyegtem,aztán aludtam egy jót,és utána már nem volt semmi bajom. :K

(#3233) ToBeY válasza Pitterix (#3231) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem heti 1 max 2db,de van úgy hogy 3hónapig semmi ....
De mindig van a hűtőbe ha kell legyen :K

[ Szerkesztve ]

(#3234) Pitterix válasza energyfan (#3232) üzenetére


Pitterix
őstag

Bakker Te egy "állat" vagy! :Y
Lehet többet kellett volna innod, hogy ne aludj utána.... :D

(#3233) ToBeY: na nekem is van mindig két Hell behűtve, de érdekes módon jobban hat, ha szoba meleg....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#3235) kételkedem


kételkedem
addikt

Mai szerzemény:

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3236) No-kia


No-kia
őstag

Tegnapi szerzemény:

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3237) energyfan válasza Pitterix (#3234) üzenetére


energyfan
csendes tag

nem kellett volna többet innom, kevesebbet kellett volna mert nálam úgy van hogyha 1-2 max 3 dobozzal iszok akkor tök jó és ébren vagyok, ha viszont 3-nál többet akkor rettenetesen felpörgök, kitombolom magam utána émelygek egy kicsit aztán bealszok.

(#3238) Jarod1 válasza No-kia (#3236) üzenetére


Jarod1
addikt

még több bULLIt:)

(#3239) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Elkövettem egy kis eszmefuttatást itt, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

(#3240) #25954560 válasza ^Clown (#3239) üzenetére


#25954560
törölt tag

az energiaital valoszinuleg karos. egy egeszseges szervezet ha csak ritkan kap belole, kiuriti a mergeket es porog a taurin+koffein+cukor kombotol (legtobb esetben).
semmikeppen nem helyettesiti az edzettseget, sem a kitartast.
a koffeintartalma miatt addiktiv, (a taurin-t meg tobb orszagban betiltottak ekkora mennyisegben), a sok cukor igy egyben szinten nem az orokelet titka.

viszont annyira jol tud esni :DDD

(#3241) ^Clown válasza #25954560 (#3240) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

"viszont annyira jol tud esni :DDD"
Az biztos :)

Viszont 12 évesen meg aztán tényleg nem kéne energiaitalt inni...

(#3242) energyfan


energyfan
csendes tag

cocaine nevű cuccot ittatok már? 280mg koffein/250ml 3.5-ször erősebb mint a red bull :Y ezt faszán mutatja a dobozon elhelyezett 3 és fél bikafej.

(#3243) energyfan


energyfan
csendes tag

mondjuk láttam valami külföldi oldalon egy olyat hogy 8000mg/100ml, de az nem is energiaital és asszem valami 10ml-s üvegcsében árulják.

(#3244) skitzoo


skitzoo
senior tag

sziasztok én egy energiaital doboz gyűjtő vagyok ha valakinek van valami különleges doboza azt szivesen megszabaditanám tőle :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#3245) skitzoo válasza energyfan (#3242) üzenetére


skitzoo
senior tag

a detox a legjobb :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#3246) skitzoo


skitzoo
senior tag

[L:/dl/upc/2010-05/14/252626_urm4zubjnxt9bhr3_p1040361.jpg](IMG:/dl/upc/2010-05/14/252626_urm4zubjnxt9bhr3_p1040361.thumb.jpg)(/IMG)[/L]
nekem ez a gyüjteményem 95db ha jól számoltam :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#3247) skitzoo


skitzoo
senior tag

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#3248) ngabor2 válasza kételkedem (#3235) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is szereztem egy kartonnal :D nem rossz.

(#3249) Pitterix válasza skitzoo (#3247) üzenetére


Pitterix
őstag

És ezt a szettet milyen gyakran takarítod?! :U :D

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#3250) skitzoo válasza Pitterix (#3249) üzenetére


skitzoo
senior tag

őő hát évente egyszer se :C :C

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.