Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) #25954560 válasza ezeregy (#4300) üzenetére


#25954560
törölt tag

csak nem bio power? :D

(#4302) talpalavalo válasza #25954560 (#4301) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Brrrrrrrrrr ne is emlékeztess erre :D:D
Egyébként a múltkori Penny-s Dont Stop óta körbenéztem és van ott még nagyobb ínyencség is konkrétan "nem tudom már mi a neve" MŰANYAG literes illetve másfél literes kiszerelésű, kb 150 Ft-os enerdzsi drink...
Állítom az gyakorlatilag hatóanyag egy kis szörppel alaposan nyakon öntve :D

Azért van ez a határ ;)

(#4303) ToBeY válasza #25954560 (#4301) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem ez egyáltalán nem rosz e-drink,ami az ára is mutatja 350HUF.
Csak természetes anyagok vannak benne se taurin se koffein.

(#4304) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Ezt mindenképpen ki kell próbálni! :D

(#4305) ezeregy válasza #25954560 (#4301) üzenetére


ezeregy
csendes tag

Hát sajnos a nevét már nem tudom megmondani, de nem ilyen fém dobozban, hanem fél literes átlátszó műanyag, formás üvegben volt.

(#4306) McKane


McKane
senior tag

na,itt az én kollekcióm..

(#4307) Lop!N válasza McKane (#4306) üzenetére


Lop!N
tag

a Get Up-hoz nekem is volt szerencsém... könyörgött a gyomrom , h ne igyam meg az egészet xD

(#4308) Lop!N válasza Jarod1 (#4299) üzenetére


Lop!N
tag

az x-Ir-t hol szerezted?:D

(#4309) #25954560


#25954560
törölt tag

titkos beszallitonk legujabb cucca az 59ml-es guayaki shot :D

enyhen zavaros (mint a gangesz), citrusos gyogyszer izu, de ittunk mar sokkal rosszabbat is.

(#4310) Jarod1 válasza Lop!N (#4308) üzenetére


Jarod1
addikt

1 százforintosba miskolcon...

(#4311) energyfan


energyfan
csendes tag

ma végre először láttam monster exportot, csak kár hogy olyan szar helyen(vasútállomáson) ahol minden drága a fél litre 390ft míg ezért a 0.25-sért 320ft-ot kértek volna(hát kösz annyiért nem kell).budapesten van olyan hely ahol normálisabb áron lehet venni, vagy ott is csak ilyesmi áron lehet szerezni egyet? csak azért mert ha nem lehet olcsóbban akkor 1-et lehet hogy veszek a dobozáért,de ha meg lehetne kapni elfogathatóbb áron akkor inkább kihagynám 320-ért.

(#4312) Kassadin válasza energyfan (#4311) üzenetére


Kassadin
addikt

Tudtommal a monster mindenhol drága. Itt ilyen árakat ír a srác:
[link]

Más:Ma ittam zöld wattot, ilyen gyümölcsös rágógumi íze van, nagyon baba. :K

[ Szerkesztve ]

(#4313) Lop!N válasza energyfan (#4311) üzenetére


Lop!N
tag

Nekem régóta a gyűjteményem részét képezi az Export. Pontosan nem emlékszem mennyibe került , de én egy aluljáróban vettem , és az sem az olcsóságáról híres. Máshol még nem láttam , pedig gyűjtő lévén nyitott szemmel járok a boltokban. Szal 300felett vettem az tuti. Am a fél litereshez van mikor 250-260ért hozzálehet jutni:)

(#4314) energyfan


energyfan
csendes tag

kösz a válaszokat! Mondjuk azt gondoltam hogy a fél litres nyilván olcsóbban jön ki de hát azért azon az oldalon is amin írt a monsterekről az a másik srác azt írta az exportra ár 200-300ft, egy másik oldalon meg azt olvastam hogy valaki 200-ért vett.és asszem ToBeY fórumozótársunk írta még régebben hogy a corába a kis monstr 200 a nagy 250ft, mondjuk azóta biztos nőtt az ára,mert ez már régebb volt akkoriba én is a 0.5-set 250-ért vettem most meg 300 a legolcsóbb amit tudok,de akkor is ha akkor 200 volt most se lehet több egy 250-nél csak kár hogy nálunk nincs cora :(((

[ Szerkesztve ]

(#4315) ladaman94


ladaman94
újonc

Üdvözletem mindenkinek! ;)
Gyűjtögetem én is az energiaitalos dobozokat amit itt meg tudtok tekinteni
[link] vagy akár videóként is [link]
Ha valakinek van olyan darabjai amik nekem nincs ennek meg az szóljon! :)

[ Szerkesztve ]

www.energiaital-gyujtok.g-portal.hu

(#4316) energyfan válasza ladaman94 (#4315) üzenetére


energyfan
csendes tag

a 250ml-s monstert nálad se láttam.
amúgy szép gyüjtemény grat.

[ Szerkesztve ]

(#4317) kiskutya87 válasza ladaman94 (#4315) üzenetére


kiskutya87
újonc

Szép gyűjtemény, voltak egészen meglepő dobozok is. :) Kezdtem már megijedni, hogy nincs Red Bullod, aztán láttam, hogy csak rejtegeted őket, pedig szerintem abból is meg lehetne mutatni, hogy hányféle létezik. A Hellnél mindenképp dekoratívabbnak tartom. :D

(#4318) nrgia válasza ladaman94 (#4315) üzenetére


nrgia
őstag

Na nálad aztán vannak általam még sohasem látott darabok... nem semmi grat hozzá..

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4319) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

én meg azt hittem hogy tescos nincs de az alsó polcon azért csak ott figyelt ;) Se dont stop-ot nem láttam, bár az a baj hogy olyan sok rengeteg dobozod van, hogy egyszerűen nem is lehet rendesen átlátni, meg megjegyezni hogy mi az ami van meg mi az ami nincs... :/
tehát csak fogadd mély gratulációmat :) Szép kis pakk :)

ohh és azt még mindenképp megemlíteném, hogy a legundorítóbb doboza akkor is a spar budget-esnek van szinte virított a többi közül, ahhoz képest a tescos egyenesen gyönyörű :)

[ Szerkesztve ]

(#4320) ladaman94


ladaman94
újonc

köszönöm szépen srácok büszke is vagyok rájuk :) :R
az a baj, hogy pár darab nem látszódik az erősítő meg a nyomtató miatt...de weboldalamon meg lehet nézni abc sorrendbe szedve őket ;)

www.energiaital-gyujtok.g-portal.hu

(#4321) trallilalli válasza ladaman94 (#4315) üzenetére


trallilalli
csendes tag

Egek, micsoda gyűjtemény. Brutál! :DD Rengeteg olyan volt, amilyeneket még egyáltalán nem láttam.
A Red Bullost dobozokat először én is hiányoltam, mert nálam ez a kedvenc, de aztán megnyugodtam, hogy ott bujkálnak :)
ABC sorrendbe szedve őket? :D Hu totál le vagyok hidalva ezen most :D
Gratula! ,)

(#4322) marcus14


marcus14
tag

Szintén a Tescoba lehet venni a KX-nevű energiaitalt, ne próbáljátok ki borzalmas fanyar íze van :))

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#4323) keshegy válasza marcus14 (#4322) üzenetére


keshegy
csendes tag

az olcsóbbakról az a tapasztalatom, hogy általában vagy túl savanyúra, vagy undorítóan édesre sikerülnek. akkor már rászánok egy kicsivel többet és megveszem én is inkább a redbullt. annak legalább meg van az a klasszikus tutti-frutti íze, amit szeretek, és egész biztos vagyok benne, hogy soha nem fognak kellemetlen meglepetések érni, míg mondjuk egy 100 forintos társát már öntöttem ki a lefolyóba, mert ihatatlan volt. és ugyan megvettem olcsóbban, de totál kidobott pénz volt az utolsó forintig. szerintem megéri igényesnek lenni.

(#4324) Z0C! válasza keshegy (#4323) üzenetére


Z0C!
őstag

ezzel nem étek 1et.
azért mert neked 1-2 energy nem izlett még ne minősítsd le. :)

Tesco Kick 99ft -simán iható
Get Up 99ft - szintén
Tiger 99-150ft - szintén
Adrenalin 110-160ft - szintén

azért mert olcsó ugyan úgy 32mg/100ml a koffein tartalma.

a Monsterből is csak a zöldet szeretem.
(nem bánnám ha nem a nyomi KB reklámozná hanem valami dögös csaj)
ami számomra még a legdrágább energytől is jobb volt az az XL energy dring.
rahedli számra ittam és tényleg felpörgetett :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4325) AMD Power válasza Z0C! (#4324) üzenetére


AMD Power
titán

A zöld Monster... 1x imádom.

amit nagyon szeretek még a Lidl X! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4326) Z0C! válasza AMD Power (#4325) üzenetére


Z0C!
őstag

Lidli XL :) hát nekem pl nem izlett, förtelmes íze volt amikor ittam.
de ha neked izlik, akkor egészségedre :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4327) keshegy válasza Z0C! (#4324) üzenetére


keshegy
csendes tag

Igazad van, hozzá kell tennem, hogy nem mondhatom az összes olcsó ital rossz, mert nem ittam végig mindet. :D Amit eddig próbáltam, az viszont nagyon nem jött be. Most picit közönséges leszek, de a volt, amelyiktől konkrétan sugárban hánytam, és te azt mondod rá, hogy simán iható... Úgy tűnik, masszívabb vagy. :D Egyébként az sem biztos, hogy ugyanannyi a hatóanyag tartalma, mert találkoztunk már olyannal, hogy csak ráírták. Ejnyebejnye. Köszi, de maradok a vörösbikánál... :U

(#4328) marcus14


marcus14
tag

Miskolcon tudok Ed Hardy energia ital lelőhelyet, ha esetleg még vki nem találkozott vna vele
200ft/db :R

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#4329) concret_hp válasza keshegy (#4327) üzenetére


concret_hp
addikt

nézz utána mennyibe kerül a koffein meg a taurin, aztán becsüld meg, hogy sokezerszeres dózisban a gyárnak mennyibe lehet :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4330) ToBeY


ToBeY
nagyúr

249ft a 0,5L Monster a cora-ba akit érdekelne a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#4331) Z0C! válasza marcus14 (#4328) üzenetére


Z0C!
őstag

Hol?

búza / győikapu környéke? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4332) chris94


chris94
tag

Hello!

Érdekelne,hogy tud-e valaki szerezni eital ritkaságokat, illetve van-e olyan hely - lehetőleg Bp. - ahol pl ezeket lehet kapni: :))

Dark Dog
Monster Khaos,Assault stb,amit Mo.- nem kapni
Red Bull Cola
MX energy
Burn fehér
H.I.V
Dynamite
Burn kis doboz
Red Bull 355ml Light
Red Bull SHOT light
Duracell
FUEL
Tantra 250ml
Sprite 3G
Leszarom
Pussy
No Fear
Ed hardy
Rockstar

Üres doboz is érdekel :)

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#4333) chris94 válasza chris94 (#4332) üzenetére


chris94
tag

Lehetőleg konkrét helyeket írjatok lszi: Üzlet/utca neve, merrefele van

privátban, ne legyen reklám!

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#4334) energyfan válasza Z0C! (#4324) üzenetére


energyfan
csendes tag

azzal egyetértek hogy az xl nagyon jó, mert hasonlít az íze a red bull-ra. :D de pl. a dont stop nem valami túl jó csak akkor veszek ha a pennybe akciós 99ft helyett 59ft :N (Mennyi lehet az előállítása 5Ft).de ha van elég pénzem rá én is red bullt veszek ha nincs akkor bombát ha annyi se xl-t- illetve még néha befut egy-egy hell,burn,monster,illetve adrenalin xxl, de ha épp olyan csóró vagyok hogy ezek egyikére sincs pénz és kénytelen vagyok 99ft-os energiaitalhoz nyúlni akkor az aldis flying powert választom, semmi ratyi íze nincs, és szép a doboza.

[ Szerkesztve ]

(#4335) Lop!N válasza chris94 (#4332) üzenetére


Lop!N
tag

Ezek engem is érdekelnének.
És ha kérhetem ide a fórumba , szerintem nem reklám egymás kisegítése. De ha szerintetek reklám , akkor én is kérnék egy külön PM-et , vagy chris94 , ha kapsz infókat PMben akkor légyszives továbbitsd nekem. Köszönöm

(#4336) WRoli


WRoli
tag

Űdv mindenikek
Régen jártam már erre

Tegnap voltam Szlovákiába ,és láttam egy 5L-es kiszerelésű energia italt ,és egyböl ez a topik jutott eszembe ,azt hiszem kobra ,vagy nem tudom annyira nem figyeltem.:) De eléggé vicces volt 5l -nyi energia ital:) :Y :Y

IQ

(#4337) ladaman94 válasza trallilalli (#4321) üzenetére


ladaman94
újonc

köszi :D a red bullosak meg nekem már nem menő vagyis olyan réginek tűnik és háth ezért bújtatom el őket :D

www.energiaital-gyujtok.g-portal.hu

(#4338) concret_hp válasza WRoli (#4336) üzenetére


concret_hp
addikt

kíváncsi lennék mennyi koffein + taurin van benne / 100ml, annyi tuti nem szaad, hogy legyen, mint a szokásos

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4339) #25954560 válasza ladaman94 (#4337) üzenetére


#25954560
törölt tag

pedig azert van itt a topikban is vagany verzio :)

(#4340) #78693120 válasza Lop!N (#4335) üzenetére


#78693120
törölt tag

Itt írtam helyeket, ahol be lehet szerezni sokfajtát. A címkék között keressétek ki, hogí melyik kell nektek. Persze garancia nincs rá, hogy az adott helyen még lesz, de nincs kizárva.

(#4341) energyfan válasza concret_hp (#4338) üzenetére


energyfan
csendes tag

szerintem sincs az 5 litresbe szokásos adag, az 1literes maxx-ba is ,,csak" 16/200 tehát feleannyi a hatóanyag, a másfeles biturbóba meg 15/30.

(#4342) Lop!N válasza #78693120 (#4340) üzenetére


Lop!N
tag

Fantasztikus
Mind az oldal , mind a gyűjtemény , mind a részletesség. Grat , és köszi a linket:) Bibliámként fogok olvasgatni:D

(#4343) #78693120 válasza Lop!N (#4342) üzenetére


#78693120
törölt tag

Köszi! A blogba van bal oldalon egy picasaweb link és ott az összes fotót nagyban meg is találod.

(#4344) #78693120 válasza energyfan (#4341) üzenetére


#78693120
törölt tag

A fél literes Turboban is csak 15/30. Abban viszont tényleg nem értem ezt a mennyiséget.

(#4345) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ilyen fajta Kerozint valaki látott/ivott már?

(#4346) #78693120 válasza ToBeY (#4345) üzenetére


#78693120
törölt tag

En ittam mar. Ennek tutti frutti ize van, nem gyumolcsos, mint az alap valtozatnak.

(#4347) energyfan válasza #78693120 (#4344) üzenetére


energyfan
csendes tag

ja tudom hogy abba is annyi van, meg a 6 decis bombába is a koffein ,,csak" 15 de lehet hogy az 5 literes kobrába mégis az eredeti 32/400-at pakolták mert kobrába az 1,5 illetve a 2 litresbe is annyi van úgyhogy kinézem belőlük hogy annyit raktak abba is, bár ha ez így van akkor az elég brutális, elvileg max 2 energiaitalt(fél litret) szabadna inni naponta ha egy olyat egy nap alatt bevedelsz 10-szer annyit nyomsz magadba de szerintem az garantált koffeinmérgezés, és napi átlag 150 pulzus :D

(#4348) chris94 válasza ToBeY (#4345) üzenetére


chris94
tag

ToBeY:
Ajánlom az eital.blog.hu oldalt, ott elég sok energiaital teszt és ezek lelőhelye, ára is fel van tüntetve.
Az általad említett pl az Oktogon-Nyugati között lévő édességboltban kapható

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#4349) ToBeY válasza chris94 (#4348) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én csak kérdeztem hogy látott-e már valaki olyan kerozint
Amúgy sajna nekem már nem szabad ilyesmit inni, mivel a vérnyomásom ráment.Hiába no, masszív 10-12éves e-italozás nem maradhat büntetlenűl. :U

[ Szerkesztve ]

(#4350) chris94


chris94
tag

Gyűjtőknek ajánlom az Árpád hídi aluljárót, ugyanis lehet kapni pár ritkaságot.
pl: Hell Sugarfree, amin a Hell felirat ezüst
Kobra - új doboz
Watt Sunrise - ez elvileg egy nyári különkiadás volt tavaly, szóval csodálom, hogy még van ;)

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.