Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) adelante


adelante
csendes tag

Szerintem, a kocsmákban nincs túl nagy választék. Azok ugyanúgy, mint a szórakozóhelyek, egy-egy márkával vannak kapcsolatban, s csak azokat árulják.
A 100 ft-os boltokban jobban jársz, illetve a kisebb élelmiszer boltokban szoktam én is látni sokfélét.
Én keveset veszek, szinte azt mondhatom, hogy kb havi szinten 1et, de mivel sok boltban az ásványvizek mellé pakolják őket, így szoktam látni, milyenek vannak.
Van ismerősöm, aki a fém dobozkákat gyűjt, van neki már vagy 300 darab a szekrény tetején. Lehet vele célbadobósat játszani. :-)
Azért majd bővítsd a gyűjteményed külföldi termékekkel is, azok az igazi ritkaságok!

(#4252) talpalavalo válasza Jarod1 (#4246) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Az elsővel már én is találkoztam elég sok 100Ft-osban lehet kapni, de nem hogy felejthető az íze, szerintem kifejezetten említésre nem méltóan sz*r... :S

Tegnap úgynevezett Bang Out nevezetű borzalmas legalja készítményt sikerült fogyasztanom szintén egy eldugott kis 100-asból és aki teheti azt is kerülje, egyszerűen kénytelen volta megy RB-lal csillapítani, habár nem iszom sokat, de az speciel többet ártott mint használt :S

(#4253) nrgia


nrgia
őstag

Sikerült szert tennem dobozos " No fear" e-drinkre 0,25 és 0,5-ös kiszerelésben, ez utóbbi visszazárható szájnyílású, az íze pedig nekem bejön.

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4254) benike123 válasza nrgia (#4253) üzenetére


benike123
tag

hol vetted a 0.25-ös-et?:O

(#4255) nrgia válasza benike123 (#4254) üzenetére


nrgia
őstag

XVIII. kerületben akadtam rá, a bolt ajtajára ki volt/ van plakátolva.

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4256) zselani


zselani
csendes tag

Most láttam a tegnapi bevásárlás során, hogy a Red Bullból van fél literes kiszerelés. Lehet, ez csak nekem újdonság, ezidáig nem szembesültem vele.
Nem vennék, mert azt nem lehet egyszerre meginni, tartogatni meg nem jó, mert kimegy belőle a szénsav.
Mindig a kisebbet veszem, az pont elegendő mennyiség.
Nem néztem meg, de ugyanannyi koffeint és taurint tartalmaz, mint a szokásos 0.3 lioteres? Mert, ha igen, akkor ez lényegesen nagyobb dózis. :-D Csak azokra az alkalmakra való, ha nagyon pörögni akar valaki.

(#4257) talpalavalo válasza zselani (#4256) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Szerintem csak a kiszerelés más tehát arányaiban ugyan annyit tartalmaz, ARÁNYAIBAN egy egységre levetítve ;)
Egyébként az energiaital az sajnos pont olyan hogy itatja magát, el fogy az hamar, mint a sör is :D:D

(#4258) benike123


benike123
tag

valaki tud olyan kis boltokat ahol van cocaine e.ital vagy egyéb különleges ital?:)

(#4259) gaallee


gaallee
újonc

Az Everlast energiaitalt próbálta már valaki? Én csak a weboldalukat láttam eddig, és az alapján nem tűnik rossznak, de nagyon kíváncsi lennék, hogy ízre és hatásra milyen.... meg hogy hol lehet kapni, mert itt Kaposváron eddig egy boltban sem láttam! :( Tippek? Vélemények? Valaki?

[ Szerkesztve ]

I love you Mary Jane!

(#4260) energyfan válasza zselani (#4256) üzenetére


energyfan
csendes tag

biztos 0.5 litreset láttál nem 355ml-set merd az alapvető red bull nem 0.3 liter hanem 0.25 és ezen kívül van 355ml-s,én fél litreset csak az interneten láttam de többnyira amerikai oldalakon, és ez mondjuk nem meglepő mert az amerikaiaknak a 0.25 semmi, hiszen a monster meg a rockstar is amerikai és azokbol is az alap kiszerelés a 0.5 l.

(#4261) benike123


benike123
tag

na jelenleg valahogy így néz ki eddig a gyűjteményem:)
ha valaki lát olyat ami nincs benne és tudja hol lehet venni akkor írjon:C

(#4262) Seraf723 válasza gaallee (#4259) üzenetére


Seraf723
csendes tag

én egy olyan 3hete toltam egyet full átlagos...mind2re
kaposvár meg nem az én műfajom :D

(#4263) dajani


dajani
tag

Sziasztok.

Létezik olyan koffein és taurin mentes ital, aminek csak az íze (tutti-frutti) olyan mint az energiaitaloké?

(#4264) concret_hp válasza dajani (#4263) üzenetére


concret_hp
addikt

hát annak meg mi értelme :F

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4265) Tomics válasza dajani (#4263) üzenetére


Tomics
addikt

zöld watt?

PH! addikt since 2004

(#4266) dajani válasza Tomics (#4265) üzenetére


dajani
tag

Nem tutti-frutti ízű, hanem vegyes gyümölcs:(

(#4267) dajani válasza concret_hp (#4264) üzenetére


dajani
tag

Este lefekvés előtt megkívánom az íze miatt, akkor tudjak aludni tőle.

(#4268) Ł-IceRocK-Ł válasza dajani (#4267) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én megihatok 2 it is bármiből, úgy alszok mint a tej. :B ;]

Más: zöld xl ről vélemények?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#4269) Tomics válasza Ł-IceRocK-Ł (#4268) üzenetére


Tomics
addikt

Én is :( Nagyon hozzászoktam már úgyhogy hanyagolom egy ideje hátha megint hatni fog :D

PH! addikt since 2004

(#4270) Ł-IceRocK-Ł válasza Tomics (#4269) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nekem meg alacsony a vérnoymásom, nem sok hatása van rám. Azért egy monster pár körtével már más dolog :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#4271) MikroTikker válasza dajani (#4267) üzenetére


MikroTikker
tag

Italról nem tudok ugyan, ami a kritériumokat teljesíteni, de szerintem vegyél tutti-frutti cukorkát, annak tutti-frutti íze lehet ;) Amennyiben ragaszkodsz a folyékony halmazállapothoz, még mindig feloldhatod szódában, és akkor már majdnem olyan lesz.
Vagy, ha már úgy is lefekvés előtt vagy, vehetsz ilyen ízesített gyerekfogkrémet és akkor két legyet ütsz egy csapásra mindjárt :DDD

(#4272) Zelnik


Zelnik
csendes tag

benike123!
Gratula! Csak én érzem azt, hogy legszívesebben közéjük dobnék egy labdát? :-)

dajani!
Lehet kapni ilyen energiaital utánzatú port, amit csak vízben fel kell oldani, koffein meg taurin nics benne, sőt ez valamilyen vitaminos cucc.
A cocainet én is kipróbálnám. Ez az, ami chilis, ugye? Lehet azt egyáltalán itthon kapni?
Még sehol nem láttam.
Addig maradok a jó öreg Red Bullnál.

(#4273) Lop!N válasza Zelnik (#4272) üzenetére


Lop!N
tag

Én fél évig vadásztam a Cocaine nevű e-italra. És egy véletlennek köszönhetően betévedtem Veresegyházon egy kisboltba , megláttam , és lecsaptam rá potom 145,-ért hozzájutottam ehhez a méreghez. :D
Még nem ittam meg többek között azért sem , mert 108mg/100ml a koffeintartalma a normál 32mg/100ml-hez képest ez életveszély sztem. Ebből meginni kettőt , már olyan mint megennyi egy doboz nyugtatót , csak ellenkező hatással.

(#4274) Lop!N válasza benike123 (#4261) üzenetére


Lop!N
tag

Szép gyűjtemény.
Ajánlanám még így első ránézésre a hiányzókat: SexErgy , Tatanka , V12 Cannabis , V12 Turbo , Cocaine , Monster Export , és mivel látom nem csak e-drink-et gyűjtesz ezért:
Viva Slap Vanilla Coffee , Viva Slap Coffee , Viva Slap White Chocolate Coffe

Hírtelen ennyi :D

(#4275) energyfan válasza benike123 (#4261) üzenetére


energyfan
csendes tag

talán hiányzik a 355ml-s red bull meg a 500ml-s aludobozos hell, adrenalin xxl,,action,meg full size,és a mol kútoknál kapható evo.Most így több nem jut eszembe. :W

[ Szerkesztve ]

(#4276) benike123 válasza Lop!N (#4274) üzenetére


benike123
tag

cannabis az ott ha jobban megnézed a többi amiket mondtál azokat hol lehet kapni?:)
jahm meg tnap sikerült egy piros cocaine-t venni:R

(#4277) Lop!N válasza benike123 (#4276) üzenetére


Lop!N
tag

nem a sima Cannabis-ról beszélek , hanem a V12 Cannabisról :D mindjárt lefotózom a saját gyűjteményem.
Hát elég össze vissza lehet őket kapni :D
Legjobb helyként tudnám ajánlani a Corvin Plázában a Müller-t ott lehet kapni a Viva Coffee-kat , és a SexErgy-t továbbá Kerozin-t.
A Keleti pályaudvarnál pedig van egy kis ABC a Bethleg Gábor utca sarkán. Ott lehet kapni különlegességeket , én ott szereztem be a RiseNRG-t , Wild Dragon-t , és BLU Energy-t.
Tatanka-t pedig újpesten lehet kapni egy kisboltban.
De az ÁzsiaCenter is jó lelőhely. Ott is találtam már ritkaságokat , ma is megyek teszek egy körutat.

(#4278) Lop!N


Lop!N
tag

Amúgy szerintetek életképes lenne-e egy olyan GoogleMaps térképintegráció amin elsősorban Energiaitalok lelőhelyét tűntetnénk fel Bolt névvel , esetleg honlapcímmel , és árral. Nem értek hozzá , de úgy gondolom az e-ital közösséget összehozná egy kicsit. Szal aki ért hozzá , az írjon itt v PM-et , mert csak az ötlet van meg technikailag nem tudok kivitelezni.

(#4279) Lop!N


Lop!N
tag

itt a kép amit "ígértem"

(#4280) benike123 válasza Lop!N (#4279) üzenetére


benike123
tag

zsíííír:C
ha 1-2ből vn fölösleges dobozod akkor cserélhetnénk is:)

(#4281) Tomics válasza Lop!N (#4279) üzenetére


Tomics
addikt

és az energiaitalok Atyja, a Red Bull? :D

PH! addikt since 2004

(#4282) Lop!N válasza Tomics (#4281) üzenetére


Lop!N
tag

Hat az kimaradt :)
Túl drága ... Mellékesen RedBull Racing szurkoló vagyok:$

Am fölösleges nincs , de egy csereprogramot beindithatunk, bár én szívesen kóstolom meg az új szerzeményeket

Ám a térképes e-italos ötletemhez vmi komment? :)

(#4283) Lop!N válasza Lop!N (#4282) üzenetére


Lop!N
tag

Bocsi a fura írásért... az iPhone szeret belejavítani az írásba , és néha elég érdekes dolgokat generál

(#4284) benike123 válasza Lop!N (#4282) üzenetére


benike123
tag

sztem ez a térképes dolog jó ötlet!
csak ugye jópár ember kéne infokkal, h legyen vmi értelme...

(#4285) benike123


benike123
tag

úgy néz ki, hogy holnap kapok kb 130-140 db dobozt :C:C
qrva jó:D

(#4286) Lop!N válasza benike123 (#4285) üzenetére


Lop!N
tag

woow... lol az nem semmi :D

Térképhez meg kéne valami szaki aki ért hozzá. De utánanézek , szerintem csak a kettőnk infója elég lenne kiindulási alapnak , mert az enyém majd h nem egész BP-t lefedi.
A tieddel kiegészítve nem lenne rossz kis alap , és akk még it a fórumlakók segítenének.
Csak elöbb vmi technikai háttérre kéne szert tenni :D

(#4287) benike123 válasza Lop!N (#4286) üzenetére


benike123
tag

googlemaps-hoz kéne vhogy hozzáadni sztem

(#4288) #25954560 válasza Lop!N (#4274) üzenetére


#25954560
törölt tag

ebbol jopar mar megvan neki :D

(#4289) benike123 válasza #25954560 (#4288) üzenetére


benike123
tag

köszönöm szépen a felajánlást!!! :C:C:C
majd ha kirakosgattam, teszek fel új képet:D
így most kb 220 db van:):R

(#4290) #25954560 válasza benike123 (#4289) üzenetére


#25954560
törölt tag

inkabb szamold meg elotte, csak hasrautottem. raadasul boven lesz azert olyan, amibol mar van neked is. attol meg szepen bovul a gyujtemenyed, jo helyre kerul a 'hagyatek' :D

(#4291) benike123 válasza #25954560 (#4290) üzenetére


benike123
tag

237 db:)
és úgy 40 csere:C

(#4292) #25954560 válasza benike123 (#4291) üzenetére


#25954560
törölt tag

egesz jo :DDD

(#4293) benike123 válasza #25954560 (#4292) üzenetére


benike123
tag

(#4294) Lop!N válasza benike123 (#4293) üzenetére


Lop!N
tag

az nem semmi :) grat hozzá :)

(#4295) horrorshoes válasza Lop!N (#4278) üzenetére


horrorshoes
csendes tag

Google Places-en szerintem simán meg lehetne csinálni, ott van olyan is, hogy xy bank automatái hol vannak meg egyéb ilyen hozzácsatolható dolgok is, szóval szerintem, aki ért a dologhoz vagy az Androidhoz, az biztos fel tudná pakolni valahogy ügyesen, én nem nagyon tudom, hogy mekkora szakértelem kell ehhez. :( Mondjuk lassan már akár közösségi oldalt is létrehozhatnátok, én nem is gondoltam volna, hogy az energiaital-fanság ilyen komoly dolog, mert a gyűjtemények lenyűgözőek :)

i freak you freaky freaker

(#4296) Lop!N válasza horrorshoes (#4295) üzenetére


Lop!N
tag

hát látod:D

bár én már 3 hete nem ittam egy cseppet sem :D xD

(#4297) Ricardo


Ricardo
félisten

Anno volt egy ilyenem de az egyik tavaszi nagytakarítás alkalmával a szanálás áldozata lett. :W

(#4298) Ricardo


Ricardo
félisten

Dupla

[ Szerkesztve ]

(#4299) Jarod1


Jarod1
addikt

tegnap ezeket xermányoltam, az ebox az valami írtó xar

[link]

(#4300) ezeregy válasza Jarod1 (#4299) üzenetére


ezeregy
csendes tag

Én nem merek ilyen újdonságokat kipróbálni. Egyszer ittam egy neon zöld színű energiaitalnak csúfolt valamit... nah hát inkább hagyjuk, mi lett a következménye :D Ha energia kell, kólázom inkább, az egyelőre nekem elég jó. De ha van valami, amire esküszik a nép, szívesen megkóstolom :)

A gyűjteményekhez pedig minden elismerésem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.