Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) SlayR


SlayR
senior tag

Végre hozzájutottam az új Burnhöz bejövős szal fogyasztani fogom...a Gilroy meg az egyik kedvencem nyáron sokat ittam körülnézek hátha mostis van itt ott....viszont van most egy bizonyos "V12" nevezetű ital ami nemtünik rossznak kiváncsi lettem rá.

(#4152) ToBeY válasza Lop!N (#4149) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha ez a mentás limonádés cucc ,akkor a corába van.Haver vett,nekem nem jött be az íze.

[ Szerkesztve ]

(#4153) #04441088 válasza SlayR (#4151) üzenetére


#04441088
törölt tag

Milyen az új burn?
Valami narancsos cucc, nem?

(#4154) dragonfx válasza Jarod1 (#4150) üzenetére


dragonfx
veterán

dda.ba 145é veszem kb 2 hete :C
igen a sárga 0.5ös burn bejövös.inkább ananászos szerintem.285é.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4155) mycso válasza #04441088 (#4153) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem olyan, mintha a fanta-exotic (vagy trópusi fanta vagy mi a szösz)-höz adtak volna koffeint/taurint ettől picit savanykásabb lett és kapott egy új címkét.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4156) dragonfx válasza mycso (#4155) üzenetére


dragonfx
veterán

egy fél üveget megittam ma már.meg egy kalátmeg egy redbullt és még csak fél 7 :C :C :C :Y :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4157) energyfan válasza dragonfx (#4154) üzenetére


energyfan
csendes tag

nálunk meg a tom marketbe alapból 169 de minden hónapba van kb. egyszer de van hogy többször is egy-egy hétig hogy a hell 109-129 a bomba 119-129. szóval elég jó árba van, főleg hogy 2-3 éve még 250-300 ft körül volt a bomba.

(#4158) dragonfx válasza energyfan (#4157) üzenetére


dragonfx
veterán

na ja ez a 145 nem rossz

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4159) Seraf723


Seraf723
csendes tag

ez a dont stop nem is rossz...igy 59ér egyenesen zseniális volt, mondjuk csak 1et ittam mer a maradék 5öt kb behúzták ha már házibuli :DD de nem igazán éreztem a különbséget az adrenalin meg eközött

(#4160) SlayR


SlayR
senior tag

V12 Noh ez is megvolt...igazából már ittam jobbat is többi z is tesztelésre kerül nekem kicsit olyan light beütése van... Ma viszont érkezik egy Black Tiger nevezetű újdonság kiváncsi leszek ez valami új vagy a régi Tiger gy éled újra.

(#4161) westcoastog


westcoastog
veterán

Ma kaptam ezt a csodát, Penny marketből származik ha jól tudom, még edrink blogon sem találtam. Nem tudom mennyibe kerül, ízre átlagos, mint a többi, szerintem teljesen rendben van. :)

(#4162) zazahoho


zazahoho
őstag

Cocaine -ból kék színűt nem tudjátok most hol lehet kapni jó áron Pesten ?

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#4163) szatocs válasza westcoastog (#4161) üzenetére


szatocs
őstag

Nekem ízre a Don't Stop! jobban bejött. :D

=== Szatocs ===

(#4164) dragonfx válasza SlayR (#4160) üzenetére


dragonfx
veterán

ilyet hol lehet venni.még nincs a gyüjteménybe.
egy max nevezetűt ma szereztem viszont a dontstop ultra gáz izü szerintem.

u.i.:ez a képnagyság lkemény nem tom hány mpx de még a 20 megás digi net is megfeküdt tőle :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4165) westcoastog válasza szatocs (#4163) üzenetére


westcoastog
veterán

Na majd szerzek olyat is a gyűjteménybe. :)

(#4166) szatocs válasza westcoastog (#4165) üzenetére


szatocs
őstag

De figyelj, hogy hogy mondtam: "jobban" :D Ez is a Penny-ben volt, szilveszter előtt volt épp 59 Ft-ra leárazva, szóval akkor betáraztam belőle, vittem buliba, jó két rövid között. :D

Egyébként nekem eddig féllityis fruttis Burn jött be a legjobban, meg a zöld Monster.

A Kobrát meg úgy fél éve elkezdték valami húgy ízűre csinálni, sokat esett a minősége szerintem, azért eddig meg bírtam inni, de múltkor vettem egyet, hát sokadjára fogyott el.

(#4167) westcoastog - 100-nál drágább még sosem volt. :)

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#4167) westcoastog válasza szatocs (#4166) üzenetére


westcoastog
veterán

Ha legközelebb jár anyum a penny-be mondom hozzon egyet, remélem nem drágult meg nagyon. :))

(#4168) westcoastog válasza szatocs (#4166) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja, 2 liter kobrát kap az ember 200 forintért. :DDD
Az új Burn tényleg nagyon jó. :C

(#4169) dragonfx válasza westcoastog (#4168) üzenetére


dragonfx
veterán

én meg uj queen.t 70ft.ért.
háűt átlag sablo kommersz.de azéa juiced burn a legjobb mostanság.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4170) energyfan


energyfan
csendes tag

én meg azt vettem észre hogy a burn shot ára hatalmasat csökkent, mert ugye kb. 300 ft volt a sparba mikor voltam úgy egy hónapja,akkor már csak 180 volt, kb. 2 hete már csak 99. most meg a pennys ujságba azt írják hogy burn shot 100ml 99ft,szerintetek tényleg van 100ml-s burn shot vagy scak elírták?

(#4171) Seraf723


Seraf723
csendes tag

elirták. viszont tényleg durván csökkent az ára

(#4172) energyfan válasza Seraf723 (#4171) üzenetére


energyfan
csendes tag

mondjuk én is gondoltam mert az interneten se láttam sehol 100ml-s burn shotot, mondjuk nem tudom hogy az 50ml megér-e 100ft-ot mert a sima burnnek valahogy számomra semmi hatása ugyhogy nem tudom hogy a shot hatna e valamit.

(#4173) Seraf723 válasza energyfan (#4172) üzenetére


Seraf723
csendes tag

nos hatásról már nem tudok beszámolni mert az már réges régóta nem létezik nálam :DD
most épp diéta hónap van és edzések mellett tolok zsírégetőt is na az felébreszt mondjuk abba az 1 tablettába több koffein van mint 1 energiaitalba :D

(#4174) Yahhher válasza energyfan (#4170) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Sőőt, én 60-ért vettem sparban.

Üdv B.

(#4175) energyfan válasza Yahhher (#4174) üzenetére


energyfan
csendes tag

én meg mikor utojára voltam már 1 se volt mert 99-ért már megvették

seraf: hát ja az a szar az energy drinkbe hogy ez is függőséget okoz és ha rászoktál akkor már nem igazán van hatása. az alkoholisták is többet kell igyanak hogy berúgjanak :D

[ Szerkesztve ]

(#4176) Mawyx válasza szatocs (#4163) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én jóideje Don't Stop- ot tolok, nagyon jó :K Amióta a Planet helyett ez van a Pennyben, azóta ezt veszem.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4177) Seraf723 válasza energyfan (#4175) üzenetére


Seraf723
csendes tag

méghogy függő, csak tavaly suliba reggel mindennap toltam egyet, dehát amióta legrosszabb esetben 11re kell bemenni... :DD ma már jó ha havonta 2 egy kis alkohollal vegyítve:D (amúgy most kaptam meg 2.félévi órarendet és mind a 4nap reggeli órák lesznek szal indulhat a visszaszokás :Y )
amúgy 289 a 6decis Bomba az intersparba :)

(#4178) energyfan válasza Seraf723 (#4177) üzenetére


energyfan
csendes tag

én tom marketbe veszem a legtöbb energy drinket ott alapból 280ft a 600ml-s bomba, ott a legolcsóbb nálunk a bomba, a hell, a monster és a red bull is. csak a burn nem annyira olcsó az 250, szóval annak a sparba van a legjobb alapára. illetve a penny marketbe szoktak mág jó olcsók lenni, csak az a baj hogy ott csak a don't stop meg a red bull az állandó, és a többi csak néha van pl. 3 féle xl 109ft/db, watt 109ft, bomba 169ft, burn169ft,
kár hogy ezek nincsenek állandó készleten akkor oda is mennék feltankolni :D

(#4179) tipuka


tipuka
addikt

Akciós a real-ban a Hell whisky és vodka, 189 ft, szerintem megéri nagyon a szokásos 300 ft körüli ár helyett :) Én most is azt iszogatom :D már másodikat.

(#4180) tipuka


tipuka
addikt

bocsánat 3x is ugylátom jelezte véletlen volt

[ Szerkesztve ]

(#4181) tipuka


tipuka
addikt

bocsánat 3x is ugylátom jelezte véletlen volt, azért h ne legyen teljesen off töltök fel képet róla

[ Szerkesztve ]

(#4182) concret_hp


concret_hp
addikt

tegnap vettem gyümis burnt, átlag eneriaitalnál jobb, de a gyümis monster sztem jobb mint ez :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4183) ToBeY válasza tipuka (#4179) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Gusztustalan az íze akár a szappan szerintem

(#4184) tipuka válasza concret_hp (#4182) üzenetére


tipuka
addikt

szerintem is, amikor akciós volt a corában karácsony környékén 249 ft-ért rögvest vettem párat abból ám :D

(#4185) concret_hp


concret_hp
addikt

kipróbálás alatt a finn (cukormentes) bomba... hát ittam már jobbat is rosszabbat is, de erőltetni enm fogom asszem :)

amúgy nem tudom mi a rosszabb, ha cukrosat tol az ember vagy amibe cukor helyett midnenféle E betű van meg ki tudja még mi

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4186) PazsitZ válasza Seraf723 (#4177) üzenetére


PazsitZ
addikt

Igen, tényleg jó árban van, viszont abból a fele koffein ki van spórolva.
32mg helyett csak 16mg-ot tartalmaz.

- http://pazsitz.hu -

(#4187) Enton válasza PazsitZ (#4186) üzenetére


Enton
addikt

Ez érdekes, mert én most nézemtem meg a 0.6-os palackon és a kisüveges 250ml-en is: 15mg/100ml van írva.
A konzerveset nem komálom annak olyan fura íze van. :N

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4188) Lop!N


Lop!N
tag

Mai napon a Keleti P.u. környékén volt dolgom.
És a RiseFM hivatalos Facebook csatornáján láttam , h megjelent a Rise NRG energy drink... megnéztem hol lehet kapni , pont a Keleti környékén... egyből felvettem a napi tehendők listájára. Meglátogattam a boltot , és nem csak RiseNRG-t kaptam , de más olyan Energiaitalt amit már egy ideje kerestem a gyűjteményembe. Ezzel kiegészülve 46 különböző Energiaital található a gyűjteményemben:)

Itt van pár kép az új szerzeményekről:

[ Szerkesztve ]

(#4189) Lop!N válasza Lop!N (#4188) üzenetére


Lop!N
tag

A Rise NRG különlegessége még , h 40mg/100ml Koffeint tartalmaznak.
Plusz a Limited Edition (fehér) Bodza ízű:) Egyenlőre még csak a dobozt olvastam , nem bontottam még ki. Majd holnap meglátjuk :)

(#4190) PazsitZ válasza Enton (#4187) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az átlag energiaitalokban 32mg van.
Most megnéztem a polcomon levő üres dobozt (amit még előző vizsgaidőszak alatt vettem) és azon is 32mg van. Szóval akkor lehet azóta csökkentették volna? :F

- http://pazsitz.hu -

(#4191) Enton válasza PazsitZ (#4190) üzenetére


Enton
addikt

RegElek oldala szerint ezekben ennyi is van. A többi 330ml cukormentes és többi bombában 32mg a mennyiség:
[link]
Én csak ezt a klasszikusat komálom de ezt is csak az íze miatt. Engem hidegen hagy ha rögtön el is alszok utána, nem azért szoktam inni, inkább az ize ami megfogott.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4192) concret_hp válasza PazsitZ (#4190) üzenetére


concret_hp
addikt

az üveges bombában meg a 6 decisben régóta ennyi van

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4193) themebuilder


themebuilder
senior tag

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nemrég ittam Monster energiaitalt, de nagyon nem jött be az íze. Egyszerűen pocsék, úgy tudom jellemezni. Bombát szeretem, annak kellemes az íze.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#4194) Enton válasza RegElek (#4143) üzenetére


Enton
addikt

Most találtam ilyet a kópban:

[link]

Most meg is kostolom, már bőven fagypont alatt van. :K

A listádban pedig nincs benne csak szólnék ha gondolod egészítsd ki. Ha kell adat küldök róla bármi infót. Egy darabig még ugyis meglesz a doboza. :B

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4195) ati012


ati012
senior tag

Én most vagyok elvonón :)
Hetente 6-8 liter Kobrát ittam kb fél-1 éven keresztül. Most már nem hat sz@rt sem. Most egy kis pihi, aztán majd újra. Jelenleg T3szkós 2 literes multivitamint iszok. Olcsó és finom.

Monster szerintem is rossz. A sárga meg végképp.
Bomtba illetve a Go! ami nagyon finom, kár hogy nincs 2 literesben.

(#4196) concret_hp válasza ati012 (#4195) üzenetére


concret_hp
addikt

heti 6-8 littyó :Y nem világít a véred még vagy ilyesmi? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4197) lorcsi válasza ati012 (#4195) üzenetére


lorcsi
veterán

ehelyett a sok sz@r helyett inkább ásványvíz vagy sima csapvízzel jobban járnál
és ezek valóban olcsók

(#4198) Seraf723 válasza Lop!N (#4188) üzenetére


Seraf723
csendes tag

kösz a tippet Rise NRG-re, elmentem manna abc-be és vettem párat :)
amúgy nemtudom, hogy miben merül ki a "limitált" dolog de pl a kasszánál még volt vagy 1karton + a hűtőbe is a fehérből, meg volt Everlast is azt már akartam egy ideje, meg még 2 amit soha nem láttam dehát én nem vagyok gyűjtő tehát nem vettem :)

(#4199) SlayR


SlayR
senior tag

Black Tiger az egyik legjobb :)

(#4200) SlayR válasza lorcsi (#4197) üzenetére


SlayR
senior tag

Mostani állapotok mellett a csapvízbe több a baktérium meg a káros anyag mint bármi másban ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.