Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26301) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Múlt héten nem volt Global Dev., a kövi már MIUI 10 lesz??

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#26302) pulutodurumo válasza D1L1ZS (#26301) üzenetére


pulutodurumo
őstag

China dev lesz júliusban, global gondolom augusztusban kábé. Addig csak jön még kilences. Vagy nem. De az biztos. :D

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#26303) Oldman2 válasza sandró60 (#26295) üzenetére


Oldman2
veterán

Le tudta valaki már tölteni?

A hivatalos ROM letöltő oldal frissítés miatt jelenleg sem elérhető... közvetlen bigota-s linket nem tud valaki esetleg?

(#26304) sandró60 válasza Sweet Lou 6 (#26296) üzenetére


sandró60
addikt

Használod is?
Mi a tapasztalat ezzel a 9.5.10-verzióval?
Egy véleményt már írtak,hogy az akku hamarabb lemerül?Más esetleg akinek már "régebb"óta fent van?
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#26305) TRob1 válasza sandró60 (#26304) üzenetére


TRob1
veterán

Azóta írták hogy jobban merül, mióta megkérdezted, felajánlotta-e másnak is? Nem találom.

¤ R'n'R ¤

(#26306) Kiss_R válasza pulutodurumo (#26300) üzenetére


Kiss_R
tag

OTA survival opciót nem találtam a TWRP-ben. :(
Ezegyszer (illetve másodszor) hagytam letölteni és újratelepíteni a teljes romot, majd végigzongoráztam a root-procedúrát megint, de legközelebbre muszáj leszek találni valamit, mert ez így elég bosszantó.

(#26307) trouble válasza sandró60 (#26304) üzenetére


trouble
senior tag

Mi van, hol derül ki az , hogy jobban merül, mikor kb. néhány órája derült ki, hogy van új frissítés ?

(#26308) frewwy


frewwy
tag

Sziasztok! Besárgult (elsőre), de utólag hibámból fakadóan betört kijelzőt cserélnek garanciában?

(#26309) crok válasza Kiss_R (#26306) üzenetére


crok
Topikgazda

Az official TWRP nem támogatja, azért nem találod.
Alternatív recovery-k támogatják az incremental OTA-t és az OTA survival-t is.

Ha nem akarod hogy megint ez legyen annyit tudsz tenni, hogy:

- nem engeded, hogy magától frissítse és maradsz a sima TWRP-n, és úgy frissítesz, hogy letöltöd a teljes BigOTA zip-et, flash-eled, majd NEM indítod újra, hanem flash-eled a TWRP img-t az install menüben (ugyanis a BigOTA-ban alapból ott figyel a gyári recovery.. ami nyilván felülírja majd a TWRP-t) majd pedig az általad választott root megoldást is flash-eled és csak ezek után indítod a telefont újra.

- teszel fel RedWolf vagy OrangeFox recovery-t amiben van "védelem" (ez az OTA survival) arra, hogy a BigOTA zip-ből eleve nem teszi fel recovery-t de ettől még utána NE indítsd újra egyből csak miután az általad választott root megoldást is flash-eled és csak ezek után indítod a telefont újra.

A merülésről annyi van, hogy természetesen beta-ban kiment már a 9.5.10.0 vagy két hete de csak most kezdték el kinyomni mindenkinek. De persze megint vannak, akiknek "veszettül" merül, van aki meg azt mondja hogy az eddigi "legjobb frissítés"..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26310) crok válasza crok (#26309) üzenetére


crok
Topikgazda

Asszem ez a 9.5.10.0 linkje:
http://bigota.d.miui.com/V9.5.10.0.NCFMIFA/miui_HMNote4XGlobal_V9.5.10.0.NCFMIFA_2300218819_7.0.zip

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26311) crok válasza Tidzsi1953 (#26299) üzenetére


crok
Topikgazda

Root van? [Ezzel] se kapcsol be? Mert ha nem akkor elég nagynak látom az esélyt a hardverhibára..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26312) Kiss_R válasza crok (#26309) üzenetére


Kiss_R
tag

Köszönöm a kimerítő választ, nincs több kérdésem. :R
Tehát bármit csinálok, így is, úgy is rootolnom kell újra, és utána elvégezni a szükséges customizálást (patchelések, nem kellő programok letakarítása stb), ami számomra fontos.

(#26313) crok válasza Kiss_R (#26312) üzenetére


crok
Topikgazda

Root után ha nem törlöd az appokat hanem letiltod akkor upgrade után legalább ezzel nem kell foglalkozni. Ha a /system-en patch-elsz vagy cserélsz le bármit akkor nyilván azt mindenképp újra meg kell csinálni minden frissítéskor (kivéve ha javítják az új verzióban a hibát és már nem kell a patch).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26314) Oldman2 válasza crok (#26310) üzenetére


Oldman2
veterán

thx

(#26315) Tidzsi1953 válasza crok (#26311) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Sajnos, amit linkeltél, azzal sem működik! Nem hogy sárgán nem világít, de fehéren sem! Természetesen van root. Gyakori lehet ez a hiba? Nem szívesen adnám emiatt szervizbe, valószínűleg több hétre. Még a megbontásának sem tudnék örülni. Megpróbáltam egy újra telepítést, most meg több perce nem akar az EPIC ROM betöltő képernyőről tovább lépni. (Hosszas várakozás után sem töltödött be)

Egy régebbi, szintén EpicROM mentést tettem vissza, sajnos azzal sem működik a vaku.
Csak LED hiba lehet, vagy attól még komolyabb hiba is előfordulhat?
Itt a fórumban volt esetleg valakinek hasonló hiba?

(#26316) kelly416 válasza frewwy (#26308) üzenetére


kelly416
veterán

Besárgult kijelzőt cserélnek vagy javítanak. Önhibádból betört kijelzőt viszont csak a Te költségeden cserélik ki szerintem, de legegyszerűbb, ha felhívod a wayteq szerviz vonalát és direktben rákérdezel, mert mi csak találgatni tudunk, ők majdnem biztosat mondanak.

(#26317) SteveHarris


SteveHarris
csendes tag

Tegnap írtam a zeneakadási problémámmal kapcsolatban (#26286). A további érdekesség az, hogy ha újraindítom a telefont és utána egyből elindítom a poweramp-ot, akkor nem akad. 1,5-2 óráig hallgatom, majd más aplikációkat nyitok meg (pl.: játszok, böngészek), pár óra múlva visszatérek a poweramp-hoz és megint akad. Utána használom a saját tisztító és optimalizáló appját is. Olyan mintha valami a háttérben futna és befolyásolná a lejátszást. De nem tudom mi lehet az ami az újraindítás után egyszerre nem indul el. Mi lehet a probléma? Hogy lehetne ezt kideríteni? Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#26318) RedSwallow


RedSwallow
tag

Feltettem az új Oreo alapú LineageOS-t, sok gond nincs vele, de baromi zavaró, hogy nem írja ki a feliratokat. Konkrétan 3 betűből kellene kitalálnom a tárcsázóban az emberek nevét: :F

Van erre valami megoldás? (betűméretet hiába állítom kisebbre)

(#26319) Simba86


Simba86
senior tag

Aki használ(t) itt Lineage OS-t:

Tapasztaltatok olyat, hogy nincs se csengőhang, se értesítési hang, csak rezgés?
Újraindítás után egy ideig normális, de utána elnémul megint... a "ne zavarjanak" módot természetesen kikapcsolva tartom...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#26320) RedSwallow válasza Simba86 (#26319) üzenetére


RedSwallow
tag

A hangfájlok nem memóriakártyán vannak?

(#26321) aRm1n válasza RedSwallow (#26318) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Csinálnál egy képet úgy, hogy a fejlesztő beállításokban bekapcsolod az elrendezéshatárok megjelenítését?

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#26322) RedSwallow válasza aRm1n (#26321) üzenetére


RedSwallow
tag

Köszönöm a választ. Hogyan állíthatók ezek?

(#26323) arcsin válasza RedSwallow (#26322) üzenetére


arcsin
senior tag

Ez a simaAOSP-s tárcsázó? Én általában amikor az OpenGapps-t teszem fel direkt aroma installlerrel és akkor úgy hogy leszedje a sima aosp-st és tegye fel a Googlésat amiből akarom. Nem mellesleg vannak a beállításokban módok a nevek megjelenítésére mindkettő tárcsázóban.

(#26324) ViragL válasza Simba86 (#26319) üzenetére


ViragL
tag

Március óta használom ezt a LineageOS 14.1 verziót, nem tapasztaltam ilyet.

(#26325) Dave Crank válasza Simba86 (#26319) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nekem is volt ilyen, meg aex alatt is, pontosabban olyan, hogy az értesítési hangot, mintha nem játszotta volna le végig, hanem kb a pittyenés felénél megakadt, majd kb pár sec múlva lejátszotta a lemaradást... értesítési ledet se tudtam beidomítani, hogy ne csak fehéren menjen, pedig megadtam hexa-ban...

RedSwallow: nekem los alatt nem volt ilyen probléma, nem állítgattál el valamit? :D

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#26326) RedSwallow válasza arcsin (#26323) üzenetére


RedSwallow
tag

Emiatt had ne kelljen felraknom Gapps-t. A beállításokban 2 opció van: Sorty by és Name format. Míg a menük és ikonfeliratok reagálnak a betűméret/display változtatásra, ez nem.

(#26327) arcsin válasza RedSwallow (#26326) üzenetére


arcsin
senior tag

ja hogy gapps mentes... az más, bocsi

(#26328) Upo válasza RedSwallow (#26326) üzenetére


Upo
addikt

Ha magisk van fent akkor a downloads alatt van google dialer and contacts for op5/5T modul, esetleg ki lehet próbálni azt is. Mintha az oxygen os is gapps mentes lenne ha jól rémlik.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#26329) Simba86 válasza RedSwallow (#26326) üzenetére


Simba86
senior tag

egy tárcsázót miért nehéz felrakni? Exdialer és csókolom...

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#26330) Dave Crank válasza Simba86 (#26329) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Mondjuk én se akarnék felrakni egy tárcsázót, miközben van beépített... egyébként meg tuti, hogy csak valami beállítás.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#26331) Simba86 válasza Dave Crank (#26330) üzenetére


Simba86
senior tag

Az Exdialer használata messze kényelmesebb a beépítettnél... az oldalra húzós hívás/sms indítás nagyszerű funkció. De ízlések és pofonok :)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#26332) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok!

Életem első Miui telepítésével szenvedek jelenleg. Barátomnak kell egy új rendszer és itt olvasgatva letöltöttem ezt a Globe ROM-ot (Note 4X-re, eustockból vásárolt telefon). A Xiaomi oldala szerint nevezzem át update.zip-re, másoljam a gyökér könyvtárba majd recovery módban ott kéne lennie az "Install update.zip to system"-nek. Viszont ez már nincs ott, így elakadtam.

Mit rontottam el? SD kártyát kivettük, nem azon van az update.zip .

(#26333) draco31


draco31
veterán

Valahogy töröltem a Gmail ikonját, csak ugy tudom megnyitni, ha levél jött, vagy a Play áruházon keresztül. Hogy tudom visszarakni?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#26334) crok válasza csuzda (#26332) üzenetére


crok
Topikgazda

1, Miért kell új rendszer?

2, Első megoldás miért nem működik?
Method 1: Launch ‘Updater’ app on your device, click the ‘…’ icon at the top-right corner, and select ‘Reboot to Recovery mode’ to enter.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26335) crok válasza draco31 (#26333) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen rendszer, milyen launcher? Gyári MIUI? Abban nem lehet ikont törölni csak talán "elrejteni" azt hiszem, vagy Second Space-be tenni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26336) csuzda válasza crok (#26334) üzenetére


csuzda
aktív tag

1. Lassú, kipróbálunk újat. Tegnaptól van nekem is Xiaomi telefonom így nem vagyok benne még jártas.

2. Rosszul fogalmazhattam magam. Belépünk a recovery-be, de nincs ott a gomb amivel fel tudnánk rakni a ROM-ot.

A legújabb stabil ROM-ot hol tudom letölteni? A miui oldaláról sem tudok letölteni, mert egy fórum bejegyzés jön be, hogy ideiglenesen nem elérhető a letöltés.

Előbb vettem észre, hogy a telefonon 9.valamennyi van, a Globe pedig 8.valamennyi így csináltam egy Wipe data-t, de így sem jön elő az "Install update.zip to system".

Szerk: ha a Globe-ról v9.-es ROM-ot akarok letölteni akkor mit kell kiválasztani? Van valami jelentősége a betűknek a verziószám mögött? KÉP

[ Szerkesztve ]

(#26337) Fejlesztő13 válasza SteveHarris (#26317) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Lehet nem vigasztal, de nem vagy egyedül a témában. Nekem még sose működött jól a PowerAmp se ezen a telefonon, se az előző LG-n. Próbáltam többféle beállítást, sokféle fájlt, külső-belső tárhelyen, de mindig ugyanaz a helyzet: Nagyon rövid időre meg-meg szakadozik a zene random időközönként. Megoldást nem találtam rá, jetAudio-ra tértem át.

[ Szerkesztve ]

(#26338) crok válasza csuzda (#26336) üzenetére


crok
Topikgazda

Aww, bocsi, te nem Global Stable-t hanem Globe ROM-ot akarsz feltenni.

Az custom ROM, az nem fog menni a gyári recovery-vel.

Ki kell nyitni a bootloader-t, feltenni egy custom recovery-t (TWRP/OrangeFox/RedWolf..) majd onnan tudod feltenni. (Összefoglalóban minden benne van.)

A számozás pedig csalóka lehet..

MIUI9 lesz amit te fel akarsz rakni csak az azért kezdődik 8-assal mert alapvetően a kínai fejlesztői ROM-ra (pontosabban a Xiaomi.EU-ra) épül és ott a számozás más:
A fejlesztői névadás így megy: 8.4.26:
8 - 2018-as ROM
4 - Április
26 - 26-odikán kiadva
De ettől még ez MIUI9.5 (egyelőre)

A V9.x.y.z pedig nem erre hanem a Global Stable-re alapuló custom ROM. De ez is MIUI9 (egyelőre)..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26339) draco31 válasza crok (#26335) üzenetére


draco31
veterán

Minden gyári, ma reggel jött egy 55 megás frissités a rendszernek.

Szerk.
Meg lett :)

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#26340) crok válasza draco31 (#26339) üzenetére


crok
Topikgazda

Merre volt? ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26341) csuzda válasza crok (#26338) üzenetére


csuzda
aktív tag

Köszönöm a segítségedet!

BL-t nem fogom neki kinyitni. Én mindig úgy csináltam a gagyi kínai telefonjaimmal, hogy ha lassú volt újratelepítettem és onnantól 3-6 hónapig jó volt megint minden. Gondolom, hogy ha haver telefonja is nagyon belassult akkor itt is ezt kéne csinálni.

Ezt a logikát tovább víve kéne nekem a legfrissebb vagy egy viszonylag friss rom a telefonhoz. Mivel a miui oldaláról most nem tudok telepíteni, ezért honnan szedjem le?

Legyen az összefoglaló -> Rawulf gyűjteménye -> mi.com.stable -> miui_ HMNote4XGlobal _V8.2.7.0. MCFMIDL_9521df103e_6.0.zip ?

Szerk: Ha recoveryben csinálok egy wipe data-t akkor a telefon lehet olyan gyors mintha újratettem volna?

[ Szerkesztve ]

(#26342) crok válasza csuzda (#26341) üzenetére


crok
Topikgazda

Az egy nagyon régi (pont kb egy éves) ROM amit írsz.. és még MIUI8-as.

Most a fórumos maintenance miatt ugye nem tudod megnyitno azt az oldalt, de ezt igen:

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1144337

Itt össze van szedve az összes ROM.. itt a 9.5.9.0 az utolsó még mert a tegnapi legeslegfrissebb nincs még fent. De a 9.5.10.0 innen elvileg letölthető:

https://prohardver.hu/tema/xiaomi_redmi_note_4_b20/hsz_26310-26310.html

[Szerk.]De ha ennyire nullázni akarod úgyis akkor miért nem csinálod MiFlash-el és a fastboot ROM-al ha megint elérhető lesz a letöltési oldal? Szerintem ma estére már menni fog megint.

Egyébként ha factory reset-eled az aktuális ROM-ot akkor minden törlődik úgyhogy akár lehet kicsit gyorsabb is (mivel ugye üres lesz) de úgyis belakod megint ( :

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26343) SybenX válasza Fejlesztő13 (#26337) üzenetére


SybenX
őstag

Én is Poweramp-ot használok már fél éve és csak akkor fordult elő akadás, amikor a zenék sd kártyán voltak, viszont ha belső tárhelyre rakom akkor sosincs akadás, minden jól működik.

Egyébként LineageOS 15.1-et használok 2-3 hete, amióta kiadták hivatalosan és semmi hibát nem találtam, gyors, nem szívja az akksit, egy éjszaka 1-2%-ot merül, jó az üzemidő, ram kezelés.

[ Szerkesztve ]

(#26344) csuzda válasza crok (#26342) üzenetére


csuzda
aktív tag

Letöltöttem a 9.5.9.0-t és MiFlash-el nem tudom felrakni a fastboot-ot. 0 másodperc alatt kész van a "flashelés" és a telefonnal semmi sem történik. A telefonon 9.5.9.0 volt, akkor is ezt játszotta, amikor lefrissítettem 9.5.10.0-ra akkor is. Mit csinálok rosszul? A telepítési útmutató szerint, ha végez a program akkor a telefon elindul a friss ROM-mal. Nekem nem, csak Fastboot képernyő van. Amikor a gagyi kínai telefonjaimat telepítgettem újra, ott a Flashtool felrakta mindig ugyan azt a ROM-t a telefonra ami rajta volt, csak éppenséggel több hónapja.

KÉP

(#26345) crok válasza csuzda (#26344) üzenetére


crok
Topikgazda

Ki is van csomagolva a tar abban a konyvtarban?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26346) csuzda válasza crok (#26345) üzenetére


csuzda
aktív tag

(#26347) RVR400 válasza csuzda (#26346) üzenetére


RVR400
veterán

Kb. ezerszer le lett írva, hogy valami egyszerű könyvtárnév legyen. :)

(#26348) Attipapa válasza RVR400 (#26347) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Ez a kicsomagolt mappa neve. Nem kell,hogy átírja, aki ezt írta ezerszer az hülyeséget írt. Kb 8 éve csinálom és soha nem kellett átnevezni a flashez a mappát. Most is így van! Valami user hiba van ott azt hiszem.
csuzda
Csak a C: gyökérbe kell rakni a mappát és betallózni a miflash-ből. Abból a hosszú elérési helyről másold át oda és menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#26349) snpetit válasza csuzda (#26346) üzenetére


snpetit
aktív tag

Ha van mi fiókja jelszót tudja ugye?

(#26350) RVR400 válasza Attipapa (#26348) üzenetére


RVR400
veterán

Én csak 2 éve csinálom, előtte nem Xiaomiztam, de már volt belőle pont ilyen probléma. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.