Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) Iborka válasza Trailblazer (#26399) üzenetére


Iborka
tag

https://androidfilehost.com/?w=files&flid=275253
:DDD

(#26402) kelly416 válasza Gloob (#26376) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem félre értettétek egymást.
Ha beszélgetés közben a közelségérzékelő miatt elsötétül a kijelző, akkor nem szabad reagálnia sem az érintésekre.

(#26403) Trailblazer válasza Oldman2 (#26400) üzenetére


Trailblazer
addikt

Elnézést kívánok!

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26404) kelly416 válasza bbubby00 (#26391) üzenetére


kelly416
veterán

Sajna nem miui tupajdonság, nekem RR rom alatt is előjött, gariban javították a telefont és azóta minden ok.

(#26405) bbubby00 válasza kelly416 (#26404) üzenetére


bbubby00
őstag

Akkor ebbol telefoncsere lesz.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#26406) kelly416 válasza bbubby00 (#26405) üzenetére


kelly416
veterán

Miért nem garanciáztatod? Nekem szó nélkül javították.

(#26407) draco31 válasza crok (#26340) üzenetére


draco31
veterán

Lett 4 új oldal, és a legvégére, csak alul nem vettem észre a pöttyöket.
Pedig be van állítva a zseb mód, sosem csinált még ilyet.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#26408) gabe_


gabe_
őstag

Sziasztok
Az alábbi videón kb. 45 másodpercnél megváltozik a hang.
[link]
MIUI HU 8.3.1 Beta van a telón, ez már úgy tudom, tartalmazza a videó hang javítást, de mégis átmegy vödör hangzásba egy idő után... :(

Sovány szakácsban sose bízz!

(#26409) gtesteban


gtesteban
tag

Üdv mindenkinek!
Gyári témákat honnan lehet letölteni a Xiaomi Redmi Note 4-re? A rendszer gyári Global 9.5.10.0.
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#26410) sandró60 válasza gtesteban (#26409) üzenetére


sandró60
addikt

Ezt olvasd -problémák a "téma"letöltéssel ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#26411) gtesteban válasza sandró60 (#26410) üzenetére


gtesteban
tag

Köszönöm szépen a segítséget.

(#26412) Riuko


Riuko
senior tag

Üdv. Szeretném kérdezni, hogy a MIUI 9 global 8.5.25 gyári szoftver?

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#26413) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Sziasztok!
Aki már oreot használ, tudna segíteni egy picit? Melyik oreo alapú rom stabil napi használathoz? Pár hónapja próbáltam az AEX-et, akkor még bugos volt, oms sem működött jól benne. Most AEX 7.1.2-n vagyok, de ennek úgy tűnik, véget ér a fejlesztése... crDroid, AEX, Lineage?
Köszi szépen!

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#26414) rin33 válasza aRm1n (#26413) üzenetére


rin33
senior tag

Sztem bármelyik jó, az AEX is de az 5.6-os laggosabb lett nálam az 5.5 után..., volt jobb. Most Pixel Romot használok, nagyon jól van optimalizálva, gyors, üzemidő mint a miui..
(valszeg a legnépszerűbb, több mint 50ezres letöltéssel) Ha fontos a testreszabhatóság akkor RR, crDroid is jók (előbbi LOS alapú, utóbbi kevésbé de sztem ugyanolyan stabil)..

(#26415) feket663


feket663
tag

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy a CEEC DD témában lévő időjárás widgetet honnan lehetne letölteni, ha magát a témát nem annyira szeretném használni?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#26416) crok válasza Riuko (#26412) üzenetére


crok
Topikgazda

Developer de vegulis "gyari" mert a Xiaomi fejlesztette/irta es adta ki. De ha ugy kerdezed hogy jott-e ki ezzel telefon a gyarbol akkor nem, gyarilag developer ROMmal biztos nem jott ki telefon. (2018. majus 25-odikei dev. ROM egyebkent, azert 8.5.25 a verzioja).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26417) Riuko


Riuko
senior tag

Köszönöm. Nemrég vettem és ez van rajta. Akkor már a gari is ugrott ugye? Gyárira való visszaállítás lehetséges, vagy jó ez így, alap usernek?

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#26418) arcsin válasza bbubby00 (#26374) üzenetére


arcsin
senior tag

A nem megfelelő tempered glass (ami lefedi a proximaxi szenzort) is tud ilyen produkálni.

(#26419) Torry


Torry
addikt

Sziasztok!

Próbálnám Twrp-n kersztül feltenni a legutolsó Global 9.5.10.0-t, de a "Patching system image...." után azonnal ledob unkown command-al.
Ez mitől lehet?

Köszi!

(#26420) crok válasza Torry (#26419) üzenetére


crok
Topikgazda

Incremental OTA update-et (55MB) akarsz feltenni TWRP-vel, ami nem tamogatja.

Vagy felteszed a teljes bigOTA update-et (1.3GB) a mostani (tippre sima) TWRP-vel vagy felteszel egy olyan recovery-t ami tamogatja az incremental OTA-t (OrangeFox, Red Wolf..) es felteszed azzal az incrementalt.

BigOTA eseten vigyazz, a benne levo recovery.img felulirja a TWRP-t ugyhogy ne indutsd ujra a telefont intall utan hanem az install menuben elotte tedd fel a twrp img-t image install-al.

Az OrangeFox-ban/Red Wolf-ban "vedelem" arra, hogy felulirja a recovery-t.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26421) crok válasza Riuko (#26417) üzenetére


crok
Topikgazda

Lehetseges. Valoszinu van fent custom recovery (TWRP pl., nyitni ugyis kellett a bootloader-t) es akkor onnan is lehet vagy fastboot ROM MiFlash-bol.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26422) Riuko válasza crok (#26421) üzenetére


Riuko
senior tag

Köszi mindent!

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#26423) McCsaplak


McCsaplak
tag

Sziasztok!

Egy kérdés, milyen normál kábeles headsetet érdemes venni ehhez a telefonhoz? Mert ugye gyárilag nem volt hozzá. A Sony headsetem meg nem kompatibilis vele.

(#26424) Narxis


Narxis
nagyúr

mokee 7.1.2 RELEASE kiadású ROM + Inferno kernel 1.9=kb. 12 óra SOT ;)

Thanos was right.

(#26425) jmuranyi válasza McCsaplak (#26423) üzenetére


jmuranyi
tag

Xiaomit :DD
Mi nem megy a sonyval?

(#26426) Oldman2 válasza Narxis (#26424) üzenetére


Oldman2
veterán

Sokadjára megemlítve, a SOT mint adat önmagában nem mond semmit.

(#26427) Narxis válasza Oldman2 (#26426) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért a semminél többet mutat.

Thanos was right.

(#26428) trouble


trouble
senior tag

Az új stable frissítés óta nics passzív merülés (nálam legalábbis), BINGÓ :Y

(#26429) fudi2002 válasza Narxis (#26427) üzenetére


fudi2002
veterán

4g vagy 3g. Fényerő? Wifi? Böngészés? Telefonálás? Esetleg játék?? Önmagában tényleg semmit nem mond. 12 óra sot, bekapcsoltad a telefont minimum fényerőn az asztalon hagytad? :DDD

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#26430) McCsaplak válasza jmuranyi (#26425) üzenetére


McCsaplak
tag

Bedugom és nem szól, gombra nem reagál. Egy S8-hoz kapott AKG headset meg gyönyörűen megy vele.
Gondolom más a bekötés, OMTP vs. CTIA

(#26431) zho-lee


zho-lee
addikt

Üdv Srácok!

Van egy N4 Global, épp két hetes múlt, kinyitottam a BL-t, de ott megálltam.
2 gyári OTA frissítés jött már rá, de újabban lefagy/újraindul az mitől lehet?

Tegnap egy Facebook megosztás hozzászólásait akartam olvasni (apk, nem a böngésző), ma meg értesítési le és wifi bekapcs.
Mindkét esetben megáll, mint a szög, és reboot-ol.

Így kezeli a memóriát, vagy valami más lehet?

Köszi a segítséget! :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#26432) kelly416 válasza zho-lee (#26431) üzenetére


kelly416
veterán

Valami más lehet, ilyen drasztikudan nekem sosem ürített memóriát.:)) Én több romot is kipróbáltam már, de Feleségem telefonja totál gyári, csak a frissítések mennek rá, semmi mókolás. Neki 2-2,5 havonta egyszer újraindul, de lefagy, hanem újraindul. Nálad más gubanc kell, hogy legyen.

(#26433) zho-lee válasza kelly416 (#26432) üzenetére


zho-lee
addikt

Néha dobál fel FC ablakot, a Quickpic, Googla play, Meg talán az ES File explorertől is..
Ez is full gyári, csak nyitott a BL.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#26434) Narxis válasza fudi2002 (#26429) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ugyanazon telefonon, ugyanazon appok telepítésével, ugyanazon felhasználási szokás mellett a SOT igenis jó támpontot ad. Ezt tagadni böszmeség.

Ha csak azt nézem, hogy önmagában a MIUI 9 mennyit romlott a mostani és korábbi verziókhoz képest akkor már jól látható, hogy igenis a semminél többet jelent.

Thanos was right.

(#26435) jmuranyi válasza McCsaplak (#26430) üzenetére


jmuranyi
tag

Kár érte, a sony jó szokott lenni.
Xiaomiból ezt dícsérik sokan.

Én mostanában egy AWEI A880BL-t használok, de inkább nyelvtanulásra.
Ez bluetoothos, és azért annyira nem kényelmes, kb egy óra múlva
már nyomja a fülemet.

(#26436) trouble válasza jmuranyi (#26435) üzenetére


trouble
senior tag

Nekem volt ez a Xiaomi fülesem.
Jó ár/érték arány + design !
De a megszólalás igen csak közepes !

(#26437) snpetit


snpetit
aktív tag

Gmail app másnál nem rosszalkodik mostanában? Nem akar frissülni magától, kb. 1 hónapja még jó volt. MIUHU 8.3.29-en vagyok most.

(#26438) crok válasza snpetit (#26437) üzenetére


crok
Topikgazda

[Ez] esetleg?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26439) Sequadon válasza kelly416 (#26404) üzenetére


Sequadon
tag

Gari előtt gondolom vissza raktad a MIUI-t, de bootloader is vissza zártad vagy az maradhat? Ha jól tudom nem jár gari vesztéssel a nyitás.

Egyik szemem sír, a másik üveg...

(#26440) stifi82


stifi82
aktív tag

Helo
Facebook görgetésnél a képekbe belehuz 1 vízszintes fehér 1mm csíkot a gyári böngésző van használva mi okozza ezt?
Legujabb frissítés felkerült amit fel dobott. Igazából többet nem tudok róla asszony használja csak mindig zaklat vele jó lenne tudni mit mondjak neki.
köszi

(#26441) Upo válasza stifi82 (#26440) üzenetére


Upo
addikt

Hagyja a p.cs.ba a facebookot, menjenek ki a parkba játszani, beszélgessenek...
(Bocsi, nem lehetett kihagyni)
:DDD

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#26442) Torry


Torry
addikt

Sziasztok!
Melyik kamera appot hasznaljatok?
Pixelen vagyok, api2 on.

Koszi!

(#26443) kmarci25 válasza Torry (#26442) üzenetére


kmarci25
veterán

Innen válogass, vagy még inkább innen. A második linken lévő GCam-ek fejlesztőjének ugyanilyen készüléke van, én is az egyik példányt használom. Nagy ritkán (kb. havonta egyszer) rájön a hoppáré, és kapok egy FC-t általában az exponálás után közvetlenül. De ilyenkor csak magát az app-ot kell újraindítani és működik.
Egyébként fenn van még a Snap kamera (a fizetős), nyilván a miui sajátja (merthogy miuihu-n vagyok), illetve apkmirror-ról levadásztam a Nokia kamerát, de az nem igazán tetszik, szerintem kidobom.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#26444) snpetit válasza crok (#26438) üzenetére


snpetit
aktív tag

Megpróbálom, köszi! Adatokat töröltem, frissítés nem volt fenn. Ha nem javul megyek globalra.

(#26445) sublett


sublett
tag

sziasztok,
redmi 4 (3/32) android 6.0.1 rendszerrel még mindig 8.1es stabil miui verziót futtat.
miért nem jött még rá miui 9 frissítés és az updater miért nem talál frissítést hozzá?

Előre is köszi a segítséget!
sublett

(#26446) Toth_Jani válasza sublett (#26445) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Lehet hogy nem eredeti gyári szoftver van rajta??

(#26447) crok válasza sublett (#26445) üzenetére


crok
Topikgazda

Mert a Redmi 4 (prada) nem Redmi Note 4 (mido).

Xiaomi.EU-ból sincs csak 6-os Android verzió.
xiaomi.eu_multi_HM4_8.4.26_v9-6.0.zip
Úgyhogy kínai developerből is csak az lesz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26448) SteveHarris


SteveHarris
csendes tag

Van egy olyan problémám, ha csatlakoztatom a telefont a PC-hez és a belső tárhelyére másolok (pl.: telepítőt) akár egy gyökérkönyvtárba vagy alkönyvtárba, akkor a következő újraindításkor eltűnik. Mintha nem is létezett volna. Pedig amikor leválasztottam a PC-ről még ott volt, az aplikációt is feltelepítettem. Konkrét példa: tegnap egy külön könyvtárba felmásoltam két itt a fórumon említett gcam aplikációt. Feltelepítettem, működik, de mára a komplett könyvtár eltűnt mindkét fájllal együtt. Két napja egy ismerősöm bluetooth-on küldött nekem egy zenelejátszó telepítőt. A rendszer létrehozott magának egy Blouetooth könyvtárat amibe belerakta. Felraktam, a következő újraindításkor ez sem volt található. Pedig ő maga hozta létre. Mitől lehet ez? 1,5 hónapja rootoltam a telefont, nagyjából azóta észlelem a dolgot. Előtte kb 2 giga adatot, (aplikációkat, zip-eket, stb.) raktam fel a telefon belső tárhelyére, azok mind megmaradtak. Lehet összefüggés a root-al? Mi lehet a hiba? Én csinálok valamit rosszul?

(#26449) Tidzsi1953


Tidzsi1953
tag

Sziasztok!

Valaki telepítette-e már, ha igen milyen módon (frissítés, újratelepítés stb) az Epic_Last_Miui9_HMNote4X_8.6.8_Special_Editions verziót?

Ha igen mik a tapasztalatok?

Nekem nem sikerült telepítenem, frissítéssel, úgy sem, hogy az OTA frissítéssel próbáltam telepíteni. :Y

(#26450) SteveHarris válasza Fejlesztő13 (#26337) üzenetére


SteveHarris
csendes tag

Köszönöm a válaszod. Sok lejátszót próbáltam már, nekem ez jött be a legjobban. Csak ez a hiba ne lenne...

SybenX: Belső tárhelyről is próbáltam, akkor is megakadt.

Csak azt nem értem az újraindítás ideiglenesen miért segít rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.