Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#58901) ρσгτσ válasza Steve1207 (#58898) üzenetére


ρσгτσ
őstag

+ icemad:

Ültetni egyáltalán nem akarok. Sőt, még egy-két centi emelés szimpatikusabb is lenne. Nem csak azért, mert nem tetszik, és mert ezer helyen van fekvőrendőr. Budapesten azért sok a tróger út. Kátyúk mellett, amit igyekszik kikerülni az ember, vannak keresztben az utakon is egyenletlenségek. Nem beszélve egyes parkolóházakról, feljárókról.

Vagy már az is elég, ha olyan parkolóba megyek, ami kavicsos vagy földes és nem mondanám túl simának a felületet.

Mostani autóval sem annyira egyszerű az élet, pedig nincs ültetve és magasabb peremű gumit használok. Viszont emellett hosszú is az eleje... Mindegy, mert már amúgy is cserélem, csak néhány esztétikai dolgot meg akarok csináltatni, mielőtt felrakom eladásra.

2 éven belül majd kellene vennem egy autót, ami a nevemre kerül, hogy ne bukjam el a bónuszomat. Nem szánnék rá sokat, viszont lehetne olyan autó is, amin dolgozni lehet, hogy egy kicsit egyedibb formát kapjon. Csak nem sportosan, hanem inkább elegánsabban. Esetleg igényesebben.

De akkor úgy tűnik ennek jobban utána kell járnom.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58902) icemad válasza ρσгτσ (#58901) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem az ültetéssel van baj, hanem a bodykittel. Azok sokkal vastagabbak, mint a gyári elemek. Azon a képen, amit beraktál, tippre nincs semmilyen ültetés. Max ilyen 2-3 cm, ami bőven elég is. Viszont, ha jobban megnézed a képet, ott szemmel láthatóan külön elemek vannak. Külön lökhárító, külön sárvédő, külön küszöb. Az én Fordomon meg ezek összevoltak dolgozva. Sokkal többe kerül, sokkal drágább javítani. De jól néz ki, sokkal igényesebb. Lehet, hogy ma már ilyesmivel nem foglalkoznak, de régebben egy ilyen fehér kocsit "lenéztünk" volna. Mert azt közli a tulajról, hogy vagy nincs pénze, vagy igénytelen, vagy nem tud vezetni, vagy már arra gondol, hogy mennyi lesz a javítás, vagy mind egyszerre. Átlagember meg ránéz és tetszik neki, mert szép. És tényleg az, csak nem tökéletes. Sajnos most nincs időm paintben megcsinálni, de képzeld el ugyanazt a fényképet a fekete csíkok nélkül az elemek között. Mennyivel szebb lenne úgy!

Én valami minimum 20 éves Japánt mondanék. Honda, Toyota ilyesmi. Azokhoz van minden is, aránylag olcsón. Lényegében már kitaposott út, neked csak a saját stílusodat kell megtalálni. Magyarországon is sokan foglalkoztak japán autókkal. Van szakértelem, tudás, tapasztalat. Mazda sem lenne rossz, mert az alapból is tud szép lenni, de a legtöbb nagyon rohadt már.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58903) ρσгτσ válasza homerhamm (#58900) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Egy-két dolgot én is tudok, de nem igazán vagyok mélyen benne a témában... Pl. világítással kapcsolatban tudom milyen szigorú a szabályozás. Meg a búrákkal, fóliázással kapcsolatban is tudom merre vagyok arccal.

A kasztni módosításokkal viszont egyáltalán nem vagyok képben.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58904) ρσгτσ válasza icemad (#58902) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak beraktam egy példát, de nem ilyen megvalósítást képzelek el. Nem nagyon találtam mást, csak ilyen sportosabb kiviteleket...és még ez is konszolidált volt a legtöbbhöz képest.

Inkább arra szerettem volna utalni, hogy ilyen mértékű módosítást képzelek el, csak más stílusban.

Van egy karosszériás barátom, aki alkalmanként be tudna segíteni. Sokat segítene már azzal is, és tényleg elég profi.

A technikai részéhez nem igazán szeretnék hozzányúlni. Csak maximum jól kipucolni, de erre is van ember, aki nekem szépen megcsinálja.

Kasztni módosításra és festésre gondoltam. Talán még kerékív módosításra, ha ez törvényes keretek között megoldható. Meg persze belül is hozzányúlnék, de az már nem kifejezetten jelent problémát a műszakin, vagy ha megállít a rendőr.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58905) icemad válasza ρσгτσ (#58904) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondom... régen nem kellett papírozni ilyen átalakításokat. Mostani helyzetet nem ismerem.
Belül is vannak szabályok, amiket a rendőrök is néznek. Pl a kormány megfelel e az előírásnak. Biztonsági övek, ülések, bukócső, stb. Talán pont te linkelted a videót a suzukiról, amin valami dobozon ült a sofőr. Szóval belül is csak ésszel...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58906) homerhamm válasza ρσгτσ (#58868) üzenetére


homerhamm
addikt

Újjabb kínai történet. Felsértette a lábujjam alját (a hámot rajt) a Sárkányba vásárolt cipő. Szerencsére tudok járni, csak érzem a púpot kicsit, meg néha dörzsöli.

Kivancsi lennék történt e ilyen mással mondjuk márkás cipőnél-e.

A kínaiak meg inkább menjenek főzni, azt legalább tudnak. :(((

Mondjuk a Temuról láthatatlanba nem vennék ruhát, bár fésűt már rendeltem onnan.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58907) Bogyi007 válasza homerhamm (#58906) üzenetére


Bogyi007
veterán

Temuról még nem próbáltam, de Sheinről páromnak már rutinosan tudok két és egyrészes fürdőruhákat rendelni amik jók is rá és eddig a minőségükkel sem volt gondunk.

ρσгτσ #58897
Félsz hogy te is Facebook sztár lennél mint az általad fentebb linkelt Suzukis? :DDD :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#58908) ρσгτσ válasza icemad (#58905) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Belül csak felújítás. Egyébként most nézem a Matiz -ra is vannak érdekes megoldások. Engem nem zavar, hogy pici.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58909) ρσгτσ válasza homerhamm (#58906) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nagyobb Tesco -ban szoktak normálisabb márkából akciókat tartani. Általában ezer éves modellek, de jó áron vannak. Pl. Slazenger -t is, ami szerintem elég tartós.

Cipőből csak jót szabad venni.

Bogyi007:
Az nem az én világom. :D Viszont Swift Sedan -ból is láttam egész szép modokat. Csak a legtöbb valószínű itthon nem menne át a vizsgán...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58911) homerhamm válasza ρσгτσ (#58909) üzenetére


homerhamm
addikt

Még a Tescoba életembe nem vettem cipőt inkább Deichmann vagy hasonló bolt. A temu, meg a többi ilyen bolt meg várhatja, hogy megveszem a kínai szemetét, most egy időre elegem lett a kínai "occsó" árukból. :(((

Remélem a temun nem lehet Xbox játékot rendelni. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58912) ρσгτσ válasza homerhamm (#58911) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pedig megéri. Pl. a Fogarasi úti Tesco -ban is nagy a választék.

Szerk.:
Mert ugye nem saját márkás termékről beszélek. Azok fogalmam sincs milyenek, meg egyáltalán van -e nekik cipőben.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58913) homerhamm válasza ρσгτσ (#58912) üzenetére


homerhamm
addikt

Majd megnézem. A kínaiak a sok szeméttel meg sz*rjanak sünt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58914) ρσгτσ válasza homerhamm (#58913) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Slazenger

Régen nem lehetett itthon kapni, mindig apám hozott kintről. Mármint amikor kint játszott meccset.

Szerintem mindig jó cuccokat csinált, és a mai napig az egyik legmegbízhatóbb márka a piacon. Én sokat vezetek, elég nagyokat is lépek, plusz a raktárban is be szoktam segíteni a srácoknak. Mindegyik cipőgyilkos tevékenység.

Ha veszel egy Slazenger -t, az valószínű hosszú éveken keresztül el fog kísérni. Én évtizedek óta használom többek között ezt a márkát is. Egyik kedvencem.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58915) homerhamm válasza ρσгτσ (#58914) üzenetére


homerhamm
addikt

Allítólag a Skechers se rossz, csak drága.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58916) ρσгτσ válasza homerhamm (#58915) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Felnőttben nem ismerem, de gyerekcipőben az egyik legjobb. Náluk meg még jobban oda kell figyelni, hogy milyet veszel.

Vannak azért szerintem elég jó akciók. Legutóbb például Puma -t kapott a nagyobbik, 8 rongy körül jött ki akcióban, de jó minőségű anyag, jó a talpa is. Majd meglátjuk mennyire tartós.

Persze jobb lenne, ha tartaná a bokáját, de kellett egy kényelmes, jól szellőző félcipő is. Szerintem tök jól néz ki.

Ez pont a feljebb említett Deichmann -ból van, mert gyűjtjük a matricákat. Azt hiszem 5 után kapunk egy elég jó kedvezményt. Párom intézi ezeket, azért nem tudom pontosan...de valami gyerekeknek szóló matricafüzet.

Szerk.:
Közben rákerestem. Ez az:
Gyűjtsd a matricákat és spórolj 50%-ot!

Azt hiszem 1 matrica kell most a füzetbe.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58917) Bep válasza homerhamm (#58915) üzenetére


Bep
senior tag

Én Adidas-t használok utcán, de Hervisben legutóbb volt egy utolsó darabos Skechers 14e-t. Ezt használom munkahelyre. Imádom. Könnyű, kényelmes, tartós. Nagyon jó cipők.

(#58918) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Kaptam egy ilyen italt, hát meg kell mondjam brutálisan finom... :)

Utána kellett néznem, hogy ez milyen gyümölcs, mert bevallom nem ismertem.

Múltkor egy ilyenhez volt szerencsém. Szerintem a legjobb Guava ital, amit eddig ittam:

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58919) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58920) homerhamm válasza ρσгτσ (#58919) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58921) homerhamm


homerhamm
addikt

Egy kis matematika. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58922) icemad válasza homerhamm (#58921) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én már többször, több helyen rákérdeztem, hogy miért bűn hülyéket ölni. A válasz az volt, "mert azért is annyit kell ülni, mint egy emberért." Sajnos saját bőrömön tapasztalom a 60-as IQ szinten lévő embereket. Olyan szinten ostoba néhány ismerősöm, hogy, ha baltával verném szét a fejét, még örülne neki. Mert nem tudja, hogy mi történik. Csak tátja a száját, meg folyatja a nyálát, és örül, hogy van mit ennie. Én meg egyszerűen nem tudom elfogadni a hülyéket, minden téren irtózom tőlük. Most nem az autista, értelmi fogyatékos emberekről beszélek, csak a szimplán hülyékről, akik szavazhatnak is, sőt, gyereket is szülhetnek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58923) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58924) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Édes istenem...azért vannak őrültek. :D

Szerk.:
Jah és belepakoltak egy 550 lóerős V8 -as motort.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58925) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58926) homerhamm válasza ρσгτσ (#58925) üzenetére


homerhamm
addikt

:DDD :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58927) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

TEJ rendszám és egy plüss boci. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58928) icemad válasza ρσгτσ (#58927) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap láttam Tesla Model S-t, átalakítva... Halottaskocsinak. :Y Hát nem volt szép...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58929) oriic válasza ρσгτσ (#58924) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, mia FAS? :D

szerk:

Más téma: Honnan érdemes rendelni Xbox kontroller analóg gombát ami fémből van? A gondom az hogy ali és társain meg ebay-en találtam tonnányi ilyen helyet, de nekem olyan kellene, ahol pl magasított fém gombát lehet venni pl.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#58930) ρσгτσ válasza icemad (#58928) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az mondjuk durván nézhet ki. :D

oriic:
Alumínium volt már a kezemben. A magasított az melyik? Mekkora?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58931) oriic válasza ρσгτσ (#58930) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tall. Mint ami az elite-nél is van. Magasabb a gomba mint a sima gyári. FPS-eknél precízebben lehet vele célozni. Kábeles kontimhoz van ilyen ami cserélhető, csak már szét van kopva.

[link]

Live-Die-Respawn

(#58932) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Megküzdöttem a futárszolgálattal, de végül sikerrel jártam. :)

Temu.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58933) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58934) ρσгτσ válasza oriic (#58931) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem jó a magasító kupak? Olyat tudok adni. Full gumi, masszív. Van abból is több méret.

Én autózáshoz használom, sokkal precízebb vele az irányítás.

Szerk.:
Van Venom -ból is, de sok cég gyárt ilyet és szerintem elég jók. Itthon is lehet kapni őket.

De ott van például a KontrolFreek is, ami állítható.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58935) oriic válasza ρσгτσ (#58934) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végső soron akár ez is megoldás hogy magasítom, csak gondoltam próbálok utánakeresni hogy hátha van ilyen fémből. De nem igazán találtam.

Live-Die-Respawn

(#58936) ρσгτσ válasza oriic (#58935) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van nekem pár felesleges, ha ki akarod próbálni. Bár nem túl drágák, nekem kínából jöttek.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58937) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Gareth Southgate helyében erősen elgondolkoznék, hogy Harry Kane nem kell az EB-re. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#58938) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Swift.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58939) icemad válasza ρσгτσ (#58938) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez valami render kép? Hátul az a sötét szürke egész pofás. De ezek a színek... :U

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58940) ρσгτσ válasza icemad (#58939) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez rendes kép. Vagyis valószínű van rajta némi utómunka, de ezek ilyenek.

Szerintem jól néz ki, de ezen jót röhögtem:
"265L hatalmas csomagtér"

Szerk.:
Nekem volt anno egy Renault Clio 1.4 RN, abban 255 literes csomagtartó volt úgy, hogy közel 10 centivel rövidebb. Az is messze volt a hatalmastól, egy nagybevásárlásnál.

Értem én, hogy pici autó és ahhoz képest egész jó a csomagtartó mérete, de ez a "hatalmas" szó vicces.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58941) icemad válasza ρσгτσ (#58940) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az mondjuk elég vicces méret.
Nálunk a cégnél is vakarják a fejüket most, mert a cég erőlteti az elektromos autókat és Vito szerű elektromos minibuszokat. És mindenki húzza a száját. Egyrészt a hatótávolság miatt. Másrészt, aki rábólint egy ilyen kocsira, ott a cég kiépíti a töltőállomást is. Mármint az otthonukban, a saját házuk előtt. De itt csak a céges autót lehetne tölteni. Ugye kellene a 3 fázis is, ami szintén kérdőjel. Meglehet csinálni, csak senki nem tudja, hogy ezt a cég vagy a melós fizeti. Meg ilyen Vito szintű autóknál írnak 200-300 km hatótávolságot. Ami kb vicc. Szóval van baj a sötétzöldekkel is rendesen...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58942) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Jah...olyan ügyes voltam tegnap... :D Eladás előtt megcsináltatok az autón pár esztétikai dolgot. Olvasom a neten, hogy a váltógombot milyen egyszerű cserélni. Gondoltam kipróbálom, mert úgyis lerendeltem az újat.

Annyit kell csinálni, hogy erősen felfelé húzod és lejön. Igen ám, csak alatta van egy nagy rugó is, mert rükvercbe úgy kell betenni, hogy a nyakán lévő részt felhúzod.

Ahogy lekaptam róla, a rugó azzal a mozdulattal repült ki a lehúzott ablakon be a bokrok közé. :D Keresgettem egy darabig, mire megtaláltam a gazban.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58943) ρσгτσ válasza icemad (#58941) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Arra azért kíváncsi lennék, hogy jól megpakolva, ami általában Magyarországon túlsúlyt jelent, légkondival mekkora lesz az a hatótáv.

Mi is kértünk be ajánlatot egy elektromosra. Igaz, hogy nem nagyra, mert azt 4 éve vettünk. A Caddy -t kellene lecserélni valami hasonló méretű megbízható autóra. Csak ugye az a helyzet, hogy a szívódízeles, láncos Caddy -k kb. a világból kivisznek. Még az atomrobbanást is túlélik, csak a rohadásokat kell rajta kezelni. Nehéz egy ilyen gépet cserélni...

Itthon cégeknek van most 4 milliós (maximum) támogatás, de vagy teljesen ki kell fizetni, vagy max. 20 hónapos lízingre lehet megvenni. Mert legkésőbb 2 év múlva névre kell írni. Ami egyébként nem olyan rossz ajánlat, csak eléggé elrepültek az árak.

De elgondolkodtató, mert itt városon belül tök jó lenne.

Szerk.:
Vagyis legkésőbb 2026. április 30-ig kell kifizetni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58944) icemad válasza ρσгτσ (#58943) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg sokszor dolgozok olyan helyen, hogy oda/vissza 250 km. Akkor talán még pont belefér a hatótávolság is, üresen. Szóval mondtam a főnöknek, hogy én szívesen megállok az autópályán 40 percre tölteni, de egyrészt drága lesz, másrészt fizessék ki túlórában, harmadrészt az egyéb költségeket is fizesse ki a cég, pl wc használat, kaja, ital, cigi, gyufa stb. Másrészt a házam előtt én a saját kocsimmal fogok megállni, mert azt féltem és arra lát rá a kamera is. A cégessel meg tőlem azt csinálnak, amit akarnak. Tiszta röhej az egész. Én már megmondtam nekik, hogy dugják fel maguknak az elektromos szarjukat...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58945) Steve1207 válasza ρσгτσ (#58942) üzenetére


Steve1207
veterán

Bezzeg, ha fel se tűnt volna, hogy az ablakon távozik, azóta is a kocsiban keresnéd :DDD

.

(#58946) ρσгτσ válasza icemad (#58944) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a baj, hogy az elektromos autó még sokáig időigényes dolog lesz, ha a cégnél és/vagy otthon nincs töltő. Nem sok van, ami 600-1000 kilométeres hatótávot bír normál terheléssel és használattal.

A másik probléma meg ugye a töltési idő, és ha nagy távolságra mész, akkor meg kell oldani azt is, hogy legyen szabad töltő, mire odaérsz. Már ha időben odaérsz a foglalásra, mert nincs mondjuk útközben egy baleset, vagy egy nem jelzett útfelújítás, szimpla dugó...stb.

Mi például szeretünk Európán belül autóval járni repülő helyett. Egyrészt a kutyát is magunkkal szoktuk vinni, ami elég lehetetlen küldetés kis gépeken. Másrészt tériszonyos vagyok, ami repülőn is kijön rajtam. Hiába ültem csomószor repülőn, nem szeretem.

Arra azért nagyon kíváncsi vagyok hogy akarják majd megoldani, hogy mindenkit ki tudjon szolgálni az elektromos hálózat. Mindezt úgy, hogy több ezer fős lakótelepek vannak egymás hegyén-hátán mindenhol.

Mert ugye ez a terv, hogy idővel mindenki elektromos autóra váltson.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58947) ρσгτσ válasza Steve1207 (#58945) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Akkora rugó van benne, hogy simán feltűnik merre repül. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58948) homerhamm


homerhamm
addikt

Gasztro rovat.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58949) koncsik válasza homerhamm (#58948) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Behánytam kicsit. Szívesen törölném... :B (a hozzászólást)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58950) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Végre eljutottam odáig hogy igyak egyet Lando első győzelmére. 🤟🏁🍺

Egyben megérkezett a Mclarenes limitált szériás sapim is. Jó lesz majd a Hungaroringen viselni. 🤟

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.