Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#59051) homerhamm válasza csuvicsuva (#59049) üzenetére


homerhamm
addikt

Lehet el fogja kapni a vihar a meccset, sőt biztos.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59052) homerhamm válasza csuvicsuva (#59049) üzenetére


homerhamm
addikt

Ennyi volt, elment az adás is. :D M4 appon megy a meccs. :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59053) ρσгτσ válasza homerhamm (#59052) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amúgy is a Fradi nyer. Nem? Már évek óta nem számít nagy meccsnek egy ilyen találkozó.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59054) homerhamm válasza ρσгτσ (#59053) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak a hangulat miatt nézem, hálistennek M4 appból megy. Visszajött tv-n is az adás.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59055) ρσгτσ válasza homerhamm (#59054) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Manapság már nem igazán számít nagy meccsnek egy Fradi - Újpest találkozó... Régen ez nem így volt. Annak ellenére sem, hogy azért a Fradi eredményesebben zárta a közös meccseket.

Szerk.:
Most látom, hogy már 2-0.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59056) homerhamm válasza ρσгτσ (#59055) üzenetére


homerhamm
addikt

2015-be nyert utoljára meccset az Újpest a Fradi ellen. Amúgy is már 2-0-ra vezet a Fradi. És még a vihar se kapta el őket. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59057) ρσгτσ válasza homerhamm (#59056) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ráadásul döntetlen is utoljára 5 éve volt.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59058) homerhamm válasza ρσгτσ (#59057) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem szégyellem bevallani, hogy ezeket is a wikipédiáról nézem. :DDD Meccseket is kb. egy éve nézek, de nem mindent inkább olvasok csak róluk. Jó, mondjuk az EB-t nézni fogom, főleg a magyarokat, meg az érdekesebb meccseket. Persze a régi nagy focistákat ismerem, de Thierry Henry kimaradt az életemből, őt is a Fifából ismertem meg.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59059) S e t h


S e t h
nagyúr

Avagy hogy szerezz magadnak gyorsan rajongókat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#59060) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Jól rémlik itt többen hobbi 3D nyomtattok? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59061) icemad válasza Micsurin (#59060) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. Legalábbis én.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59062) Micsurin válasza icemad (#59061) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kicsit bugyuta kérdés de első körben a 3D topikot kihagynám pont azért amiért a "Milyen xy... vegyek" topikokat is néha. :DDD

Ender 3 V3 SE elég lehet tippre kezdésnek / megtanulni az alapokat? Nagy tervek nincsenek, táblás játékokhoz szeretnék figurákat kinyomni, kis pénz lapocskákat meg egyéb apróbb könnyebb elemeket. Ha belejöttem szeretnék kinyomni egy Clone sisakot is. (Több darabban persze, nem igen zavar ha van utómunka mivel úgyis mindent csiszolnék, alapoznék, festenék.)

Összeszámoltam eddig mennyi pénz hagytam ott a HA népénél dioráma kiegészítőkre és rájöttem olcsóbb lenne belevágni még ha hosszú és rögös út is vár rám. :DDD

Edit.: Cinema4D és Blenderrel most is elketyegek meg némi AutoCAD-el szóval ha 1-1 modellt kell módosítani, hogy kezdő printerrel is kitudjam nyomni pl felszabdalva nem igazán tartok tőle, hogy ne tudnám megtanulni a szoftveres részét akár egy két hét alatt. :B

Azért néztem az olcsóbb Ender 3-at mert tényleg nem zavar ha nem tökéletes a nyomat és kell jócskán utómunka. Inkább a sok gipsz, műgyantázást spórolnám meg azzal, hogy magát az alap munkadarabot kinyomtatom.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59063) Steve1207 válasza Micsurin (#59062) üzenetére


Steve1207
veterán

Blenderből ki tudod exportálni stl-be.

.

(#59064) icemad válasza Micsurin (#59062) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Megmondom őszintén, hogy túl nagy tapasztalatom nincs a gépekben. Nekem egy elegoo neptune 3 pro van. Ilyesmi otthoni nyomtatásra tökéletes, csak sokat kell gyakorolni. Ender-t abszolút nem ismerem, sosem használtam. Én úgy tapasztaltam, hogy a filament is legalább annyira fontos, mint a gép. Azon nem érdemes spórolni. Érdemesebb a jobb minőségű pla vagy petg. Soknak tűnik az a 4-5 euró különbség kilónként, de sokkal kevesebb lesz a kidobandó próbadarab is. Jó filamenthez meg érdemes szárítót is venni. Nem tudom mennyit szánsz rá, de nyugodtan szorozd meg kettővel, hogy megkapd a végösszeget. Ez is drága hobbi, és rengeteg idő kell hozzá.
Szerintem a 3d topikban nyugodtan kérdezz, szart ne vegyél csak azért mert olcsó.
Apró figurákhoz egyébként is resin nyomtatót ajánlanak. Ahhoz viszont meg kell mosó, szárító, uv lámpa, stb is, a jó eredményhez.
HA népétől meg ne sajnáld, mert nem a nyomtatást fizetted ki, hanem a tudást, ami mögötte van. Én tudom mennyi szopás van vele, én már inkább fizetnék, csak ne nekem kelljen szenvedni vele. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59065) Micsurin válasza icemad (#59064) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi :R

Ha jól értem puding próbája lesz... bekérdezek akkor 3D-ben is.
Aránytalanul sok lenne HA-n kinyomatni azokat amiket akarok. ~4-5 szett társas figura, Clone armor :DDD meg még jó pár apróság.

ComiConon ajánlották most az Endert mint kezdőgépet mert a srác egész szép Warhammer figurákat nyomott vele. :Y

Sok szívás és tapasztalat sosem zavart :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59066) icemad válasza Micsurin (#59065) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ender, bambu gépekről általában jó vélemények vannak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59067) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nagy harc (volt) a feljutásért.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59068) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#59069) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Hellblade 2 baromi jól néz ki.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59070) oriic válasza ρσгτσ (#59069) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Imádtam minden percét :)

Live-Die-Respawn

(#59071) ρσгτσ válasza oriic (#59070) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kár, hogy nem gyerekbarát. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59072) oriic válasza ρσгτσ (#59071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Finoman szólva. (később még kevésbé lesz az)

Live-Die-Respawn

(#59073) ρσгτσ válasza oriic (#59072) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nehezen haladok az ilyen játékokkal, filmekkel...persze tudtam milyen lesz. Lehet át kellene vinnem a konzolt a hálóba.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59074) homerhamm


homerhamm
addikt

Meséljetek, merre fele milyen idő van? :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59075) icemad válasza homerhamm (#59074) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk 15 fok, szakadó eső... Kib@szottul kicsavarodott az időjárás idén. (is :((( )
Nálatok?

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59076) balazs025 válasza homerhamm (#59074) üzenetére


balazs025
senior tag

Itt Szabolcsba’ kora esti. :)

Amúgy napos, 25 °C körül. Sajnos semmi eső.

(#59077) ρσгτσ válasza homerhamm (#59074) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Holnap reggel viszem políroztatni az autót, úgyhogy este/éjjel biztos esni fog. Remélem retkes lesz az eső.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59078) homerhamm válasza icemad (#59075) üzenetére


homerhamm
addikt

Vecsés, jön a vihar, fekete felhő, meg nem esik, de biztos fog. Kihúztam az Xboxot is.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59079) homerhamm


homerhamm
addikt

Lehalt az Időkép.

És megint nem megy az M4 sport. :DDD :DDD :DDD :DDD Most is csak azért kapcsoltam oda, hogy elmegy-e az adás. Esik.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59080) Steve1207 válasza homerhamm (#59079) üzenetére


Steve1207
veterán

M4 - én kodi-ból nézem mindig, kb csak az F1 miatt (na meg EB-t majd most).

Itt ilyen volt, most lecsengett már úgy 10 perce. Csak szobából teszteltem telóval, mert amúgy becsapott az eső a küszöbig :D

[ Szerkesztve ]

.

(#59081) homerhamm válasza Steve1207 (#59080) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, az működött, én a TV adásra gondoltam, bár az is visszajött. A viharnak is lassaan vége. Mindjárt süt a nap is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59082) Guitar14 válasza Steve1207 (#59080) üzenetére


Guitar14
senior tag

Wow, kodiból lehet azt is?
Mondjuk én nagyon basic Kodi user vagyok, kb csak pendrive lejátszására használom. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#59083) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Most, hogy jó nagyra dagadt a botrány a néger Júlia körül, kedvem támadta megnézni Zeffirelli Romeó és Júlia filmjét.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59084) Steve1207 válasza Guitar14 (#59082) üzenetére


Steve1207
veterán

movieshark repo-ból felrakod valamelyik m4 sport vagy sima médiaklikk addont és az alap közszolgálati csatornákat lehet nézni úgy, mint böngészőben. Én is kb ennyire használom, meg végszükségre smb elérésre.

.

(#59085) Guitar14 válasza Steve1207 (#59084) üzenetére


Guitar14
senior tag

Kicsit utána kellett olvasnom de sikerült, F1-en kívül nem nézek mást, TV adás meg nincs mert ezen kívül nincs szükségem rá, de most így van pár csatorna. :D
Köszi!

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#59086) icemad válasza Steve1207 (#59084) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Régebben használtam én is. A filmek mennek még rajta?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59087) Steve1207 válasza icemad (#59086) üzenetére


Steve1207
veterán

Filmek? Rajta? Nem értem a kérdést, ez csak egy keretrendszer, behúz xy oldalról tartalmakat az adott addonokkal, ami webről is elérhető. Csak 5 gombbal egyszerűbb navigálni tv-n, de minden az adott modultól függ meg oldaltól, szóval passz. Én nem sűrűn néztem azokat, mert legalja minőség volt mindig, ha meg már az kell van sok jobb alternatíva, plusz mivel magyar addon, így javarészt szinkronosakat lehetne fellelni vele, amiket szintén nem nézek 25 éve.

[ Szerkesztve ]

.

(#59088) icemad válasza Steve1207 (#59087) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, az addonokra gondoltam. Jó régen használtam. Akkor még volt full hd tartalom is. Bőven elég volt a régebbi tévékre. Mióta nincs droidos boxom, csak rpi+plex, azóta nem foglalkoztam vele.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59089) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#58851) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Egyelőre Caddy -ben van, mert 1-2 napig azt fogom használni, de majd bekerül a Movano -ba. Kalandos lesz majd a kamera beépítés. Vagyis nem az a kalandosabb, hanem majd a kábel toldás.

Szépen, rendben működik. Ahogy kell.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59090) icemad válasza ρσгτσ (#59089) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hogyan lehet rögzíteni? Te hogy oldottad meg? Sógoromnak nagyon jó lenne egy ilyen. Napsütésben próbáltad már? Látható?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59091) ρσгτσ válasza icemad (#59090) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezzel lehet rögzíteni:

Masszív, egyelőre elég jól tartó támadókorong van rajta. Van a csomagban egy lapka, amit fel lehet ragasztani valahova az autóban és arra cuppan rá. Vagy mehet a szélvédőre is, ahogy én csináltam.

Túl sok tapasztalatom még nincs vele, mert reggel érkezett és kb. másfél, két órát használtam. Majd idővel többet tudok mondani. A nap sem sütött ma még, úgyhogy erre nem tudok válaszolni. :D

Szerk.:
Ma megnézem a tolatókamerát is, hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59092) homerhamm válasza ρσгτσ (#59089) üzenetére


homerhamm
addikt

Zugló vasútállomás. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59093) ρσгτσ válasza homerhamm (#59092) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Hungárián álltam a lámpánál.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59094) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#59091) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah hülye vagyok....kamerának külön kell majd tápot adni. Azt majd a Movano -ban.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59095) icemad válasza ρσгτσ (#59091) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. Lehet, hogy kipróbáljuk mi is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59096) icemad válasza Micsurin (#59065) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Creality most küldött kupont.
MEDY50
Elméletileg ha 499 dollárt költesz, akkor ad 50 dollár kedvezményt. Nem tudom, hogy kombinálható e.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59097) ρσгτσ válasza icemad (#59095) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Majd pár nap vagy 1 hét után, ha többet tudok mondani, akkor írok pár sort. Vagy legalábbis azt, hogy mennyire ajánlott.

Kameráról biztos csak később tudok nyilatkozni, de azt amúgy sem feltétlen kell venni hozzá. Két csomag van, az egyik kamera nélküli.

Oda kell még toldalék, nem is kevés. Plusz van olyan elválasztó rész, ahol a csatlakozó nem megy át, csak a kábel. Aztán hozzá kell még kötni a lámpa kábeleihez a kamerát. Mégpedig úgy, hogy éves szervizre el tudjam tüntetni a bontást, bekötést. Ez mondjuk nem lesz nehéz.

Van még rá 1 év garancia. Bár nem hiszem, hogy ezzel a részével foglakozik bárki is a szervizben.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59098) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#59099) icemad válasza ρσгτσ (#59097) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. :R

Más: tudtok valami jó, vicces, "aránylag" romantikus filmet/sorozatot mondani? Ilyesmit, mint pl Married with children vagy We are the Millers, 40 és annyi, Elhajlási engedély, stb.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#59100) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

IGN és a szokásos minőségi újságírás.

HBO Max --> Max

Xbox 1

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.