Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#58201) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Elment ma a PS5. Tudom...nem kér enni, de már eléggé feleslegessé vált nálam. Közel 2 év alatt rendesen kiszolgált, de az utóbbi hetekben már egyáltalán nem kapcsoltam be. Sőt, konnektorba sem volt dugva, mert más lógott a helyén.

Gondolkoztam azon is, hogy az Xbox -ot is felteszem. Csináltam pár képet, elkezdtem írni a szöveget, de egyelőre szerintem marad. Aztán kiderül mekkorákat lépek a nagy gépes PC felé.

A szar refund rendszer miatt nem igazán vettem PS -re játékokat. Exkluzív (/konzol exkluzív) címek pedig nálam elfogytak. A Helldrivers 2 még érdekelt, de ha aktuális lesz, és rendesen kikupálják, akkor inkább PC -n tolnám.

A Game Pass nekem egyelőre elég, illetve ott van a mini PC is.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58202) Prowler válasza Guitar14 (#58190) üzenetére


Prowler
senior tag

Hát igen :D Nálam is az első dolog, hogy a Heroes III megy fel mindegyik gépre.

Mondjuk per pill még nem tudom, hogy marad-e... Hardverapróról szereztem és maga a gép szuper, de töltést nem vesz fel. A héten küld az eladó egy másik töltőt, remélem csak az lesz a baja.

Veremivadék Undorkutya

(#58203) homerhamm válasza ρσгτσ (#58201) üzenetére


homerhamm
addikt

Nyugodjon békében. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58204) Micsurin válasza negyven2 (#58200) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:DDD :DDD és igaza van.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#58205) Guitar14 válasza ρσгτσ (#58199) üzenetére


Guitar14
senior tag

Hát a Re-Volt például nagyon alacsony FPS-sel fut PS1-en ezért számomra élvezhetetlen, néztem neten videót, emulatorral is ugyanígy fut. Lego RockRaiders és az NFS Porsche meg totál más PS1-en mint PC-n.

Hát akkor meg minek az analog. :DDD Nekem Bittboy pocket Go-m volt, nagyon jó kis konzol, remek képernyővel, menüvel és emulációval de a D-paddal nem lehetett normálisan játszani. Nehéz volt diagonális irányokat nyomni. És amiatt nem is veszek már semmilyen kézi emulatort, inkább eredeti konzol vagy first party kontroller.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#58206) ρσгτσ válasza Guitar14 (#58205) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sok játék sz@r PS -en, ami anno PC -n jól futott. Ezért is engedtem el néhány régi kedvencet, amikor megláttam hogyan futott PS1/PS2 -n. Én DOS vagy más jellegű emulátorra gondoltam. :)

-----

Mert azzal is használható. Így aki analóggal szeretne játszani, az megteheti. Csak ugye arra akartam utalni, hogy a támogatott emulációk, vagyis a konzolok idejében még nem volt jellemző az analóg. Így eleve dpad -ra lettek írva.

Néhány kivételtől eltekintve, mert például PS -nél is később már érkezett az analógos kontroller. Csak mondjuk nem lehetett minden játéknál használni az analógot.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58207) Guitar14 válasza ρσгτσ (#58206) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ja értem. De régen emuztam DOS-on de ugyanúgy vagyok mint a konzolokka. A hozzávaló hardvert keresem mindig. Ha DOS-t emulatorral játszanám akkor valószínű jópár konzolt is, de nem nagyon szeretem.

És milyen konzolt emulál még jól ami analogos? PS1, N64? Vagy talán még PSP is?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#58208) ρσгτσ válasza Guitar14 (#58207) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Itt a nagyobbik verzióra (amit én rendeltem) a feltelepített játékot listája, de természetesen ez módosítható. Meg telepíthető más OS is. Pl. a GarlicOS -t is nagyon dicsérik.

Én azért rendeltem a nagyobbikat, mert jóval több játék van rajta és egyelőre nem igazán akarok szoftverezéssel foglalkozni, sem másolgatni. Csak játszani.

Szerk.:
Van fent YouTube -on rengeteg videó, ahol tesztelik például N64, PS1 vagy PSP játéknál is.

Itt van például egy N64 -es.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58209) Guitar14 válasza ρσгτσ (#58201) üzenetére


Guitar14
senior tag

Jaj ezt nem is láttam, valahogy átgörgettem.
És nem bánod ezeket, hogy eladod? :D
Csak mert saját magamból kiindulva mikor elkezdtem a retro konzol gyűjtést és már volt azért jó pár konztol akkor amik nem pörögtek azokat eladtam (SNES, Xbox Classic, PSP, PS3)
Aztán jól megbántam ezeket és vissza is vettem, főleg az Xbox Classic-ot amin azóta sokat játszotam, PS3-at is visszavettem de az annyira nem pörög sokat, minden inkább 360-ra vagy PS4-re veszek ami kijött PS-re vagy abba a generációban. PSP az egyedüli amit nem vettem vissza mivel nekem nagyon kényelmetlen és a SNES mert baromi drágák a játékok ahhoz képest amennyit játszanék rajtuk (ugyanezért nem volt soha NES-em és N64-em se) és Switch online-ba többé-kevésbé benne van amiket szeretek.
Úgyhogy azóta megfogadtam, hogy csak akkor adok el konzolt ha több van belőle vagy másik verzióra cserélem (slim/limitált)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#58210) ρσгτσ válasza Guitar14 (#58209) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Xbox még marad. PS azért ment el, mert már nem érdekel, amit nyújtani tud. Az előfizetési rendszer persze érdekes, de az meg szerintem zöldeknél jobb. Főleg, hogy PC -n is tudom használni.

Gondolkoztam egyébként azon, hogy repül az X, aztán jön helyette egy S. Csak azért, mert van egy csomó cím, ami csak konzolra van meg és nem vihető át PC -re, csak ha újra megveszem.

De ez csak akkor érdekes, ha valóban PC -re váltok, ami egyre valószínűbb.

Szerk.:
Ránéztem a Dragon's Dogma 2 gépigényére, ha már ennyire küszködnek vele a konzolok. Ezt is szerintem PC -re veszem meg, ha lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58211) homerhamm


homerhamm
addikt

TV műsor, ahol reklámok mennek. Betojok. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58212) ρσгτσ válasza koncsik (#58195) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pont erről beszéltem tegnap. :D Express One.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58213) homerhamm


homerhamm
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58214) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Megjelentek az új részek. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58215) koncsik válasza ρσгτσ (#58194) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Végül is superz volt a fámás. Az ali 2. felét ma hozta az MP.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58216) ρσгτσ válasza koncsik (#58215) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Most nem tudom, hogy a "szuperz" jelent valamit, vagy csak elírtad és "szuper" lett volna? :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58217) negyven2


negyven2
veterán

US sues Apple for illegal monopoly over smartphones


The Department of Justice claims Apple has maintained an illegal monopoly over the smartphone market by locking in customers and making experiences worse for rival products.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#58218) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58219) koncsik válasza ρσгτσ (#58216) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

superz.eu

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58220) negyven2


negyven2
veterán

Ha valaki hiányolta volna, hogy nem ihatott még ilyet... nos, akkor április 17-től már vehetünk kék tejet is (gondol az USA-ban)...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#58221) ρσгτσ válasza koncsik (#58219) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah értem. Akkor nem kínázós.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58222) Bep válasza negyven2 (#58220) üzenetére


Bep
senior tag

Arról nem is beszélve, hogy a felirat... ha csak nincs hozzáadott fehérje, a tej egyáltalán nem jó fehérjeforrás. :U

[ Szerkesztve ]

(#58223) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Alien: Romulus

Beetlejuice

Furiosa

Rebel Moon, 2. rész

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58224) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

:)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58225) homerhamm válasza negyven2 (#58220) üzenetére


homerhamm
addikt

Mint valami mosogatószer. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58226) icemad válasza homerhamm (#58225) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én öblítőnek néztem. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58227) icemad válasza ρσгτσ (#58223) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az Beetlejuice Beetlejuice. ;] Várós...

Az új Ghostbusters film viszont elég lesúlytó kritikákat kapott. :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58228) homerhamm válasza icemad (#58226) üzenetére


homerhamm
addikt

-Mit iszol Pistike?
-Sósavat.
-Hogy mit??????
-Grggghghgrrrhh!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58229) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nah megint egy OFF -ba való kérdés.

Egyik barátomnál vannak gyerekek. Így sokat néznek mesét, meg persze emellett filmeket is. Jelenleg egy HDD van neki rácsatlakozva a TV -re.

Gondoltam meglepném őket egy ilyennel. Ez mennyire lenne alkalmas arra, hogy hálózaton keresztül Kodi -val filmet nézzenek? Mennyire fontos ilyenkor ennek az eszköznek a hardveres képessége? Mehet rá simán a HDD, vagy jobban járnának egy SSD -vel? 4K film is gond nélkül menne róla? Plusz RAM mennyire lenne fontos?

Nem nagyon vágom, ezért kérdezem. Kodi -val sem vagyok képben.

Szerk.:
Most vásárolnak új TV -t. Váltanak 4K -ra. Plusz a gyerekszobába megy a régi TV, így jó lenne nekik mindkét helyiségből elérni a tartalmakat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58230) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#58229) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Vagy ilyen box is alkalmas erre?

24/24 -ben menne. Tehát fontos, hogy állandóan online legyen hang nélkül, és ne melegedjen.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58231) icemad válasza ρσгτσ (#58229) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

4k-hoz ez biztosan kevés. 1080p is kérdéses, ha egyszerre 2 helyen megy a lejátszás.

Kodi is inkább helyi lejátszó.

Helyi hálózatos megoldás a plex és emby. Kb ugyanaz a kettő. Kell egy szerver gép, amin van a tartalom és kell 2 kliens gép, amin fut a plex /emby. Újabb tévéken plex és emby is elérhető, de ez függ a tv operációs rendszerétől. (Tudni kellene a régi és új tv pontos típusát, vagy legalább az os-t) Ha a tv-n megoldható a plex/emby telepítés, akkor nem kell külső eszköz.

Szervernek meg valami combosabb kell ennél, ha fontos lenne a 4k. (és még a többi dologról nem is beszélve... Hdr, 5.1 hang, stb.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58232) ρσгτσ válasza icemad (#58231) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem használnak hangfalakat. Kodi -t ismerik, de szerintem szívesen váltanak, ha van jobb is. Plex -et például én is használtam már, azt meg tudom nekik mutatni. Nem egy bonyolult téma.

LG a régi és szerintem az új is az lesz, mert bele vannak bolondulva a márkába. Szerintem a régin is van nekik Plex. Majd megkérdezem.

10-15 ezer környékén nincs olyan eszköz, amivel ez megoldható? Vagy maximum 20 ezer. Akkor sem, ha egyszerre csak egy eszközzel nézik? 4K HDR/DV, ha már olyan TV -t vesznek.

Szerk.:
Kis fogyasztású, halk, passzív hűtéses cuccok között néztem körül. Kb. az lenne a cél.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58233) icemad válasza ρσгτσ (#58232) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Eszközt én nem ajánlanék, mert raspberryt használok. Az meg foglalkozós.
Volt itt ph-n valami ilyesmi topik, talán megtalálom. Elméletileg valami androidos box is jó lehet, de abból meg van millió féle.

Talán itt tudnak segíteni: [link]

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58234) ρσгτσ válasza icemad (#58233) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Raspberry -nél hogy van? Ott rádugod USB -n az SSD -t és onnan megy a tartalom? Persze kell szöszölni vele szoftveresen, de a további része ennyi?

Abból melyik verzió ajánlott erre?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58235) icemad válasza ρσгτσ (#58234) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért nem olyan egyszerű. Ott felmountolod a külső eszközt, és utána csatolod valamelyik mappába, plussz jogosultságot is bekell állítani, felhasználót, stb. És ezt vagy megcsinálod minden restartnál, vagy automatikusan indítod, de ahhoz már terminál kell, stb. Szóval az tanulós, foglalkozós téma. De, ha egyszer működik, akkor fut szépen, akár torrent mellett is.

Én rpi4-et használok 4gb rammal.

A legegyszerűbb talán valami windows minipc vagy androidos box lenne.
Linux kicsit bonyolultabb, de az is jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58236) ρσгτσ válasza icemad (#58235) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kérdés az, hogy én mit vagyok képes megtanulni. :D Mert ha egyszer be tudom állítani rendesen, akkor nem szeretnék később, 2 naponta ezzel foglalkozni, mert valami nem jó. Bár nem laknak messze tőlem, de akkor sem...

Windows mini PC ennyiért esélytelen. Talán egy Bmax B1 Pro, de már az is jóval drágább ennél és nem vagyok biztos abban, hogy alkalmas lenne erre. Max. OS cserével, tehát nem Windows -zal.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58237) Voy15 válasza ρσгτσ (#58234) üzenetére


Voy15
tag

Nekem egy 8GB Ram-os Raspberry Pi4-esem van erre a célra (is), illetve hozzá van csatolva 2 SSD, ilyennel. (Ez azért kell, mert a rpi tápegysége nem vitte el a 2 SSD-t)
4K-s tartalomnál már volt, hogy letérdelt de emlékeim szerint ott volt már minden, atmos stb.

Nekem van a Pi-n torrent kliensem is, szóval ha beküldök valamit, akkor az már eleve a csatolt SSD-re töltődik le, amit aztán automatikusan beszippant a plex.

És igen, eléggé szöszölős az elején, linux ismeretek elengedhetetlenek a megfelelő beállításhoz, de ha egyszer beállítottad akkor betonbiztosan megy.

Összeadogatva amúgy ez ilyen 60K legalább, ennyiért már lehet, hogy jobban megéri egy micro PC, csak az meg többet fog fogyasztani valószínűleg, ha 24/7-ben megy.

(#58238) ρσгτσ válasza Voy15 (#58237) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Arra esetleg van megoldás, hogy az adott SSD -t tudja használni a TV és a hálózat is egyszerre?

Mert arra gondoltam még, hogy amit vesznek 4K TV az közvetlenül olvasna az SSD -ről. Akkor menne minden gond és plusz eszköz nélkül a 4K/DV.

A másik TV pedig hálózaton keresztül érné el. Annál meg nincs nagy elvárás. Elég lenne, ha 1080p -ben vagy 720p -ben játszaná tartalmakat. Oda úgyis csak mese menne és a TV max. felbontása 1080p.

Ez így működne és erre elég lenne egy olcsóbb eszköz is? Például a fenti Igel vagy más hasonló cucc?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58239) icemad válasza ρσгτσ (#58236) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a baj, hogy 20k alatt nem hiszem, hogy megoldható. Pi3 és a régebbiek nagyon nem jók erre a célra. Pi4 nem olcsó. Esetleg valami régi laptop, de az többet is fogyaszt, ráadásul nem is biztos, hogy megáll 20 alatt. (és hangos is lehet.)

Esetleg az új tv-n is hdd-t használnak, marad minden így és másolgatják, ami éppen kell.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58240) icemad válasza ρσгτσ (#58238) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Meglehet próbálni még azt, amit te akartál a múltkor. Hogy routeren megosztani a hdd-t. Akkor lényegében csak a tévéktől függ, hogy mit és hogyan játszanak le.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58241) Voy15 válasza ρσгτσ (#58238) üzenetére


Voy15
tag

Nemtudom, nemismerem ezt az Igel cuccot. :(
Ha tudsz rá linuxot varázsolni, és samba servert plusz rátudod dugni az SSD-t, akkor ugye az SSD tartalmát megtudod osztani a hálózaton, de nemhiszem, hogy működne.Ráadásul a samba iszonyat lassú is (nekem legalábbis)
Nekem is 2 TV-m van (egy Samsung és egy LG), de egyik sem képes önmagától látni a hálózati meghajtókat. Vagy media szerver vagy semmi sajnos, szóval azért TV-től is függ.

(#58242) Zsadi válasza ρσгτσ (#58230) üzenetére


Zsadi
őstag

Valamilyen Amlogic box. Vontar X3/X4 - csúnyák, de jók
X96Max+ lehetőleg Vontar-tól - sok a fake ram/lan chipes mostanság. Mennek Nas-ról, USB-ről, amit akarsz. NFS, Samba stb.. megosztas, CE Kodi (CoreElec) megy rajta Linux rendszeren. Ha van aprón X96Max+ és leinformálható. Vagy valami Vontar...
Rockchip-es ne legyen lehetőleg.
Egyedül a Google licence hiány miatt steraming fronton kell számolni, hogy nem minden úgy megy ahogy kell, ezekkel az olcsó külföldi boxokkal.
Utána vannak persze a licence-s boxox, de az más árkategória.
Most még beugrott a Xaomi Mi Box, arra nézz rá, azzal nincs tapasztalatom, de nagyjából a fentieket tudja.

[ Szerkesztve ]

(#58243) ρσгτσ válasza Zsadi (#58242) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Erre gondolsz?

Ennél pontosan hogy működik? Erre rádugja USB -n keresztül a HDD -t vagy az SSD -t, és be lehet állítani, hogy elérje online?

LG -nél szerintem necces a Kodi, de még nem néztem utána. Plex -ről is elérhetővé lehet tenni ezen a boxon keresztül?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58244) Steve1207 válasza ρσгτσ (#58243) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem félreértette és csak az elvárt funkciókat vette egy kalap alá, nem úgy, ahogy ténylegesen kellene. Miért nem jó a fő laptopon vagy gépen megosztani, ahol megy a virágboltozás és kész?

LG -nél szerintem necces a Kodi: nekem úgy rémlik egy VLC-t se lehet. Plex a legegyszerűbb mindenesetre, ha nem akarunk belebonyolódni.

[ Szerkesztve ]

.

(#58245) Zsadi válasza ρσгτσ (#58243) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem tudom, linkre egyből app-ot akar telepíteni.
De ahogy lentebb írták, első körben rotuer + ssd ahogy először tervezted? Rotueren is lesz valami media szerver dlna-n szerintem, lehet az is elég.

Ezekkel a kis kínai boxokkal annyi mindent lehet amúgy mókolni, ha lesz időm az egyikből nas-t csinálok :), de a Plex-ről is sokat témáznak Kodi meg Amlogic topikban, de mivel csak kipróbáltam régen , sokat nem tudok róla. Maradt a nas háttértárnak/media szervernek tv-nek dlna-n, az izmosabb filmeknek meg ott vannak a boxok NFS-el. Nálam úgy volt beállítva, hogy nyaraláskor szar időben nézték a srácok a mesét, amikor elunták a társast, távoli eléréssel.

(#58246) ρσгτσ válasza Steve1207 (#58244) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tudnak PC -t vagy laptopot erre beállítani. Nincs túl jó gépük, és az is kicsit szenvedősen működik. De szerintem nem is lenne annyira ideális, ha 24/24 -ben benne.

Azért gondoltam arra, hogy valami kis teljesítményű, halk cuccot vennék nekik, ami nem melegszik és nem gond nekik, ha állandóan be van kapcsolva.

Nem baj, ha bonyolultabb beállítani. Amit lehet, azt megtanulom, ha sokáig tart is.

Csak mondjuk kérdés, hogy ezekkel a feltételekkel milyen eszközzel tudnám megoldani, hogy például a Plex szerver működjön róla egy rádugott SSD -n vagy HDD -n keresztül.

20 -nál többet nem szánnék rá...Mert ugye én akarom nekik megvenni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58247) Zsadi válasza Steve1207 (#58244) üzenetére


Zsadi
őstag

Kimaradt egy hsz :D
De lassan összeáll mit szeretne. :)

[ Szerkesztve ]

(#58248) ρσгτσ válasza Zsadi (#58245) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én így fogom majd csinálni. Asus router -rel. :) De ez nem nekem lesz.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58249) Zsadi válasza ρσгτσ (#58248) üzenetére


Zsadi
őstag

Írtam, lassan összeáll a kép, megyek iszok egy kávét, melegfront megviselt. :D

[ Szerkesztve ]

(#58250) ρσгτσ válasza Zsadi (#58249) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk nekik is meg lehetne úgy csinálni, csak nem tudom most milyen router -t használnak. Meg amit 20 körül lehet venni USB -s router az mennyire megbízható. Akár általánosságban, akár erre a célra is...

Szerk.:
Egyébként ez volt a linken, amit nem igazán sikerült ide betennem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.