Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#58501) ρσгτσ válasza homerhamm (#58500) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem érdekel, csak bedobott egy cikket a Facebook, hogy mostanában meccs előtt kérnek tőlük egy ötöst. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58502) homerhamm válasza ρσгτσ (#58501) üzenetére


homerhamm
addikt

En tegnap F1-et néztem, azt is szeretem, régebben még jobban szerettem, kétezres évek végén, 10-es évek elején, meg, a Schumis időszak alatt. Kedvenc pilótám Nick Heidfeld volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58503) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58504) homerhamm


homerhamm
addikt

Avada Kedavra!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58505) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58506) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Beárazták a különböző piacokon az LG C4 -et, de nem teljesen értem a német árat. Pl. 55 colos US 2000 dollár, UK 1900 font. Eddig oké.

Németeknek viszont 2400 euró. Ami főleg azért érdekes, mert a franciáknál és a spanyoloknál is 2000 euró az alapár. Utóbbinál ráadásul még akció is van rá, és 1700 euróba el lehet hozni.

Szerk.:
Egyébként nálunk 700 ezer forint a nyitóár, ami kb. 1800 euró.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58508) ata007 válasza ρσгτσ (#58507) üzenetére


ata007
tag

Egyre tobb tacsko kolyok szuletik vele szuletett problemaval. A "tenyesztok" kiserleteznek a szinekkel, hogy hosszabb kutyakat gyartsanak ... Sajnos ez nagyon sok degenerativ betegseghez vezet. Nem a normal tacsko tenyesztest szuntetik meg, csak ellenorizni akarjak a vadhajtasokat. Hozzateszem, jogosan. Mint tacsi gazda tamogatom. A kornyezetemben 3 tacsi kolykot kellett elaltatni az elmult masfel evben mert mar szuletesetol fajdalmai voltak, a friss gazdi nem ertett hozza, a felelotlent meg nem erdekelte.

(#58509) ρσгτσ válasza ata007 (#58508) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen egyébként én is benne vagyok egy-két tacskós csoportban, és rengeteg a probléma már pár hónapos kutyáknál is. Rendes tenyésztőtől vásárolt tacsinál is.

Ráadásul valóban nem ő az egyetlen fajta, aminél komoly, fajtára jellemző megbetegedésekkel lehet találkozni.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58510) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

M0 halott, kerüljétek el, ha az M7/M1 irányába haladnátok. Már az ócsai lehajtó előtt áll a sor. Állítólag Csepel vonaláig, a hídon lévő szűkítés miatt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58511) ata007 válasza ρσгτσ (#58509) üzenetére


ata007
tag

Igen, sajnos en is tapasztalom ... Anyamek egy beagle-be futottak bele, de ismerek francia buldog es nemet juhasz gazdit is, aki honapok ota jar az allatorvoshoz nem sok sikerrel ...

(#58512) homerhamm válasza ρσгτσ (#58510) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58513) Bep válasza homerhamm (#58512) üzenetére


Bep
senior tag

Akkor aki viszont arra menne, vigyen feszítő vasat, bézbózütőt, csákját, kalapácsot, tompfát, lécet, meg amit ér a keze.

(#58514) S e t h válasza homerhamm (#58512) üzenetére


S e t h
nagyúr

:DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#58515) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ez az Asus TUF AX4200 router egész frankó. Stabil, erős, jól kiszolgálja az összes eszközt. Az USB portos "mókázással" egyelőre nincs kedvem, meg időm sem szórakozni...

Viszont baromi idegesítő volt a sok ide-oda villogó LED, de szerencsére teljesen kikapcsolható. Így konkrétan semmi nem világít rajta.

Illetve megérkezett a Hama EMW 500 vertikális egér is. Az EMC 500 tesója, ami a vezetékes változat. Évek óta használom már elégedetten, remélem ez is bírni fogja. Nagyobb görgője van, amit én kifejezetten szeretek.

Szerk.:
Jah és a router -re 3 év garancia van, ami tök jó dolog. Remélem a szerviz is normális. Vagyis nyilván ne legyen rá szükség...

Az MX4 -hez járt spatula is, vagy mi a szösz ez. Ti szoktátok használni? A videókon én úgy látom csak nyomnak valamennyit a processzor közepére, aztán a borda szétnyomja.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58516) Guitar14 válasza ρσгτσ (#58515) üzenetére


Guitar14
senior tag

"Az MX4 -hez járt spatula is, vagy mi a szösz ez. Ti szoktátok használni? A videókon én úgy látom csak nyomnak valamennyit a processzor közepére, aztán a borda szétnyomja."

Én spatulával pasztázok mindent, szépen egyenletesen elkenve.
A paszta mennyisége és formája mindig vita tárgya a neten, láttam már 2 videót is YT-n, hogy általános szerelővideón ki van homályosítva a pasztázás, hogy ne szóljanak be neki hogyan csinálta.
Általában a borsószem az elfogadott szétkenés nélkül mivel a borda úgy is kb tökéletesen, légmentesen szétnyomja, felesleg meg kijön a szélén csak így lehetnek a sarkokon dry-spot-ok.
Szétkenéssel ez megoldható, ha tényleg keveset használunk kenéssel a kijövő felesleg is minimalizálható csak a kenéstől függően ha nem egyenletes lehetnek mélyedések és a borda rossz esetben légbuborékokat is csinálhat.
Itt egy összehasonlító videó hőmérsékletekkel: [link]

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#58517) ρσгτσ válasza Guitar14 (#58516) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Köszi. :) Hétvégén majd szerintem nekiállok.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58518) homerhamm válasza ρσгτσ (#58517) üzenetére


homerhamm
addikt

Inkább arról nyilatkozz, hogy vittél magaddal bézbóz ütőt? :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58519) ρσгτσ válasza homerhamm (#58518) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem vittem, mert az ócsai lehajtónál lejöttem. :) Bár előtte kicsit szívattam magam, mert másfél kilométert több mint 30 perc alatt tettem meg.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58520) Guitar14


Guitar14
senior tag

Most kezdtem el 500+ hszt elolvasni a series topikban mert 1.5 ora üresjáraton vagyok.
Az jutott eszembe hogy addig jó a nintendósoknak még nincs 4k/120 fps képes konzol. :DDD Ha lenne akkor mehetne ott is a topikba naponta a billentyűszedálás, hogy nincs se ez meg se az meg.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#58521) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

MOFII billentyűzetetek ismeri valaki? Elég kevés véleményt találok róluk.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58522) ρσгτσ válasza Guitar14 (#58520) üzenetére


ρσгτσ
őstag

PS5 topikban heti rendszerességgel megy a négyká, nyócká, 120efpées, meee rajta van a dobozon. Megvezettek, átvertek!!!!!!! Ahhoz képest teljesen nyugis az Xbox topik. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58523) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ultimate FPS Controller Design & Build

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58524) oriic válasza ρσгτσ (#58523) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rémesnek tűnik :D

Live-Die-Respawn

(#58525) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#58526) homerhamm válasza negyven2 (#58525) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem olyan kamunak tűnik az egész.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58527) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#58515) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tök jó, mert a router -t is be lehet vonni a Google Home -ba vagy Alexa -ba. Én az előbbit használom, lehet hanggal is vezérelni.

Change the mode to game on my router Enable Game mode

Change the mode to media on my router Enable Media mode

Change the mode to normal on my router Disable QoS

Enable guest internet on my router Enable Guest Network

Disable guest internet on my router

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58528) homerhamm válasza ρσгτσ (#58527) üzenetére


homerhamm
addikt

syntax error

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58529) Zin


Zin
senior tag

kontrollerhez vegyek uj elemeket hogy mukodjon vagy aksit inkább?
series s ideiglenessen ez a gépem

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#58530) homerhamm válasza Zin (#58529) üzenetére


homerhamm
addikt

Én az akksit ajánlanám.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58531) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Mafia Trilogy most durván 20 euró Steam -en. Darabonként pedig kb. 10 euró.

Ti mit használtok Steam árfigyelőre? Olyanra gondolok, mint például az XB Deals. SteamDB?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58532) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Brutálisan jók voltak a mai BL meccsek... :C :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#58533) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#58532) üzenetére


ρσгτσ
őstag


Utólag ránéztem én is, de jelenleg a gyerekek megeszik a szabadidőm. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58534) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#58533) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szerencsére a szokásos melóból hazaérkezés utáni szundim még a meccsek kezdése előtt véget ért, így láttam mindkét meccset.

Kár lett volna kihagyni őket.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#58535) Steve1207 válasza ρσгτσ (#58531) üzenetére


Steve1207
veterán

Semmit, ami tényleg nagyon érdekel azt rárakom kívánságlistára és akcióknál átgörgetem. Itt jóval több a store is, nem feltétlen csak az akciót kell figyelni, amikor 3e-ért olyan bundlek vannak néha pl Humble-nél, hogy benne vana 4-5 10-40 eurós játék is. Legutóbb volt szimulátor bundle 3e-ért, ACC, AC Ultimate, rFactor2, AMS2, Nascar meg valami autós apróságok, leárazva is 5x ennyi általában. Ha lemaradtál, akkor ugyanezek felkerülnek visszaosztva pár száz forinttal drágábban eneba-ra akár. De ott a Humble Choice, ahol meg a havidíjért ugyanúgy megmaradnak a címek és 10 euróét kapsz akár 3 nagy címet.

Ugyanígy a címeknél van "kiegészítők" bundle steam-en, ahol még plusz kedvezményt kapsz a fejlesztő játékaira/adott stílusra/kiegészítőkre adott címhez és amikor megkapja a leárazását még tudsz rajta fogni, ha ilyenben veszed meg egyszerre, ha már kedvenc stílus/széria (pl ha alap játék megvan vagy nincs meg minden dlc). Így rohanni se kell mindennel egyből és irreleváns lesz az aktuális akciós ár.

Epic-en sokszor adnak 25-33%-os kupont és ráhúzhatjuk az akciókra, amik pl 40-60%-on is mennek, szóval 2-3e körül ott is be lehet húzni nagyobb pár éves címeket. +1, ha Xbox/Win verziós az MS-től a játék, akkor érdemes megnézni a különbségeket, mert néha jobban optimalizált az MS-es vagy hogy megvan-e már (de ott figyelni kell az extra funkciókra, hogy elérhető-e a megléte, mert VR általánan kukázva, de maga a cím lehet olcsó lesz MS store-ban vagy kulcsozva valahol). Meg szimplán behúzod az ingyenes játékokat ugye, GoG is osztogat jó címeket, amit akkor mindegy kb, hogy milyen a steam-es pár eurós ára, ha ott megvan.

Szóval nem kell ezzel ennyire foglalkozni, nagy címek kívánságlistán, ott lehet követni a többi meg "jön", ha meg nem égető a megléte most egy címnek, akkor évek múlva se lesz az, de a "fizetek érte mert jó ára van és az életben nem játszok vele" szerintem kevésbé lényeges pc-n, mint konzoloknál. Ja és ugyanúgy érvényben van, a ha volt már annyi, akkor máskor is lesz annyiért (jóval hamarabb, mint pl konzol oldalon a storeokban).

[ Szerkesztve ]

.

(#58536) ρσгτσ válasza Steve1207 (#58535) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Még tanulom ezeket a dolgokat. Köszi.

Mafia 3 majd lehet érdekelne. Bár az a korszak már annyira nem hoz lázba, de az első 2 rész után kíváncsi vagyok rá.

Szerk.:
Mondjuk Xbox -on is durván 3500 forintért szokott menni, de lehet nem oda venném meg. Később...

Utazva valószínű még olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58537) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ez azért csúnya volt.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58538) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#58539) Zin


Zin
senior tag

Melyik jatekok futnak series S-en ugy hogy egér,billentyuzettel hasznalom? 20 év PC után váltottam tűzoltásnak S elég nekem,mivel60Hz a régi monitorom azzal el gamelnék egy darabig,de melyik játékok amiket a perifériákkal tudok játszani?kontrolerrel,F1,Fifa megy meg autos jatekok,de en Warzone-t akarom tolni nagyon sokat azt tudom hogy megy a perifériákkal,kérdés hogy még mik mennek vele?Mintha PC lenne ugy használnám ugye.

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#58540) Steve1207 válasza Zin (#58539) üzenetére


Steve1207
veterán

Itt van egy lista, nem biztos, hogy minden pont naprakész, de szokták ezeket frissíteni.

.

(#58541) Zin válasza Steve1207 (#58540) üzenetére


Zin
senior tag

ohh köszi ez nagy segitség.Gondolom menübe kontroller-el oda megyek ahova kell, s ott választom ki.FPS game okoz gondot csak,többi az menne.WZ 2.0 többi nem érdekel most.Töltöm is a kontrollert uj aksi minden ismerkedek a konzollal.Persze a régi monitorhoz dvi to hdmi csati is kellett ...Ma este proba,ha oké PC kuka egy időre nálam...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#58542) homerhamm


homerhamm
addikt

Hát ez csodálatos. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58543) ρσгτσ válasza homerhamm (#58542) üzenetére


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58544) homerhamm válasza ρσгτσ (#58543) üzenetére


homerhamm
addikt

Tán nem beszámolsz te is a kakidról? ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58545) ρσгτσ válasza homerhamm (#58544) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem, csak rákerestem a képre. Jó app. Nagy segítség a magyar családoknak.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58546) homerhamm válasza ρσгτσ (#58545) üzenetére


homerhamm
addikt

Bele nem akarok gondolni, milyen lehet a zöld színű, szerintem Xboxos. A piros meg a Nintendos.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58547) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Board Game Expo

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58548) Guitar14 válasza homerhamm (#58542) üzenetére


Guitar14
senior tag

Mondtam 2 kollégáknak, le is töltötték. ;] Egyik bejön az irodába kicsivel később "na ezzel xxx Ft-ot kerestem".
Kolléganőnek fogalma sincs miről beszél és belekérdez "Mi ez a jó befektetés, mutassátok már meg." :DDD :DDD Sírtunk.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#58550) homerhamm válasza Guitar14 (#58548) üzenetére


homerhamm
addikt

Na, jó kis forgalmat generáltunk az appnak. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.