Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#58451) ρσгτσ válasza homerhamm (#58449) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem látszódott mellbimbó, nemiszerv, különben nem raktam volna be. ;)

Bár manapság már a mellbimbó tiltást is ki lehet játszani, ha valaki szoptatós képet rak ki. :D Ezzel élnek vissza például FB -n is.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58452) homerhamm válasza ρσгτσ (#58451) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak vicceltem. ;] Nekem az Xbox topikból leszedték az AC Originsos képemet, mert a szobornak látszódott a nemi szerve. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58453) ρσгτσ válasza homerhamm (#58452) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah tudom, csak azért írom, mert ez elég bonyolult lett az utóbbi időben.

Pl. betennék 2 csókolózó, bőrszerkós, szakállas, szőrös férfit, akkor elég necces lenne eltávolítani. Mert lehet 20 emberből 19 -et zavar, de vannak "szabályok", amik mindent felülírnak.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58454) koncsik válasza ρσгτσ (#58453) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Simán törölném, bocsánat :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58455) ρσгτσ válasza koncsik (#58454) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az lehet, de ez manapság nem ilyen egyszerű. :)

Szerk.:
Van ennek egyébként egy másik oldala is, ami ennek az egésznek a hozadéka. Például ha leírod egy James Bond cikk alatt, hogy szerinted Idris Elba jó lenne a szerepre.

Az más kérdés, hogy egy más fajra világban lehet fel sem merülne fekete bőrű színész. Vagy nem tudom...

Én amúgy őt pont el tudnám képzelni abban a szerepben.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58456) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Közben bejelentették, hogy nő lesz az Ezüst utazó az új Fantasztikus Négyes filmben. Julia Garner.

Szerk.:
Nem mellesleg képregényben is volt nő az Ezüst utazó. Shalla-Bal.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58457) negyven2


negyven2
veterán

Jövő héten csütörtökön jön mind a 8 rész!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#58458) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58459) negyven2


negyven2
veterán

Azért bár én optimistán állok az emberiséghez, de azért eléggé elszomorít, hogy ez a Hellblade 2-es 30fps téma (a konzol 30fps gaming mellett), mennyi embert frusztrál, hogy még páran arra is kepések, hogy évekkel ezelőtt regisztrált talán másodlagos profil alól küldjenek, szofisztikáltan nem igazán nevezhető privát üzeneteket... szerencsére elég modern korban élünk, így a tiltás és üzenet törlésénél több erőfeszítést, nem igazán szoktam ilyen dolognak megadni :DDD.

Amúgy semmi támadó, vagy hasonlós üzenete nem jött (még), hanem kb. csak annyi, hogy (kulturáltabban fogalmazva), mennyire egy igénytelen felfogásom van ebben a témában, és az ilyenek miatt is tart ott az ipar ahol... :F

ps. amúgy én semmi rossz szándékot, vagy eldurvult vitát nem látok az egész témában ami a X|S topik-ba megy, és szerintem kulturált a vita. Ha nem akkor egy moderátor úgy is intézkedni fog.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#58460) ρσгτσ válasza negyven2 (#58459) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én mondjuk nem bánnám, ha lenne performance mód. De a minimum azért egy 120Hz 40 fps. Függetlenül attól, hogy maga a játék mennyire indokolja.

De én filmeknél is jobban örülnék például egy 60 -nak. Nem bírom ezeket a mozgásjavító miatt fellépő képhibákat sem.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58461) homerhamm válasza ρσгτσ (#58460) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor jöhet egy kis RDRO. :D +18!!!

Ne itt lábatlankodj!!

Elvesztette a fejét!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58462) ρσгτσ válasza homerhamm (#58461) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én untam magam abban a játékban. :D Ettől függetlenül elismerem, csak nem nekem való.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58463) homerhamm válasza ρσгτσ (#58462) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyszerűen elképesztően realisztikus a játék, a GTA V-ben nem tudod így megcsonkítani az embereket. :)

Ja, es ha a véres holttestet ráteszed a lóra, a pacin rajtamaradnak a vérnyomok, bár ezt a GTA V is tudta, csak ott ha elütötted az embert az autó lett véres. Kár, hogy a GTA-ban nem lehet lovagolni.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58464) ρσгτσ válasza homerhamm (#58463) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt is elismerem, de egyiket sem szeretem.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58465) negyven2 válasza ρσгτσ (#58460) üzenetére


negyven2
veterán

Persze, hogy egy 40fps mód is elég lenne. Csak tényleg ott vagyunk még, hogy a preview beszámolok és pár videót leszámítva, még láttuk magát a játékot valós futás közben egy konzolon. Lehet tényleg olyan lesz, mintha egy pár évvel ezelőtti, minőségi cinematic, csak itt valós időben. Ahogy ott is írtam, a preview-ok alapján ez nem csak az eddigi legszebb Xbox-os játék ever, de az egyik legszebb UE5-ös játék is!

Illetve azért ha megnézzük a PS5/Series X|S eddigi teljesítményét, azért az tény, hogy 3 év alatt nagyon kevés játék jött ki rá ami nem tudta a 60fps-t! Igen egy belsős ex. címtől többet vár az ember.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#58466) Bep válasza negyven2 (#58459) üzenetére


Bep
senior tag

Ezt én se értem, hogy miért kell PM-t küldözgetni ilyen miatt. Egyáltalán valami miatt.

Viszont teljesen értelmetlen hozzászólni.
Én nem vagyok informatikus, programozó stb. gépészmérnök vagyok.
De, mint játékos én sem 30fps-el szeretnék játszani. Hanem minimum 60-al FHD-ban.
Grafikát is el kell adni?
Akkor legyen egy Performance, és egy Quality mód. Ennyi.

Most őszintén CP2077-nél a két mód között ki látja a különbséget (a kicsit nagyobb felbontás mellett). Talán kinagyítva van, de még úgy se hiszem. Ha valaki a Performance módot választja, ami igaz nem teljesen 60 inkább 55-60fps, de freesync monitorral már tökéletes, szinte semmivel sem kap kevesebb a pár pixelen kívűl, mint aki a Quality módot választja.

Illetve azért vannak specifikus játékok, mint az FM. Ott fel se szabadna merülnie a 30 fps-nek... Ott én Teljesítmény/Grafika koordináta rendszerben semmilyen előrelépést nem látok.

(#58467) homerhamm válasza ρσгτσ (#58464) üzenetére


homerhamm
addikt

Én pl. szívesen játszanék az Elden Ringgel is, de csak felidegesíteném magam rajta. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58468) ρσгτσ válasza negyven2 (#58465) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah hát én azzal a részével nem foglalkozom, el sem olvastam a hozzászólásokat. :D Mondjuk az fps hozzászólásokat sem nagyon, mert unom a témát.

Én inkább valószínű teszek majd ellene. Kíváncsi leszek a gépigényre.

Bep:
Páromat valamiért nem zavarja...és jobban tetszik neki a quality mód például FH5 -ben. Valószínű van még ilyen ember rajta kívül. Még ha megérteni nem is tudom, elfogadom.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58469) negyven2 válasza Bep (#58466) üzenetére


negyven2
veterán

Ez lenne az általános, de itt is előjön az, hogy az átlag csak azt látja ami elé kerül, és azt nem, hogy ezt mi működteti a háttérben. Vagyis vizuális bár lehet, szebb az egyik játék mint a másik, de a háttérszimulációkban ég és föld.

Tehát pl. hiába néz ki photoreal "A" játék, még 60fps mellett, míg "B" játék ami bár közel olyan jól néz ki max csak 30-at tud. De "B" játék pl. valós időben számolja a karakterek összes csontját és izomzatát, a világban lévő összes tereptárgy valós súlypontját, míg "A" játék csak simán kapott egy Havok fizikai motort, ami bár végeredményben közel ugyan ezt tudja, de ha egymás mellé teszed azért látszani fog a különbség.

Vagy, hogy a fényeket árnyékokat előre beégeted a texturába, vagy RT-vel oldod meg. A legtöbb esetben ha nem egymás mellett nézed akkor nem is látszik a különbség (ugyan ez igaz a tükröződésre is). Igen ezek nagy része olyan gimmick-ek amik nélkül simán lehet élni, de ha már ott van és tudja a rendszer, akkor miért ne használjuk.

RT nélkül is volt élet, de leginkább azért mert a valós idejű RT-hez, most lett meg a technológiai háttér (ugye már Amiga-n is lehetett RT számoltatni a géppel... csak éppen az pár 10 óra volt). És azért mostanra a bevilágítás, árnyék és tükröződés alternatívák (mert valójában ezek csak ügyes trükkök), azért eléggé jók lettek.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#58470) Bep válasza ρσгτσ (#58468) üzenetére


Bep
senior tag

De az az FH. Azzal nincs gond. FH4-ig nem is volt FH-ban 60fps és ott is csak a OneX miatt pluszban.
De pl. FM7-ben még a One S is 60fps-el ment.
FH5-ben is van választási lehetőség kinek mi.

[ Szerkesztve ]

(#58471) ρσгτσ válasza Bep (#58470) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem mindegy, hogy FH vagy FM, számomra fps -ben ugyanaz a helyzet. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58472) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Dárdai Pál - sajtótájékoztató

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58473) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nézem milyen jó áron van...aha, persze....

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58474) Steve1207 válasza ρσгτσ (#58473) üzenetére


Steve1207
veterán

Veszel egy bármilyen 1TB-os nvme-t, meg mellé egy házat 4e-ért, aztán megvagy 25e-ből és gyorsabb is. Ha meg kell a gépezetbe bármikor át is rakhatod tárhelynek. Bár eléggé drágultak az nvme-k, épp tegnap néztem, azt hittem még 17e körül mozog egy 1TB-os is WD, közben meg szépen felkúszott az átlagára inkább 30e környékére, max 5e-et lehet nyerni valami akcióval.
Én úgy 1,5 éve használok egy 2x%-os nvme-et erre amúgy, hogy ideiglenesen tároljak, hordozzak nagyobb cuccokat (vagy xboxhoz oda-vissza tárnak, mert 120GB-ot áttol rá 6-7 perc alatt), maga a meghajtó meg egy fillért nem ér ilyen kondícióval, de ilyen csekély írással elvan még jó pár évig.

.

(#58475) ρσгτσ válasza Steve1207 (#58474) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Minden megdrágult. Ezért nem is veszek. Csak néha nézegetem az árakat.

Router -t is gondoltam megrendelem ma reggel, de annak is felkúszott az ára.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58476) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58477) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#58478) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ez a gépjárműadó befizetés kva nehezen ment...

Ügyfélkapura jött az értesítés, dokumentum letölt, az "itt tudja megfizetni" linken nem történik semmi. Oké...letöltöm a NAV mobilalkamazást, fizetnék, jóváhagyom, erre nem történik semmi. Ezt még 5 vagy 6 alkalommal megcsináltam, mire sikerül.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58479) Phoen|x válasza ρσгτσ (#58478) üzenetére


Phoen|x
őstag

Mások is panaszkodtak. Nekem ment szépen. Lehet eztvis a Szerencsejáték Zrt. üzemelteti? :DDD

Go Gunners!

(#58480) Bep válasza ρσгτσ (#58478) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem linken keresztül ment szerencsére bankkártyával.

(#58481) ρσгτσ válasza Phoen|x (#58479) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Remélem akkor nyerek is valamit. :D

Bep:
Nem tudom most mi volt, de több helyről is próbáltam és nem történt semmi.

Szerk.:
Egyébként ez a NAV-Mobil alkalmazás nem is olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58482) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58483) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Az eMAG megint beindult a hétvégi akciókkal, végre olyan dolgokkal, ami engem is érdekel. Lerendeltem az egeret, router -t, és az MX4 -et is.

Pasztázásról majd lehet kérdezni fogok, mert ezer éve nem csináltam már....Egy Xbox 360E -t és egy laptopot biztosan meg kellene csinálnom.

Lenovo laptopja elég hülye módon van megcsinálva, az egész alját le kell szedni már a RAM vagy a tároló cseréhez is. Ez már ennyire nem divat, vagy ez egyedi eset? Régen én csak olyannal találkoztam, aminél külön bontható.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58484) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Gorenje kisgépes szervizeléssel van valakinek tapasztalata? Mert úgy látom a fő feladatot itt is az Oktogon szerviz látja el, ami ugyanaz, mint a Samsung szerviz...

A hivatalos oldalon ezen kívül még 2 szervizt írnak Budapesten. Kisgépnél vajon mindegyikhez lehet fordulni?

Hétfőn majd felhívom őket, csak gondoltam megkérdezem, hátha másnak már volt a márkával garanciális ügyintézése.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58485) icemad válasza ρσгτσ (#58478) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az semmi. Apum elment személyesen befizetni, az utca végén volt a sor. Természetesen nem tudta befizetni, mert a kocsi az én nevemen van. Sárga csekket meg nem küldenek. Miért is? Mert az egyszerű, és eddig simán működött. Most valami simple szarral kellene nekem bohóckodni, ami természetesen nem fogad el semmilyen külföldi kártyát. Se Revolut, se Google pay, se holland ING, se semmi. Facebook csoportban kell keresnem olyan embert, akinek van ez a simple szar magyar kártyával , hogy befizessem a 7500 forintot. De természetesen előre megyünk, nem hátra...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58486) oriic válasza ρσгτσ (#58483) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy ha már eMag, elvileg megint valami büntetést kapott a cég, szóval heteken belül lesz megint valami vásárlói kupon majd szerintem :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#58487) ρσгτσ válasza oriic (#58486) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amíg valami jó áron van náluk, és a garanciából ki lehet hagyni őket, addig nem zavar. :D Szóval jöhet a kupon. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58488) csikaszka35 válasza icemad (#58485) üzenetére


csikaszka35
tag

Szerintem befizetheted sima átutalással is.

(#58489) ρσгτσ válasza csikaszka35 (#58488) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, ha van ügyfélkapuja, akkor ott van a számlaszám is az értesítésben. De meg tudom nézni, ha kell valakinek.

Viszont a közleménybe gondolom kell valami. Vagy azonosító, vagy rendszám vagy valamilyen adat, amivel azonosítják.

Szerk.:
"A gépjárműadóját befizetheti átutalással
a 410-es adónemhez tartozó,
10032000-01079160 számú, NAV Belföldi
gépjárműadó bevételi számlára. Átutalásnál
a közlemény rovatba az adóazonosító jelét
vagy az adószámát írja be, ne a rendszámot!"

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58490) icemad válasza csikaszka35 (#58488) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

B@ssz@mmeg ez eszembe (?) sem jutott. Köszönöm a tippet, megnézem így. :R

Porto: neked is köszönöm. :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58492) icemad válasza ρσгτσ (#58491) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tőlem a szomszéd gyerek vitte el a régi Nokia crt monitoromat. Alsó hangon 25+ éves volt, de működött. Viszont lazán tudta a 120hz-et. Vga módban meg talán 200-at, vagy 240-et. . Meg volt vagy 30 kiló. :D Nem is értem a mostani fiatalokat, akik már a 120hz-es monitortól elélveznek. Mintha valami csoda lenne. Régen is voltak ilyen kijelzők.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58493) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

N4020C -vel vagy hasonló kisebb teljesítményű hardverrel szerelt, de passzív hűtéses mini PC -vel volt már dolga valakinek? Mennyire melegszik, mint állat? 100-105 fokon látom a maximális hőt, de nem tudom mennyire lehet hatékony nála a borda... Ezért érdekelne esetleg tapasztalat.

Nem nekem kell, általános felhasználásra (böngészés, Facebook), ami kis helyet foglal. Idős embernek, amit a TV -re ki tudok neki kötni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58494) ρσгτσ válasza icemad (#58492) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én egy nagy dögre szívesen beneveznék, de egyrészt helyem nem lenne rá, másrészt nem hozhatok haza több TV-t vagy monitort.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58495) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58496) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Rajkumar

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58497) homerhamm válasza ρσгτσ (#58496) üzenetére


homerhamm
addikt

Kínai zene

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58498) homerhamm


homerhamm
addikt

Ezt csak úgy itthagyom, mert jól néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58499) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZTE nagyon szereti mostanában az 5 -ös számot. Főleg, ha 1 -es is van mellette.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58500) homerhamm válasza ρσгτσ (#58499) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem is tudtam, hogy érdekel az MB1. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.