Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#588) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bankkártyát nem fogad el, bankkártyát, fizetési módot nem lehet hozzáadni még 2 hétig, mert az eddig megadott alternatív e-mail címet addig nem hajlandó törölni, az újakat meg (másik alternatív e-mail cím, telefonszám) ugyanezen időpontig nem hajlandó aktiválni.

Gyakorlatilag egyféleképpen tudnék vásárolni, ha veszek eBayen pontokat, és azt aktiválom a konzolon. Bár ezek után már abban sem vagyok biztos, hogy működne, és nem dobálna ki valami hibával. Az egy hónapos ingyen Goldot sem tudtam aktiválni, kétszer próbáltam, a szar konzolos betűkiválasztással megadok nevet, címet, email címet, anyám nevét, írok nekik kisregényt (mindent kétszer persze, hogy még tovább tartson), aztán közli, hogy ez most nem fog menni, próbáljam később.

Szerintem a MS-nak már annyi pénze van, hogy nem akarják, hogy bárki vásároljon, mert csak a gond van vele...

Szerencsére az offline játékokkal még jól elvagyunk, de a Kinect Sports 2-t jó lett volna megvenni a gyerekeknek a magyar oldalon 3000 Ft-ért.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.